banner
banner

כיצד ליצור תיק השקעות דיגיטלי

תיק השקעות

בעולם מערכות הצפנה הנכסים הדיגיטליים הופכים להיות בעלי ערך רב יותר ויותר. נכסים כמו ביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים מתחילים לראות את שווים גדל משמעותית עקב הגידול בנזילות של המשקיעים. כתוצאה מכך, המשקיעים פונים לאנשי מקצוע שיעזרו להם ליצור נכסים אלה ולנהל אותם. אם אתה מתכנן להשקיע במטבעות דיגיטליים, אתה עדיין צריך לקבל מושג כלשהו לגבי יצירת תיק השקעות.

מהן השקעות דיגיטליות?

השקעה דיגיטלית

האינטרנט סלל את הדרך לקיומן של מגמות השקעה שונות. אנשים יכולים כעת להשקיע במה שהם מכנים מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוינים וטכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות.

הבנת כסף דיגיטלי מחייבת ידע מעמיק על שלושת הגורמים העיקריים המשפיעים על ערך המטבעות הדיגיטליים: היצע, ביקוש וסיכון.

  • לְסַפֵּק: זה נוגע לכמות המטבע שנוצרת או נלקחת מעסקה אחת לאחרת.
  • דרש: זהו סכום הדולרים הכולל שהוצא בתקופה מסוימת, המייצג את כוח הקנייה של המטבע.
  • לְהִסְתָכֵּן: זו האפשרות שערך המטבעות הדיגיטליים המוחזקים בקהילות מקוונות יירד בגלל שגיאות ספקולציות או פעילות זדונית.

הפופולריות של מטבעות דיגיטליים מבוססת על העובדה שהם מפחיתים את הסיכון בעלויות העסקה ומספקים גישה לשוק הפיננסי העולמי ללא צורך בעלויות גבוהות מראש..

ישנם מספר יתרונות וחסרונות להשקעה במערכות קריפטה אלה. יתרון אחד הוא העלות הנמוכה של מסחר וקנייה מכיוון שאין צורך בתשלום עמלות או שערי חליפין. יתרון נוסף הוא היכולת ליישם תקנות ברחבי העולם. עם זאת, ישנם חסרונות בהשקעה בסוגים אלה של מערכות קריפטה מכיוון שחלק מהמטבעות הללו אינם יציבים וקשה למכור כאשר השוק דורש זאת..

אנשים רבים העוסקים בהשקעות דיגיטליות כמו מטבעות קריפטוגרפיים, נעזרים בפלטפורמות חילופי קריפטו כמו אלה שהומלצו על ידי קואימפורנט. פלטפורמות אלה מאפשרות לך להחליף סוג אחד של נכס דיגיטלי עבור אחר על סמך שווי השוק של הנכסים שלך. פלטפורמות חילופי מטבעות אלה מסייעות גם ביצירת תיק השקעות דיגיטלי, עליו יידון להלן.

מהו תיק השקעות דיגיטלי? 

תיק השקעות כולל בדרך כלל שני סוגים או יותר של נכסים. ובכל זאת, התמהיל המדויק של הרכיבים עשוי להשתנות בהתאם לסוג התיק, האסטרטגיות המשמשות ליצירת התיק, העדפות המשקיעים הכרוכות ביצירתו והתנאים הכלליים בשוק.

באותו מובן, בעולם הדיגיטלי, תיק נכסים דיגיטליים מורכב מנכסים דיגיטליים שיכולים לשמש אנשים פרטיים או עסקים שונים. חלק חיוני בתיק נכסים דיגיטליים הוא מבנה הממשל שלו. מערכת הממשל מאפשרת למשקיעים לשלוט בחלוקת המטבעות בתיק על ידי קביעת כללים לגבי מספר המטבעות, היכן ניתן לסחור בהם, כיצד ניתן להוציאם ומי יכול לגשת אליהם..

כשמדובר בנכסים דיגיטליים, רוב המשקיעים נוטים לבחור כאלה שקל לאחסן ולהעביר. זה כולל סוגי מטבעות דיגיטליים שונים כמו ביטקוין ואתר. סוגים אחרים של נכסים שנבחרים לעיתים קרובות הם אסימונים המייצגים סחורות או שירותים אמיתיים. השירותים כוללים דברים כמו משחקי פלטפורמה ובתי קזינו מקוונים. בדרך כלל, כאשר נמכרים אסימוני שירות אלה, הם ניתנים לסחירה, ובדרך כלל קיים שוק למסחר שלהם.

כיצד לבנות את תיק העבודות שלך

יש מטבעות קריפטוגרפיים שאינם ביטקוין. כשאתה מבצע מחקר מקוון ומוצא מטבע שאתה רוצה להשקיע בו כדי להוסיף גיוון לנכסים שלך, זה הזמן הטוב ביותר ליצור תיק נכסים דיגיטלי.

אם אינך בטוח כיצד להתחיל, הנה כמה מהצעדים שעליך לנקוט:

שלב 1: בחר חשבון שעובד עם יעדי ההשקעה שלך 

כדי לבנות תיק השקעות דיגיטלי, עליך להיות בעל חשבון השקעות דיגיטלי. ישנם מספר מתווכים דיגיטליים ברשת. מתווכים אלה מציעים שירותים שונים בהתאם למטרותיך. בעת בחירת שירות מתווך, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

  • גיבוי פיננסי איתן
  • פלטפורמת מסחר ידידותית למשתמש
  • אמינות ואמינות
  • חווית שירות לקוחות חיובית
  • אֲרִיכוּת יָמִים
  • תמיכה טכנית

לאחר שיצרת את חשבונך, תוכל להתחיל בשלב השני.

שלב 2: הגדר את סובלנות הסיכון שלך

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבניית תיק ההשקעות שלך הוא סובלנות הסיכון שלך. זה הסכום שאתה מוכן להפסיד בתמורה לאפשרות להרוויח תשואות גבוהות יותר בעתיד.

סובלנות הסיכון שלך קשורה ליעדי ההשקעה שלך. זה יעזור כיצד להתמודד עם צפייה במגמות מעלה ומטה של ​​השוק. אם התוכניות שלך הן להשקעה לטווח ארוך, התנודתיות בשוק לא תפריע לך כל כך. עם זאת, אם אתה מסתכל על תנאים קצרים יותר, תצטרך לצפות במגמות השוק כדי להשיג רווחים משמעותיים יותר בתקופות קצרות.

משקיעים רבים טועים בקפיצה למחלקת נכסים מבלי לשקול קודם את סובלנות הסיכון הכוללת שלהם או את יעדיהם לטווח הארוך להשקעה. כדאי גם לחשוב האם אתה מוכן לאבד את הסיכונים האלה ולעבוד במסגרת רמת הסבילות המומלצת של יועץ פיננסי לסוג הנכסים. יועץ פיננסי בדרך כלל יעזור לך לקבוע כיצד לבנות תיק הקצאת נכסים העונה על צרכיך ויעדיך הספציפיים.

שלב 3: קבע את התאמת הקצאת הנכסים הטובה ביותר ליעדים שלך 

עם סוגים שונים של מטבעות דיגיטליים כיום, עליך להחליט כמה כל נכס אתה זקוק בתיק שלך. לדוגמה, אתה בוחר לקבל 70% מביטקוין, ו -30% הנותרים מפוזרים בין מטבעות אחרים כמו את’ריום או ריפל. הקצאת הנכסים שלך עדיין תלויה ביעדים ובסבילות הסיכון שלך.

שלב 4: מאזן מחדש את תיק העבודות שלך בכל פעם שהוא נחוץ

יכול להיות שיגיע הזמן שהקצאת הנכסים שלך יכולה לחרוג מיעדיך. נכס אחד עשוי לעלות בערכו, וזה עלול לשבש את יתרת התיק שלך. זו הסיבה שזה קריטי שתעריך את תיק העבודות שלך שוב ושוב כדי שתוכל להחזיר אותו לאיפור המקורי שלו. כמה יועצים מומחים ממליצים לאזן מחדש את התיק כל שישה עד שתים עשרה חודשים, או כאשר הקצאת אחד הנכסים משתנה ביותר משווי קבוע מראש..

סיכום

הגדרת ההשקעה השתנתה עם הזמן. מבחינה היסטורית המשמעות של השקעות היא סחורות או נכסים מוחשיים. עם זאת, ההגדרה של “נכס” התפתחה וקיבלה משמעות רחבה יותר הכוללת את כל המוצרים הפיננסיים, כולל נכסים דיגיטליים או מטבעות..

השקעה במטבעות דיגיטליים עדיין עומדת בסיכון, ולכן בניית תיק השקעות היא קריטית כדי שתוכל לפקח על ההשקעות שלך ולראות אם הערך עדיין נמצא ביעדים שלך. על ידי ביצוע השלבים לעיל, תוכל להתחיל להשקיע במטבעות דיגיטליים שונים ולבנות את תיק ההשקעות שלך. אם אתה עדיין לא בטוח כיצד להתחיל ולתחזק את תיק העבודות שלך, עדיף להיעזר ביועץ פיננסי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me