הארנקים הטובים ביותר של NEO (NEO) לשנת 2019

במאמרנו להיום, נפרט כמה מהארנקים הטובים ביותר של NEO. המשך לקרוא כדי לגלות איזו מתאימה לך ביותר.

אודות NEO

NEO, שנקראה בעבר AntShares, היא פלטפורמת בלוקצ’יין שפותחה בסין, המופעלת על ידי שני אסימונים של מטבעות קריפטוגרפיים – NEO ו- GAS. הפלטפורמה שלה מאפשרת יצירת ופריסה חכמים של חכמים, בדומה לאת’ריום.

בעוד ש- NEO צמחה במידה ניכרת מאז השקתה, עדיין אין לה כל כך הרבה אפשרויות ארנק כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. עם זאת, אם אתה מעוניין לקנות NEO, ישנן כמה אפשרויות בהן תוכל להשתמש. המשך לקרוא את המאמר שלנו כדי לגלות את מיטב ארנקי ה- NEO המתאימים ביותר עבורך.

ארנק אטומי

neo_coin_crypto_wallet

ארנק אטומי היא אפשרות אחסון קריפטו רב-קריפטו שאינה משמורנית התומכת ב- NEO, ביטקוין והרבה אלטקוינים אחרים. משתמשי NEO יכולים לאחסן, לשלוח, לקבל ואף להחליף את המטבע בנכסים אחרים ממקום אחד.

לצוות ארנק האטומי לא נגישים מפתחות וסיסמאות פרטיים, ורק לך יש שליטה על השימוש בהם. כשמדובר ברשומות הכניסה והעסקאות שלך, נתונים כאלה מוצפנים באמצעות אלגוריתם AES ונשמרים באופן מקומי במכשיר שלך.

תוכלו להשתמש בבורסה המובנית של הארנק לסחור בכל אחד מ -300 המטבעות הנתמכים בנכסים אחרים. אם אין לך הצפנה, תוכל להתחיל לרכוש מטבעות חדשים באמצעות חשבון האשראי שלך.

משתמשים שמריצים את Windows, macOS, אובונטו, דביאן ופדורה על שולחן העבודה שלהם יכולים להשתמש בארנק. משתמשי אנדרואיד או iOS ניידים יכולים גם להתקין את אפליקציות הארנק בהתאמה.

ארנק NEON

נֵאוֹן הוא ארנק חוצה פלטפורמות שנוצר על ידי עיריית ציון ואושר על ידי NEO, שעובד מהר ומאפשר למשתמשים לאחסן ולנהל בקלות אסימונים של NEO, GAS ושאר NEP5. ארנק NEON כולל מערך פשוט וקל לשימוש, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מי שרק נכנסו לעולם הקריפטו.

קל להוריד ולהתקין את הארנק הקליל הזה והוא כולל ממשק ידידותי למשתמש. זה תואם למערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux – המפתחות הפרטיים אינם נשמרים בשרתי NEON.

ארנק גארדה


גווארדה הוא ארנק צפצפה הידוע במתן פתרון מקיף ורב פלטפורמות לאחסון קריפטו ושירותי רכישה. רשימת התמיכה שלה כוללת כמה מהקריפטוסים הפופולריים ביותר בשוק, ומאפשרים לך לאחסן ולנהל כל דבר, החל מ- NEO ועד Bitcoin.

Guarda הוא ארנק קל, כלומר בניגוד לארנקי NEO עם צמתים מלאים, אינך צריך לחכות תקופות ממושכות עד שהארנק יסתנכרן עם הבלוקצ’יין. המשתמשים נשארים בשליטה על המפתחות הפרטיים שלהם כל העת מכיוון שהם לעולם לא עוזבים את המכשירים האישיים שלהם. מבחינה ביטחונית, הארנק מאובטח באמצעות PIN וכל המפתחות והיתרון בנתונים יוצרים הצפנת AES.

Guarda שותפה עם צ’אנג’לי המאפשר לה להציע שירותי החלפת קריפטו מיידיים ונוחים. יתרון נוסף הוא שיש בארנק שירותי תשלום fiat מובנים המאפשרים לכם לקנות קריפטו ישירות באמצעות כרטיס הבנק שלכם.

הארנק תואם ל- Android, iOS, Windows, Mac OS, Linux ו- Chrome.

ספר חשבונות ננו ס

לאחסון NEO לטווח בינוני או לטווח ארוך, אזי ארנק החומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. Ledger Nano S הוסיף תמיכה ב- NEO ברבעון האחרון של 2017 והוא תואם גם לארנק ה- NEON. ניתן לתבוע GAS באמצעות Ledger Nano S בשילוב עם NEON, שאינו מחייב אותך להזין את המפתח הפרטי או לשמור אותו במחשב שלך..

המכשיר כולל לחצנים ומסך OLED המאפשר לך לנווט ולאמת ידנית כל עסקה. המפתחות הפרטיים שלך מאובטחים באמצעות קוד PIN, אימות דו-גורמי, וכן חשבונותיך מגובים בגליון שחזור. תהליך ההגדרה של ה- Nano S הוא די פשוט. בנוסף ל- NEO, הוא תומך גם בביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ובמגוון קריפטוסים אחרים..

NEO GUI

זֶה ארנק רשמי לשולחן העבודה מאפשר לך לגשת לאחזקות ה- NEO שלך באמצעות ממשק משתמש גרפי (GUI). זהו ארנק מסונכרן, כלומר עליכם להוריד את כל הבלוקצ’יין למחשב. התהליך יכול להימשך זמן מה והוא גם דורש כמות משמעותית של זיכרון במחשב שלך.

לאחר סיום תהליך הסנכרון, באפשרותך ליצור סיסמה להגנה על הארנק שלך, ואז להצפין את המפתח הפרטי כדי לגבות את הארנק שלך. הארנק מאפשר לך לשלוח או לקבל NEO או לאחסן את האסימונים שלך עבור אסימונים שנוצרו ב- GAS. ממשק המשתמש של NEO מציע אבטחה רבה, אך משתמשים שאינם מכירים את הטכנולוגיה והקריפטו עשויים להתקשות להשתמש בהם.

ארנק NEO

ארנק רשת זה פותח ומתוחזק על ידי צוות פיתוח הקהילה NEO. ה ארנק NEO הוא באופן רשמי ארנק ‘לא מקוון’, כלומר קבצי ארנק או מפתחות פרטיים אינם מועלים לשרת הארנק NEO. היא משתמשת בממשק תכנות יישומים (API) שמצפין את כל ההודעות לפני שליחתן.

ארנק זה מאפשר למשתמשים לאחסן, לשלוח ולקבל את שני האסימונים של NEO- GAS ו- NEO, כמו גם לאפשר להם לטעון ש- GAS הביא להחזקת אסימונים של NEO. ניתן להוריד את ארנק ה- NEO דרך דפדפני האינטרנט Chrome ו- Edge והוא זמין באנגלית וסינית.

ארנק גשש NEO

ארנק גשש NEO הוא ארנק מבוסס אינטרנט שפותח באופן עצמאי מ- NEO. זה כתוב ב- Javascript ומאפשר למחזיקי NEO ליצור אינטראקציה ולחקור את ה- blockchain של NEO דרך האינטרנט.

ה- NEO Tracker פועל כארנק לא מקוון, ומשתמש בדפדפן האינטרנט שלך כדי ליצור את הנתונים הדרושים, ולא נשארים שום מפתחות או נתונים בשרתי NEO Tracker. אתה יכול לאחסן ולעשות גם אסימון NEO וגם GAS, כמו גם לתבוע כל GAS שנוצר על ידי הימור NEO.

ארנק ה- NEO Tracker אינו פרויקט של מפתחי NEO. עם זאת, היא מיישמת אבטחה חזקה עבור כספי משתמשים. ככל שנוצר ארנק NEO, תקבל קובץ חנות מפתחות להורדה. המפתחות מאוחסנים בצורה מוצפנת בקובץ זה. ניתן להוריד את ארנק ה- NEO Tracker דרך דפדפני האינטרנט Chrome ו- Edge.

NEO CLI

זֶה ארנק NEO הוא גם יצירה של צוות הפיתוח הרשמי של NEO. בשונה מארנק ה- NEO GUI, זהו ארנק CLI, כלומר ניתן לגשת אליו רק באמצעות הנחיות שורת הפקודה.

ל- NEO CLI תכונות אבטחה מתקדמות, אך למתחילים זה לא כל כך קל לשימוש. ארנק זה פונה למשתמשים מתקדמים יותר אשר מכירים מעט את שפת ה- CLI. הארנק תומך בעסקאות עם NEO ו- GAS, והוא גם מאפשר לבעלי NEO לתבוע את אסימוני ה- GAS שלהם – הוא תואם למערכות לינוקס ו- Windows וזמין רק באנגלית..

ארנק O3

ה ארנק O3 הוא ארנק נייד בו ניתן להשתמש במערכות אנדרואיד ו- iOS. האפליקציה כוללת עיצוב פשטני, המאפשר לנהל בקלות את אסימוני ה- NEO שלך בדרכים.

נוצר כדי לשמש רק עבור NEO, ארנק קל זה שמא תנהל את תיק ה- NEO שלך בזמן אמת. זה מאפשר לך לחלק את הכספים שלך לשני ארנקים – ארנק חם לשימוש יומיומי וארנק קר להחזקת כספים עבור GAS. ארנק קוד פתוח בחינם זה קל לשימוש, אך זכור כי הוא אינו מאובטח כמו ארנק חומרה.

מיטב ארנקי ה- NEO: מסקנה

זה היה המאמר שלנו המציג את הארנקים הטובים ביותר לאחסון NEO ו- GAS. אנו מקווים שזה עזר לך לקבל החלטה מושכלת בנוגע לאיזה ארנק מתאים יותר לצרכי האחסון שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map