banner
banner

כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס מראש

כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס ששולם מראש

אם אתה מעוניין כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס מראש, תשמח לדעת שרבים מהפלטפורמות המקבלות ויזה ומסטרקארד מציעות אפשרות זו. מהפכת הביטקוין טוען כי הוא עוזר לאנשים רגילים להיכנס לשוק הקריפטו באמצעות מסחר אוטומטי בקריפטו.

כרטיסים ששולמו מראש שונים מכרטיסי חיוב, מכיוון שהם אינם מקושרים לחשבונות הבודקים שלך. כרטיסים ששולמו מראש מאפשרים לכם לקנות סחורות או שירותים בכסף שהעליתם על הכרטיס מראש.

יתר על כן, כרטיסים ששולמו מראש שימשו לאחרונה כשיטה לרכישת ביטקוין. במאמר זה נראה לכם כיצד והיכן תוכלו לקנות ביטקוין בכרטיס מראש.

כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס מראש

מקור: Freepik.com

רכישת ביטקוין בכרטיס משולם מראש אינה דומה לרכישה באמצעות כרטיס חיוב או אשראי קונבנציונאלי. תהליך זה בדרך כלל קל מאוד, וכל אחד יכול להתמודד עם זה על ידי ביצוע השלבים המתוארים להלן:

בחרו חילופי דברים: שלב ראשון חשוב מאוד הוא למצוא בורסה מתאימה. ישנן מספר מרכזיות התומכות ברכישת ביטקוין בכרטיס מראש, כפי שתראה בקרוב. עם זאת, ישנם גורמים שיש לקחת בחשבון, אחד מהם הוא עמלות, מכיוון שבורסות נוטות לגבות יותר עבור שימוש בכרטיסים לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

צור חשבון: על מנת לקנות ביטקוין, אתה זקוק לחשבון משתמש בבורסה שנבחרה. אם עדיין אין לך כזה, עליך ליצור אותו. זה פשוט כמו לספק את שמך, כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. אמנם חלק מהחלפות אינן דורשות KYC, אך ככל הנראה תידרש לספק מידע KYC להשלמת תהליך זה..

השג ארנק: אתה צריך ארנק לאחסון הביטקוין שלך כשאתה קונה אותו. הורד והתקן ארנק שתומך בביטקוין. ואז, יהיה טוב לוודא כי שלך חיבור לאינטרנט מהיר ויציב לפני השימוש בארנק, כך שלא תהיה לך שום בעיה.

יש הרבה ארנקים לשימוש, חלקם תומכים רק בביטקוין ואילו אחרים תומכים במטבעות קריפטוגרפיים רבים. שים לב שהביטקוין שאתה קונה יופקד בארנק חליפין כברירת מחדל. לכן, אם ברצונך להימנע מהפסדים במקרה שהבורסה נפרצה, אתה יכול לבחור בארנקי חומרה.

הוסף את כרטיסך כאמצעי תשלום: בדרך כלל ישנן מספר אפשרויות תשלום. עליך להוסיף את הכרטיס ששולם מראש כאמצעי התשלום שלך. עבור לאפשרות התשלום, בחר כרטיס חיוב והוסף את כרטיס התשלום מראש שלך. זה כולל מסירת פרטי כרטיס, כגון מספר כרטיס, תאריך תפוגה ו- PIN.

קנה ביטקוין: עכשיו אתם מסודרים! אתה יכול לבצע הזמנה לרכישת ביטקוין ולשלם באמצעות כרטיס התשלום מראש שלך. אתה צריך שיהיה לך מספיק כספים לכיסוי עמלות. כל אלה הם הצעדים שעליך לבצע אם ברצונך לקנות ביטקוין עם כרטיס משולם מראש.

איפה אתה יכול לקנות ביטקוין עם כרטיס מראש

כאמור, ישנן מרכזיות רבות בהן תוכלו לרכוש BTC. להלן הטובים ביותר שאתה יכול להשתמש בהם כדי לקנות ביטקוין עם כרטיס מראש. המרכזיות המפורטות להלן הן מהבטוחות ביותר, כך שתוכל לבחור אחת מהן לפעילות שלך.

מקור: Freepik.com

Coinbase

Coinbase הוא אחד מחילופי המטבעות המובילים של מטבעות קריפטוגרפיים וגם אחד המאובטחים ביותר. הם משרתים לקוחות מ -32 מדינות, וזה גורם חשוב למדי שיש לקחת בחשבון אם ברצונך לקנות BTC באמצעות כרטיס מראש.

הבורסה גובה עמלה של 3.99 אחוז עבור כל הרכישות. שכר טרחה זה סביר בהתחשב בכך שרוב הבורסות גובות בין 4 ל -5 אחוזים. ראוי לציין כי Coinbase פופולרי מאוד בזכות ממשק המשתמש הפשוט שאפילו משתמש חדש לחלוטין יכול להבין במהירות.

Crypto.com

Crypto.com, בעבר נקראה מונקו, הוקמה בשנת 2016 עם המשימה להכניס מטבעות קריפטוגרפיים למיינסטרים. הפלאפטורם זכה לפופולריות עם כרטיס הוויזה MCO שלו, מופעל על ידי אסימון MCO ששוחרר באמצעות ה- ICO בשנת 2017.

משתמשים יכולים לרכוש ביטקוין ישירות באמצעות Crypto.com באמצעות כרטיס חיוב או כרטיס אשראי. כעת יש ל- Crypto.com מבצע של קריפטו לרכישה בדמי כרטיס אשראי בשיעור 0% עד סוף יוני 2020 עם תשלום בכרטיס אשראי או בכרטיס מראש..

משתמשים יכולים גם לקנות ביטקוין באמצעות מטבעות פיאט באמצעות העברה בנקאית. Crypto.com תומך בהפקדה של עד 7 מטבעות פיאט (USD, JPY, EUR וכו ‘) ו- 55 נכסי קריפטו שונים, כך ש- Crypto.com הוא באמת המקום הטוב ביותר לקנות ולמכור קריפטוסים, כמו גם לבצע תשלומי ביטקוין..

LocalBitcoins

LocalBitcoins אינה בורסה קונבנציונאלית אלא פלטפורמת מסחר בין עמיתים לעמית. זו אחת מהבורסות שמאפשרות לך לקנות ביטקוין עם הכרטיס ששולם מראש. למרות שזה P2P, זה מאוד מאובטח כי יש נאמנות שמחזיקה את הביטקוינים ומשתחררת רק כשמשלמים להם. למעשה, רוב עסקאות הביטקוין נעשות כעת בפלטפורמות כאלה משום שהן קלות יותר לשימוש.

יש לו גם אפשרויות תשלום רבות אחרות, כגון IDEAL, Western Union, PayPal ו- Amazon Gift Card. אתה יכול פשוט להוסיף את כרטיס התשלום מראש שלך כאמצעי התשלום המועדף לרכישת ביטקוין בבטחה ב- LocalBitcoins.

Coinmama

Coinmama נוסדה בישראל בשנת 2013 וכעת תומכת במשתמשים ממעל 220 מדינות. לפלטפורמה יש ממשק ידידותי למשתמש ותומכת במספר שפות כך שאנשים ממקומות שונים בעולם יוכלו להשתמש בשירותים שלהם.

אתה יכול לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס התשלום מראש שלך ב- Coinmama, בתנאי שהוא מגיע מוויזה או מאסטרקארד. ראוי להזכיר כי הפלטפורמה גובה 5% על רכישות באמצעות כרטיסים מראש, בניגוד ל- Coinbase שגובה 3.99% בלבד..

CEX.IO

מדובר בבורסת קריפטוגרפים אירופאית שממוקמת בלונדון. זוהי אחת הבורסות המשתלמות ביותר בכל הקשור לרכישות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיסים. CEX גובה 3.5 אחוזים בלבד, ככל הנראה הנמוך ביותר לרכישת ביטקוין עם כרטיס משולם מראש בחלל. השירותים מוגבלים עם זאת לאירופה וארצות הברית. אם אתה קונה במטבע כלשהו אחר, תצטרך לשלם דמי המרה בנוסף לעמלות העסקה, וזה קצת כאב ראש.

זה יכול להיחשב לבורסת המטבעות הטובה ביותר לשימוש אפילו עבור מתחילים. אם אתם מחפשים היכן לקנות ביטקוין עם כרטיס משולם מראש בזול, במיוחד אם אתם באירופה או ארה”ב, CEX הוא מקום אחד שעליכם לנסות.

תשלומים

תשלומים היא בורסה בבריטניה התומכת במכירה וקנייה של ביטקוין וחמישה קריפטוסים אחרים באמצעות מגוון שיטות תשלום, כולל כרטיסי אשראי וחיוב המונפקים על ידי ויזה ומסטרקארד.

יתרונות וחסרונות ברכישת ביטקוין בכרטיס מראש

כמו כל דבר ששווה לעשות, ישנם יתרונות וחסרונות ברכישת ביטקוין באמצעות כרטיס משולם מראש. ראשית, נשקול את היתרונות.

יתרונות

קלות שימוש: קלפים ששולמו מראש, ממש כמו כרטיסים אחרים, קלים לשימוש בהשוואה לשיטות אחרות לרכישת ביטקוין. אתה רק צריך לספק את פרטי הכרטיס, ואתה מוכן לקנות BTC.

בִּטָחוֹן: אם תחליט לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס משולם מראש, עליך לדעת שהוא בטוח יותר משיטות אחרות מכיוון שמתגלה פחות מידע על הלקוחות בתהליך. כמו כן, מכיוון שהוא אינו מחובר לחשבון בנק, גניבתו לא תעניק גישה לכספים בלתי מוגבלים, אלא רק מה שנטען בכרטיס.

קנייה מיידית: שימוש בכרטיסים משולמים מראש מבטיח שתקבל את הביטקוין שלך כמעט באופן מיידי, בהשוואה לשיטות כמו העברה בנקאית שעשויות לקחת ימים עד לקבלת המטבעות שלך. זה מסיר חרדה וחוסך זמן בהמתנה לביטקוין שיגיע לארנק.

חסרונות

השימוש בכרטיסים משולמים מראש כולל גם את חסרונותיו כדלקמן:

עמלות גבוהות יותר: דמי קניית ביטקוין בכרטיס משולם מראש הם באופן מסורתי גבוהים יותר משיטות אחרות. לדוגמה, העברה בנקאית עשויה לעלות רק אחוז אחד במקום 5 אחוזים שגובים כמה פלטפורמות.

מעט פלטפורמות: לא הרבה מרכזיות תומכות בשימוש בכרטיסים ששולמו מראש לרכישת ביטקוין. זה הופך את האפשרויות למוגבלות מאוד, וייתכן שלקוחות לא יוכלו להשתמש בבורסות המועדפות עליהם לשירות זה.

KYC: אחד הרעיונות העומדים מאחורי המטבע הקריפטוגרפי הוא אנונימיות. רכישת ביטקוין באמצעות כרטיסים משולמים מראש מפריעה למשתמשים לפריבילגיה כזו, שכן KYC נדרש בעיקר לרכוש ביטקוין בשיטה זו.

רכישה מוגבלת: חלק מהפלטפורמות אינן מאפשרות שימוש בכרטיסים ששולמו מראש לרכישת כמויות גדולות של ביטקוין. זו בעיה מרכזית אם ברצונך לרכוש כמות משמעותית של ביטקוין בבת אחת.

סיכום

בכך אנו מסכמים את המאמר שלנו כיצד לקנות ביטקוין בכרטיס משולם מראש. למרות שזו שיטה קלה ומהירה, אין כל כך הרבה מרכזיות בהן תוכלו לקנות BTC. הפלטפורמות הרשומות זמינות, עם זאת, לרכישה, ואתה יכול לעשות זאת בקלות רבה אם המדינה שלך והמטבע שלך נתמכות. אנו מקווים כי מדריך זה יעזור לך לקנות ביטקוין בהצלחה.

תמונה מוצגת: time24.news

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב -15 בפברואר 2019 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 3 במרץ 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me