banner
banner

בורסת המטבעות הטובה ביותר: רשימת פלטפורמות המסחר המובילות

בורסת קריפטו היא פלטפורמה ספציפית בה משתמשים יכולים למכור או לקנות קריפטוסים עבור מטבעות קריפטו או פיאט אחרים. מאז בום הקריפטו, מספר חילופי הקריפטו גדל מאוד, ורבים תוהים איזו פלטפורמה היא הטובה ביותר מתאים להם.

כדי להקל עליכם, ריכזנו רשימה של כמה מפלטפורמות המסחר המובילות שיעזרו לכם למצוא את המיטב חילופי מטבעות. אולי שמעתם על רובם, אך כאן תגלו פרטים נוספים על מה הם ואיך הם פועלים.

קופסת מטבעות

קופסת מטבעות

קופסת מטבעות היא אחת מהבורסות האמינות והבטוחות ביותר בעולם הקריפטו, עם המבחר הרחב ביותר של מטבעות קריפטו. בנוסף למאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, כולל הפופולריים ביותר, כמו ביטקוין, את’ריום, XRP ואחרים, CoinBox תומך גם בכל אסימוני ERC20. בסך הכל מספר המטבעות הזמינים שמשתמשים יכולים לקנות, למכור ולהחליף עולה כעת על 1,500.

CoinBox ממקמת את עצמה כאפליקציית אחסון והחלפת מטבעות קריפטוגרפיים לניידים ושולחניים מבוססי ענן עם דגש על אבטחה, מהירות ונוחות. פלטפורמה זו יוצרת תנאים נוחים לביצוע פעולות עם מטבעות קריפטוגרפיים ומעקב אחר מחירי כל מטבעות הקריפטו והאסימונים.

השירות אידיאלי לקנייה, מכירה, החלפה ואחסון מטבעות ללא כל מגבלות ומגבלות. לאחרונה הייתה הזדמנות למכור קריפטו לחשבון הבנק שלך באמצעות SEPA ישירות מהארנק שלך.

בנוסף להיותם זמינים ב- iOS וב- Android, לקוחות יכולים להשתמש בו מהדפדפן. כמו כן, זו האפליקציה הראשונה בעולם שהפכה את המסחר בקריפטו לזמין ב- Apple Watch.

CoinBox מציע למשתמשים בו תמיכת לקוחות נהדרת. צוות מוכשר ומקצועי ביותר עונה לכל הדוא”ל באופן מיידי ופותר בעיות במהירות.

לבורסה תוכנית שותפים ייחודית, המעניקה אפשרות לקבל עד 45% עמלה מעסקאות החברים של המשתמש. המשתמש רק צריך לשלוח את קוד ההפניה שלו לחברים שלו כדי שיוכלו להשתמש בו בעת ההרשמה.

CoinBox מתגאה בשפות רבות כיוון שהיא תומכת ב -35 שפות.

CEX.IO

CEX.IO - חילופי המטבעות הטובים ביותר

אם אתה חדש בעולם הקריפטו ומחפש בורסה קלה לרכישה או למכירה של נכסים דיגיטליים, אז CEX.IO יכול להיקרא בורסת המטבעות הטובה ביותר. מדובר בבורסת קריפטוגרפים בלונדון, והיא הוקמה בשנת 2013.

ממשק המשתמש פשוט מאוד וקל להבנה. זו הסיבה שזו בחירה מושלמת עבור משתמשים מתחילים ומנוסים כאחד. הבורסה תומכת כיום ב -65 מטבעות קריפטוגרפיים עם צמדי מסחר שונים.

מטבעות פיאט כוללים USD, EUR, GBP ו- RUB. CEX.IO היא אחת הבורסות המאובטחות ביותר בעולם. זה מוסדר באופן מלא בארה”ב ורשום ב- FinCEN, כך שמשתמשים יכולים להיות בטוחים באבטחת הנתונים והכספים שלהם.

ראוי לציין כי מי שמעוניין לשמור על האנונימיות שלהם בעת סחר בקריפטו, עליהם כנראה לבחור בבורסה שאינה אוכפת זיהוי KYC. אתה יכול לבדוק זאת אין רשימת חילופי KYC למצוא כמה אפשרויות מתאימות.

בינאנס

Binance - חילופי המטבעות הטובים ביותר

Binance היא ממש הבורסה הגדולה ביותר של קריפטוגרפים לפי נפח המסחר. בזמן כתיבת מאמר זה, נפח המסחר הפועל 24 שעות ביממה הוא יותר מ -60 מיליון דולר. מלבד היותה זו עם הנפח היומי הגדול ביותר, Binance היא גם אחת הבורסות המהירות ביותר. בשנת 2018, לפי הדיווחים, יכולתה לעבד 1.4 מיליון עסקאות בשנייה. ייתכן שמספר זה גדל עם מספר הולך וגדל של אנשים המשתמשים בפלטפורמה.

Binance הוא גם מהשורה הראשונה מבחינת אבטחה. זה הכרחי מכיוון שעם היקף עסקאות כה גבוה, כספי הלקוחות חייבים להיות מאובטחים, ולכן הבורסה משקיעה רבות בביטחון. למרות שהוא נפרץ פעמיים, הוא עדיין נותר מהמאובטחים ביותר, עם שדרוגים בעקבות כל פריצה כדי להבטיח שפריצה דומה לעולם לא תתרחש שוב. Binance תומך במספר גדול של זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עם 9 מטבעות פיאט.

eToro

eToro - חילופי המטבעות הטובים ביותר

eToro היא פלטפורמת מסחר חברתית. פירוש הדבר שהוא מאפשר לסוחרים חדשים ללמוד ממנוסים על ידי העתקה של עסקאותיהם באמצעות העתק או מראה. זוהי חילופי הקריפטו הבולטים ביותר עם תכונה זו בעולם. הבורסה הישראלית תומכת במסחר בנכסים אחרים מלבד מטבעות קריפטו, כולל CFD, מניות, סחורות, מט”ח, תעודות סל ומדדים..

הבורסה מתהדרת בכך שהיא ידידותית למשתמש עם לקוחות ממעל 140 מדינות עם שפות שונות הנתמכות. לכן זה יכול להיות אחת מהבורסות היקרות יותר שיש שם. זה מוסדר לחלוטין ובעל נוכחות חזקה באירופה ובבריטניה, מה שהופך אותו לאמין מאוד.

Coinbase

Coinbase - חילופי המטבעות הטובים ביותר

Coinbase היא בורסת קריפטוגרפים ידועה ומוכרת, שבסיסה בסן פרנסיסקו, ארה”ב בינואר השנה מנתה הפלטפורמה 35 מיליון משתמשים. למרות שמדובר בעצם בבורסה, Coinbase רוצה להביא כמה שיותר נכסים למשתמשיה, לא פלא שמספר המשתמשים הגדל במהירות בפלטפורמה..

לאחרונה השיקה הפלטפורמה פלטפורמת הנפקת נכסים שתאפשר למנפיקים להנפיק נכסים דיגיטליים במעורבות מינימלית של Coinbase עצמה. לקוחות Coinbase מתלוננים שוב ושוב על עמלות עסקאות גבוהות, אך לבורסה יש דירוג אבטחה גבוה מאוד והיא מוסדרת לחלוטין בארצות הברית..

BitMEX

BitMex - חילופי המטבעות הטובים ביותר

BitMEX התייחדה כפלטפורמת מסחר עתידית בקריפטו, תפקיד שלא רואים בדרך כלל בחלל. מדובר, למרבה הצער, בבורסה לסוחרים מתקדמים, שכן מסחר מינוף (שהוא מציע) הוא מסוכן למדי. BitMEX מציע מינוף של עד פי 100 למסחר בחוזים עתידיים. אמנם זה מגדיל את הרווחים מהמסחר, אך גם מגדיל את הסיכונים שסוחרים חדשים אינם מסוגלים למתן.

מבחינת אבטחה, BitMEX היא אחת המרכזיות המאובטחות ביותר מכיוון שמעולם לא נפרצה. אם אתה סוחר מנוסה שיכול להתמודד עם מסחר מינוף, אז זו בורסה לבדוק.

קראקן

קראקן

קראקן היא אחת מחילופי המטבעות העתיקים ביותר. למרות שזה לא קרוב לבורסות מובילות כמו Binance, זוהי הבורסה היחידה שביטחונה מעולם לא הופרה בשום צורה שהיא.

יתר על כן, יש לה נזילות גבוהה, עם עמלות נמוכות עד 0% על חלק משירותיה. אולם, מדובר בבורסה שאינה משמורת (אינה מאחסנת את כספי המשתמשים). ממשק המשתמש מורכב למדי ולכן אינו מתאים למתחילים.

מַזַל תְאוּמִים

חילופי תאומים

מזל תאומים הוא אחד החילופים האחרונים. היא הוקמה בשנת 2014 על ידי התאומים וינקלוווס ולאחרונה הגיעה לבולטות. בניגוד לקרקן, תאומים לא רק מקלים על החלפת מטבעות קריפטוגרפיים אלא גם מספקים ארנק משמור ושירותי תשלום. מבחינת הביטחון, לבורסה יש מאפייני אבטחה סטנדרטיים צבאיים, וזה די מדהים.

בצ’אנגלי

בצ'אנגלי

צ’אנג’לי היא פלטפורמה יוצאת דופן באמת שניתן למנות אותה לבורסת המטבעות הטובה ביותר. ראשית, מדובר בבורסה היחידה שאינה דורשת KYC מלקוחות במהלך ההרשמה. זה די משמעותי, בהתחשב בכך שסוחרים מסוימים יעדיפו להישאר אנונימיים, אך מרבית הבורסות אינן מאפשרות זאת. כמו כן, יש לו מספר גדול יותר של נכסים נתמכים מאשר ברוב הבורסות והוא מהיר. לפלטפורמה עמלות נמוכות, מה שהופך אותה למקום מתאים למשקיעים קמעונאיים סחר יומי.

ביטפינקס

ביטפינקס

Bitfinex היא בורסת קריפטו שהופכת פופולרית יותר ויותר. הפלטפורמה פופולארית מאוד בשל הרכישה המינימלית הנמוכה שלה, הנמוכה עד 5 דולר. כמו כן, הבורסה אינה דורשת אימות לקוח עבור פיקדונות קריפטו למעט פיקדונות פיאט. יתר על כן, יש לה עמלות נמוכות, שהם 0.1% עבור מקבלי השוק ו- 0.2% עבור מקבלי השוק.

סיכום

זו הייתה הרשימה שלנו המציגה כמה מחילופי המטבעות הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם. יהיה עליכם לבצע מחקר יסודי משלכם בכדי למצוא את הבורסה המתאימה ביותר לצרכים ולטווח המחירים שלכם. אחד האתרים שיכולים לעזור לך בחיפוש שלך עשוי להיות CryptoZink, מכיוון שיש רשימה של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הממוינים לפי נפח מסחר 24 שעות ביממה.

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב- 21 בינואר 2020 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 16 בפברואר 2021.

תמונה מוצגת: hackernoon.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me