banner
banner

אדווה לעומת ליטקוין – ההבדלים העיקריים בין שני מטבעות הצפנה הללו

אדווה לעומת ליטקוין לא תהיה השוואה קלה בהתחשב באיזה שונה הנכסים הדיגיטליים האלה. עם זאת, יש כמה הבחנות שעלינו לעשות ולקחת בחשבון. מהירות, אמינות, עמלות ואלגוריתמים של קונצנזוס הם חלק מהדברים שהיינו מסתכלים עליהם.

Ripple (XRP) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים והצומחים ביותר בשוק. באופן דומה, ליטקוין (LTC) הייתה שחקנית מרכזית במרחב הקריפטו. לשני המטבעות הווירטואליים הללו היתרונות והחסרונות שלהם, וכל אחד מהם מציע פתרונות מעולים למשתמשים.

אדווה לעומת ליטקוין – הבדלים

Ripple (XRP) הוא המטבע הווירטואלי הרביעי בגודלו בעולם. הוא משמש חברות על מנת לעבד עסקאות חוצות גבולות מהירות יותר ולהפחית עלויות. מטבע קריפטוגרפי זה יכול לשמש גם למקור נזילות לפי דרישה בין שווקי פיאט. זה מאוד שימושי, בהתחשב בכך שהוא יקר מאוד ואיטי לבצע עסקאות פיאט במסדרונות ספציפיים.

אדווה היא גם חברה. חברה זו עומדת מאחורי ההתפתחות העיקרית של XRP וכיצד ניתן להשתמש בה לשיפור השוק הפיננסי. עד כה הצליחה ריפל להציע שירותים ליותר מ -300 לקוחות.

Litecoin, במקום זאת, הוא מטבע החשבון השמיני בגודלו. נכס דיגיטלי זה נוצר במטרה להציע העברות מהירות וזולות יותר מביטקוין (BTC). בשנים האחרונות הוא שימש גם מפתחים לבדיקת מגוון רחב של שיפורים חדשים. שיפורים אלה תוכננו לשימוש ברשת הביטקוין. לפיכך, ליטקוין עבדה כרשת בדיקות לביטקוין.

מטבע וירטואלי זה מונחה כיום על ידי קרן ליטקוין. קרן זו פועלת לקידום LTC, שיפור הרשת כולה והרחבת השימושיות שלה. זה דומה לאופן שבו Ripple עובד עם הנכס הדיגיטלי XRP.

החלקים הבאים ישמשו לתאר בפירוט רב יותר את האופן שבו Litecoin ו- Ripple עובדים. אנו ניקח בחשבון את האלגוריתמים שלהם, המחירים והפרויקטים העתידיים שלהם.

אלגוריתם קונצנזוס

ל- Ripple ו- Litecoin אלגוריתמים שונים של קונצנזוס. Ripple עובדת עם רשת שרתים המופצים ברחבי העולם, מה שהופך את כל הרשת לביזורית. שרתים אלה מאפשרים לרשת לרוץ ולהיות זריזים כמו שהיא כרגע. זה שונה לחלוטין מרשתות Blockchain Proof-of-Stake (PoS) או Proof-of-Work (PoW).

המאפיינים העיקריים של אלגוריתם קונצנזוס זה כוללים מהירות, אמינות ודמי עסקה נמוכים. יחד עם זאת, רשת זו אינה צורכת כמויות גדולות של אנרגיה להפעלה.

Litecoin, במקום זאת, עובד עם אלגוריתם קונצנזוס Proof-of-Work (PoW). זה הופך אותה לרשת מאובטחת מאוד ואמינה גם כן. למרות העובדה שלכולם יש גישה לרשת זו, היא מרוכזת מאוד. מספר חוות כרייה הממוקמות בסין מרכזות חלק גדול משיעור החשיש הכולל של ליטקוין.

בהשוואה לביטקוין, השימוש ב- Litecoin הוא מהיר וזול יותר. עם זאת, היא נותרת פחות חסכונית באנרגיה מאשר אדווה והמערכת שלה.

אמנם עסקאות Ripple הן כמעט בחינם ומיידיות, אך ייתכן שיחלפו מספר שניות לאישורן של עסקאות Litecoin. העברות LTC הן גם יקרות יותר מעסקאות XRP.

אדווה לעומת השוואה בין מחירי ליטקוין

לפני שנבין את ההבדלים העיקריים בין Ripple לעומת Litecoin, עלינו לראות כמה מטבעות הם הוציאו. הוטבעו 100 מיליארד XRP (100,000,000,000 XRP) מתוכם בסביבות 43,810,000,000 XRP במחזור. בינתיים, לעולם לא יהיו יותר מ -84 מיליון LTC, כאשר 65,864,560 LTC במחזור כרגע.

בזמן כתיבת מאמר זה, מחיר ה- XRP הוא 0.255266 דולר ושווי של 11,566,743,830 דולר. הדברים שונים עבור Litecoin. ניתן לרכוש כל LTC תמורת 58.62 דולר ויש לו שווי שוק של 3,860,807,166 דולר..

המחיר הגבוה ביותר שאי פעם הגיע אליו ליטקוין היה קרוב ל -375 דולר בשנת 2017. XRP הגיע לשיא כל הזמנים של 3.84 דולר בינואר 2018, שבועות ספורים לאחר ליטקוין. זה מראה עד כמה שוק המטבעות קריפטוגרפי מאוד תנודתי וכמה דברים יכולים להשתנות. השוק ממתין כעת לשיאים חדשים בכל הזמנים בשני המטבעות הקריפטוגרפיים הללו.

ראוי לציין שגם ליטקוין וגם ריפל היו בשוק דובים בשנת 2018 ובשנת 2019. ליטקוין חווה תאוצה מסוימת בשנת 2019 לפני אירוע המחצית שלה. בינתיים, משקיעי XRP התרגשו, עם אירועי סוול שקודמו על ידי ריפל.

רכישה ואחסון של אדווה וליטקוין

קנייה ואחסון של Ripple ו- Litecoin לא אמורים להיות דבר קשה לעשות. ואכן, מרבית הבורסות תומכות גם ב- XRP וגם ב- LTC. זה מקל על הדברים שרוצים להחזיק תיק מגוון במטבעות קריפטוגרפיים.

שתיים מהפלטפורמות הללו בהן תוכלו לרכוש את שני המטבעות הווירטואליים הנ”ל הן Coinbase ו- Binance. בנוסף לכך, למשתמשים תהיה אפשרות לאחסן את כספם בפלטפורמות אלה. עם זאת, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לאחסן מטבעות וירטואליים בארנק חומרה.

אחד הארנקים הטובים ביותר לאחסון שני המטבעות הווירטואליים הללו הוא Ledger. ישנן פלטפורמות אחרות שיציעו לך פתרונות שונים בהתאם לצרכים שלך. זה יעזור לך להחליט מהן הבורסות הטובות ביותר היכן לקנות Ripple או Litecoin.

העתיד של אדווה וליטקוין

ריפל מתכננת להמשיך ולצמוח ברחבי העולם. ואכן, הם רוצים למשוך מספר גדול יותר של חברות שעובדות עם עסקאות חוצות גבולות. אם זה יקרה, האפשרויות של משתמשי XRP חדשים יגדלו גם כן.

עולם עם העברות XRP יהיה טוב יותר עבור אנשים פרטיים וחברות. העלויות יופחתו, וההשקעות בענף עשויות גם לגדול.

יתר על כן, ל- Ripple יש מגוון רחב של פרויקטים, כגון Xpring. יוזמות אלה צפויות להשפיע לטובה על מחיר ה- XRP. פתרונות אחרים כוללים את הנזילות לפי דרישה ואת רשת האדווה. שותפויות חדשות עם חברות אחרות הולכות למלא תפקיד מפתח בהעלאת XRP גבוה יותר.

במקום זאת, ל- Litecoin יש תוכניות חדשות לקחת את הפתרונות שלהם למשתמשים אחרים. כעת הם עובדים על תכונות פרטיות נוספות. זה צפוי לעזור למשתמשים לדאוג לפרטיותם בעת ביצוע העברות.

בנוסף, ניתן להשתמש ב- Litecoin לבדיקת יישומי ביטקוין חדשים בעתיד. זה בהחלט יגדיל את הביקוש ל- LTC ויסייע לו להגיע לשיאים חדשים בעתיד. ראוי להזכיר כי LTC חוותה אירוע חצוי לפני פחות משנה.

סיכום

גם Ripple וגם Litecoin הם מטבעות וירטואליים שימושיים מאוד לנישות שעליהן הם עובדים כרגע. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. Ripple פועלת במטרה להציע פתרונות טובים יותר לחברות פיננסיות ברחבי העולם. Litecoin פותח כדי לעזור לסולם הביטקוין ולצמוח עוד יותר.

ברור שלשני הנכסים הדיגיטליים האלה הייתה השפעה חיובית על השוק. Litecoin ו- Ripple הם בהחלט חובבי קריפטו של מטבעות וירטואליים ועל המשקיעים להחזיק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me