אדווה לעומת אתריום – ההבדלים העיקריים בין שני מטבעות הצפנה הללו

אדווה לעומת אתריום היא ההשוואה הנפוצה ביותר בתעשיית הקריפטו. המשקיעים רוצים לדעת את ההבדלים העיקריים בין שני הנכסים הדיגיטליים הללו. יחד עם זאת, הם צריכים גם להבין כיצד הם יכולים להתפתח בעתיד. לחובבים שנכנסים לענף זה אכפת מהמאפיינים העיקריים של את’ריום ואדווה.

אדווה מול אתריום – הבדלים

Ethereum (ETH) ו- Ripple (XRP) הם שניים משלושת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר בשוק. אחרי ביטקוין, ETH ו- XRP שולטים בשוק עם הערכות שווי גבוהות. ניתן לייחס זאת ליתרונות ולשירותים המוצעים למשתתפי השוק.

XRP

אַדְוָה היא החברה שעומדת מאחורי המטבע הווירטואלי XRP. משרד זה פועל במטרה להציע שירותי תשלומים חוצי גבולות טובים יותר. ואכן, ניתן לבצע העברות בינלאומיות תוך שניות ספורות וכמעט ללא עמלות עם XRP. כיום, העברת כספים מעבר לגבולות יכולה להיות בהחלט קשה.

מטבע ETH

Ethereum נוצר כרשת בלוקצ’יין שמטרתה לשפר את שירותי ביטקוין. רשת זו יכולה כעת להציע למשתמשים אפשרות להריץ חוזים חכמים, יישומים מבוזרים (dApps) ודברים רבים אחרים. לפיכך, מלבד הצעת נכס דיגיטלי, כגון BTC, הוא גם מספק פתרונות חדשים לשוק.

בעוד ש- Ripple עומד מאחורי הפיתוח של XRP והפתרונות שלה, לאת’רום יש רשת מבוזרת של מפתחים. ישנם מספר אנשים וחובבים העובדים על פלטפורמה זו. עם זאת, ראוי להזכיר שלריפל יש קהילה פעילה מאוד. בשתי הרשתות הללו ובפרויקטים של הצפנה יש חובבים רבים ברשתות החברתיות.

החלקים הבאים ישמשו לתיאור, עם פרטים נוספים על ההבדלים העיקריים בין Ripple ו- Ethereum. ישנם מאפיינים רבים, כגון אלגוריתם הקונצנזוס והמטבעות שהונפקו, שיידונו בהמשך.

אלגוריתם קונצנזוס

coinfomania.com

לאדווה לעומת אתריום יש הבדל חשוב: אלגוריתם הקונצנזוס. אלגוריתם קונצנזוס הוא פרוטוקול שהנכסים והרשתות הדיגיטליות הללו משתמשים בהם כדי להשיג הסכמה. זה משמש לאישור עסקאות ולעזור לרשתות אלה לעבוד כפי שהן צריכות.

נכון לעכשיו, Ethereum עובד עם אלגוריתם קונצנזוס Proof-of-Work (PoW). זה זהה לזה שמשמש ביטקוין (BTC) או Litecoin (LTC). באופן כללי, PoW נוטה לצרוך מספר רב של משאבים. יתר על כן, כורים דורשים לרכוש ציוד כרייה יקר כדי להיות חלק מהרשת. עם זאת, כאשר הם מעבדים את העסקאות, הם מקבלים תגמול בהתאם למספר הבלוקים שהם מוצאים.

למרות שאלגוריתם של קונצנזוס PoW מספק רמות אבטחה גבוהות, הוא יעיל פחות מ- Proof-of-Stake (PoS). באמצעות Proof-of-Stake ניתן לשלוט ברשת תוך הימנעות מצריכת אנרגיה גבוהה של PoW.

Ripple, במקום זאת, עובד עם רשת שרתים ייחודית. אלגוריתם קונצנזוס פרוטוקול Ripple זה (RPCA) מאפשר לרשת לעבד עסקאות מאובטחות, מהירות ויעילות. זה עושה את זה מאוד שימושי עבור חברות שמבצעות העברות חוצות גבולות.


רשת זו מבוזרת מאוד ויש בה מספר רב של משתתפים. בהשוואה לאת’ריום, אלגוריתם הקונצנזוס של ריפל הופך העברות למהירות וזולות יותר.

אדווה לעומת אתריום השוואת מחירים

מאז ומתמיד הייתה איזושהי יריבות בין אדווה לאת’ריום. ואכן, שני המטבעות הווירטואליים הללו ניסו פעמים רבות להשיג את המיקום השני בשוק. בפרקי זמן מסוימים XRP הצליח להיות בעל ערך רב יותר מאשר את’ריום.

בזמן כתיבת מאמר זה, Ethereum הוא המטבע הווירטואלי השני בגודלו. בינתיים, אדווה היא השלישית בגודלה. יש להם שווי של 67,524,688,289 $ ו- 28,104,915,453 $ בהתאמה.

coinmarketcap.com

Ripple הטביע 100 מיליארד מטבעות XRP. עם זאת, רק 43.81 מיליארד XRP שוחררו לשוק. לאת’ריום אין מגבלה של מטבעות שניתן יהיה לכרות אי פעם. אכן, זהו נושא שהשפיע על הקהילה ועל המטבע הווירטואלי הזה. כרגע יש מעל 110 מיליון מטבעות ETH במחזור.

נכון לעכשיו, כל ETH ניתן לרכוש במחיר של 600.19 דולר, ול- XRP מחיר של 0.661 דולר למטבע. המחיר הגבוה ביותר עבור Ripple היה קרוב ל -3.84 דולר בינואר 2018. את’ריום הגיע לשיאו בכל הזמנים 1.432 דולר ב -13 בינואר 2018.

אם אתה משקיע, יהיה חשוב מאוד להבין כיצד מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים הללו יכול להתפתח. זו הסיבה ששותפויות עתידיות ואימוץ ימלאו תפקיד מפתח בקביעת הביקוש לנכסים אלה.

רכישה ואחסון אדווהד את’ריום

זה לא אמור להיות קשה להשיג גישה גם לאדווה וגם לאת’ריום. כמה בורסות מטבע וירטואליות מציעות כיום פתרונות למשתמשים. בהתחשב בכך שמדובר בשני המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר, הם יתמכו במגוון רחב של פלטפורמות.

Binance ו- Coinbase הם רק שתי דוגמאות לבורסות שיאפשרו לכם לקנות XRP ו- ETH. עם זאת, יש כמה חילופי דברים אחרים עם שירותים שונים. לפיכך, תמיד טוב לבחור את הפלטפורמה המציעה את הפתרונות הטובים ביותר בהתאם לצרכים שלך.

למרות שהבורסות הן דרך נהדרת לרכוש את שני המטבעות הווירטואליים הללו, מומלץ להשתמש בארנק קריפטו. אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר בתעשייה מיוצר על ידי לדג’ר. גם Ledger Nano S וגם ספר חשבונות ננו X יעבוד כראוי לאחסון מטבעות וירטואליים בבטחה.

ארנקי ספר

העתיד של אדווה ואת’ריום

שני המטבעות הקריפטוגרפיים עובדים על שותפויות והצעות מעניינות מאוד. ברור ששני הפרויקטים הללו נמצאים בקדמת השוק. Ripple פועלת בכדי למשוך מספר גדול יותר של משתמשים לפלטפורמה שלה. פירוש הדבר שהם מחפשים שותפויות חדשות עם חברות פיננסיות. זה יהפוך את כל המערכת הפיננסית לשוק יעיל בהרבה.

בנוסף לכך, Ripple מקדמת את המטבע הווירטואלי XRP ואת השימוש בו. כמה מפתחים מקבלים כספים על מנת ליצור פתרונות חדשים המבוססים על ספר החברות Ripple.

את’ריום מתמקדת גם בתכנון רשת ההוכחה שלה. שיפור PoS זה יקל על ביצוע העברות מהיר יותר על גבי Ethereum. מטבע וירטואלי זה בהחלט יהפוך למהיר יותר ופתרון נהדר להפעלת dApps וחוזים חכמים.

את’ריום מתקרב גם לאת’ריום קלאסי (ETC). זה צפוי להפגיש את שתי הקהילות ולאפשר להן להתחזק בעתיד. מלבד זאת, שוק המימון המבוזר (DeFi) מתרחב גם הוא. Ethereum יכולה להיות רשת הבלוקצ’יין העיקרית המאפשרת את הרחבת המגזר הזה.

סיכום

Ethereum ו- Ripple הם נכסים דיגיטליים גדולים בשוק. יש להם מאפיינים ופתרונות משלהם למשתמשים, כלומר הם מנסים לפתור בעיות וסוגיות שונות במרחב. העתיד נראה בהיר מאוד עבור את’ריום ואדווה.

ככל שהשוק נכנס למגמת שור חדשה, יתכן שמטבעות וירטואליים אלה יוכלו להמשיך ולהציע פתרונות מעולים ולהתרחב בכל רחבי העולם..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map