מדריך למתחילים למטבעות סחר יומי

מסחר יומי

מטבעות קריפטוגרפיים הם כסף דיגיטלי שהופך פופולרי מאוד בקרב משקיעים בשנים האחרונות כנכס ספקולטיבי. זהו מטבע וירטואלי ומבוזר שיכול לשמש אמצעי חליפין. מטבעות קריפטוגרפיים רבים צצו בשנים האחרונות וזכו לתשומת לב המשקיעים. חלקם הם Ethereum, XRP, Litecoin ו- NEO. חברות רבות כמו IBM, Microsoft ו- Square מקבלות כעת מטבעות קריפטוגרפיים אלה כאמצעי תשלום. בנוסף, חברות אחרות כמו טסלה מתכננות גם לקבל קריפטות פופולריות, כגון ביטקוין, כאמצעי תשלום.

מטבעות קריפטוגרפיים אלה הפכו לסיבה של דאגה לממשלה בשל התנודתיות הגבוהה ואופיים המבוזר. עם זאת, היא ממשיכה למשוך מספר רב של משקיעים מדי שנה. ישנן סיבות ברורות רבות מאחורי הפופולריות העצומה של קריפטוגרפיה, ואחת מהן היא אבטחה. ארנקים רבים של קריפטו זמינים בשוק הם מאוד בטוחים, ומישהו לא יכול לפרוץ לחשבון שלך ולגנוב את הביטקוינים שלך.

מדוע כדאי לבחור במסחר תוך יום?

אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים היא מסחר תוך יום. מסחר תוך יום מתייחס לאסטרטגיית מסחר בה המשקיעים קונים וממכרים את הנכסים באותו יום. סוג זה של מסחר הפך פופולרי ביותר בקרב סוחרי מניות עם הופעתם של מתווכים מקוונים מהירים, נוחים וזולים יותר. ישנן סיבות רבות וטובות לבחור במסחר תוך יומי עם מטבעות קריפטוגרפיים. ערך המטבעות הקריפטוגרפיים נקבע על פי הביקוש וההיצע העולמי. אז, מסחר תוך יום מפחית את הסיכון לאבד את הלילה שלך מפעולות השוק של סוחרים בצד השני של העולם.

יתר על כן, סוג מסחר זה מחייב סוחר להיות בעל ידע בסיסי טוב אודות הנכסים והשוק עצמו. יתרון גדול נוסף הוא התשואה הגבוהה יותר כאשר הוא משולב עם אסטרטגיית מסחר יעילה. מלבד זאת, שוק המטבעות הקריפטוגרפיים כמו את’ריום וביטקוין נחשב לבוגר. למרות שקיימים משקיעים מנוסים רבים בשוק, ישנם אנשים רבים חדשים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בניגוד לשוקי המניות, זה הופך להיות הרבה יותר קשה לחזות את שוק הקריפטו בגלל אופיו הלא בוגר. לפיכך, מסחר תוך יום מאפשר לסוחרים להשקיע רק לתקופה מסוימת במהלך היום ולמכור את המניה לאחר השגת היעד.

כיצד לבחור מטבעות קריפטוגרפיים למסחר תוך-יומי?

השאלה הראשונה של כל מתחיל היא כיצד לבחור קריפטו למסחר יומי? אם אתה מתחיל, זו יכולה להיות משימה קשה לבחור מטבע קריפטוגרפי למסחר יומי. יש הרבה דברים שכדאי לזכור לפני שתבחר מטבע קריפטוגרפי למסחר. למרות שכבר יש לנו כמה מטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר כמו ביטקוין שאנחנו יכולים להשתמש בהם למסחר יומי. עם זאת, מצב השוק אכן משתנה עם הזמן, וגם מטבע קריפטוגרפי עשוי לראות מגמת ירידה לאחר מגמת עלייה ארוכה. חשוב עוד יותר לדעת עבור סוחרי היום מכיוון שמחיר המטבעות הקריפטוגרפיים יכול לראות מגמות שונות בימים שונים.

עקוב אחר האינדיקטורים: מדדי שוק מסייעים לסוחרים לקבל את ההחלטות הנכונות בזמן הנכון. סוחר תוך יום צריך להיות מסוגל לפקח ולבצע את ניתוח תנועות המחירים לטווח הקצר.

עקוב אחר החדשות: לחדשות יכולה להיות השפעה גדולה על שוק הקריפטו הכולל. החדשות הטובות לגבי קריפטוגרפיה יכולות להגדיל את הערך פעמים רבות. חדשות רעות, לעומת זאת, יכולות להשפיע לרעה על מחיר הקריפטו. אחת הדוגמאות האחרונות היא החדשות האחרונות על חברת טסלה שמשקיעה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין ומתכננת לקבל אותה כאמצעי תשלום. אילון מושק תמך גם ברעיון של השקעה במטבע קריפטוגרפי בכדי לנצח את האינפלציה במקום להחזיק מזומנים. זה הוביל לעלייה בערך של ביטקוין שנוגע ב 56000 דולר של כל הזמנים.

נְזִילוּת: נזילות מתייחסת כמה מהר אתה יכול לקנות ולמכור את המטבע הקריפטוגרפי תמורת כסף למכרז חוקי או כסף פיאט. נזילות היא גורם נהדר נוסף שיש לזכור לפני השקעה במטבעות קריפטוגרפיים. נזילות גבוהה מבטיחה שתוכלו לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים בכל נקודת זמן. קריפטוגרפיה נוזלית גבוהה פירושה גם שהיא נקנית ונמכרת בהיקף, מה שאומר שאתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מבלי להשפיע על המחיר.

כיצד להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים

מִסְחָרמקור: AdmiralMarkets

שוקי המניות מוסדרים על ידי גוף רגולטורי במדינות רבות בעולם. עם זאת, זה לא המקרה עם מטבעות קריפטוגרפיים. מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים בשוק מוסדרים באופן רופף או שאין להם כלל תקנות. לפיכך, קל יותר לחדשים להיכנס לשוק ולהתחיל לסחור. זה הופך להיות קל יותר עבור סוחר להתחיל להשקיע ב בורסה לסוחרים תוך-יומיים. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות לפני שתתחיל לסחור בביטקוין הוא ניתוח בסיסי וטכני של השוק. ניתוח יסודי מתייחס להערכה ולהיכרות עם המטבע הקריפטוגרפי והשוק עצמו.

מצד שני, ניתוח טכני מתייחס להערכת הנכס והשוק באמצעות גורמים מתמטיים וסטטיסטיים. גורמים אלה כוללים מחירים היסטוריים של המטבע הקריפטוגרפי, מגמות אחרונות בשוק ודפוסים בתנועת המחירים. יצירת חשבון בבורסת cryptocurrency היא הדבר הבא שיש לעשות לפני שמתחילים במסחר בביטקוין.

בשוק קיימות הרבה בורסות קריפטוגרפיות בהן תוכל ליצור את חשבונך ולהתחיל לסחור. כמה מחילופי המטבעות הטובים ביותר הם Binance, Coinbase, Cex.io, Kraken וכו ‘. לאחר שסיימנו את הניתוח הבסיסי והטכני שלנו ויצרנו חשבון בבורסת ביטקוין, נוכל להתחיל במסחר במטבעות קריפטוגרפיים..


סיכום

מטבעות קריפטוגרפיים הם אחד הנכסים הספקולטיביים הפופולריים ביותר של ימינו. מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין בסופו של דבר הכפילו את ערכם בפחות מ -6 חודשים, וזכו לתשומת לב המשקיעים ברחבי העולם. עם זאת, חשוב שיהיה לך ידע בסיסי אודות שוק הבלוקצ’יין לפני תחילת המסחר ביום. ישנם גורמים רבים שיש לזכור לפני בחירת מטבעות קריפטוגרפיים למסחר יומי. גורמים אלה הם ניתוח מגמה, בעקבות החדשות, והשקעה במניות נזילות. עם אסטרטגיה יעילה, מסחר יומי יכול לתת תשואה גבוהה יותר מצורות השקעה אחרות.

תמונה מוצגת: InvestInBlockchain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map