סקירת חילופי הוטביט | עמלות, אבטחה, יתרונות וחסרונות

חילופי Hotbit

בורסת הוטביט היא אחת מפלטפורמות המסחר הפופולריות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים, והיא טוענת שיש לה כל כך הרבה מה לספק. על מנת להבהיר מה יש לבורסה זו להציע לנו, נבחן את העיצוב שלה ואת התכונות החשובות לסוחרים ולמשקיעים בכלל. המשך לקרוא כדי לברר פרטים נוספים על חילופי הצפנה החדשים של הערצה.

סקירה כללית של Exchange Hot Exchange

הוטביט נוסדה בשנת 2018 מתוך אמונה שנכסים דיגיטליים הם העתיד. בבורסה רשומים בהונג קונג ובאסטוניה, יש משרדים בשנחאי ובטייפה. למרות שמוצאו הסיני, להוטביט יש משימה להיות מקום עולמי לסחר בנכסים דיגיטליים, ולכן צוות הליבה שלה מורכב מחברים מסין, ארצות הברית וטייוואן..

הפלטפורמה תומכת גם בשש שפות כדי להבטיח שמגוון רחב של לקוחות יוכלו להשתמש בה. השפות כוללות סינית, אנגלית, רוסית, תאילנדית, קוריאנית וטורקית. כרגע יש יותר ממיליון משתמשים רשומים, 90% מהם אינם סינים.

מטבעות נתמכים ומדינות זמינות

ישנם יותר מ -500 זוגות מסחר בבורסת Hotbit עם מטבעות קריפטוגרפיים מובילים ואסימונים של DeFi, כך שלכולם יהיה משהו שהם רוצים. בבורסה משתמשים ממעל 170 מדינות.

ממשק משתמש וניסיון

להוטביט יש ממשק משתמש אטרקטיבי למדי אך לא כל כך פשוט לניווט, בעיקר בגלל התכונות הרבות שיש בו. בדף הבורסה, משתמשים יכולים לראות בקלות את הנכסים, התרשימים והיסטוריית הסחר הרשומים. אך בדף השווקים יש רשימה ארוכה של נכסים נתמכים וזוגות המסחר הזמינים שלהם, שמשתמשים יכולים לבחור מהם להתחיל לסחור. זה לא ממשק המשתמש הטוב ביותר אבל הוא מספיק טוב למסחר או לכל מה שמשתמשים רוצים לעשות.

כיצד להשתמש ב- Hotbit Exchange

צור חשבון

כדי להשתמש ב- Hotbit, משתמשים חדשים חייבים להירשם וליצור חשבון. התהליך הוא די פשוט; באמצעות הדוא”ל או מספר הטלפון שלך בלבד, תוכל להירשם בקלות על ידי יצירת סיסמה. קוד אימות יישלח לדוא”ל או לטלפון שלך, ולאחר האישור תוכל לגשת לפלטפורמה המלאה.

כיצד להפקיד

חילופי הוטביט מודעים מאוד לביטחון. יהיה עליך להפעיל אימות דו-גורמי על ידי התקנת מאמת גוגל ושימוש בקוד כדי שתוכל לבצע הפקדה. התהליך הוא אמצעי אבטחה כדי להבטיח שאף אדם לא מורשה יוכל להפקיד או למשוך מחשבונך.

אותו תהליך נדרש לסגת מהבורסה. כמו כן, שים לב שאתה יכול למשוך רק לאחר הפקדת 24 שעות בפלטפורמה אם אתה משתמש חדש שרק נרשם.

דמי חליפין של הוטביט


Hotbit גובה דמי עסקה של Maker ו- Taker וכן דמי משיכה על רוב האסימונים והמטבעות אך לא על כולם.

דמי הפקדה: לא גובים עמלות בגין ביצוע הפקדות.

דמי נסיגה: גם אם דמי המשיכה משתנים עם הרשת כמו בכל מרכזיה אחרת, זה תלוי גם בכמה אסימונים כמפורטים להלן:

סוג אסימון דמי נסיגה דקה נפח משיכה
REL 2971666.94 5943333.88
CNNS 3607.51 7215.02
STRO 1623553.04 3247106.08
GRS 5 10
קורות חיים 4.64 9.28
שולם 3.7 7.4
NEO 0 1

דמי יצרן: דמי היצרן הם -0.05% עבור גלובל סלקט, -0.15% עבור גלובל ו -0.05% עבור גידול.

דמי לקיחה: דמי הלוקח הם 0.20% עבור גלובל סלקט, 0.30% עבור גלובל ו 0.65% עבור גידול. העמלות נראות די גבוהות, אך אין עמלות נסתרות.

שיטות תשלום

כל פיקדונות הקריפטו נתמכים וללא תשלום. מלבד זאת, האפשרות הזמינה האחרת היא להשתמש ב- ePay, מה שמחייב אותך להירשם לשירות. לאחר שתסיים, תוכל להשתמש באפליקציה כדי להפקיד דולר ארה”ב בבורסה. ראוי לציין כי תשלום פיקדון בשיטה זו כרוך בתשלום של 1%.

מאפייני אבטחה

חילופי Hotbit נראים די רציניים לגבי אבטחה. זה רשום בהונג קונג, מה שאומר שהוא מוסדר לחלוטין. יש אימות דו-גורמי להפקדות ולמשיכות. עם זאת, אין צורך ב- KYC, כך שמשתמשים יסתמכו רק על קודי 2FA והסיסמאות שלהם.

בבורסת הצפנה אין שום תיעוד של אובדן למשתמשים ויש לה דירוג B + מצד הרשויות הרלוונטיות. זה גם מבוקר באופן קבוע על ידי שתי חברות ביקורת, SlowMist ו- Beosin.

שירות לקוחות

הוטביט מתיימרת להציע ללקוחות תמיכה מסביב לשעון במספר ערוצים, כולל הגשת כרטיס תמיכה, קבוצת WeChat הסינית הרשמית של הוטביט, ערוצי הטלגרם הסינית והאנגלית הרשמית של הוטביט, חשבון הטוויטר הרשמי של הוטביט, חשבון הפייסבוק הרשמי של הוטביט וכן הלאה. חלק מהלקוחות כתבו ביקורות גרועות על איכות שירות הלקוחות.

מוניטין של חליפין של הוטביט

חילופי הדברים לא קיימים זמן רב, ולכן יכול להיות קשה לדעת כיצד הם מבצעים. עם זאת, ישנן כמה הערות המצביעות על כך שהוטביט אינה בורסת כוכבים, אך היא גם לא נוראית לשימוש לצורך המסחר הבסיסי..

סקירת חילופי הוטביט: פסק דין

הוטביט היא בורסה חדשה יחסית ויש לה שאיפות להפוך לפלטפורמת מסחר עולמית גדולה. עם זאת, ייתכן שהיא תצטרך לשפר את שירותיה כדי להפוך אותה לכלולה יותר עבור המשתמשים. לדוגמה, אפשרויות המשיכה וההפקדה מוגבלות למדי ויכולות להוות מכשול מרכזי עבור המשתמשים. הם גם צריכים לעבוד על מתן נזילות מכיוון שרוב הנכסים הרשומים הם מכסים נמוכים, שלרוב יש להם בעיות נזילות.

יתרונות:

  • הפלטפורמה נגישה בקלות במדינות רבות ברחבי העולם;
  • יש לו תשואה גבוהה על ההשקעה שנמצאת במקום השני רק בינאנס, OkEx, Huobi ו- Gate.io;
  • בבורסה מספר רב של נכסים רשומים, עם הרבה זוגות מסחר.

חסרונות:

  • העמלות גבוהות יחסית;
  • תמיכת הלקוחות אינה יעילה במיוחד על פי המשתמשים;
  • לרוב האסימונים הרשומים יש נזילות ירודה, מה שגורם למשתמשים להיתקל בסחר בנכסים;
  • אפשרויות פיקדון ומשיכה מוגבלות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map