מה הפירוש של ‘הודל’?

‘הודל’ הוא המם האייקוני ביותר שקיים בביטקוין כיום. זה גם נצחי, אהוב וגם דורש הערכה מכל חובבי הקריפטו. זו מילה המשמשת לתיאור האוהבים והתומכים האמיתיים של מטבע. זו מילה המשמשת לעידוד אלה שחבוטים מכות של שוק דובים. זו מילה המשמשת להפרדת החזק והחלש.

זו התגלמות של כל הדברים הקריפטו.

הודל!

שִׁיטַת הַמַטבֵּעַ

מקורו של הודל הופיע לראשונה בדצמבר 2013, שזה בערך שיא המשאבה הגדולה השנייה של היסטוריית הביטקוין, כאשר המחיר עלה לראשונה על 1,000 דולר אמריקאי. ב- bitcointalk.org, סוחר מתוסכל בכינוי “GameKyuubi” התחיל פְּתִיל שכותרתו “I HODLING”. תפקידו הוא כדלקמן:

אני מחזיק צילום מסך של פוסט

ברור שהוא היה שיכור כשכתב את זה ולא היה מסוגל לאיית נכון להחזיק. עם זאת, עקב התנהגות השתייה הבלתי אחראית שלו, אנו ניחנים בהודל. מכאן, הודל התפשטה לכל היבטי הקריפטו והיא המם היחיד ביותר. היוצר שלה, GameKyuubi, עדיין חי ומפרסם באתר bitcointalk.org עד היום.

הַגדָרָה

אמנם במקור “hodl” נועד לביטקוין, אך המונח התפשט מאז מטבעו. GamerKyuubi השתמש במילה “hodl” כמשתתף בהווה בצורת “hodling”. עם זאת, מאז הקמתו, הוא נגזר כעת ל”הודלרים “ו”הודל” ומשמש כשם עצם וגם כפועל..

מילה הודל

“הודלר” משמש לתיאור מאמין נחרץ שהמטבע על פי בחירתו יעלה במחיר. הם יאחזו בהשקעה שלהם ויחכו שהמחיר יעלה, לא משנה כמה זמן זה ייקח. זה שימש גם כזכות התרברבות, כדי להראות שהיית מהמאמינים הראשונים. “הודל” שימש כפקודה, בדרך כלל כעידוד לאחרים להחזיק במטבעות גם אם המחיר יורד. הוא משמש גם כאסטרטגיה לאלה שאינם טובים במסחר אך רוצים להשתתף בספקולציות.

סוחר אשת עסקים מסתכל על מחשב נייד וטאבלט,

הודל בתקשורת

הודל נעשה איקוני עד כדי כך שהוא שימש בתקשורת המרכזית כמו פורבס, הגרדיאן ורבים אחרים. זה אפילו הוגדר במהלך א ועדת הסנאט לבנקאות, שם העיד ג’יי כריסטופר ג’יאנקרלו והעביר תקשורת לסנאט האמריקני.

כאן הגדיר את הודל כראשי התיבות “החזיקו חיים יקרים”. ככל שהפופולריות של המילה “hodl” נעשתה יותר ויותר פופולרית, המם נשא גם את ההגדרה הזו. עם זאת, למילה שורשיה לאיות שגוי של משתמש bitcointalk עוד בשנת 2013 ועדיין יישאר כך גם בהמשך..


יוטיוברית בשם כריס רקורד וולוגים עשתה שיר ראפ שכולו מסובב.

הודל הופיעה לראשונה גם בשבוע שעבר הערב עם ג’ון אוליבר.

וגם e-Toro שיחק בכיף עם הדמיון שלו עם הודור מתוכנית הטלוויזיה “משחקי הכס”.

Hodl שימש ככינוי פופולרי בקרב Bitcoiners עם חשבונות טוויטר פופולריים כמו @ MrHodl ו @hodlonaut שימוש במונח בדויים בדויים. המונח כל כך איקוני עד כדי כך שחילופי דברים הודל, השתמשו בזה בשמם.

ממים אחרים

ישנם ממים אחרים שקיימים בהצפנה מלבד הודל המפורסם כל כך. יש “When Moon”, ביטוי המשמש לשאול מתי מחיר המטבע שהם מחזיקים או מחפשים להחזיק עומד לעלות במחיר. יש גם “כאשר למבו”, המשמש גם לשאול מתי יעלה המחיר, עלה מספיק כדי לקנות למבורגיני, רכב יוקרתי המשמש לסימן עושרו..

גרף ביטקוין ושוק

יש ביטוי נוסף שהוטבע בגלל שגיאת הקלדה, הפעם שמקורה ב- Reddit ב- r / bitcoinmarkets. ב- 11 בנובמבר 2014, משתמש Reddit בשם “qwsazxcde1” פרסמה את זה.

צילום מסך של רדיט

הוא כמובן התכוון לומר “זהו זה רבותיי”, אך בעיצומו של התרגשותו ממעבר EMA 1D, הוא הגה על “זה”. לרוע המזל עבור “qwsazxcde1”, שוק הדובים לא נגמר והמחיר נפל ושוק השוורים לא התחיל שוב עד קיץ 2015.

יש את המם המקסטריקס המועדף על כולם של מורפיוס שאומר לניאו שהוא לא יצטרך למכור את הביטקוינים שלו כשירח.

מם מטריקס

יש את המם של אשף Reddit הקלאסי שאינו מכוסה בצורה נהדרת מאמר בינוני.

צילום מסך של medium.com Medium.com – איך מודעת Reddit גרמה לביטקוין להכות

למרות שקיימו ממים אחרים ונוצרו עוד ממים כל יום, אין מם קלאסי, אהוב ומשמעותי כמו הודל. זה אהוב על כולם, כולל ביטקוין, חובבי אתריום, אדוות ואפילו אנשי בקש. זה הכל הדברים קריפטו וימשיך להיות המילה המגדירה עבור כל אחד ואחת מאיתנו. הודל.

Billfodl פותר את הבעיה על ידי מתן פיתרון קל, בטוח ושימוש חוזר לשמירה על מנמונך מפני נזקי אש ומים. היו מוכנים לפעם הבאה שמגיש תיק העבודות שלכם והשקיעו היום בבילפודל ותהפכו להאדלר אמיתי.

קנו בילפודל

שאלות נפוצות

מה זה ביטקוין?

ביטקוין נחשב כקריפטוגרפי. אתה יכול לשלוח או לקבל ביטקוין ברחבי האינטרנט, מבלי להיות מקושר לזהות אמיתית.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה?

אם אתם מחפשים רווח לטווח קצר, הביטקוין הוא השקעה נהדרת. אך זו יכולה להיות גם השקעה טובה לטווח הארוך, בגלל הביקוש הרב שלה בשוק.

מי הרוויח הכי הרבה כסף מביטקוין?

סאטושי נקאמוטו הרוויח הכי הרבה כסף מביטקוין, מכיוון שהוא ממציא המטבע הדיגיטלי המבוזר הראשון. הוא גם יישם את הבלוקצ’יין הראשון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map