חילופי הקריפטו הטובים ביותר למשתמשים בדרום קוריאה

חילופי קוריאנים

דרום קוריאה היא ביתם של מספר רב של חילופי מטבעות מכובדים. למרות המכשולים הנוכחיים שנוצרו על ידי הממשלה והבנקים, קוריאה היא עדיין אחת המדינות שיש להן שוק חילופי מטבעות מפותח. במאמר של היום, נבחן כמה מחילופי הצפנה הטובים ביותר עבור משתמשים דרום קוריאנים בשנת 2019.

UPbit

UPbit היא אחת מחילופי המטבעות הקוריאניסטיים הגדולים ביותר לפי נפח מסחר יומי. הבורסה הוקמה בשנת 2017 על ידי Song Chi-Hyung, אחד האנשים העשירים בדרום קוריאה.

בעוד שבשנת 2018 הואשם מייסד UPbit ושני חברים בכירים נוספים ביצירת חשבונות מזויפים להגדלת נפח המסחר שלהם, התביעות נדחו על ידי החברה, והבורסה עדיין בעדיפות הקוריאנית העליונה.

ל- UPbit בסיס משתמשים של כמעט 1.2 מיליון ונפח מסחר יומי הוא 192,422,573 דולר.

הבורסה תומכת ב- Won הדרום קוריאני, וזה נהדר עבור משתמשים מקומיים שרוצים להשתמש במטבע פיאט על מנת לרכוש קריפטו. ניתן לבצע הפקדות של פיאט מחשבונות בנק בדרום קוריאה ומחוצה להם.

באמצעות שיתוף הפעולה של ביטרקס, UPbit מסוגלת לרשום מגוון רחב של מטבעות ואסימונים. משתמשים יכולים לסחור עם כל 100 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, כמו גם כמה אלטקוינים אקזוטיים.

מאחר שהבורסה נתמכת על ידי ענקית הפינטק Kakao, אמצעי האבטחה המיושמים עבור כספי המשתמשים של UPbit הם מהשורה הראשונה. אבטחת הארנק מוצעת על ידי BitGo, ספקית גלובלית של ארנקים מרובי חתימות המשמשת חילופי קריפטו גדולים רבים.

ביט’ומב

Bithumb נוסדה בשנת 2013, שבסיסה בסיאול שבדרום קוריאה. זוהי בורסה פופולרית בקוריאה, עם נפח מסחר של 627,306,115 דולר. המשתמשים יכולים לסחור בסביבות 90 סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים מול ה- South Korea Korea (KRW). הבורסה בבעלות חברת BTC Korea.com Co. Ltd..

בשנת 2017, Bithumb נפרץ פעמיים, ואיבד בהפרה את הנתונים האישיים של 30,000 לקוחות. פריצה נוספת התרחשה ביוני 2018, כאשר 30 מיליון דולר מטבע קריפטוגרפי אבד בתקרית. במרץ 2019 נגנבו מהבורסה עוד 20 מיליון דולר מטבע קריפטוגרפי בהתקפה ביטחונית.

בשל תדירות הפריצות, חילופי הדברים פעלו יחד עם KISA (אינטרנט קוריאני & סוכנות הביטחון) לנסות ולהשיב את הפסדיהם. מהפריצה של 30 מיליון דולר הצליח ביט’ומב להחזיר 14 מיליון דולר בחזרה.


Bithumb מציעה שיעורים תחרותיים מאוד עבור העמלות שלה, 0.15% ליתר דיוק, שזה מתחת לממוצע השוק של 0.25%.

ביט’ומב חשף כי יש להם תוכניות להתקין קיוסקים במסעדות ובתי קפה ברחבי דרום קוריאה, שם הלקוחות יוכלו לשלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי. הם פיתחו גם לוח מגע, מגע עצם ומטמון Bithumb כדי להקל על השימוש בתשלומי הצפנה עבור לקוחותיהם.

קורביט

קורביט הייתה בורסת הקריפטו הראשונה במדינה שהציעה מסחר מול הזכייה בקוריאן. פלטפורמת המסחר נחשבת לבורסת הקריפטו השלישית בגודלה בקוריאה. הבורסה מחזיקה ב -6% מנתח השוק הקוריאני.

קורביט תומך בכ- 30 קריפטוסים, כולל ביטקוין, ליטקוין, את’ריום, זקש, XRP, ביטקוין מזומנים, ואפילו קטום וזיליקה, שכולם ניתנים לסחר מול KRW.

מערכת העמלות הינה מועילה ביותר עבור אלה הנסחרים בכמויות גבוהות יותר, מכיוון שאחוז החיוב יורד בהתאם לסכום הנסחר. משתמשים יכולים לממן את חשבונותיהם באמצעות KRW באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב או העברות בנקאיות.

למרות שלא הוסדר רשמית, קורביט היא בין המרכזיות הראשונות שמנסות לעמוד בכל התקנות שקבעה ממשלת קוריאה.

לקורביט יש מוניטין טוב בקהילת הקריפטו, כשהוא מדורג כחילוף מהימן ואמין.

מטבעון

Coinone היא אחת מחילופי הקריפטו הגדולים בדרום קוריאה, עם נפח מסחר 24 שעות ביממה של $ 49,744,290 דולר. בעוד שהבורסה מתכננת להתרחב לדרום מזרח אסיה, במיוחד הונג קונג וסינגפור, היא עדיין פלטפורמת סחר פופולרית במדינת דרום קוריאה..

Coinone היא גם בורסת שער שכן היא תומכת במסחר בקוריאני המנצח כנגד מספר קריפטוסים. מקבלים גם פיקדונות קריפטו. מבחר הקריפטו שמציע Coinone כולל כמעט 50 נכסים דיגיטליים, כולל Bitcoin, Ethereum, EOS, XRP, OmiseGo, Tron, IOTA, Stellar ורבים נוספים..

מבנה העמלות מבוסס גם על נפח המסחר, והמשתמשים יכולים להוריד את עמלות היצרן והנוטל ל -0.02% ו -0.06% בהתאמה..

העברת מטבע Coinone היא חברת בת של חברת הבורסה המטפלת בתשלומים האחראית להשקת אפליקציית הסלולר העברה הראשונה של בלוקצ’יין במדינה. אפליקציית ההעברה הצולבת מבוססת על ה- xCurrent של Ripple המאפשרת עסקה חוצה גבולות מהירה.

הואובי קוריאה

הואובי קוריאה היא אחת מחברות הבת המנוהלות על ידי הואובי, בורסת קריפטו שנמצאת מאז 2013 ואשר יש לה סניפים אחרים באסיה. יש להם משרדים בסינגפור, יפן, סין והונג קונג, כמו גם בארה”ב. הואובי הוא בורסת הקריפטו החמישית בגודלה בקנה מידה עולמי לפי נפח מותאם.

בבורסה מופיעים יותר מ -100 מטבעות ו -208 שווקים, מתוכם 19 נסחרים מול הקוריאני המנצח. מבחינה ביטחונית, 98% מכספי הלקוחות שלה מוחזקים בארנקים קרים כדי למנוע ניסיונות פריצה.

חואובי קוריאה חיזק לאחרונה את הליכי האנטי הלבנת הון שלה, פיקח על כל העסקאות החשודות בפלטפורמה שלהם ובדק את תהליכי המשיכה וההפקדה שלה.

OKCoin קוריאה

חברת בת נוספת של בורסת קריפטו פופולרית היא OKCoin Korea, הסניף של חברת הקריפטו הסינית OKCoin.

הבורסה תומכת ביותר מ -60 מטבעות דיגיטליים המשויכים לזכייה בקוריאני. עם זאת, OKCoin קוריאה ננזפה על כך שלא הצליחה לשמור על הנתונים האישיים של המשתמש שלהם. הם גם קיבלו קנסות בגין הליכי סגירת חשבונות בגלל שהם מסובכים מדי.

OKCoin מיישם הצפנת אבטחה SSL ברמת הבנק, אחסון קר עבור קרנות קריפטו, GSLB ושרתים מבוזרים ומעקב פיקדונות ומשיכה בזמן אמת..

OKCoin מנוהל על ידי אותה חברה ממלטה המחזיקה בבורסת הצפנה OKEx.

GOPAX

GOPAX, המקוצרת ב- Global Online Professional Assets Exchange, היא בורסת הביטקוין החמישית בגודלה בדרום קוריאה.

הבורסה תומכת ביותר מ -40 קריפטו והקוראן הקוריאני הוא מטבע הפיאט היחיד המשויך לנכסים הדיגיטליים. מטבעות הבסיס האחרים הם ביטקוין ואת’ריום.

דמי המסחר נמוכים מאוד בהתחשב בממוצע בשוק, עם עמלת נוטל יצרנית של 0.040% בהתבסס על נפח של 30 יום.

קל מאוד להירשם לחשבון ב- GOPAX. זוהי המרכזייה היחידה שקיבלה את אישור מערכת אבטחת המידע (ISMS) מ- KISA.

הם גם השיקו פלטפורמת מסחר עבור המשתמשים הזרים שלהם, אך השרתים הקוריאניים אינם יכולים לגשת לאתר.

סיכום

יש הרבה בורסות דרום קוריאניות שתומכות במסחר בקריפטו. אנו מקווים כי הרשימה שלנו תעזור למשתמשים הדרום קוריאנים שלנו למצוא את פלטפורמת המסחר הנוחה ביותר עבורם.

תמונה מוצגת: שוקי CCN

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map