סקירה שרימפס | פלטפורמת מסחר חברתי

סקירה שרימפס

שרימפס היא פלטפורמת מסחר חברתית במטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת לך לבצע אוטומציה של העסקאות שלך. זה משפר באופן משמעותי את הדרך בה אתה מנהל את תיק העבודות שלך. פלטפורמות מסחר חברתי, כמו זו, מקלות על סחר בנכסים בכך שאפשר אפילו למתחילים להעתיק את המסחר של סוחרים מנוסים יותר ולמזער את הפסדיהם תוך כדי למידה בעבודה.

בסקירת שרימפי זו, נשקול את התכונות שהופכות אותה לייחודית ואת החסרונות והחסרונות הכלליים בשימוש בפלטפורמה למסחר חברתי..

סקירת שרימפס: סקירת פלטפורמה

שרימפי היא אחת מפלטפורמות המסחר החברתי המובילות בעולם. סחר חברתי כולל ניהול תיקים, כלומר סוחרים כמו שרימפי עוזרים בניהול כספי המשתמשים. סוחרי קריפטו יכולים לשים את הפורטפוליו שלהם על טייס אוטומטי ולהרוויח בפלטפורמה זו מבלי לדאוג לתנודות בשוק ולגורמים אחרים שמשקיעים טיפוסיים צריכים לזכור..

שרימפי עד כה היקף של מעל 2 מיליארד דולר ויותר מ -300,000 עסקאות ביום. זה עובד עם חילופי קריפטו מובילים שונים, כולל Binance, Coinbase Pro, Gemini, Kraken, KuCoin, OkEx, Koinly, ואחרים. ראוי לציין כי כל פלטפורמת מסחר יכולה להיחשב לבורסת המטבעות הטובה ביותר. לכן, עבודה עם חילופי מכובדים כאלה מראה על אמינות הפלטפורמה לשירותים שהיא מציעה.

איך שרימפס עובד?

הפלטפורמה נבנתה באמצעות ממשק API להחלפת קריפטו אוניברסלי. המשמעות היא שהיא מסוגלת להשתלב עם כל חילופי הצפנה ולא משנה העיצוב. משתמשים בבורסות משולבות כמפורט לעיל יכולים לחבר את שרימפי בצורה חלקה לכל מספר מחשבונות ההחלפה שלהם. לאחר מכן הם יכולים להפוך את אסטרטגיות המסחר שלהם לאוטומטיות, ובכך לשפר את הביצועים ולצמצם משמעותית את הסיכונים שלהם לטווח הארוך.

על ידי חיבור חשבונות הבורסה שלהם, הם יכולים גם להעתיק סוחרים מובילים במרחב. זו גם דרך נהדרת לצמצם סיכונים ולשפר רווחים. למרות שמשמעות הדבר היא שהם מפסידים כאשר הסוחר שהם מעתיקים מפסיד, ישנם סיכויים גבוהים יותר להצליח מאשר כאשר מתחילים מתחילים לסחור בכוחות עצמם בשלב מוקדם מאוד..

יש לוח תוצאות גדול, עם רשימה ארוכה של סוחרים מובילים כמנהיגים שיכולים לעקוב אחריהם חדשים. הם נסחרים על בסיס אסטרטגיות שונות, מה שאומר שתמיד יהיו סוחרים עם אסטרטגיות מתאימות לכולם.

לא רק זה, יש קהילה הולכת וגדלה של סוחרים עם רמות מיומנויות שונות. על ידי הרשמה, סוחרים חדשים יכולים להיות חלק מקהילה זו וללמוד מניסיונם של אחרים כדי לשפר את הידע המסחרי שלהם ולצמוח יחד.

סקירת שרימפס: התכונות העיקריות

יש הרבה תכונות ב- Shrimpy. עם זאת, אנו נסקור רק את המעטים הבאים בסקירת שרימפי זו.


בִּטָחוֹן

שרימפי מתגאה בכך שהאבטחה של המשתמשים היא בראש סדר העדיפויות. מפתחות API מקודדים ומאוחסנים מאובטח של FIPS 140-2 מודולי אבטחת חומרה מאומתים. זה מבטיח שהאבטחה והחיסיון של מפתחות API להחלפה יישמרו. יש להם גם אימות דו-פקטורי שהם מעודדים משתמשים להפעיל כדי להבטיח עוד כי הכספים בטוחים.

תמחור

שרימפי מציעה אפשרויות תמחור כדי להבטיח שכולם כלולים. יש בעצם שתי תוכניות, התוכניות “HODLER” והתוכניות “המקצועיות”. הראשון ללא עלות ללא עמלות כלשהן. לאיש המקצוע שלוש תוכניות חיוב; חודשי, 6 חודשים, ושנתי. מגוון השירותים, כמובן, שונה, ואלה בתכנית המקצועית נהנים מתכונות רבות יותר מתכנית HODLER..

תכנית שותפים

ל- Shrimpy תוכנית הפניות למשתמשים, כולל ה- HODLERS. הם ירוויחו עמלה של 50% על תשלומי ההפניות שלהם בפלטפורמה בשלושת החודשים הראשונים. זוהי דרך לתגמל את לקוחותיה על תמיכתם, וכל אחד יכול ליהנות מכך.

סוחרים מנוסים יכולים גם להירשם להיות מנהיגים חברתיים. הם רק צריכים להירשם ולבחור להיות מנהיגים חברתיים בכרטיסיית המנהיג. לאחר מכן, הם יכולים להתחיל לסחור בכל אסטרטגיה ולבנות קבוצת עוקבים. לאחר מכן הם יקבלו 4 דולר לחודש עבור כל עוקב שמעתיק את דפוסי המסחר שלהם.

סקירת שרימפס: פסק דין

סקירה זו של שרימפי מראה כי הפלטפורמה היא מקום מודרני למדי למסחר חברתי המאפשר לסוחרים חדשים למנף את חוויותיהם של סוחרים אחרים כדי למצות את ההשקעות והעסקאות שלהם. הקהילה המגוונת נותנת להם את ההזדמנויות הטובות ביותר לצמוח, ולכן זהו מקום טוב לסוחרים מתחילים להתחיל את דרכם.

יתרונות:

  • פלטפורמה כוללת: שרימפי מספק את ההזדמנות לכולם להפוך לסוחר טוב יותר. זה מתאפשר באמצעות התוכנית החינמית, בה כל אחד יכול להשתמש כדי לעלות על הסיפון ולהתנסות במסחר חברתי.
  • הזדמנויות צמיחה: סוחרים חדשים יכולים להשתמש ב- Shrimpy לצמיחה מהירה על ידי התבוננות ופיתוח תוכניות המסחר ואסטרטגיותיהם.
  • תגמול לכולם: כל אחד בשרימפי מקבל תגמול. המנהיגים מתוגמלים על העוקבים שלהם, ואילו העוקבים מתוגמלים בנדיבות על הבאת משתמשים חדשים לפלטפורמה.
  • אבטחה גבוהה: שרימפי מתייחסת ברצינות רבה לביטחון המשתמשים שלה, ולכן יש לה הגנה חזקה על ה- API שלה ושל המשתמשים שלה.

חסרונות:

  • לתכנית HODLER החינמית יש גישה מוגבלת מאוד לתכונות בהשוואה לתכנית המקצועית בתשלום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map