מטבעות יציבים – מה הם ומה הם מתכוונים?

מטבעות יציבים

אחת הנושאים העיקריים בעולם הקריפטו היא שרוב המטבעות שאתה יכול לקנות ולסחור אינם מחזיקים בערכם כל הזמן. למעשה, הם נוטים לעלות או לרדת בערך מהיר במיוחד, כך שעליך למצוא דרך יצירתית להתמודד עם תהליך זה. ומטבעות יציבים עשויים לסייע.

מהם מטבעות יציבים?

מדובר במטבעות קריפטוגרפיים שנועדו לשמור על ערכים יציבים. קשירה היא דוגמה טובה, מכיוון שמדובר בנכס מבוסס בלוקצ’יין שימשיך להיסחר תמורת 1 דולר. זה מחובר לדולר, וזה ימשיך להיות כזה בטווח הארוך. למרות שלכל מטבע יציב יש חלק משלה במנגנון, לכולם אותו רעיון עיקרי. הם מחזיקים בטחונות והם מנהלים את ההיצע. זה יציע תמריצים לשוק במטרה לסחור במטבע במחיר הספציפי.

מטבעות יציבים

בתוך ה מטבע מוצפן בעולם תמיד יהיו מגבלות ועסקאות שאתה פשוט לא יכול לעשות כי אתה משתמש במטבע מסוים. זה ללא ספק יהיה די הנושא לרוב, במיוחד בגלל מגבלות ותקנות. בבורסות לא תהיה אפשרות לבצע עסקה בדולר, ולכן הם יצטרכו להסתמך על מטבעות קריפטוגרפיים השומרים באופן פעיל על ערכם לאורך זמן רב ככל האפשר..

שימוש במטבעות יציבים

חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים מעדיפים כמובן להשתמש במטבעות יציבים מכיוון שאלו מחזיקים בערכם ואנשים מעוניינים יותר למכור ולהשתמש בהם בצורה נהדרת וייחודית. היכולת להשתמש במטבעות יציבים כאלה היא תמיד חשובה מכיוון שאתה מקבל הרבה יותר פוקוס ואמון בפתרונות שאתה מתמקד בהם. לרוב זה יכול להיות קשה מאוד לעשות, כך שתמיד צריך לדחוף את הגבולות כשאתה מנסה לזהות את הפתרונות המתאימים לצרכים שלך. אף פעם לא קל לנסות ולהגיע לגדולה במיוחד בטווח הארוך, וככל שתעשה יותר כך יהיה טוב יותר.

והנושא עם כמה מטבעות יציבים הוא שהם פגיעים לקריסה. במקרה שיש בעיות, מטבעות כמו Tether לא יקבלו את הסכום הנכון של גיבוי דולר ארה”ב על מנת להעביר אותם חזרה לפיאט. זה יכול להוביל לקריסה אם לא מטפלים בה נכון, כך שידע כיצד לנהל ולטפל בכל זה יכול להיות חשוב ביותר בטווח הארוך..

אבל קשירה היא לא המטבע היציב היחיד שיש שם. המטבעות היציבים של תאומים נהנים גם מגישה 1 עד 1 כשמדובר בדולר. הדברים שמשפרים אותם כאן הם שיש להם תאימות ושקיפות רגולטוריים. זה בהחלט משתלם לא מעט וזה מביא לך תפקיד הרבה יותר טוב ותוצאות מגניבות שתוכל לחקור כל הזמן. אך ממשלות המעורבות ביוזמה בסופו של דבר עם בעיות, משום שהפלטפורמה יכולה להקפיא כל חשבון ולא לאפשר לאותו בעל להעביר את האסימונים. העובדה שיש נקודת כישלון אחת עשויה להיות בסדר, אולם ברור שהופכת את האסימונים ללא העברה היא כמובן חסרון משמעותי..

מטלות יציבה

MakerDao

זהו ארגון אוטונומי מבוזר הפועל גם כנגד הדולר האמריקני. אבל זה מגובה על ידי את’ריום, וזה מאוד חשוב. המטבע היציב שלהם ב- DAI שווה גם $ 1 והם שומרים על יציבות באמצעות מערכת חוזים חכמים חזקה מאוד שתוכננה להיות אוטונומית. על מנת שתקבל את מטבע ה- DAI יהיה עליך לשלוח את האסימונים לפלטפורמת Maker והם ינעלו את האסימונים. זהו המטבע היציב הראשון המגובה על ידי ETH. החיסרון הוא שהוא סופר מורכב והוא נע בקצב איטי. אז אולי זה לא יוכל להציע את המהירות הכוללת והיעילות שהרבה אנשים מצפים מסוג זה. זה עדיין שווה מלכתחילה, אך בהחלט ניתן לשפר את התוצאות באמצעותו.

Basecoin

זוהי דוגמה נוספת למטבע השומר על גישת $ 1 אך הם משתמשים כאן בקונצנזוס כמוקד עיקרי. הם מתכווצים ומרחיבים את אספקת המטבעות בהתאם למצב. במקרה ששווי המטבע יורד מ- $ 1, הם גורמים למחזיקי מטבעות לקנות אג”ח והמטבעות המשמשים לכך יושמדו. לכן ככל שעולים המחירים הם יסירו כל מטבע נוסף כדי לשמור על יציבות. הוא מציע גישה נהדרת כלפי מטבעות יציבים והגישה נהדרת. הוא מגובה באמצעות קרנות בולטות, אך תהליך איגרות החוב הבסיסיות שלו זקוק לאמונה בפרוטוקול, וזה יכול להיות חרב פיפיות לעתים קרובות יותר מאשר לא..


הייבן

Havven מתמקדת גם ביציבות, אך במקרה שלהם יש להם מערכת שמגבה את עצמה אוטומטית בשני מטבעות. The Nomins הוא המטבע הראשון וזה המטבעות היציבים. האוונס הם אסימונים עתודיים. עמלה בגין עסקאות Nomins עוברת לחברה והמערכת תשחרר את האוונס במטרה לייצב את עצמה ולהימנע מבעיות.

יתרונות וחסרונות עבור תעשיית הקריפטו

כפי שאתה יכול לתאר לעצמך, היתרון העיקרי הוא שאנו מקבלים יציבות בעולם הקריפטו, וזה קשה מאוד להשיג בשלב זה. לא רק זאת, אלא שיש מערכות שמתאימות ומתקנות את עצמן באופן אוטומטי על מנת להימנע מלהתעלות על ערכים מסוימים זה סופר מרשים וגם כדאי מאוד להשתמש.

החיסרון הוא שרבות מהמערכות הללו מורכבות במיוחד וזה אומר שהן עלולות להיכשל לפעמים אם יש אפילו טעות קטנה ביותר. ובכל זאת, העובדה שנוכל להחזיק מטבעות יציבים ולהשתמש בהם בצורה משמעותית לעסקאות חשובה מאוד. המטבעות היציבים ביותר הצליחו לשמור על הנזילות והערך שלהם די הרבה זמן. וזה אומר שהפוטנציאל שיש מטבעות קריפטוגרפיים יציבים בהחלט קיים. עלינו רק לסמוך עליהם ולהסתמך על המערכת שנוצרה כאן כדי לספק תוצאות טובות וחזקות יותר בטווח הארוך. בהחלט שווה לבדוק מטבעות יציבים אם אתם רוצים מטבעות קריפטוגרפיים יציבים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map