banner
banner

מהו ‘שיטקוין’?

מהו שיטקוין?

מבוא

ישנם שני סוגים של אנשים שרוצים לדעת מהו שיטקוין. הראשון הוא אדם ששומע “שיטקוין” בכל מקום: “זה שיטקוין!” ו”הפסיקו לשילך את השיטקוינים שלכם “, אבל הם לא יודעים בדיוק מה המשמעות של משהו להיות שיטקוין. אדם מסוג אחר מקבל את הרעיון מהו שיטקוין, אך אינו יודע איזה מטבעות קריפטוגרפיים הם שיטקוינים ואילו לא. אז למי שנותן חרא, הנה כמה הגדרות.

סיטקוין

ההגדרה של ‘שיטקוין’

ישנן מספר הגדרות שם:

ה מילון עירוני מגדיר שיטקוין כ”דרך נהדרת להפסיד כסף “ו”קריפטוגרפיה ללא שירות או תכונות ייחודיות”. במילים אחרות, shitcoin הוא מטבע קריפטוגרפי שמתישהו יהיה חסר ערך לחלוטין.

Investopia מספקת הגדרה מפורטת, באומרו שיטקוין הוא “מונח מרתק המשמש לתיאור אלטקוין שהפך לחסר ערך. ערך שיטקוין עשוי להיעלם מכיוון שהריבית לא הצליחה להתממש, מכיוון שהאלטקוין עצמו לא נוצר בתום לב, או בגלל שהמחיר התבסס על ספקולציות. ” מאמר זה ממשיך לפרק את ה’שיטקוין ‘יותר עם עוד 500 מילים של תיאור וניתוח.

כרזה של Quora קורא לזה “altcoin (that) נחשב לחסר ערך בגלל היעדר … תכונות שימושיות בפיתוח הבלוקצ’יין שלו. אמנם shitcoins נחשבים חסרי ערך, אך זה לא בהכרח מונע מהם ללכת ‘לירח’ “.

יש לך עוד שיטקוינים?

רובן סומסן, מארח של פודקאסט לא מהול, ומארגן מפגש ביטקוין בסיאול היה אדיב להכניס את דעתו לעבודה על הגדרת ‘שיטקוין’ נכונה:

צילום מסך בטוויטר

אילו מטבעות הם השיטקוינים?

שום דבר במאמר זה אינו יעוץ פיננסי. אני לא יועץ פיננסי. אנא התייעץ עם יועץ פיננסי מקצועי אם אתה מחפש ייעוץ פיננסי.

קנו ביטקוין

עם זאת, למען האמת, ההגדרות לעיל כולן טובות למדי. אבל בסופו של דבר, מה שמטבעות הם ‘shitcoins’ זו באמת דעה. לכולם יש אחד, נכון? פענוח מניף את הדגל הלבן ומגדיר רק שיטקוין כ”כל מטבע-מטבע שאינו מוצא חן בעיני האדם המדבר עליו. ” וגם לזה יש יתרון כלשהו. יש אנשים שחושבים שכל המטבעות הקריפטוגרפיים הם shitcoins.

נוריאל רוביני

קח את נוריאל רוביני, כלכלן אמריקאי המלמד בבית הספר לעסקים של אוניברסיטת ניו יורק. באוקטובר 2018 נכנס המונח ‘שיטקוין’ למעשה לעדות הסנאט של ארצות הברית בוועדת הבנקאות, הודות להערכה של רוביני בת 37 העמודים שכותרתה, “Crypto היא האם לכל ההונאות והבועות (עכשיו חזה) בעוד שבלוקצ’יין היא הטכנולוגיה הכי מופרזת אי פעם, לא טובה יותר מגיליון אלקטרוני / מסד נתונים.

טוויטר Screebshot רוביני

בעדותו הוא משתמש ב”שיטקוין “וב”שיטקוין” כל פעם לפני שרשם התנצלות מינורית בפני הסנאט על כך ועשה חיפוש בגוגל כעדות למונח כמונומטוריה במרחב המטבע הקריפטוגרפי..

עדותו של רוביני

תוכלו לראות את עדות הסנאט המלאה של רוביני להלן:

אז נחזור לשאלה. אילו מטבעות קריפטוגרפיים הם shitcoins?

האם ביטקוין הוא שיטקוין?

נוריאל רוביני חושב כך. אך בשלב זה, זהו המטבע הפחות סביר להיות שיטקוין.

האם ליטקוין הוא שיטקוין?

היוצר של ליטקוין, צ’רלי לי, חושב כך – השיטקוין הטוב ביותר שיש!

האם את’ריום הוא שיטקוין?

BitMex מכנה אתתר “שיטקוין דו ספרתי.”וכן … זהו.

עבור כל מטבע קריפטוגרפי, יתקיים ויכוח האם מדובר בשיטקוין. במציאות, לאב טיים תהיה ההצהרה האחרונה בשאלה האם כל מטבע קריפטוגרפי נתון הוא שיטקוין. ובמקרים רבים הוא כבר דיבר, מכיוון שאינספור פרויקטים כבר מתו, אפסו או ננטשו לחלוטין. עבור רבים אחרים הימים ספורים.

מקור ‘שיטקוין’

מהיכן הגיע המונח “shitcoin” בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים ומתי הוא הפך פופולרי הוא תעלומה. אך סביר להניח שזה התחיל זמן קצר לאחר שנולד ביטקוין בשנים 2008-2009. האזכור המוקדם ביותר של המונח “shitcoin” שאנחנו מכירים הוא על לוח הדיונים של BitcoinTalk מיום 02 בנובמבר 2010, 22:21:57.

השימוש הידוע הראשון בשיטקוין

האזכורים המוקדמים ביותר של “shitcoin” ב- reddit צצו לפני 7 שנים, בשנת 2011. ולפי גוגל אנליטיקס, לא היה עניין רב במילה עד לשנת 2017-18 במהלך תנופת הקריפטו..

חיפושים בגוגל shitcoin

כיום, המילה shitcoin מושלכת סביב מתייחסת למטבעות קריפטוגרפיים כמו סירות באוקיינוס. זה לנצח חלק ממרחב הקריפטו. יש בזה רק משהו, כמו מסביר אריק לומברוזו, למילה פשוט יש את הטבעת הוויראלית הזו שמאפשרת לה לשלוט.

TechCrunch כתב לאחרונה מאמר צליית Coinbase להוספת shitcoins במאמר שכותרתו מכנה “Coinbase נוטש את גישתו הזהירה ועם זאת מקשר כ-” Coinbase-dabbles-in-shitcoins. “

תמונת מסך של טוויטר

ואם השם Meltem Demirors נשמע לכם מאוד מוכר, זה יכול להיות בגלל שזה עתה צפיתם בה בטלוויזיה הלאומית … מדברים עם הקונגרס … מסבירים בכובד ראש מוחלט מה זה Shitcoin.

אתה יכול לצפות בעדות זו כאן:

אז בואו נסיים את ההסבר הזה על שיטקוינים עם קצת מוזיקת ​​שיטקוין שתשמיע אותנו – תודה על הקריאה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me