banner
banner

כיצד להשתמש באותות קריפטו כדי להרוויח כסף?

אותות קריפטו

בטוח שכל סוחר היה רוצה לדעת סוד שבזכותו אפשר להכפיל כספים ללא מאמץ בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. עם זאת, זה לא קל למשתמשים שלא יכולים לטבול את עצמם במלואם בהתבוננות בחדשות ובאירועים מכריעים עבור תחום ההתמחות שנבחר. המידע העדכני ביותר כמו גם אירועים עתידיים הם גורם המפתח הקובע את מחיר מטבע קריפטוגרפי מסוים.

כיצד לנתח על מנת להיות בקיאים בשוק? מומחים שמבלים ימים בתצפית בתרשימים ובפירוש נסיבות צד אחראיות לשאיבה או השלכה של כמה מפרויקטי הצפנה יודעים את התשובות לשאלה זו. מומחים אלה מנהלים קבוצות מברקים של אותות קריפטו משלהם, שם הם מודיעים לגורמים המעוניינים בצעדים שהם עומדים לנקוט. יתרה מכך, הם כותבים על תפקידים שהם פותחים ומגדירים יעדי מכירה ספציפיים. מעניין שהם גם מזכירים לנו להפסיק פחות אמצעי בטיחות.

אז, כיצד להשתמש בשירותים וכלים של מטבעות קריפטו על מנת למקסם את הרווח במסחר בבורסות כמו Binance, KuCoin, Bittrex, Bitmex, וכן הלאה? המאמר הבא יסביר שלב אחר שלב במה להשתמש ויתווה ממה להימנע.

בחר בקבוצת איתותי הקריפטו בתשלום הטוב ביותר

יש באמת הרבה לבחירה. אתה מקבל גישה לאינספור ערוצים שמשתפים את האותות שלהם עם משתמשים אחרים באמצעות טלגרם. למצוא קבוצה זה ממש קל. עם זאת, עלינו לציין את הדיוק והיעילות שלו.

זה הרבה יותר קשה להשיג. עם זאת, אתה יכול להשתמש בעשרות דירוגים, ביקורות והמלצות כדי לתמוך בבחירתך.

בהתבסס על הגורמים האמורים הבנו שספקי האותות המהימנים ביותר הם:

אותות כחולים,

אותות חזיר שמן,

גורו אותות הקריפטו,

CryptoWolf,

MyCryptoParadise.

כל אחת מהקבוצות הללו נבדלת מבחינת אופן הפעולה שלהן, דרך הכנתם לניתוחים ובאילו שיטות בהן הם משתמשים. עם זאת, המטרה שלהם היא תמיד זהה – לייצר רווח באמצעות שיחות קריפטו. הקבוצות הנ”ל עם אותות קריפטו מברקים הן, על פי משתמשי האינטרנט, הספקיות הזמינות ביותר בעולם. התחזיות שלהם משיגות את האפקטיביות הטובה ביותר ויכולות לייצר רווח גדול.

בשלב זה כדאי להמליץ ​​על שימוש בערוצים בחינם. ברובם המכריע הם מנוהלים על ידי מנהלים חסרי ניסיון ללא ידע מתאים, ואין שום קשר לסחר בשוק הקריפטו. אתה פשוט צריך לשלם עבור ידע וניסיון, וזה משהו שאתה צריך לזכור כל הזמן. אף אחד לא יספק תחזיות בחינם, במיוחד אם היה עליו להקדיש זמן רב לפנאי להכנתן.

אותות

בחר את המרכזיה המתאימה שתואמת את קבוצת אותות הקריפטו

קודם כל, שים לב לאילו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מותרים באזור בו אתה גר. לעיתים קרובות יש מגבלות ואיסורים מסוימים המוטלים על אזורים מסוימים, לכן ודא ששום דבר לא יפריע למסחר שלך..

היצע המסחר בצמד הוא גם היבט חשוב. עלינו להתמקד באיכות במקום בכמות. ההחלפה שאנו בוחרים צריכה להיות תואמת לקבוצת האותות שאנחנו עומדים להשתמש בה. כתוצאה מכך נוכל להשתמש בהתראות הרכישה והמכירה שהם מספקים לנו. לדוגמא, אם תחליט להשתמש ב- Signals Blue, מומלץ שיהיה לך חשבון באחת מהבורסות הבאות: Binance, Coinbase Pro, Bittrex, KuCoin, Bitmex. בצורה זו נוכל לפתוח ולהשתמש בכל אות קריפטו.

בחר בבוט שיאפשר לך לבצע מסחר אוטומטי

אין דבר מהנה יותר מרווח המממש את עצמו. על מנת שהסחר שלנו יתבצע ללא הרבה עבודה, כדאי למצוא מתווך המספק לנו כלים לפתיחת וסגירת עמדות הודות לשימוש בחילופי API – פתרונות ידועים כ בוטים.

בהקשר זה, הפתרונות המובילים בשוק הם, בין היתר, SignalGroups (פאנל חינם, אינטואיטיבי מאוד, שבו אנו יכולים לחבר API בקלות מ- Binance, Bittrex ו- Bitmex), Gunbot ו- Kryll.io. אנו מציעים לבחון כל אחד מהם בנפרד. הודות לכך תוכלו לבחור באפשרות המתאימה לכם ביותר. מומלץ להשתמש בבוטים אלה רק כאשר אנו יכולים לתמוך בהם עם אותות לגיטימיים שמגיעים מקבוצות המברקים הטובות ביותר עם אותות הצפנה, כמו אלה שהזכרנו קודם..

ראויה לציון גם העובדה כי בוט לבדו אינו משהו הכרחי לחלוטין. אנו יכולים לפתוח ולסגור ידנית עמדות נתונות, ללא שימוש בכלים חיצוניים. יש קבוצות שנוטות לשלוח מידע שבנקודה הנתונה הושג יעד המכירות. זה מציע שעלינו לסגור את היעד. על סמך נתונים אלה, אנו יכולים פשוט ללכת לבורסה ולמכור תוך כדי רווח.

בחר מעקב אחר קריפטו

עלינו ליצור התראות מחיר בעת פתיחת כל תפקיד. באופן זה, אנו יכולים לקבל מידע אודות פריצת היעד הנתון או הגעה לרמת הפסד עצירה מסוימת. כדאי לצפות במחיר, שבשל גורמים שונים עשוי לעשות מהלך פתאומי. בדרך זו נוכל לקבוע האם קיים פוטנציאל נוסף כלפי מעלה או מטה ולאפס את הרמות שקבענו בעבר בבוט הצפנה שלנו. עדיף להשתמש ביישומים הזמינים בסמארטפונים עם מערכות הפעלה iOS או Android. בשוק ישנם שפע של פתרונות בהם תוכלו להשתמש בהצלחה. הכלים המובילים למכשירי אנדרואיד הם כדלקמן: דלתא, Crypto Tracker & מחיר ביטקוין – סטטיסטיקה של מטבעות, חשבונאות – מעקב אחר קריפטו. אנו יכולים להמליץ ​​על הדברים הבאים על iOS: Blockfolio – Crypto Tracker, Coin Stats – Portfolio Crypto, Ticker Coin: Bitcoin & אלטקוין.

כמעט כל יישום שהזכרנו לעיל מציע את היכולת להתחבר ל- API של Exchange, מה שיאפשר גם מעקב אחר עסקאות משלך. בנוסף, הוא יגדיר התראות מחיר ספציפיות עבורם.

כמו במקרה הקודם, השימוש במעקב אחר מחיר הצפנה אינו חובה. אלה רק כלים נוספים שעשויים להפוך את עבודתנו הקשורה למסחר בקריפטו לקלה ומהנה יותר.

קריפטו

נצל את הזדמנויות השוק כרגע על ידי שימוש באותות קריפטו מברק

אולי עכשיו זה הרגע הטוב ביותר לבחון מקרוב את שוק הקריפטו. קל להבחין כי משנה לשנה העניין איתו בהחלט גדל. זה תואם גם לקהילה גדולה יותר שמצטרפת להייפ, שמלווה גם את ביטקוין ואת שאר האלטקוינים. מסיבה זו, כדאי לדעת מה לקנות ובמה למכור על מנת לנצל באופן מלא את פוטנציאל ההשתכרות של מטבעות קריפטוגרפיים..

כפי שצוין קודם לכן, אנו ממליצים לסמוך על אנשים או חברות שכבר השיגה רווחים משמעותיים בשוק. הידע שלהם יאפשר לכולם לשקוע בקלות בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. בזכותם נוכל גם ללמוד טכניקות לניתוח וקביעת הפוטנציאל של פריטים שונים בשוק. אם אתה משתמש באותות Bitmex או באותות Binance, ניתן גם להרחיב ביעילות את החסימה שלנו. ראוי לציין את העובדה שלעתים קרובות ניתן להחזיר את עלות הגישה לקבוצה עם אותות אלטקוין ואותות ביטקוין לאחר מספר שעות או ימים..

זה לא סוד שקבלת החלטות מסחר בכוחות עצמנו עשויה לגרום לא פעם לאבד לא מעט, ומכאן להיות כמו זריקה בברך. אם לא נקדיש את עצמנו לחלוטין לשוק, לא נוכל לזהות את ההזדמנויות הפוטנציאליות עבור מטבעות קריפטוגרפיים נבחרים. בשלב זה, לעתים קרובות אנו יכולים להיות מונעים על ידי רגשות והחלטות נמהרות שבסופו של דבר עם אובדן ההון כולו. יתר על כן, אין טעם להקשיב לעצותיהם של אנשים המביעים את עצמם ברשתות החברתיות או בפורומים נושאיים. סוחר קריפטו חובבני כזה תמיד יטען כי התפקיד שפתח ירוויח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me