banner
banner

OKCoin סקירה

קריפטוסים

מידע נוסף

 • הלוקח: 0.2%; יצרן: 0.0% דמי מסחר
 • מסחר בחוזים עתידיים
 • [email protected] דוא”ל

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

לְהַפְקִיד

 • העברה בנקאית

מטבעות

 • דולר אמריקאי

יתרונות

 • מכשירי עתיד נהדרים לקהל האסייתי.
 • מוצר מעולה עם אפשרויות מסחר מתקדמות
 • עמלות נמוכות, נפחים גבוהים

חסרונות

 • תמיכה זה קצת זבל
 • מחזור מנהלים קבוע מרים גבות
 • שמועות רבות שחוזרות על עצמן על מניפולציה בשוקיהן.

סיכום

OKcoin, אחת משלוש בורסות הביטקוין הסיניות הגדולות, ביצעה את הצעד הראשון והמוצלח ביותר לשוק הדולר, והתגבשה מאוד בתור הדולר / BTC השני בגודלו מאחורי bitfinex. זוהי עדות לפלטפורמת המסחר המעולה שלה, למבנה העמלות התחרותי, לחדשנות המוצר ולהמשך תמיכה בינלאומית מהשורה הראשונה.

עם העמלות הנמוכות שלו, תכונות מתקדמות כגון חוזים עתידיים, מסחר בשוליים ושוק הלוואות, וכמה סוגי הזמנות ייחודיות שפותחו מתוך מחשבה על סוחרים גדולים יותר, יש להחשיב OKcoin כאופציה עליונה לכל סוחר רציני. בעוד שמוטלות הגבלות על פיקדונות ומשיכות מסוחרים בארה”ב, ומיקום הבנק אינו אופטימלי מנקודת מבט של עמלות בנקאיות, דוא”ל וסיסמה הם כל מה שנדרש כדי לפתוח חשבון ביטקוין בלבד. כדאי לשקול להשתמש בבורסה מקומית כשער פיקדון ומשיכה, ו- OKcoin כפלטפורמת המסחר בביטקוין.

בִּטָחוֹן

OKcoin מציע SMS או מאמת גוגל אימות שני גורמים (2fa) לצורך משיכה והעברה של קרנות, שינוי סיסמאות ותכונות אבטחה. לאחר הגדרת 2fa, קיימת תכונת סיסמת מנהל מערכת אופציונלית, כאשר היא נפתחת, נדרשת בעת מסחר, משיכה ושינוי הגדרות אבטחה. משתמשים רשאים לקבוע את התדירות בה מתבקשת סיסמת הניהול למסחר. בנוסף, יש היסטוריית כניסה במקטע האבטחה המפרט כל כניסה, כולל כתובת IP וזמן. זה יכול לשמש את הלקוחות לזיהוי פעילות כניסה חשודה.

על פי התמיכה, מערכת ניהול סיכונים בוחנת באופן אוטומטי מספר רב של פרמטרים שונים שנועדו לזהות התנהגות חשודה בחשבון – למשל, שינויים בחשבונות מוזרים לפני בקשת משיכה. במידה וסומן החשבון בסיכון, המשיכה תחסום עד לאימות.

“רוב” הכספים נשמרים בארנקי אחסון קירור רב קמעוניים – ובאוגוסט 2014, ביקורת okcoin הראתה כי 105% מכלל כספי הלקוחות הוחזקו במילואים. נראה כי זה מאפשר להחזיק 100+% מהכספים באחסון קר, תוך מתן מספיק נזילות בארנק חם כדי לשמור על מסחר בנוזלים. אם תהיה פריצת ארנק חמה, לא הייתה ל- OKcoin שום בעיה לספוג את הלהיט.

OKcoin מאחסן לא יותר מ -1,000 ביטקוין לכל כתובת ארנק קרה, שכל אחד מהם דורש שני מפתחות כדי לחתום על העברות. האחת מוחזקת בכספת בנקים הממוקמת בבייג’ינג, השנייה בעיר בחוף המערבי של ארצות הברית. שני אנשים שונים נדרשים לקבל גישה לתיבת האבטחה בשתי העיריות. הם לא נוסעים יחד.

פתיחת חשבון okcoin

אינדיבידואלי רמה 0 רמה 1 רמה 2
מגבלות הפקדה ומשיכה יומיות 0 2,000 $ – לא ניתן לבצע משיכות דולר 50,000 דולר
דרישות אימות דוא”ל וסיסמה מידע אישי – יום הולדת, שם, לאום, דרכון / תעודת זהות, כתובת העלאת דרכון / תעודה, אימות תושבות – חשבון שירות או הצהרת בנק
תאגידי רמה 0 שלב 1 שלב 2
מגבלות הפקדה ומשיכה יומיות 0 2,000 $ – לא ניתן לבצע משיכות דולר 500,000 דולר
דרישות אימות דוא”ל וסיסמה שם החברה, שם התאגד, מספר החברה, תאריך ההתאגדות, כתובת רשומה פנה ישירות לתמיכה לקבלת דרישות נוספות

סקירת תוכנת OKcoin

פלטפורמת OKcoin היא אחת היציבות, הנזילות והמתקדמות בשוק. היא עוקבת אחר ביטפינקס רק מבחינת נזילות המסחר ב- BTC / USD, אך עבור הסוחר המקצועי אין תחרות.

פלטפורמת המסחר מחולקת לקטגוריות מסחר נקודתי ועתיד, כאשר כל אחת מהן מוצעת ליטקוין וביטקוין. הזמנת שוק / מגבלה קצרה וארוכה ממוקמת בקלות, יחד עם מספר סוגי הזמנות מתקדמות כגון הזמנות נגררות, Iceberg Orders ו- TWAP. ישנו מסך הזמנות המציג את ההזמנות הפתוחות הסטנדרטיות וכן את היסטוריית המסחר בחשבונות.

לחיצה על כפתור “המסך המלא” הממוקם ממש מעל פקודת ההזמנות תשיק תכונת תרשים מתוחכמת עם ספר מסחר משולב ותרשים עומק. יש מגוון רחב של הגדרות ניתוח טכני שונות במסגרות זמן, אינדיקטורים וסוגי תרשים מרובים, והוא זמין הן לסחר נקודתי והן לעתיד. עבור האנליסטים הטכניים שביניכם, תוכלו לבנות קווי מגמה באמצעות משיכות, אוהדים וקווים של פיבונאציים. בעוד שחלק מהפקודות המסחר המתקדמות אינן זמינות מפלטפורמת המסחר במסך מלא, היא מיועדת למסחר בלחיצה אחת, עם הזמנות שוק והגבלה. מספר כפתורי אחוז – 10, 20, 50 ו- 100% – מאפשר לסוחר להשקיע בצורה נוחה את האחוז המתאים של יתרת חשבונו לכל עסק..

מסחר בשוליים

ישנו כפתור “הלוואה” המוצג באופן בולט ממש מעל סלופ הסחר הראשי, המציע מסחר ממונף הממומן על ידי משתמשים אחרים. תלוי ברמת ה- VIP (מוסבר בהמשך), משתמשים מורשים בכל מקום בין מינוף 2 ל -3, וניתן לקחת הלוואות מכל מקום בין 5 ל -360 יום. הזמנות הלוואה מתבצעות בבורסה נפרדת, בה לווים ומלווים בוחרים את שיעור הריבית היומי הרצוי, ובהתאם לכך נעשים התאמות. כאשר בדקנו לאחרונה, היה נזילות מועטה יחסית בצד ההלוואות, עם שתי הצעות בריבית יומית של.02%, למשך 90 יום, או סכום כולל של 1.8%. בצד ההלוואות הוצעו סכומים מסיביים למדי, עם רבע מיליון זמינים בשיעור יומי של.05%.

שיחת שוליים מתבצעת כאשר יתרת המשתמשים נמוכה מ -20%, אך הפוזיציות אינן נסגרות בכוח עד שיאזן חשבונות המשתמש יורד ל -10% מעמדות המסחר הפתוחות, ובאותה נקודה הפוזיציות מוחזרות לסוחר, פחות תשלום ריבית למלווה. בהתבסס על מחזורי המסחר הגדולים של OKcoin, קרנות המלווים צריכות להיות מוגנות יחסית ברמות קריאה מרווחיות כאלה, אך זעזועים עצומים בשוק עשויים לגרום לחוסר יכולת לחסל פוזיציות ולהפסיד חלק מהכספים המושאלים או כולם. OKcoin לא לוקח על עצמו אחריות באירוע כזה.

מסחר עתידי של OKcoin

OKcoin היה הראשון שהציע מסחר עתידי בשוק BTC / USD ונותר הגדול ביותר מבחינת נזילות.

שלושה כפתורים מעל פלטפורמת המסחר תואמים את מועדי ההסדר של החוזים – ששווי כל אחד מהם מוערך ב -100 דולר – שבוע, שבועיים ורבעוני. ארבע הספרות האחרונות, המוצגות בכל אחד מהכפתורים, מציינות את החודש והיום של מועד המסירה, עם חוזים שהוסדרו בשעה 08:00 GMT..

כל אותן פקודות סחר הקיימות בשוק הספוט זמינות בעת מסחר בחוזים עתידיים. סוחרים יכולים לבחור מינוף פי 10 או 20 – אנו ממליצים בחום לא לחרוג מ -10 מינופים – בעסקאות קצרות או ארוכות ולהכניס מגבלה או סדר שוק. אפשרות המסך המלא מאפשרת פונקציונליות רבה יותר של תרשימים, אך מציעה סוגי הזמנות מוגבלים.

OKcoin מנפקת שיחת מרווח בשיעור של 20% או פחות, ומחוסלת אוטומטית עמדות ב -10% או פחות. לסוחרים מוצעות שתי וריאציות שוליים – שוליים קבועים ורוחביים. הראשון קובע מרווח למיקום, ואילו האחרון ממוצע של כל ביצועי המיקום כדי לקבוע שיחות שוליים ורמות פירוק.

מכיוון ששוק החוזים העתידיים בביטקוין בדרך כלל פחות נזיל ותנודתי יותר משוקי החוזים העתידיים המסורתיים, יכול לקרות כי שיחות שוליים אינן מחוסלות בזמן וכתוצאה מכך יתרה בחשבון שלילית. כדי להבטיח שזה לא קורה ל- OKcoin יש קרן ביטוח. OKcoin מממן את החשבון ב- 25 BTC בשבוע, ומוסיף לו את מה שמכונה “יתרת פירוק”, או יתרת השוליים הנותרת שהייתה מוחזרת למשתמש לאחר סגירת מיקום אוטומטית. זה נועד להרתיע משתמשים לאפשר לחשבונות שלהם להגיע לרמות של חיסול אוטומטי. במקרה שתנועות גדולות בשוק מביאות ליתרות שליליות העולות על הסכום בקרן הביטוח, קיים מנגנון הפסד סוציאליסטי המנכה אחוז מעמדות החוזים העתידיים הרווחיים של אותה תקופה..

רמות VIP

רמת ה- VIP של המשתמש נקבעת על פי מספר “נקודות התגמול” שנצברו, שמרוויחים בעיקר באמצעות פעילות מסחר אך גם מוענקים להשלמת דרישות KYC. רמת ה- VIP קובעת את דמי המשתמש, מגבלות הלוואה ומינוף המסחר המותר. נקודות התגמול לעולם לא יפוגו, ולכן ברגע שמשתמש הגיע לרמת VIP מסוימת, עליו לשמור על הסטטוס הזה, אם כי מדיניות ה- VIP כפופה לשינויים.

נקודות משתמש דרושות
משתמש בסיסי <8,888
VIP 1 >8,888
VIP 2 >88,888
VIP 3 >288,888
VIP 4 >588,888
VIP 5 >888,888
חשבון זהב שדרוג בתשלום מ- VIP 5

מבנה אגרה

עמלות מסחר

דמי יצרן * דמי לוקחים **
נפח סחר של 30 יום בסוללה תַשְׁלוּם רמת משתמש תַשְׁלוּם
0 0 משתמש בסיסי 0.2%
500 0 VIP 1 0.18%
2000 0 VIP 2 0.16%
5000 0 VIP 3 0.14%
15,000 0 VIP 4 0.12%
25,000 0 VIP 5 0.1%
0 חשבון זהב 0.1%

* עמלת היצרן חלה בקניית ביטקוין

** עמלת הטייקר חלה על מכירת ביטקוין

דמי הפקדה / משיכה

על משיכת מטבע דיגיטלי יש עמלת כורה.

סכום משיכה מינימלי להפקדת דולר
העברה בנקאית (הפקדה / משיכה) 0% /. 1%, דקות 15 דולר מינימום 500 דולר
בסדר עמלה של 1.5% אין מינימום
כסף מושלם 3% אין מינימום

* OKcoin אינו גובה עמלות על עסקאות פיקדון. אנא התייעץ עם הבנק כדי לקבוע עמלות חלות בסופן.

נייד

כל הפונקציות, כולל סחר עתידי, זמינות ביישום האנדרואיד okcoin. OKcoin ממתין כעת לאישור של אפל להכללת סחר עתידי בחנות IOS, אך כל שאר הפונקציות זמינות באפליקציה הידידותית למשתמש..

OKCoin לא יכול להיות בשבילך אם:

אתה תושב מדינה מערבית.  

אמנם ל- OKCoin יש מוצר הפונה לאנגלית, אבל זה יכול להיות קצת מחוספס בקצוות, ויש הרבה אלטרנטיבות שמתמקדות בעיקר בקהל המערבי. אם אתם פשוט מחפשים לקנות ביטקוין או קריפטו, Coinbase הוא חלופה טובה עבור משקיעים בארה”ב, bitfinex עבור תושבים במקומות אחרים. אם הגעת ל- OKcoin לשווקי החוזים העתידיים, אנו ממליצים להסתכל במקום זאת על bitmex. עדיין לא בטוח? עיין בכלי השוואת ההחלפות שלנו עבור רשימות מוצרים המתאימים לצרכים שלך.

שורה תחתונה

אתה גר בסין? יפן? דרום קוריאה? זו החלפה מצוינת עבורך. תושבי מדינות המערב יעריכו גם היקפי נזילות גבוהים ופלטפורמה עתידית מצוינת, אך ככל הנראה יזכו טוב יותר למקומות אחרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me