banner
banner

כיצד לגדר את אחזקות הביטקוין שלך

כפי שכל בעל יודע, הביטקוין הוא חיה נדיפה. עליות מחירים מדהימות יכולות להגיע אחריה במהירות לירידות לב, ותקופות של רוגע הן לרוב לא יותר מעין סופת המרות הגדולה. לאורך זמן החזקה הוכיחה אסטרטגיה מצוינת; עם זאת, יש פעמים שרכבת ההרים הזו מתגנבת לראש ההר ההוא, אתה רואה את המכוניות הראשונות מתחילות את ירידתן, ואתה פשוט יודע שאתה עומד לזרז כלפי מטה במהירות גדולה. כשאתה מוצא את עצמך ברגע כזה, מה ניתן לעשות כדי להגן על ההשקעה שלך?

גדר ביטקוין מבלי להחליף לדולר

למרבה המזל, אתה לא צריך למכור את הביטקוין שלך כדי למזער את הסיכון. בורסות עתידיות בביטקוין כמו bitmex מציעות שיטות פשוטות ויעילות להפחתת החשיפה שלך או לשמור על אותו ערך נומינלי בדיוק של הביטקוין שלך במהלך שינויי מחירים..

ראשית, עליות גדולות עוברות ל- Flood @ThinkingUSD על איות שיטת הגידור הזו:

רבים מכם אולי לא יודעים זאת, אך אם ברצונכם לחסל את החשיפה לביטקוין מבלי שתעבור בפועל את תהליך ההמרה לפיאט, תוכל להעביר את אחזקותיך לדולר סינתטי https://t.co/qr49NsLQCU על ידי קיצור עם מינוף 1x.

– מבול [Bitmex] (@ThinkingUSD) 9 בפברואר 2018

בואו נעבור בדיוק איך זה יעבוד. אתה רוצה לגדר ביטקוין אחד כך שישמור על אותו ערך USD בדיוק בשבועיים הקרובים, תקופה בה אינך מצליח לשים לב לשוק הביטקוין. חזור על השלבים הבאים וישן בנוחות.

  1. פתח חשבון ב- bitmex והפקד ביטקוין אחד.
  2. בחר תאריך עתידי עם תפוגה מחוץ לתקופת הגידור של שבועיים שבחרת.  

לענייננו, תפוגת מרץ נופלת מחוץ לתקופת הגידור שלנו והיא קרובה מאוד למחיר הספוט הנוכחי (תמידית בתמונה לעיל).

  1. 30 במרץ קצר עם הביטקוין 1 שלך.

שים לב כי כל חוזה מוערך בדולר אחד, כלומר הכמות שנבחרה צריכה להיות שווה לערך הדולר של ביטקוין. שים לב גם כי המינוף הוגדר על המחוון בצד שמאל למטה למצב 1X.

צו הגבלה אכן יספק לכם הנחה בעמלה של.025%, אך כמובן שאם השוק נע נגדכם או ששווי הביטקוין יירד, ההזמנה שלכם לא תתמלא. הזמנת שוק גובה עמלה קטנה של 0.75%, או 00075 ביטקוין על הזמנת הביטקוין האחת שלך. בסדר, אז עכשיו רכשתם חוזים קצרים בשווי דולר ארה”ב בשווי סמלי של ביטקוין אחד.  

4. סגור את המיקום בסוף תקופת הגידור שלך.

בסדר, השבועיים שלך הסתיימו ואתה פותח את מסך המחשב שלך מעוניין מאוד לראות את הביצועים של הביטקוין. אם באותה תקופה הביטקוין יירד במחיר, ערך החוזה שלך יעלה בערך הביטקוין. בהנחה שמחיר הביטקוין ירד ב -10% במהלך הגידור של שבועיים שלך, ברגע שתחסל את עמדתך (מה שאפשר לעשות מתפריט “עמדות” בתחתית המסך) זה יהיה שווה כ -1.1 ביטקוין, פחות הלוקח שכר טרחה אם רלוונטי ועמלת הסדר של.05%. 1.1 זה יהיה שווה ערך בערך דולר לסכום הנקוב כאשר פתחת את ההזמנה. גָאוֹן!

אם, לעומת זאת, הביטקוין מעריך ב -10% מערכו במהלך תקופת הגידור של שבועיים, ערך החוזה שלך יקטן בערך הביטקוין. בעת הפירוק, היית מחזיק כ- 9 ביטקוין (שוב, פחות כל עמלות רלוונטיות) אשר יהיה שווה לערך הדולר ששימש בתחילה לפתיחת המיקום הקצר. לעזאזל.

שימוש במינוף בגידור

בעזרת מינוף אינך צריך להסיר את כל הביטקוין שלך מהבטיחות של מכשיר Trezor שלך. מרבית חילופי החוזים העתידיים בביטקוין מאפשרים לסוחרים לשלוט במיקום גדול של ביטקוין עם יתרת חשבון קטנה יחסית. נניח שבמקום להעביר ביטקוין שלם לבורסת העתיד, העברתם 2 ביטקוין ופתחתם מיקום קצר של ביטקוין 1 באמצעות מינוף של 5: 1. בדיוק כמו בדוגמה הקודמת, אז יצאתם להפסקה של שבועיים, הוצאתם את הביטקוין לגמרי מדעתכם, בטוחים מתוך אמונה שערך הדולר הנומינלי של האחזקות שלכם יהיה מאובטח באותה מידה כאילו קיצרתם ביטקוין אחד ב מינוף 1X, כמתואר לעיל.

וזה נכון, בתנאי שעמדתך לא תחוסל. במינוף של 5: 1, מהלך של 20% לעומת עמדתך יביא לאובדן הסכום כולו. במקרה שהשוק המשיך בכיוון הארוך, זו תהיה למעשה תאונה משמחת עבורכם. ההפסדים שלך יוגבלו ב -2 ביטקוין, והנותרים 8 בטרזור ​​שלך ימשיכו לעלות בערך הדולר. אם תקוע את כל הביטקוין שלך בקצר 1X, היית ממשיך לאבד ביטקוין – כשערך הדולר הנומינלי נשאר זהה.  

מצד שני, אם העמדה מתבצעת חיסול, ואז יש מהפך, אתה נמצא בזה. 2 ביטקוין. אם היה לך 1X קצר, עמדתך תישאר פתוחה ותסבול פחות מהפסד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me