סקירת ביטפינקס

קריפטוסים

מידע נוסף

 • יצרן: 0.0-0.1%; לוקח: 0.1-0.2% דמי מסחר
 • מסחר בשולי מרווח נקודתי
 • [email protected] דוא”ל

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

לְהַפְקִיד

 • העברה בנקאית

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, JPY

יתרונות

 • נזילות מובילה בדולר, עמלות נמוכות מאוד
 • חליפה מלאה של סוגי הזמנות, שוק מסחר בשוליים והלוואות
 • אוסף מסיבי של מטבעות קריפטוגרפיים

חסרונות

 • הפסיק לקבל את הסוחרים בארה”ב
 • בנק הממוקם בהונג קונג – עמלות גבוהות יותר למערביים
 • ריביות השוליים יכולות להיות מעט גבוהות

Bitfinex היא בורסת ה- BTC / USD הגדולה ביותר בהיקף, בין השאר בגלל מערכת המסחר המרווחת המצוינת שלהם שמאפשרת לבעלי ביטקוין ללוות שני ביטקוין נוספים לכל מוחזק. זה מקל על ידי שוק הלוואות עמיתים לעמית, בו משתמשים אחרים משאילים את הביטקוין שלהם בשער השוק הקיים בתמורה לריבית מהלווה. בעוד שהלווה שולט בביטקוין, הרווחים על כל הפוזיציה נשמרים, וכאשר חיסול ההלוואה מחזירים את ערך הביטקוין בפיאט – בזמן ההשאלה – למלווה, בתוספת הריבית המוסכמת..

Bitfinex מיהרה לשלב מטבעות קריפטוגרפיים חשובים נוספים ומחזורי המסחר המסיביים שלהם מאפשרים שימוש בשוליים גם בשווקים משניים אלה, תכונה פשוט לא אפשרית בבורסות קטנות יותר. תוך ניצול גודלם וחשיבותם בשוק, ביטפינקס הקימה גם שוק נגזרים המאפשר מסחר ספקולטיבי על מטבעות שטרם פורסמו. זו הייתה תכונה חשובה במיוחד כאשר מהדורה ממשמשת ובאה של Segwit2X התרחשה בשוק. בעוד שרבים אולי הוטעו באשר לפופולריות של Segwit2x בגלל קמפיינים אגרו-טורפינג אגרסיביים המופעלים בטוויטר ו- r / btc, המחיר על bitfinex של אסימון הנגזרות – 15% מזה של אסימון btc שלאחר פיצול – מודגם. סנטימנט השוק בפועל ותרם לביטולו (תודה לאל) של הפרויקט הרעוע.

Bitfinex סגרה את הדלתות לסוחרים בארה”ב. עם זאת, עבור מי שמעוניין להשתמש בשירות המסחר בשוליים, חשבונות הצפנה בלבד אינם דורשים אימות KYC. אף על פי שלעולם לא היינו דוגלים בהתנהלות של מתווכים ביודעין, ישנם סוחרים רבים אשר משתמשים ב- VPN כדי להסוות מיקום..

ביטפינקס אבטחה

באוגוסט 2016 נגנבו מ- Bitfinex 120,000 ביטקוין בשווי 72 מיליון דולר באותה עת. ביטפינקס חברתית את ההפסדים בקרב הלקוחות וסיפקה אסימונים המייצגים את ההפסדים שבסופו של דבר הוחזרו במלואם, אם כי לקח כשנה להסדיר את כל ההפסד..

שילוב Bitfinex בארכיטקטורת הארנק המולטי-סיגית של bitgo והפרדת הכספים ברמת המשתמש הפכו את הפריצה למכעיסה במיוחד. ביטגו קבע כי לא הייתה הפרה של השרתים שלהם. מכיוון שביטפינקס שלטה על 2 מתוך 3 מפתחות הנדרשים למשיכת כספי לקוחות, פירוש הדבר שהם חתמו על משיכות בשווי של 72 מיליון דולר מבלי להבין שהלקוחות נפרצו, מה שחשף ליקויים חמורים במדידות הסיכון הפנימיות שלהם..

בתגובה לפריצה, Bitfinex העבירו את שרתי הנתונים שלהם, ערכו ביקורת מלאה והרחיבו את צוות האבטחה שלהם. אז, אני מניח שמה שלא הורג אותך מחזק אותך?


פתיחת חשבון Bitfinex

ניתן להעביר מטבעות קריפטוגרפיים מ- Bitfinex וממנה מבלי לעבור את תהליך KYC הארוך למדי, המתואר להלן.

שימו לב שכל המידע חייב להיות באנגלית. יש לתרגם מסמכים שאינם באנגלית על חשבון המשתמש.

IndividualCorporate
פרטים אישיים מידע ביוגרפי סטנדרטי מידע ביוגרפי סטנדרטי
הוכחת הזדהות שתי צורות של תעודות זהות: דרכון, תעודה לאומית, רישיון נהיגה לא
הוכחת מגורים חשבון שירות, הצהרת מס, חשבון שירות, חברה מורשית לא
הצהרה בנקאית חשבון בנק מחשבון ממנו נשלח החוט הראשון. שם ותאריך הצהרה גלויים בבירור פרטי הבנק ממנו יתנהלו עסקים. הצהרת בנק של החברה עם כתובת גלויה
טופס אימות הצהרה חתומה המאשרת את תקפות המידע והמסמכים שהועלו הצהרה חתומה המאשרת את תקפות המידע והמסמכים שהועלו
מידע תאגידי לא פרטי התאגדות – 13 מסמכים שונים הכוללים: מבנה בעלות, תעודת התאגדות ורישום עסק, 20% רשימת בעלי מניות ורשימות דירקטורים, תעודת מצב טוב, רשימת חתימות מורשות, רישום נושא משרה

השלמת תהליך KYC מאפשרת למשתמשים להפקיד ולמשוך מטבע fiat וכן להשתמש ב- Tether, טכנולוגיה מדהימה ששולבה לאחרונה.

סקירת תוכנת Bitfinex

בורסת Bitfinex היא אחד המוצרים המובילים בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. רמת הנזילות הגבוהה שלה מבטיחה מילוי הזמנות מהיר בקצב השוק. השילוב של שני גורמים אלה הופך את bitfinex לנקודת המידה של סוחרים מקצועיים.

ממשק המשתמש של Bitfinex הוא פנטסטי. תצוגת החליפין מציעה אפשרות מהירה של שני לחיצות כדי לבצע קנייה או מכירה בכל אחד משווקי ה- 25+, עם חמישה סוגי הזמנות שונים (הגבלה, שוק, עצירה, עצירה נגררת, מילוי או הרגה).

מסחר בשולי ספוט

המרווח המוצע הוא 30%, כלומר ההון העצמי הכולל בחשבון משתמש חייב להיות שווה לפחות 30% מהסכום שהושאל. שיחת שוליים מתבצעת בשיעור של 15%, ובנקודה זו יופסלו פוזיציות באופן אוטומטי כדי להבטיח שהסוחר אינו מחדל בהלוואת השוליים..

הלוואת מרווח זו ניתנת באמצעות שוק ההלוואות. המשתמשים יכולים להלוות את הביטקוין ללווים תמורת ריבית יומית.

בזמן כתיבת שורות אלה, “שיעור ההחזר של הפלאש” הוא 0531%, או כ -19% בשנה. המלווים רשאים לקבוע את השיעור היומי בו הם מוכנים להלוות הון בפלטפורמה; כל שיעור מתחת ל -1% יתקבל אוטומטית על ידי הלווים, אם כי באופן טבעי לוקחים את השיעור הטוב ביותר.

תשואה יפה מאוד, אך באיזה סיכון למלווה? מטבע הדברים, הלווה מתוגמל בגין כל רווחים של נכס הבסיס בניכוי תשלום הריבית. לעומת זאת, על השוק לנוע כנגד העמדה שהמלווה מוגן תיאורטית, מכיוון שמבוצעת בכוח שיחת מרווח של 15%. הלווה מכסה לפיכך את כל ההפסד, ועדיין נמצא בתשלום תשלום הריבית שמנוכה אוטומטית מהון החשבון שלו..

עם זאת, אם השוק יהפוך לדרך דרמטית ומהירה מאוד, פעילות המסחר עשויה להתייבש, ולא יוכלו להיות נוטלים לבצע את עסקאות השיחות. במצב זה, המלווה עלול לאבד חלק מהנכסים המושאלים או את כולם.

עמלות BitFinex

בוצע ב -30 הימים האחרונים (שווה ערך לדולר) דמי יצרן * דמי טייקר **
<500,000 .1% .2%
<1,000,000 .08% .2%
<2,500,000 .06% .2%
<5,000,000 .04% .2%
<7,500,000 .02% .2%
<10,000,000 0% .2%
<15,000,000 0% .18%
<20,000,000 0% .16%
<25,000,000 0% .14%
<30,000,000 0% .12%
>30,000,000 0% .1%

* שמוסיף נזילות לאקולוגיה של bitfinex. ** נוטל הוא אחד שמסיר נזילות מהאקולוגיה של bitfinex.

Bitfinex אולי לא בשבילך אם:

אתה גר בארצות הברית.  

Bitfinex סגרה את שעריה להפקדות ולמשיכות ממשתמשים מאומתים בארה”ב. שמענו כי הלקוחות עדיין ניגשים לפלטפורמה באמצעות רשתות VPN. נשמח לשמוע חוויות בתיבת ההערות.

אתה רוצה לסחור במינוף גבוה יותר.

בעוד 3: 1 מתאים לחלקם, סוחרים רבים מעוניינים במינופים גבוהים יותר. Bitmex היא המותג שלנו למוצרי נגזרות bitcoin spot ו futures, ומציעה מנופים מדממים באף של 100X, אם כי אתה יכול להתאים את סכום המינוף לכל מה שתרצה, בין 1-100. כמו Bitfinex, Bitmex היא בורסה עם מודל מבוסס עמלה (נמוך). הם מציעים מדד מחירים שקוף המבוסס על תערובת של הבורסות הגדולות ביותר (כולל bitfinex, coinbase ו- bitstamp).

אתה מעדיף לא להפקיד באמצעות בנק בנקאי או קריפטו. 

Bitfinex מקבל פיקדונות פיאט רק באמצעות בנק בנק, ועמלו דמי הפיקדון במיקום הבנק בהונג קונג יהיו מעט גבוהים יותר. בדוק את ההשוואה שלנו לבורסות הביטקוין הטובות ביותר לחלופות על סמך אופציית ההפקדה או המדינה שבחרת.

שורה תחתונה

Bitfinex מציעה מוצר פנטסטי. פלטפורמת המסחר היא אחת הטובות בשוק, ושוק ההלוואות הוא מאפיין ייחודי ובעל ערך. עם נזילות גבוהה ועמלות נמוכות מאוד, Bitfinex הוא אתר יעד לסוחרי ביטקוין, ובצדק. החיסרון היחיד הוא שמיקום הבנק אינו אידיאלי מנקודת מבט עמלה – אלא אם כן גרתם בסין או בהונג קונג – אך על הסוחרים לשקול להעביר את הביטקוין שלהם לביטפינקס לאחר רכישה מקומית..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map