banner
banner

מעבר אחרון

סקירת מנהל הסיסמאות LastPass

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דף הבית של LastPass

LastPass הוא מנהל סיסמאות פופולרי, זמין כתוסף לדפדפן כמו גם אפליקציה עצמאית לסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים אישיים. זה מגיע גם בגרסאות חינם וגם פרימיום והוא זמין גם למשפחות, צוותים ועסקים. עם חבילת מוצרים חזקה, נראה שיש כנראה גרסת LastPass לכולם – אבל איך תדעו איזה לבחור?

מושג מנהל סיסמאות

השלב הראשון בהצרת העניין עשוי לשאול: “האם אני צריך מנהל סיסמאות?” התשובה לשאלה זו היא כמעט בוודאות “כן” – ואם לא השקעת בזה מחשבה עד עכשיו, אתה כנראה צריך להיות. עם עליית גניבת סייבר ונתונים, חשוב מתמיד למשתמשים להגן על הנתונים האישיים שלהם.

איור חיבורי אינטרנט

ברחבי העולם ישנם מיליוני מכשירים מחוברים לאינטרנט, ולמשתמשים יש 200 חשבונות מקוונים בממוצע. פריטים אלה משתלבים ויוצרים הרבה סיסמאות לזכור. אחת הדרכים שבה אנשים מסובבים אותה היא להשתמש באותה סיסמה, או בווריאציה של אותה סיסמה, בכל האתרים. זה רעיון נורא, אם כי – האקרים שניגשים לסיסמה יוכלו לגשת לחשבונות רבים באמצעות סיסמה זו. אחד הכללים הראשונים של אבטחת האינטרנט הוא לעולם לא לעשות שימוש חוזר באותה סיסמה.

זה המקום בו א מנהל סיסמאות מגיע ב.

מדוע להשתמש במנהל סיסמאות?

ניהול ואחסון נתונים מרחוק

מנהלי סיסמאות בטל את הצורך לזכור מאות סיסמאות או לשמור פיסת נייר איפשהו עם כל הסיסמאות הרשומות – ואז מקושקשות בכל פעם שנדרש עדכון סיסמא. מנהלי סיסמאות מעניקים למעשה גישה לקמרונות מאובטחים מקוונים המאכלסים את כל פרטי המשתמש – סיסמאות, פרטי תשלום ועוד, כולם מוגנים באמצעות סיסמת אב אחת. בדרך זו, אתה רק צריך לעקוב אחר סיסמה אחת ולא מאות. המקרה לשימוש במנהל סיסמאות הוא פשוט למדי – עליכם לעשות זאת. אז, השאלה האמיתית הופכת, באיזו מהגרסאות אני משתמש, ואיזו גרסה של אותה אני בוחר אני צריכה?

איזה אני בוחר?

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דף הבית של LastPass

אנו מקווים לעזור לך לצמצם מעט את התחום עם סקירת LastPass. זה זמין בגרסה חינמית, כמו גם גרסת פרימיום במחיר של 36 דולר לשנה (LastPass מפרסם את זה כ -3 דולר לחודש, אך הוא מחויב על בסיס שנתי). א גרסת משפחות זמין גם עבור 4 דולר לחודש (מחויב בסכום של 48 דולר לשנה) המציע 6 רישיונות בודדים של LastPass, כאשר לכל אחד מבני המשפחה עם הרישיון יש גישה לתיקיות משותפות ללא הגבלה עם אחרים באותו חשבון. LastPass משפחות מציעה את כל התכונות והכלים של חשבון Premium.

ההבדלים קצת מבלבלים, אז נתחיל לבדוק איך בדיוק מעבר אחרון עובד ואילו תכונות הוא מציע. נציין מה כלול בגרסה החינמית ומה מגיע עם גרסת פרימיום ו / או משפחות בתשלום.

איך זה עובד

עיבוד תלת-ממדי של שורות ועמודים של מנעולי משטח ברזל מפלדה עם אחד בולטים במתכת אדומה לוהטת

המפתח לפונקציונליות של LastPass הוא סיסמת המאסטר. כאמור, הכספת מאובטחת באמצעות סיסמה יחידה מקלה על החיים בהרבה מזכרון סיסמאות רבות. סיסמת המאסטר היא המפתח ל- הכספת LastPass, שם כל הסיסמאות האחרות, כמו גם נתונים ומידע אחר שתבחרו. אתה יכול לגשת לכספת הזו בכמה דרכים – באופן מקוון דרך סיומת דפדפן, בסמארטפון או בטאבלט שלך, או, עבור משתמשי Premium, על שולחן העבודה של Windows. לאחר מכן ניתן למלא את הנתונים בצורה אוטומטית, או להעתיק ולהדביק אותם לגישה לכל מקום בו אתה זקוק להם. כל אחת משיטות הגישה הללו שימושית להפליא כשלעצמה.

סיומת דפדפן LastPass

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דף הרחבת הדפדפן של LastPass – איך זה עובד

סיומת דפדפן הסיסמה של LastPass היא, במובנים רבים, עמוד השדרה של LastPass, מכיוון שרוב המשתמשים צריכים למלא פרטי סיסמה כאשר הם גולשים באינטרנט. זה זמין ברוב הדפדפנים והפלטפורמות – הוא כולל לא רק את Windows ו- Mac, אלא גם את לינוקס, הזמינה ב- גוגל כרום, פיירפוקס ואופרה לכל שלוש הפלטפורמות. עבור Mac, זה זמין גם ב- ספארי, והוא זמין עבור Mac ו- Windows במכשיר החדש, מבוסס כרום מיקרוסופט אדג. עבור Windows, הוא מכסה גם גרסאות מדור קודם של Internet Explorer ו- Microsoft Edge.

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דרכים להוריד את LastPass

עבור מרבית הדפדפנים ניתן להתקין את התוסף דרך הרחבה או גלריית התוספים של הדפדפן, אך הם זמינים ישירות גם מאתר מנהל החשבונות של LastPass. זה תלוי בך שתבחר – רוב משתמשי Chrome, למשל, די רגילים לנווט בגלריית התוספים, בעוד שהניווט בדפדפנים אחרים לא יכול להיות ברור כל כך. עם זאת, אם אתה מתקין ישירות ממנהל חשבונות LastPass שלך, LastPass מבטל בלבול בכך שהוא מזהה את הדפדפנים המותקנים במחשב שלך ומציע קישור לתוסף הדפדפן לכל אחד מהם. זה מגע נחמד שמפשט את הדברים עוד יותר.

סיומת כרום LastPass סיומת Chrome של LastPass

התוצאה הסופית של התקנת תוסף הדפדפן היא פריט תפריט בסרגל הדפדפן המאפשר למלא סיסמאות, פרטי תשלום ומידע אחר בנתונים מהכספת. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה על סמל LastPass בסרגל הדפדפן או על סמל LastPass שיופיע בטפסים עצמם..

LastPass ממלא יותר מסיסמאות. אחת התכונות הטובות ביותר שלה היא היכולת לאחסן פרטי תשלום בכרטיס אשראי, מספרי חשבון בנק וניתוב, כתובות ועוד, ויש למלא טפסים אוטומטית בעת ההרשמה לאירוע או ביצוע צ’ק-אאוט בסל קניות מקוון. בלחיצה אחת תוכלו לחסוך לעצמכם את הטרחה להקליד את אותו מידע שוב ושוב או לגלול בין תפריטים נפתחים אינסופיים. (כמו במידע הסיסמה, נראה כי אתרים מסוימים עובדים טוב יותר מאחרים, אך אפשרות ההעתקה / הדבקה זמינה תמיד גם משורת התפריטים.)

שולחן עבודה ונייד

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דף הבית של LastPass

זמינים גם יישומים שולחניים וניידים. האפליקציות הסלולריות זמינות לסמארטפונים וטאבלטים הן ב- Apple iOS והן ב- Android והן כלולות בגרסה החינמית. גרסת הפרימיום של LastPass כוללת את LastPass for Applications. זה עובד במכונות Windows ומאפשר מילוי אוטומטי עבור יישומים, כמו גם מאפשר לך להפעיל את היישומים ישירות מסמל המגש. עבור משתמשי Windows, זה לבדו הופך את גרסת הפרימיום של LastPass לכדאית, מכיוון שזו חוויה חלקה ומפשטת פעילויות רבות שאחרת עשויות לכלול הרבה חיפוש אחר סיסמאות – לדוגמה, שינית את סיסמת Gmail שלך וצריך לשנות הכנס אותו גם לגירסת שולחן העבודה של Outlook.

הכספת

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דף הכספת של LastPass

לא משנה באיזו פלטפורמה או שיטה אתה משתמש כדי לגשת אליו, עם זאת, כל הכבישים ב- LastPass מובילים חזרה לכספת. בדיוק כפי שזה נשמע, הכספת היא המקום בו LastPass מאחסן את כל המידע היקר שלך. הוא מחזיק סיסמאות, שטרות, כרטיסי בנק, פרטי חשבון בנק ועוד.

תמונת מסך של תכונות הפרימיום lastpass.com תכונות הפרימיום של LastPass

עם גרסת הפרימיום של LastPass, אתה קם ל- 1GB של אחסון מסמכים מאובטח לפריטים כמו רישיונות נהיגה, דרכונים ומסמכים קריטיים אחרים. זה תוספת נהדרת עבור משתמשי פרימיום, שכן זהו מיקום אחסון מאובטח עבור מסמכים מסוג זה שתרצה לעקוב אחריו – לעתים קרובות בעת מילוי בקשות להלוואות, למשל, תזדקק לעותק של רישיון הנהיגה שלך. . זה נהדר שיש עותק שלו בהישג יד ולא צריך לסרוק ולשמור אותו בכל פעם – אבל אתה לא רוצה להשאיר מידע מסוג זה המאפשר זיהוי אישי במקום אחסון ענן לא מאובטח..

אלגוריתמים אבטחה והצפנה

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com מדור האבטחה של LastPass

קבצים המאוחסנים בכספת, יחד עם הסיסמאות וההערות, מוצפנים. מיישמי LastPass הצפנת AES-256 סיביות עם PBKDF2 SHA-256 וחשיפות מלוחות, מה שמבטיח אבטחה בענן. סיסמת האב מייצרת מפתח הצפנה ייחודי לגישה לכספת.

אימות מולטיפקטורי

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com מדור האבטחה של LastPass

אחת התכונות הטובות והקריטיות ביותר ש- LastPass מציעה היא אימות רב-גורמי. זוהי שכבת אבטחה נוספת הדורשת שלב שני לפני שתוכל לגשת לחשבונך. אימות מולטיפקטורים מומלץ על ידי רוב מומחי האבטחה כיום, מכיוון שגם הסיסמה הטובה והמורכבת ביותר כפופה לפריצה או גניבה. הפעלת אימות מולטי-פקטורים מסייעת בהגנה על חשבון LastPass שלך ועל כל הנתונים החשובים בכספת, מפני האקרים, הפרות נתונים, מחזיקי מפתח ואיומים אחרים.

הפעל אימות מולטיפקטור בחשבון LastPass הפעל אימות מולטיפקטור בחשבון LastPass

כדי לאפשר אימות רב-גורמי, פשוט היכנס לתפריט הגדרות חשבון ובחר בכרטיסייה אפשרויות מולטיפקטור. כאן תראה רשימה של אפשרויות זמינות. עבור משתמשים בחינם, האפשרויות הן LastPass Authenticator, Google Authenticator, Microsoft Authenticator, Toopher, Duo Security, Transakt, ומאמת רשת. למעט שיטת הרשת, אפשרויות אלה שולחות הודעות דחיפה לסמארטפון שלך, או מאפשרות לך לקבל או לדחות את הכניסה או ליצור קוד חד פעמי שתוכל להזין ל- LastPass. אימות מולטי-פקטור רשת מיועד למי שלא רוצה להשתמש בטלפונים שלהם או במכשירים ניידים אחרים – משתמשים אלה יכולים להדפיס דף נייר המשמש לחיפוש ערכי התאמה ספציפיים המסופקים על ידי LastPass בעת הכניסה.

חלופות ליוביקי

גרסת ה- Premium של LastPass מוסיפה שתי אפשרויות חשובות לאימות מולטי-פקטור. אחד מאלה הוא שימוש ב- Yubikey של יוביקו. תוכנן כאפשרות אימות מאובטחת במיוחד, ה- יובייקיי הוא מכשיר קטן ובלתי ניתן לפריצה שניתן להשתמש בו על ידי הכנסתו למחשב או באמצעות טכנולוגיית NFC לטלפון. זה מאפשר רמה נוספת של גמישות וביטחון למשתמשי פרימיום.

כל Yubikeys בהשוואה

YubiKey 5ci

YubiKey 5Ci

 • הטוב ביותר עבור משתמשי מקינטוש
 • מחבר USB-C וברק
 • עמיד למים וריסוק

קנה עכשיו YubiKey 5c

YubiKey 5C

 • הטוב ביותר עבור משתמשי מקינטוש
 • מחבר USB-C
 • אתה יכול לחסוך 20 $ אם אינך זקוק למחבר הברק

קנה עכשיו מפתח אבטחה NFC

מפתח אבטחה NFC

 • הטוב ביותר עבור משתמשים שאינם LastPass
 • גרסת תקציב ל- NFC 5
 • הכי טוב למשתמשים שלא יכולים להוציא הרבה כסף

קנה עכשיו סדרת fips yubikey

סדרת FIPS של YubiKey

 • הטוב ביותר עבור עובדים וקבלנים פדרליים
 • פגוש את רמת הבטחת האימות הגבוהה ביותר מההנחיות העדכניות ביותר של FIPS
 • זמין בכל הגרסאות שה- YubiKey הוא

קנה עכשיו קרא סקירה

שיטת האימות המרובת-גורמים האחרת הזמינה למשתמשי LastPass Premium היא אימות טביעות אצבע / כרטיס חכם. מתן תמיכה ב- Windows Biometric Framework כמו גם בקוראי טביעות אצבע אחרים, מה שמאפשר זאת יאפשר לך להשתמש בטביעת האצבע שלך כדי להיכנס לכספת שלך, במקום להזין את סיסמת האב..

תמונת מסך של קטע עמוד lastpass.com דף התמיכה של LastPass

LastPass מקפיד לציין כי זה עובד גם עבור הצגות מחדש של סיסמאות, מה שיכול לחסוך זמן רב, מכיוון שזה נוהג אבטחה טוב לדרוש הזנה מחדש של סיסמת האב כדי לקבל גישה לאזורים מסוימים בכספת, כמו אשראי. פרטי כרטיס.

יתרונות פרימיום אחרים

אותיות המרכיבות את המילה מועילות

ציינו כמה הבדלים בין הגרסאות החינמיות והפרמיום של LastPass – בעיקר אפליקציית שולחן העבודה של Windows (הנקראת LastPass for Applications) ואחסון המסמכים המאובטח בנפח 1GB. יתרונות אחרים כוללים שיתוף אחד לרבים, מה שמקל על שיתוף פריט מאובטח אחד עם קבוצת אנשים (הגרסה החינמית מציעה שיתוף פריטים עם אדם אחד בלבד).

תמונת מסך של lastpass.com תכונת הגישה לשעת חירום של LastPass

גישה לחירום היא גם תכונת פרימיום – תוכלו להגדיר את כתובת הדוא”ל של אדם מהימן כדי לקבל גישה לכספת שלכם. איש הקשר חייב לבקש גישה, שאותו תוכל לדחות בתוך תקופת המתנה מוגדרת – למשל, איש הקשר שלי לשעת חירום יכול לבקש גישה, ואם אני לא אדחה אותה בתוך חלון של שלוש שעות, הוא יוכל להוסיף את הכספת שלי לחשבון LastPass שלו. זו תכונה חיונית, כצורך לטפל חיים דיגיטליים – סיסמאות וכאלה – לאחר המוות נהיה יותר ויותר קריטי בעידן הדיגיטלי הזה.

לבסוף, משתמשי פרימיום מקבלים גישה לתמיכה טכנית בעדיפות – פניות תמיכה מבני פרימיום ובני משפחה עוברות לראש התור.

אתה צריך מנהל סיסמאות

איור להגנת נתונים

אם לא היית משוכנע קודם לכן, אני מקווה שאתה מבין שאתה בהחלט צריך מנהל סיסמאות, ואתה פשוט צריך להחליט איזה. אנחנו בהחלט יכולים להמליץ ​​על LastPass – זה פשוט לשימוש, אינטואיטיבי ו את תכונות האבטחה שלו להפוך את זה לבחירה מוצקה. כאשר מחליטים בין הגרסה החינמית לגירסת הפרימיום, שאלה אילו תכונות חשובות – עבור משתמשי Windows, היינו אומרים שהתכונה LastPass for Applications בלבד הופכת אותה ללא פשוטה. עם זאת, גם אם אתה משתמש ב- Mac, התכונה ‘גישה לחירום’ היא סיבה משכנעת מספיק לשלם עבור גרסת הפרימיום. נפח אחסון מאובטח בנפח 1GB ונוסף אימות מולטיפקטורי האפשרויות הן בונוסים; המחיר עבור פרימיום נמוך מספיק כדי שכל אחד מאלה יהפוך את זה למשתלם.

תמונת מסך של lastpass.com LastPass – מהימן על ידי מיליונים

תחום מנהלי הסיסמאות הוא רחב ואנחנו מקווים שעזרנו לך לצמצם את הסקירה באמצעות סקירת מנהל הסיסמאות. שורה תחתונה: LastPass הוא אחד השמות המוכרים ביותר בתחום מנהל הסיסמאות וגרסת הפרימיום היא בחירה מצוינת כמעט לכל אחד..

דֵרוּג

פסק דין סופי

הדירוג שלנו

9.3

בקר באתר

שאלות נפוצות

מה זה ניהול סיסמאות?

ניהול סיסמאות הוא מכלול עקרונות ושיטות עבודה מומלצות למשתמשים תוך שמירה וניהול סיסמאות בצורה יעילה לאבטחת סיסמאות על מנת למנוע גישה לא מורשית.

מדוע חשוב לנהל סיסמאות?

מנהל הסיסמאות עוזר להגן על הסיסמאות שלך באמצעות סיסמה אקראית שונה לכל חשבון – לפחות לאחר שהחלפת את כל הסיסמאות הישנות שלך שהשתמשת בהם מחדש.

כיצד לבחור מנהל סיסמאות?

עליכם לחפש כמה מאפיינים בבחירת מנהל סיסמאות: מחולל סיסמאות אקראי, “כספת” מוגנת באמצעות סיסמה, מוצפן מקצה לקצה, בפיתוח פעיל, מבוקר על ידי חוקרים עצמאיים. אמור לתמוך בתוספים עבור דפדפנים משומשים.

האם מנהלי סיסמאות באמת בטוחים?

מנהלי סיסמאות מעודדים את המשתמשים לתרגל עקרון אבטחה טוב: סיסמא ייחודית, ארוכה ומורכבת.

מה אם מנהל הסיסמאות שלי נפרץ?

אם האקרים מקבלים את כל הנתונים שיש למנהל הסיסמאות, הם עדיין יצטרכו לנסות את כל הסיסמאות האפשריות עבור הנתונים שלך כדי לראות אם זה עובד, מכיוון שההאקרים רואים רק חבורה של סיסמאות מקושקשות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me