banner
banner

לוח קובו

סקירת טבליות קובו

פְּלָדָה ארנקים הם חלק מכריע מכל אחד hodler’s הגדרת גיבוי.

אבל קבלת מכשיר הגיבוי הנכון היא קריטית לא פחות. מכשירי גיבוי גרועים באמת מתפשרים על האבטחה שלכם וגורמים לאובדן מטבעות, מה שבכלל מביס את מטרת השימוש בהם.

סיפור ארוך קצר: קובו לא מספק את הסחורה. למען האמת, זה בלגן, וביקורת זו אמורה להבהיר זאת עד שתסיים לקרוא אותו.

יתרונות

 • זול
 • לא ניתן לערבב אריחי תווים במשלוח

חסרונות

 • ברגים זעירים – חלשים, קשים לטיפול
 • סט אריחים מוגבל – יכול להיות שלא יספיק
 • קשה להתקין אריחים
 • מספר קבוע של אריחי תווים
 • עשוי בזול

יתרונות

חסרונות

 • זול
 • ברגים זעירים – חלשים, קשים לטיפול
 • לא ניתן לערבב אריחי תווים במשלוח
 • סט אריחים מוגבל – יכול להיות שלא יספיק
 • קשה להתקין אריחים
 • מספר קבוע של אריחי תווים
 • עשוי בזול

מי צריך לקנות מכשיר לגיבוי זרעים

 • משקיעי קריפטו אשר רוצים לאחסן ביטקוין משלהם
 • משקיעי קריפטו אשר זקוק לגיבוי ארנק
 • משקיעי קריפטו אשר דורשים עצמאות כלכלית

מהו גיבוי זרעים?

רבים חדשים עם HODLing bitcoin מודעים לאבטחה שארנקי החומרה מספקים. ברגע שהם בטוחים שהכספים שלהם מאובטחים, עם זאת, הם עשויים להחמיץ שלב גיבוי קריטי כדי להבטיח את אורך החיים של ביטוי הזרע המנמוני שלהם..

במהלך השנים סיפורי האימה של גיבויים שאבדו הפכו לאגדיים והשוק הגיב במגוון רחב של מכשירי גיבוי. הדרישה לשיטות אש ועמידות למים (כמו גם כוחות טבעיים או מעשה ידי אדם אחרים) לאחסון ביטויים של זרעי מנמונים, מפתחות פרטיים ומידע אחר הייתה ברורה. זו הוצגה בפני מספר גישות, בדרך כלל על ידי העברת נתונים חיוניים אלה למתכת.

יסודות קובו

קובו היא חברה סינית המספקת שירותי ארנק ופלטפורמה למגוון נכסים דיגיטליים ומיועדת למשתמשי דאפ ומפתחים. הם מספקים גם שירותי משמורת משותפים וגם מבוקרים על ידי משתמשים לאנשים ולמוסדות ממוצעים.

בנוסף להיצע הבלתי מוחשי שלהם, הם הציגו ארנק חומרה משלהם ומכשיר גיבוי זרעים. פריטים אלה נמכרים יחד בתצורת “קמרון” המגנה מפני שריפה ושיטפונות, אם כי ניתן לרכוש את אחסון הזרעים “קובו טאבלט” בנפרד.

מחיר

הטאבלט (כאשר הוא נרכש לבדו ללא הכספת) נמכר במחיר של 39 דולר וזמין דרך אמזון לקונים בארצות הברית.

ביטול איגרוף & תוכן

לוח הקובו הגיע למשלוח במעטפה רגילה מאמזון, הקופסה עצמה היא קרטון שחור רגיל ועמוסה במוסכמת UPC יוצאת דופן עקב מקורה בסין. כמה רצועות קצרות של סרט ממותג כלולות גם כן, ההנחה היא שהן מדגימות אם המכשיר נפתח לאחר שהגדרת אותו.

אריזת טבליות קובו

המכשיר עצמו שוכן בתוך שקע צורה המכיל את הלוחות לאריחי התווים, מברג, ברגים נוספים והוראות מתחת..

תוכן תיבת טאבלט קובו

תיאור המכשיר

לוח הקובו עשוי מפלדת אל-חלד 304 וכביכול “מציע את השילוב האידיאלי של חוזק, ניידות ועמידות בפני קורוזיה”. הוא מודד 2 3/8 “על 4 1/8” ועובי 1/4 “.

לוח קובו

כמו דגמים אחרים המעוצבים בסגנון קלטת לאחסון זרעים, המידע פרוש על שני “צדדים”. ההוראות מצביעות על כך ששלושה ברגים שומרים על לוח האבטחה במקומם ויוסרו לפני שניתן יהיה להניח את מילות הזרע.

דגם מעוצב בקלטת טאבלט קובו

למרות היותם די מסבירים את עצמם, אלה יכולים להיות בשרניים יותר.

התקנת לוח קובו

להכין

אמנם אין הרבה ביקורת שניתן להטיל על הצלחות והחריצים של לוח הקובו, אך הברגים המחזיקים את אלה הם קטנים לצחוק. נראה כי קובו מכיר בטבע המגוחך של השימוש בהם ומספק כמה ברגים נוספים רופפים.

בורג קוביית טבליות

ברור שאלו קשה לנהל אפילו עבור מישהו עם אצבעות קטנות ועדינות. גרוע מכך, יש לכל היותר 4 חוטים על כל בורג בשל אורכם הקצר. זה הופך את ההפשטה לקלה להפליא לפני ההתקנה או במהלך ההרכבה מחדש.

באופן לא מפתיע, הגודל והקיבולת של ברגים אלה אינם מגנים כראוי מפני עודף חום או ריסוק והופכים את המכשיר ללא תועלת בצורה יעילה.

אם תחליט להמשיך בסיכונים אלה ולאחסן את ביטוי הזרע שלך באמצעות לוח הקובו, עליך להזין את האריחים. האופן בו נעשה שונה ממוצרים דומים (הדורשים סדר בכל דמות עוקבת).

התקנת לוח קובו עם מברג

אולם הדרך שבה אריחי הדמויות נקלטים בחריצים שלהם היא המקום בו מסתיימים הדמיון. יש לשבור את האריחים שמקובעים בצלחת בפינה הימנית העליונה שלהם ולהניח אותם באופן ידני בשקע לכל מיקום מילה. איבוד היכולת ללחוץ על כל אריח רצוף פותח את האפשרות לשפוך את האריחים מהחריץ שלהם במקרה (שמוצרי החריץ והמעקה נמנעים ממנו לחלוטין).

אריחי לוח קובו אריחי לוח קובו

ככל שמתקרבים להשלמת התהליך, הסיכון לשפוך האריחים בטעות כרוך בעלויות גדולות יותר ויותר. במהלך בדיקת ההתקנה, למעשה, הצבת האריח השני לאחרון הייתה בעיה כאשר הוא נתקע.

צריך היה להוציא בכוח את האריח הזה ולהחליפו, תוך סיכון לשפוך. מכיוון שמערכת הנתונים המלאה נחשפה, האפשרות לבטל את כל המאמץ הקודם הייתה גבוהה ומגבירה את החוויה המלחיצה בהקמת לוח הקובו..

אריחי לוח קובו של BillAssemble

מגבלות אופי

כדי לחסוך בעלויות, אין מספרים, אותיות גדולות או תווים מיוחדים. כמו כן, אריח ה- “d” משמש גם כ- p (פשוט סובב אותו 180 מעלות). אותו היגיון נוגע ל “b” ו- “q”. מגבלות אלה פירושן שטבל הקובו מתאים רק לאחסון ביטויים של זרעי זיכרון BIP-39 ולא יכול לְגַבּוֹת מפתחות פרטיים.

היות שהמרצפות נשלחות על גבי לוחות אחידים ולכן אינן אקראיות (כמו אצל מתחרותיה) כמו גם פוגשות כמות סופית בלבד. נראה ריאלי שאולי נגמר לך דמות מסוימת שהמנון שלך דורש הרבה תווים “b” ו- “q” או “d” ו- “p”.

דירוג: 5.0 / 10

בעוד שחומר לוח הקובו עשוי להספיק בכדי לשרוד טמפרטורות גבוהות וכוחות ריסוק, יתרונות אלה נסחפים במהירות בגלל הבנייה הכוללת. בשל הברגים הקטנים במיוחד, לא ניתן לסמוך על שלמותו של לוח הקובו. לא הייתי ממליץ על מכשיר זה לשימוש במטרה המיועדת לו.

אנו מעניקים לטאבלט ה- Cobo ציון 5.0 מתוך 10!

עשו טובה לעצמכם והרימו a בילפודל במקום זאת. זה באופן עקבי הבחירה הטובה ביותר שלנו במוצרי גיבוי ארנק שנה אחר שנה!

שאלות נפוצות

האם Cobo Tablet בטוח?

לוח הקובו עשוי מפלדת אל חלד 304, הנחשבת נרחב כפלדה נחותה מפלדת אל חלד 316 לצורך גיבוי ארנק קריפטו. לוח הקובו לא אומת באופן עצמאי על איכותו, אם כי בדיקות בלתי פורמליות לפני הגבלת זמן מצביעות על כך שלא בטוח לאחסן זרעים ב.

מה שהכי טוב – Billfodl, Cryptosteel, או Cobo Tablet?

בילפודל נחשב באופן נרחב לתקן הזהב לגיבוי ארנק נירוסטה. עם זאת, הקובו זול יותר. ה- Cryptosteel פחות בטוח מ- Billfodl וגם מה- Cobo Tablet, ויקר יותר. אם לא אכפת לך להוציא כמה דולרים נוספים, ה- Billfodl הוא הכי בטוח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me