מיזוג עולם החקלאות והקריפטו באמצעות חווה בוערת

חווה בוערת

החקלאות היא בין הענפים הוותיקים בעולם. לרוב התהליכים בו הם ידניים, כגון עבודת אדמה פיזית, שתילה, עיבוד, קציר והובלה לשווקים. נהפוך הוא, תעשיית הקריפטו היא צעירה מאוד, שהושקה לראשונה בשנת 2009 דרך הביטקוין. זוהי, בגדול, גם תעשייה דיגיטלית, הכוללת יצירת ערך באמצעות תהליכים ממוחשבים מקוונים עם מסחר דיגיטלי והעברות. Farm Flaming Farm מבטיח להציע מיזוג של שחקנים חקלאיים ומסחר קריפטו בצורה מועילה. המאמר יפרט לעומק כיצד הוא עושה זאת והיתרונות שנוצרו.

מושג רעיון

הרעיון של החווה הבוערת הוגש לראשונה בזכות חקלאי בכפר תלוי גידול. החקלאי, שנקרא Flaming Farmer התעורר יום אחד למראה כל שדות היבול של הכפר בלהבות.

בעוד שאר הכפר ראה אבדון כתוצאה מהשריפה, הוא חשב אחרת. הוא נזכר בסיפור על תקופה בה סביו עמדו בפני אתגר דומה, אך עם זאת הם הצליחו להשיג דרך קבלת מעין ‘כוח מיוחד’ לשמור על חקלאות בחיים. אז עלה הרעיון של רישום קריפטו בכדי לספק כרית להכנסות החקלאים. הצפנה הרשומה היא אסימון שנקרא פארם.

על חוות פלמינג

חוות פלמינג הוא ארגון שמציע את’ריום אסימונים מבוססי FFarm. אסימונים אלה מייצרים הכנסות למשקיעים באופן פסיבי, ומספקים זרם הכנסות פוטנציאלי לחקלאים היבול.

כדי לאפשר ייצור הכנסה, Flaming Farm נוקטת את הגישה הבאה:

חקלאות תשואה

ידוע גם כ כריית נזילות, זה המקום בו בעלי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להלוות אותם בתשלום, ובכך לייצר הכנסה. העמלות והריבית הללו מרוויחות באופן פסיבי ללא צורך בסחר בקריפטו.

חקלאים מניבים, באופן אידיאלי מטפחי יבולים, יכולים להשתמש בנכסי סרק מבלי להשקיע מאמצים במסחר. כדי לספק כיסוי אבטחה כנגד ברירת מחדל, ביטחונות יתר המערכת נפרסת. כלומר, הלווים חייבים להפקיד נכסים ששווים יותר מהערך שהם לווים.

עם זאת, אתגר עצום שעומד בפניו מניב חקלאות, זו של לחצים אינפלציוניים. בעיקרו של דבר, תמיד יש היצע הולך וגדל של הנכס מבלי שיש בהכרח עלייה בביקוש. ההיצע העודף דוחף את המחירים לאורך זמן, מה שמוביל לאובדן ערך בהדרגה. ל- Flaming Farm יש גישה אחרת שמבטיחה לפתור בעיה זו על ידי יצירת אמצעי דפלציוני נגדי.

פרוטוקול דפלציוני

Farm Flaming הוא בין ספקי הכספים המבוזרים הראשונים שקיבלו פרוטוקול דפלציוני. הגישה מציגה א שריפת אסימונים היבט בשוק שלה כדי לסייע בהתמודדות עם הלחץ האינפלציוני הצפוי.

שריפת אסימונים היא הסרה קבועה של כמה אסימונים ממחזור השוק על ידי יוצריה. זה מטפל בהיצע יתר ומכאן שמבטיח מחירים יציבים. אם תרצה, זה יכול אפילו לשמש להגדלת ערך האסימון לאורך זמן.


לאסימון FFarm קצב צריבה ראשוני הוא 2.5%, והשיעור ניתן להתאמה כנדרש על ידי השוק. ניתן להתאים גם את שיעור הצריבה כדי להתגונן מפני השפעות האקזיטים על ידי ספקי הנזילות הגדולים. אקזיטים כאלה מובילים בדרך כלל לקביעות מחירים ספקולטיביות וכתוצאה מכך ירידות ערך חדות עבור אסימונים.

עם ירידת הלחץ האינפלציוני, אסימני FFarm מציעים גם הטבות בתשלום נוסף למנויים הנאמנים שלה דרך הבריכות שלה.

רווח נאמנות נוסף

ספקי האסימונים מציעים גם הטבת הכנסה חדשה למשתמשיה בצורה של דמי קהילה. באמצעות שמירה על חלק מהעסקאות, הצטרפות לבריכה והכנסות מעסקאות, הם יכולים להשקיע מחדש נזילות חזרה לבריכה. תוספת זו מחולקת מחדש לחברים שעדיין נמצאים בבריכה, ומגמלת חברים נאמנים שממשיכים להשתתף. חוץ מזה, הבריכות הפעילות ביותר מקבלות הכי הרבה העברות נזילות, ומכאן יותר רווחי דמי הקהילה.

חברים יכולים להרוויח ממאגרים שונים הודות לפלטפורמות הנזילות המרובות של FFarm. זה לא רק זמין באת’ריום אלא גם ב דיי אסימון וה קשירת דולר ארה”ב מטבע קריפטו, עם שיחות במקום להגדיל את טווח ההצפנה שלו. ההימור של אסימוני FFarm בכל הבריכות הללו אפשרי מממשק משתמש אחד בלבד שהושק על ידי ארגון Flaming Farm.

פרטים על אסימון FFarm

ישנם בסך הכל 10,000 אסימונים זמינים. אלה מופצים באופן הבא; 4,000 (40%) למכירה ציבורית, 2,500 (25%) למכירה פרטית, ועוד 2,500 (25%) לשימוש Uniswap, ו- 500 (5%) אסימונים כל אחד עבור הצוות ופיתוח הפרויקט.

הן רישומי המכירה הציבורית והן הפרטית מתחילים בהשקה ראשונה. למכירה הפרטית שהסתיימה ב -9 בדצמבר 2020 יש כריכה קשה של 300 ETH. המכסה המקסימאלית לאדם נקבעת על 30 ETH, מינימום של 0.5 ETH, ומושכת מחיר מוזל של מובילים ראשונים של 0.12 ETH. המכירה הציבורית נובעת ממחיר 0.16 ETH, מכסה מקסימלי של 20 ETH לאדם, וכיסוי כולל של 600 ETH..

הנזילות של Uniswap עומדת על 495 ETH, במטרה לנצל את פלטפורמת הבורסה הגדולה ביותר בעולם. האסימון יהיה זמין בתוך שבעה ימים מרשימת הרישומים שלו ביצרנית השוק האוטומטית הזו, החיונית לייצור הנזילות של את’ריום. ישנן שתי חילופי מאגרי נזילות נוספים שבהם יועבר האסימון מאוחר יותר; מימון עקומות ו מאזן.

הערת המחבר

מקורו של אסימון FFarm הוא מסביבה חקלאית, מתוך כוונה לזרוק חבל הצלה נוסף כדי להקל על סיכוני החקלאות. בכך הוא גם בין חלוצי ההתמודדות עם הסיכונים האינפלציוניים ואובדן הדרגתי של ערך סמלי בחקלאות התשואה. יתר על כן, הוא מציע מגוון של מאגרי נזילות עם תוספות הכנסה נוספות. שתי ההכנסות הן פסיביות, ולכן אין צורך במסחר.

ככזה, חוות בוערת מציע יתרונות משמעותיים הן לחקלאים הגידולים והן למשקיעים אחרים כאחד. הארגון עשוי למלא תפקיד מפתח בהגדלת העלאת החקלאים החקלאיים לעולם הקריפטו, המיזוג בין שני הענפים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map