banner
banner

ארנק קר לעומת ארנק חם: מה ההבדל?

ארנק חם ארנק קר

ארנקים הם תוכנות ומכשירים המאחסנים את המפתחות הפרטיים והציבוריים של ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. ישנם סוגים שונים של ארנקים, אך הקטגוריות העיקריות בהן ניתן לחלק הן ארנקים קרים וארנקים חמים. במאמר זה נדון אילו יתרונות וחסרונות מגיעים לכל סוג ארנק, כך שתוכלו לבחור איזה מתאים לכם ולצרכים שלכם..

ארנקים חמים

ארנקים חמים הם ארנקים המחוברים לאינטרנט והם מגיעים גם בקטגוריות שונות.

ארנקים לשולחן העבודה הם סוג של ארנקים חמים המותקנים במחשב האישי שלך. למשתמשים יש שליטה על המפתחות הפרטיים שלהם, ויש להם גם אפשרות להצפין את הארנק שלהם כדי למנוע ניסיונות פריצה.

רשימת הצפייה של ICO

ארנקים לשולחן העבודה נחשבים לאופציה המאובטחת ביותר כמו בכל הקשור לארנקים חמים, אך יתכן שהם אינם מעשיים עבור סוחרי יום שרוצים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים במהירות. לארנקים שולחניים יש גם אפשרויות נוספות בנוגע לבחירת מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לאחסן עליהם.

עם זאת, תהליכי ההורדה וההתקנה של ארנקים שולחניים מסוימים יכולים לפעמים לדרוש מומחיות טכנית שעשויה להתגלות כקשה לאלה שהינם חדשים ב- cryptocurrency. חסרון גדול לארנקים שולחניים הוא שאם הוא נגנב או פוגע בגישה לקריפטוגרפיה שלך ניתן לאבד לצמיתות מכיוון שמערכת גיבוי נכונה לא מיושמת..

ארנקים ניידים הן אפליקציות לסמארטפונים שפועלות במכשירים ניידים. הם הסוג המעשי ביותר של ארנקים חמים והם אידיאליים לסוחרים שתמיד נמצאים במנוסה.

עם זאת, למרות שארנקים ניידים מסוימים כוללים אפשרויות אבטחה מרובות חתימות, הם אינם מאובטחים באותה מידה ואינם צריכים לאחסן כמויות גדולות של קריפטו. חלק מהארנקים הניידים אינם נותנים למשתמשים שלהם גישה למפתחות הפרטיים שלהם, דבר שעלול להוות בעיה.

ארנקים מקוונים, או ארנקי אתרים, הם סוג הארנק המופעל באמצעות פלטפורמה מקוונת, מה שהופך אותם למועדים ביותר לפריצה. בגלל זה, הם מומלצים בעיקר למסחר לטווח קצר.

היתרון הוא שניתן לגשת אליהם מכל מכשיר שמחובר לאינטרנט, וניתן לבצע עסקאות במהירות ובקלות. ארנקים מקוונים הם המאובטחים ביותר כאשר משתמשים בהם יחד עם ארנק שולחן עבודה מאובטח או ארנק לא מקוון.

אבטחת הארנקים החמים תלויה באילו הרגלי אבטחה יש למשתמשים ובצדדים שלישיים המעורבים. פלטפורמות כאלה פגיעות לפריצות מכיוון שהן מחוברות כל הזמן לאינטרנט.

אחסון כמויות קטנות של מטבע דיגיטלי בארנקים חמים הוא בסדר מכיוון שהאקרים כנראה לא יבזבזו את זמנם ומשאביהם כדי לגשת לסכומי כסף קטנים. היו מקרים רבים של גניבה שכללו ארנקים חמים. על פי הדיווחים נגנב ביטקוין בשווי מיליוני דולרים בניסיונות פריצה (ראה תקרית הר גוקס).

ארנקים קרים

ארנקים קרים הם שיטת האחסון הנבחרת עבור מכמרים בכמות משמעותית של ביטקוין. סוגי ארנקים קרים הם: ארנקי נייר וארנקי חומרה.

ארנקי נייר הם מסמכים שעליהם מודפסים כל הנתונים הדרושים ליצירת ביטקוין. הם אידיאליים לאחסון ארוך טווח, מכיוון שאיש אינו יכול לפרוץ נייר. החיסרון הוא שהם יכולים להיגנב או להיפגע עקב תנאי אחסון לא תקינים. אחסון Bitcoins על ארנקי נייר צריך להיעשות באמצעים קפדניים מאוד במהלך הכנות ההדפסה כדי להבטיח הכל.

Blockgeeks

ארנקי חומרה הם מכשירים לא מקוונים פיזיים שנראים דומים ל- USB עם ממשק, שאותם ניתן לחבר למחשב שלך כאשר ברצונך להעביר קריפטו. מכיוון שהם אינם מחוברים לאינטרנט במהלך יצירת הזרעים ומאפשרים לך לשמור את המפתחות הפרטיים והציבוריים שלך, הם נחשבים לאופציית האחסון הבטוחה ביותר.

איזה סוג ארנק אני צריך?

כעת, לאחר שהתוודענו לסוגי הארנקים העיקריים, נעבור על ההיבטים והתכונות העיקריים כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ולבחור את התואמת לצרכים שלכם..

סטמיט

אם אתם מתכננים לסחור לעיתים קרובות, ארנק חם הוא אפשרות טובה יותר

אם אתה מעוניין ב- HODLing כמויות גדולות יותר של קריפטוגרפי למשך פרק זמן ארוך יותר כדי שערכם יעלה, אז מומלץ להשתמש בארנק קר מכיוון שיש לו את האבטחה החזקה ביותר..

סוחרים המעוניינים לאחסן סוגים נוספים של אלטקוינים, צריכים לחפש ארנק שמציע תאימות למבחר רחב יותר של קריפטו..

כדאי לחפש ארנק שיש לו ממשק איתו תוכלו לתקשר בקלות. אם אתה יותר מתמצא בטכנולוגיה ויכול להתמודד עם התקנות ונהלים מורכבים יותר, אתה יכול לבחור להשתמש בכזה שמתאים לרמת הידע שלך. זה יהיה זמן רב ומתסכל להחזיק ארנק שיש לו פונקציות שאתה לא יכול לשלוט בהן.

שאל את עצמך אם אתה יכול לטפל בארנק פיזי או שקשה לך לשמור עליו.

מבחינה ביטחונית, אם אתם מחפשים את אמצעי האבטחה הטובים ביותר, אז ארנק קר יהיה הבחירה האידיאלית.

סיכום

בכך אנו מסכמים את המאמר שלנו על ארנקים חמים וקרים. אנו מקווים שהמידע שהצגנו כאן יהיה לעזר בתהליך מציאת הארנק המושלם עבורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me