banner
banner

בילפודל

סקירת billfodl

מציאת הגיבוי המתאים עבורכם ארנק קריפטו הוא אחד הצעדים החשובים ביותר באבטחת המטבעות שלך.

תבינו לא נכון, ואתם עלולים לאבד הכל.

תבינו נכון, ותוכלו לישון קל בלילה.

לדעתנו, אף אחד לא עושה את זה כמו Billfodl. ברצינות … שום גיבוי אחר לא מתקרב.

יתרונות

 • גיבוי הארנק הטוב ביותר בשוק
 • בדיקה מדעית עצמאית
 • אריחים קלים להתקנה וקריאה
 • תמיכה מדהימה
 • תמורה נהדרת למחיר
 • אחריות להחזר כספי של 125%

חסרונות

 • יכול להשתמש בעיצוב מלוטש יותר
 • יכול להיות מסובך להיפתח בפעם הראשונה

יתרונות

חסרונות

 • גיבוי הארנק הטוב ביותר בשוק
 • יכול להשתמש בעיצוב מלוטש יותר
 • אריחים קלים להתקנה וקריאה
 • תמיכה מדהימה
 • תמורה נהדרת למחיר
 • אחריות להחזר כספי של 125%

מי צריך לקנות מכשיר לגיבוי זרעים

 • משקיעי קריפטו מאחסנים יותר משכר דירה / חודש משכנתא בביטקוין
 • משקיעי קריפטו אשר דורשים שחזור ארנק או אחסון קר אמין
 • משקיעי קריפטו שמעדיפים לשלוט בכספים שלהם לחלוטין

מדוע לקנות גיבוי זרעים?

הביטקוין הוא לא רק הנכס הדל הראשון באמת בעולם, הוא מושג גם באמצעים דיגיטליים וניתן לאימות מלא. לאחר שהביטקוין מאובטח בארנק, גיבוי שאינו דיגיטלי (אך מאובטח ועמיד בפני הרס) הופך להיות חיוני מיד. אחסון מילות הזרע באופן לא מקוון הוא שלב חיוני.

עם ה כינוס מילים של זרעים מזכירים BIP-39, הקלות בגיבוי ארנק במצב לא מקוון הפכה להיות קלה להפליא אך לא הגנה מפני האיומים של שיטפון, שריפה, ריסוק וריקבון כללי של המדיום עליו הוא מאוחסן.

בין הפתרונות הטובים ביותר שהחלו להופיע בידי HODLers היה קלטת קוד פתוח ופורמט אריחים.

שיטה זו מספקת אפשרות מעולה הן לפרטיות והן לביטחון. דמויות מתכת קרות ובלתי מחיקות מחויבות ללא מילים למכשיר ברצף המכריע שלהן ומוסתרות לכל משך זמן בזמן שמוחו של בעל הארנק חופשי לטפל בעניינים אחרים.

בילפודל בחרה לקחת את נקודות החוזק של עיצוב קוד פתוח זה ולשלב את החומרים והשיטות האיכותיות ביותר בכדי להביא שיטה זו לרמת ביצוע אופטימלית..

יסודות בילפודל

ה- Billfodl מסוגל לאחסן מגוון פורמטים של זרע ומפתח כגון Hexadecimal, BIP-39, אלפאנומרי ואחרים..

ערכת האריחים הכלולה בכל Billfodl מספיקה לשם כך ואפילו נשלחת עם כמות אקראית כך שלא ניתן יהיה להנדס את הנתונים הרגישים שלך מהתווים הנותרים שאינם בשימוש..

מוצרים מתחרים דורשים ערכות הרחבה עבור אריחי הדמויות הדרושים לצורך גיבויים שונים, מה שהופך את הבחירה בבילפודל לא פשוטה.

עיצוב וגמישות אריחים זה מאפשרים לך לאחסן אחת או 24 מילים אחת או שתיים בת 12 מילים דטרמיניסטי היררכי גיבויים.

מחיר

עם הצלחת הבילפודל העומדת ברמה גבוהה יותר של דרישת הצרכנים לאיכות, העלויות הוזלו ל -99 דולר.

ביטול איגרוף & רשמים

ה- Billfold מגיע למשלוח בחבילה דואר חיצונית רגילה, כדי למנוע תשומת לב לא רצויה למקבל. בתוך החבילה האנונימית והמשעממת בכוונה נמצאת חבילת מוצרים חכמה ומושכת ממותגת עם הלוגו וצבעוניות של בילפודל..

חבילת פנים זו נועדה להציג את המוצר בצורה מסודרת, מושכת ופונקציונלית. זה לובש צורה של קופסת קרטון המשמשת כשרוול למכשיר ולוחות אחסון אריחים אשר דחוקים יחד כדי למנוע נזק לא מכוון לפני השימוש..

כלול גם מדריך הפעלה של עמוד אחד המתאר כיצד לאבטח את הנתונים שלך.

שלא כמו המתחרים שלהם, בילפודל אבטח את האריחים בתוך שקיות נפרדות ומסומנות בעליל אשר נאטמות מאחורי נייר. זה מונע מערכות האריחים להשתחרר ולהתערבב למסה מתסכלת אחת של דמויות.

אריזות בילפודל

תיאור בילפודל

המדידות של בילפודל הן 2.25 על 4 אינץ ‘והוא בנוי עם נירוסטה 316, חומר צבאי בעל עמידות בפני קורוזיה יוצאת דופן..

בגודל של 2.25 x 4 אינץ ‘ועובי “אינץ’, ה- Billfodl מיוצר מעיצוב קוד פתוח. הקלטת מסתובבת כדי לחשוף את חריצי הנתונים, בורג הנעילה והיבטים פונקציונליים אחרים. בעוד שדומה למוצרים אחרים במבט ראשון, Billfodl מבדיל את עצמו על ידי מיקום בולט של הלוגו שלו במכשיר..

בילפודל

אריחים

אפשרות נוספת ש- Billfodl יישמה כדי לשפר את עיצוב קוד הפתוח היא בתוך האריחים. בעוד שמוצרים אחרים בחרו להחתים את האריחים (גרימת עיוות, אובדן נתונים פוטנציאלי או אי-קריאות), ה- Billfodl הם חקוק בלייזר.

התוצאה היא עיבוד בלתי מחיק של כל תו מבלי לשנות את הגיאומטריה של האריח עצמו. זה מגביר את שלמות הנתונים כמו גם משפר את קלות ההתקנה.

אריחי בילפודל

התקנת מכשיר

ה- Billfodl מוגדר בקלות על ידי פשוט הצבת כל אריח בחריץ והזזתו שמאלה. כל אריח עוקב מעביר את כל הביטוי לאחור עד שהשורה מלאה. החריצים נועדו להכיל את ארבע האותיות הראשונות של כל מילה זרע BIP-39 (אין צורך במילה כולה לְגַבּוֹתלאחר שהוספת את כל המידע, הדבר היחיד שנותר הוא לסגור את לשונית האבטחה, להדק את הבורג ולסובב את הלוחות חזרה למצב מקביל. אחסן את Billfodl בכל מקום שאתה אוהב (והכי חשוב שלא יוכלו למצוא אותו על ידי גורמים לא רצויים) מכיוון שהוא מוגן כעת מפני שריפה או שיטפון..

דירוג: 9.3 / 10

ה- Billfodl מיועד לזמן התקנה אופטימלי ולחוויה פשוטה. מידה רבה של שביעות רצון גורמת לאבטחת ביטוי הגיבוי או המפתח הפרטי שלך עם חווית מוצר הניתנת לבדיקה מדוקדקת של כל היבט.

משתמשי Billfodl יכולים לדעת שהמידע שלהם אטום להשמדה על ידי מים או להבה וכי כוחות של קורוזיה אינם מאיימים על הגיבוי שלך..

ההתחייבות להחזר הכסף של 125% אינה נראית בשום מקום אחר ומפגינה אמון מטורף במוצר.

אנו נותנים ל- Billfodl ציון 9.3 מתוך 10!

שאלות נפוצות

האם בילפודל בטוח?

זה עשוי מפלדת אל-חלד 316, הנחשבת כאידיאלית ביותר למקרה של גיבוי ביטויי זרעים. בילפודל הוא גם היחיד גיבוי ארנק שנבדק באופן עצמאי מדעי בשוק הוכח כבטוח.

מה שהכי טוב – Billfodl, Cryptosteel, או Cobo Tablet?

בילפודל נחשב נרחב לתקן הזהב לגיבוי ארנק נירוסטה. עם זאת, הקובו זול יותר. ה- Cryptosteel פחות בטוח מ- Billfodl וגם מה- Cobo Tablet, ויקר יותר. אם לא אכפת לך להוציא כמה דולרים נוספים, ה- Billfodl הוא הכי בטוח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me