אתרי החיזוי הטובים ביותר למחירי מטבעות קריפטוגרפיים

אתרי חיזוי מחיר מטבעות קריפטוגרפיים

על מנת לבצע עסקאות, יש לעקוב כל הזמן אחר מצב השוק והתפתחות אפשרית של הקריפטו. אף על פי שאיש אינו יכול לחזות במדויק את תנועת מטבע כלשהו, ​​התבוננות בחיזויים שונים שנעשו על ידי מומחים ואנליסטים בתחום יכולה לעזור לך לפתח אסטרטגיית מסחר המבוססת על דפוסי תרשים או מגמות שישפיעו על המחיר. זו הסיבה שרבים בודקים מידע מסוג זה על אתרי חיזוי מחירי מטבעות קריפטוגרפיים.

כדי לעזור לך באסטרטגיית המסחר שלך, יצרנו רשימה ובה כמה מאתרי החיזוי הטובים ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים שאתה יכול לעקוב אחריהם.

Finder.com

קריירה ב- Finder - ראה את רשימות המשרות הפתוחות שלנו | finder.com

מוֹצֵא הוא אתר קריפטו שיש בו מגוון מדריכים על מאות מטבעות וכולל הדרכות כיצד לקנות, לסחור ולאחסן אותם. באתר יש גם הרבה ביקורות למגוון רחב של מרכזיות וארנקים והוראות לשימוש בהן.

באתר יש קטע שמציג חיזוי מחירים עבור מספר רב של קריפטוסים תוך התבוננות בגורמים שונים העשויים להעלות את המחיר מעלה או מטה, אך תחזיות אלה הן רק על בסיס שנתי..

פקססטריט

מחפש את הביקורת FXStreet? גלה מה זה ואיך ...

פקססטריט הוא אתר המוקדש לניתוח נכסי קריפטו ומט”ח. כל אחד מדוחות הקריפטו היומיים שלהם כולל ניתוח המבוסס על תרשימים ואותות מסחר, המתאימים יותר למסחר לטווח קצר.

האתר כולל גם מדריכים לכלים טכניים, אסטרטגיות מסחר בקריפטו המבוססות על אינדיקטורים מסוימים, כיצד לקנות קריפטו וכיצד ניתן לסחור בשווקים מוסדרים, כגון חוזים עתידיים בקריפטו.

יו. היום

עיתונות · חדשות מובילות והודעות לעיתונות | אֵלַסטִי

יו. היום כולל מגוון של תוכן הקשור לקריפטו, כגון ניתוח מחירים, חוות דעת של דמויות מובילות, חדשות, סיפורים ומדריכים בנושא כרייה, ארנקים, חילופי דברים, מסחר בבוטים, מסחר במטבעות קריפטיים, דפים, הלוואות קריפטו ובלוקצ’יין..

האתר מפרסם תחזיות המבוססות על ניתוח התרשימים והאינדיקטורים האחרונים כמעט כל יום, תוך התמקדות בביטקוין, את’ריום, XRP, טרון ו- EOS..

וולטינווסטור

וולטינווסטור הוא אתר שמתמקד בכל הדברים הפיננסיים, כולל מט”ח וקריפטו. מטרת החברה היא לספק תחזית מדויקת של מחירים ולהציג את השערים הנוכחיים של מטבעות שונים. כשתבחר קריפטו, תפתח דף עם תרשימים קלים להבנה, תחזיות והשוואות למטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

תוכל לצפות בחיזויים עבור נכס מסוים על ידי בחירה בין טווח של שבועיים, 3 דקות, 6 דקות, שנה וחמש שנים. מערכת זו הופכת את האתר למושלם גם לסוחרי יום פעילים וגם ל- HODLers.


תחזיות הקריפטו נעשות לכל יום בחודש ומציגות גם את מחיר המינימום, המקסימום והממוצע של מטבע. למטבעות קריפטו עם נפח מסחר בינוני או נמוך יש תחזיות המשתרעות על פני החודשים הקרובים.

יש הרבה יותר נכסי קריפטו ותחזיות וניתוחים עבורם מאשר עם נכסי מט”ח. האתר כולל גם קטע בלוג בשם “מגזין” המורכב ממאמרים שונים אודות טכנולוגיית Blockchain וחדשות שוק.

TradingBeasts

בדיקת שלושה אתרי חיזוי מחיר לקריפטו | השתמש ב- TheBitcoin

אחד האתרים החזויים למחירי מטבעות קריפטוגרפיים המשומשים והידועים ביותר חייב להיות TradingBeasts. בניגוד לפלטפורמות פיננסיות אחרות, הוא מתמקד אך ורק במטבעות קריפטוגרפיים ובתחזיות החודשיות שלהם. ללא קשר לנפח המסחר, TradingBeasts מנבא יותר מ -400 מטבעות לשלוש השנים הבאות. לכל קריפטו יש מחיר מקסימלי, מינימום, ממוצע, וסגירה חודשי, ויש גם את אחוז השינוי המוצג.

תחזית ארוכה

מקור מבוסס היטב בקרב אתרי חיזוי מחירי מטבעות קריפטוגרפיים הוא Longforecast.com. אתר זה מכין תחזיות חודשיות המחושבות את מחיר הפתיחה, המקסימום, מחיר המינימום, הממוצע החודשי, מחיר הסגירה ושינוי באחוזים. בשונה מ- Tradingbeast ו- Walletinvestor, באתר יש תחזיות מחירים רק עבור 15 המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר (ביטקוין, ביטקוין מזומן, ביטקוין זהב, קרדנו, את’ריום, את’ריום קלאסי, דאש, יוטה, ליטקוין, מונרו, נם, ניאו, ריפל, סטלר, זקש ). אתה יכול גם להגדיר את התחזיות שלך להמרה בדולר ארה”ב, AUD ו- GBP.

האתר כולל גם תחזיות למטבעות מט”ח, סחורות ומדדי שוק המניות.

CoinGape

לוגו CoinGape

CoinGape מפרסם באופן קבוע תחזיות מחירים לכל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים. התחזיות מתעדכנות לעיתים קרובות, כאשר האתר משלב דעות, תחזיות וציפיות של מומחים וניתוחים רבים ומוכרים כדי להציע לך את מצב השוק המלא ואילו תנודות במחירים עשויות להתרחש.

CryptoNewsZ

CryptoNewsZ

CryptoNewsZ הוא גם אתר בו תוכלו למצוא את החדשות החדשות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין, אך הם כוללים קטע ניתוח מחירים אשר מנבא את התנועות העתידיות האפשריות של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, כגון Stellar, Dogecoin, Ethereum, Cardano, Neo, Tron, Tezos, Litecoin, Binance Coin, Bitcoins Cash, Monero, Verge ו- XRP. מאמרי תחזית מתפרסמים אחת למספר שעות (אך לא עבור אותו מטבע), כולל תרשימים וניתוח אותות המסחר הטכניים.

CryptoGround

ה CryptoGround האתר כולל עדכוני חדשות של בלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים, מדריכים, כלים וסימולטור סחר. האתר כולל גם קטע בו הוא מנבא את מחירי הצפנים השונים, תוך מתן אומדני מחירים יומיים, שבועיים, חודשיים ושנתיים וכן את אחוזי השינוי..

NewsBTC

Blockchain.io | השער שלך לאינטרנט של ערך

NewsBTC הוא לא רק אחד האתרים הוותיקים ביותר בתעשיית ההצפנה, אלא שהוא גם אחד מאתרי החיזוי הטובים ביותר של קריפטוגרפים. בנוסף לפרסומי חדשות, ביקורות ומאמרים חינוכיים, הם מספקים גם ניתוח טכני עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים כמעט על בסיס יומי. במאמרים האנליטיים שלהם הם כוללים דעות מרובות של סוחרים מנוסים, בוחנים תרשימים ואיתותי מסחר, כדי לקבוע אם תתרחש מגמה דובית או שורית.

Coindoo.com

Coindoo - החדשות האחרונות של Blockchain ו- Cryptocurrency

Coindoo הוא מקום All-in-One המספק את החדשות האחרונות, המדריכים, הביקורות והדרכות עבור כל מה שקשור לקריפטו ולבלוקצ’יין. כאן תוכלו למצוא את כל המונחים הטכניים שהוסברו, כמו גם ייעוץ למסחר. לקוינדו יש גם סעיף חיזוי מחירי קריפטו החוזה את המחירים החודשיים של קריפטוסים שונים. כל תחזית כוללת ניתוח מעמיק של ביצועי המחיר של המטבע, ההתפתחויות האחרונות והמתקרבות של הפרויקט (שכן דברים כאלה יכולים גם להשפיע על המחיר), להתבונן בכל מתאם בין המחיר להתפתחויות האחרונות, ולכלול קטע של תחזיות חודשיות ויומיות שנעשו על ידי אתרים או מומחים אחרים בכדי להעביר את תחושת השוק הכוללת.

סיכום

אם אתה סוחר או בעלים, יש צורך במקור אמין לתחזיות קריפטו. אנו מקווים שתוכלו למצוא ברשימה שלנו אתרי חיזוי מחירים של מטבעות קריפטו פלטפורמה שתעזור לכם.

תמונה מוצגת: publish0x.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map