סקירת פולוניקס

קריפטוסים

מידע נוסף

שוק היעד

  • גלוֹבָּלִי

לְהַפְקִיד

  • קריפטו בלבד

מטבעות

  • קריפטו בלבד

יתרונות

  • טונות הצפנה מוצעות
  • נראה כי הוא הכי נקי מבין 100 יותר מחילופי הצפנה
  • פלטפורמת מסחר רב מטבעית מעולה

חסרונות

  • לא מוסדרים, מציעים מטבעות מפוקפקים, לא שקופים
  • היו בעבר בעיות הקשורות לאבטחה
  • אל תציע פתרון נייד

סיכום

Poloniex היא בורסת מטבעות חליפין אמריקאית המציעה מגוון רחב של מטבעות חלופיים למסחר. לרוב מדובר בחמשת ספקי הנזילות המובילים באלטקוינים הנסחרים כנגד ביטקוין ומציעים נזילות טובה במיוחד למספר צלבים..

רמת ההנהלה של פולוניקס נשמרת אנונימית ומשתמשים מרחבי העולם – מחוץ למדינות ניו יורק, ניו המפשייר וושינגטון – יכולים לסחור, אם כי הם החלו לדרוש פרטי KYC. כל זה מכבה אותך? בדוק את Binance.

בִּטָחוֹן

כמו רוב הבורסות, Poloniex מציעה הרשאה לשני גורמים לאבטחת כניסה ולאישור משיכות. בנוסף, אימות דוא”ל מוצע למשיכות, כלומר, יש לגבות את הבקשות באמצעות הדוא”ל והטלפון המשויכים לחשבון. פולוניקס טוענת כי “הרוב” של כספי המשתמשים נשמר באחסון קר, וכי “הבורסה נבדקת כל העת ונבדקת בפעילות חריגה”.

במרץ 2014, חודשיים בלבד לאחר ההשקה, משתמש ניצל פגיעות בקוד אישור הנסיגה של פולוניקס והצליח לגנוב 12.3% מהביטקוין של הבורסה, כ- 50,000 $. ההאקר גילה היגיון פגום בו למעשה יועברו בקשות משיכה מיידיות, וכתוצאה מכך יתרה שלילית (שכמובן לעולם לא תוחזר). זו הייתה פגיעות יחסית קלה לתיקון – על ידי הצבת משיכות בתור שישולמו אחת אחת, מובטחת שלמות.

לדברי הבעלים טריסטן ד’אגוסטה, אמצעי אבטחה נוספים הוקמו במהירות: “מאז הפריצה, יישמנו ביקורת אוטומטית מתמדת של כל המרכזיה, חיזקנו את אבטחת כל השרתים ועיצבנו מחדש את אופן עיבוד הפקודות כך שניתן יהיה לנצל כמו זה שנעשה בו שימוש במרץ הוא בלתי אפשרי. “

גרביטאס


בורסת פולוניקס לא הצליחה לספוג את ההפסד. על פי פרסום בפורום מיד לאחר ההתקפה, מר ד’אגוסטה הצהיר כי “אם היה לי כסף לכסות את כל החוב כרגע, הייתי מכסה אותו בדופק. אני פשוט לא, ואני לא יכול פשוט לשלוף את זה מאוויר “. במקום זאת, הסכום הגנוב – 12.3% – הופחת באופן זמני מכל חשבונות הלקוחות. האגרה הועלתה, שוב באופן זמני, מ -2 ל -1.5% עד לגיוס הכספים הנוספים. האיזונים שוחזרו כעבור קצת פחות מחודשיים, בתחילת יולי, ותזמורת העמלות הרגילה הוחזרה.

מצד אחד, מר ד’אגוסטה טיפל בפרשה בצורה מצוינת. הוא מיד התפרסם עם האירוע, הסביר בדיוק מה קרה, מדוע זה קרה, ותיאר את הצעדים שננקטו כדי להבטיח שזה לא יקרה שוב. קרוב לשנה לאחר מכן לא היו אירועים נוספים, ולכן עד כה גישתו אושרה. הקהילה תמכה מאוד, ומחאה כפיים על גלויתו וגישתו.

מנגד, העובדה כי הבורסה לא הצליחה לספוג הפרה של 12.3% מעידה על ליקויים רזרביים קשים והיעדר גיבוי כספי הולם. בעוד שבורסה זה עתה הושקה ולכן לא הייתה אפשרות לבנות עתודות נאותות באופן אורגני, לא היו שום עדויות שמאז נבנתה עתודה כזו..

פתיחת חשבון

מכיוון שעסקאות מוגבלות למטבעות קריפטוגרפיים, Poloniex נהנית מתהליך רישום פשוט ביותר, ללא הדרישות KYC / AML שנמצאות בבורסות פיאט / קריפטו. כל שעליך לעשות הוא להזין את הדוא”ל שלך, ליצור סיסמה ולחץ על התיבה שמוכיחה שאתה לא רובוט, ואתה חבר במצב טוב.

סקירת תוכנה

מסך המסחר חכם מאוד. הגאווה במקום שמורה לתרשים גדול המציע מסגרות זמן מרובות, פמוטים במרווחים של 5 דקות ליום אחד ויכולת להוסיף להקות בולינגר ורמות סיבים. המרשים ביותר הוא שהוא מכסה את כל ~ 200 הזוגות המוצעים. כאשר נבחר זוג מסחר מסוים, התרשים נטען במהירות וספרי ההזמנות, המוצגים בחלקו התחתון, עוברים להצגת הזמנות הקנייה והמכירה הרלוונטיות. ישנן הזמנות קנייה ומכירה, כמו גם הגבלה ורווח, וכל אלה יכולים לשמש על כל זוג רצוי.

ישנם שלושה שווקים עיקריים בהשתתפות פולוניקס – ביטקוין, מונרו (XMR) ו- Tether (USDT). כל שוק מוצג בתיבה שלו בצד ימין של הפלטפורמה, עם כל צמדי הצלב הרשום למטה. אנו שמחים במיוחד לראות את Tether, אשר אנו רואים כמציע חדשנות מהותית לשוק, ומשיג מספיק נזילות כדי שיירשם כשוק משלו. נכון לאפריל 2015, נראה כי פולוניקס מהווה קרוב ל -100% מהיקף המסחר של Tether.

יש כמה מאפיינים ידידותיים למשתמש: משתמשים יכולים לסמן את שווקי האלטקוין המובילים שלהם ולהגביל את התצוגה רק למועדפים אלה. כמו btc-e, יש תיבת טרולים, אבל זה נראה מאולף יחסית וניתן להתעלם מהמשתמשים, וזו פונקציה נחמדה. בדף היסטוריית המסחר יש תכונה ניתוחית מסחר נאה, שבה המשתמש יכול להסתכל על הפסד רווח היסטורי לכל צמד מטבעות מסוים. בנוסף, משתמשים מקבלים התראה בולטת לגבי כל מידע חשוב, כגון מחיקת מטבעות.

מסך “היתרות שלי” מציע למשתמשים אפשרות ליצור ארנק לכל אלטקוין בלחיצה אחת, ואז ניתן לממן אותו. המשיכה פשוטה באותה מידה – הזן את כתובת ארנק היעד, ציין את הסכום ולחץ על “משיכה”.

נייד

אין אפליקציה, והעיצוב אינו מגיב. למרות שתוכל לבצע סחר בצביטה, זה ממש ידרוש צביטה ומיקום מחדש של המסך. לא מומלץ לבעלי אצבעות שמנות.

אולי יהיה לך יותר טוב עם חילופי דברים אחרים אם:

אתה צריך להפקיד או למשוך בפיאט.  

Poloniex הוא הצפנה בלבד, לכן רכישת שיטקוין החדש האהוב עליכם תדרוש מכם לקנות ביטקוין בבורסה, להעביר את הביטקוין לפולוניקס, להחליף שם תמורת השיטקוין ואז לשלוח אותו לארנק החיצוני שלכם. בבורסות כמו Bitfinex יש מספר קריפטוסים שונים כנגד דולר, מה שמפשט את התהליך שלך.

אתה רוצה לסחור בכמה מהקריפטוסים העיקריים במינוף.

אתה יכול לסחור במינופים גבוהים בהרבה הן בשוק הספציפי והן בחוזים העתידיים ב- Bitmex ועבור חלק קטן מהעמלות, אם כי ישנם רק כתריסר קריפטוסים זמינים..

שורה תחתונה

אם פולוניקס תשלב מוצר סלולרי תקין, היא תדרג גבוה יותר. כפי שהוא, משתמשי שולחן העבודה, המוצר והעמלות של Poloniex מצדיקים תמורה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map