מדיניות פרטיות

סעיף 1 – מה אנו עושים עם המידע שלך?

כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה נותן לנו כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא”ל שלך. כשאתה גולש בחנות שלנו, אנו מקבלים אוטומטית את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך כדי לספק לנו מידע שיעזור לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך. שיווק בדוא”ל (אם רלוונטי): ברשותך נוכל לשלוח לך הודעות דוא”ל אודות החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

סעיף 2 – הסכמה

איך משיגים את הסכמתי? כאשר אתה מספק לנו מידע אישי להשלמת עסקה, לאמת את כרטיס האשראי שלך, לבצע הזמנה, לדאוג למשלוח או להחזיר רכישה, אנו רומזים שאתה מסכים לאיסוף זה ולהשתמש בו מסיבה ספציפית זו בלבד. אם אנו מבקשים את המידע האישי שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נבקש ממך ישירות את הסכמתך המפורשת, או נעניק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד אוכל למשוך את הסכמתי? אם לאחר הסכמתך, תשנה את דעתך, אתה רשאי לבטל את הסכמתך ליצור איתך קשר, להמשך האיסוף, השימוש או הגילוי של המידע שלך, בכל עת, על ידי פנייה אלינו לכתובת [email protected] או בדואר אלינו. בכתובת: בילפודל

1385 FM 359 תיבה 322

ריצ’מונד, טקסס 77406

סעיף 3 – גילוי

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים על פי החוק לעשות זאת או אם אתה מפר את תנאי השירות שלנו.

סעיף 4 – קנה

החנות שלנו מתארחת ב- Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר המקוון המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו. הנתונים שלך נשמרים באמצעות אחסון הנתונים של Shopify, מאגרי המידע והיישום הכללי של Shopify. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תשלום: אם תבחר שער לתשלום ישיר להשלמת הרכישה שלך, אז Shopify שומרת את נתוני כרטיס האשראי שלך. הוא מוצפן באמצעות תקן אבטחת הנתונים של תעשיית כרטיסי התשלום (PCI-DSS). נתוני עסקת הרכישה שלך נשמרים רק כל עוד יש צורך להשלמת עסקת הרכישה שלך. לאחר השלמת זה, פרטי עסקת הרכישה שלך נמחקים. כל שערי התשלום הישיר עומדים בתקנים שנקבעו על ידי PCI-DSS כמנוהלים על ידי מועצת התקני אבטחה של PCI, שהיא מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי. דרישות PCI-DSS עוזרות להבטיח את הטיפול המאובטח במידע כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו ונותני השירות שלה. לקבלת תובנות נוספות, כדאי לקרוא גם את תנאי השירות של Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) או את הצהרת הפרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).

סעיף 5 – שירותים של צד שלישי

באופן כללי, ספקי הצד השלישי המשמשים אותנו רק יאספו, ישתמשו ויחשפו את המידע שלך במידה הדרושה כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו. עם זאת, ספקי שירותים של צד שלישי מסוימים, כגון שערי תשלום ומעבדי עסקאות תשלום אחרים, מחזיקים במדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם עבור העסקאות שלך הקשורות לרכישה. לספקים אלה אנו ממליצים לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי שתוכל להבין את אופן הטיפול במידע האישי שלך על ידי ספקים אלה. בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים במתחם או שיש להם מתקנים הנמצאים בתחום שיפוט שונה ממה שאתה או אנחנו. אז אם תבחר להמשיך בעסקה הכוללת שירותים של ספק שירות של צד שלישי, אז המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) בהם נמצא ספק השירות או מתקניו. לדוגמא, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך מעובדת על ידי שער תשלומים הממוקם בארצות הברית, אז המידע האישי שלך המשמש להשלמת העסקה עשוי להיות כפוף לגילוי על פי חקיקת ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט. ברגע שאתה עוזב את אתר החנות שלנו או מנותב לאתר או יישום של צד שלישי, אתה כבר לא נשלט על ידי מדיניות פרטיות זו או תנאי השירות של אתרנו.

קישורים כאשר אתה לוחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. איננו אחראים לשיטות הפרטיות של אתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.


סעיף 6 – אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ומקפידים על שיטות עבודה מומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא אבד כראוי, נעשה בו שימוש לרעה, לא ניתן לגשת אליו, לחשוף אותו, לשנותו או להשמידו. אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן בהצפנת AES-256. למרות שאף שיטת העברה דרך האינטרנט או האחסון האלקטרוני אינה מאובטחת במאת האחוזים, אנו ממלאים אחר כל דרישות PCI-DSS ומיישמים תקנים נוספים בתעשייה המקובלים.

סעיף 7 – עוגיות

הנה רשימה של עוגיות בהן אנו משתמשים. רשמנו אותם כאן כדי שתוכל לבחור אם ברצונך לבטל את הסכמתך לעוגיות או לא. _ session_id, אסימון ייחודי, מושב, מאפשר ל- Shopify לאחסן מידע על ההפעלה שלך (מפנה, דף נחיתה וכו ‘). _shopify_visit, אין נתונים מוחזקים, מתמשך למשך 30 דקות מהביקור האחרון, משמש גשש הסטטיסטיקה הפנימי של ספק האתר שלנו כדי לתעד את מספר הביקורים _shopify_uniq, ללא נתונים מוחזקים, פג תוקף חצות (יחסית למבקר) של היום הבא, סופר את מספר ביקורים בחנות של לקוח יחיד. עגלה, אסימון ייחודי, מתמשך במשך שבועיים, מאחסן מידע על תוכן העגלה שלך. _secure_session_id, אסימון ייחודי, חזית חנות הפעלה_עיכול, אסימון ייחודי, בלתי מוגדר אם לחנות יש סיסמה, זה משמש כדי לקבוע אם למבקר הנוכחי יש גישה.

סעיף 8 – גיל ההסכמה

על ידי שימוש באתר זה אתה מצהיר שאתה לפחות בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך, או שאתה בגיל הרוב במדינתך או במחוז מגוריך, והענקת לנו את הסכמתך לאפשר לכל אחד התלויים הקטינים שלך להשתמש באתר זה.

סעיף 9 – שינויים במדיניות פרטיות זו

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת, אנא עיין בה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך כאן כי הוא עודכן, כך שתהיה מודע לאיזה מידע אנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו, ובאילו נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים זה. אם החנות שלנו תרכש או תמוזג עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנמשיך למכור לך מוצרים.

שאלות ומידע ליצירת קשר

אם תרצה: לגשת, לתקן, לתקן או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיך, לרשום תלונה או פשוט רוצה לקבל מידע נוסף, צור קשר עם קצין הציות שלנו לפרטיות בכתובת [email protected] או בדואר בכתובת Billfodl [Re: Privacy קצין ציות] בילפודל

1385 FM 359 תיבה 322

ריצ’מונד, טקסס 77406

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map