banner
banner

ערך פי רשת (PI) וניתוח שוק בשנת 2021

ערך רשת פי

Cryptocurrency Pi הוא פרויקט שמטרתו לאפשר כריית מטבע דיגיטלי במכשירים הניידים שלכם. כריית קריפטוסים פופולריים, כגון ביטקוין, היא מיזם יקר, במיוחד עם כניסתם של ASIC. יש טענה ארוכת שנים לפיה כריית BTC צורכת הרבה אנרגיה, שלדברי מבקרי הביטקוין היא בזבזנית.

כרגע ישנם לפחות 8,000 מטבעות קריפטוגרפיים, שרבים מהם השתפרו בהיבטים מסוימים של הביטקוין. למשל, Bitcoin Cash (BCH), מזלג של Bitcoin, מתגאה בעסקאות מהירות וזולות יותר, וכך גם ליטקוין (LTC). עבור Pi, השיפור הוא בהיבט של כרייה, ניסיון להפוך את כריית הקריפטו לקלה כמו שימוש בכל אפליקציית מדיה חברתית.

סקירה כללית על רשת Pi

הפרויקט, שהושק במרץ 2019, בנוי על טכנולוגיה חדישה המאפשרת כריית אנרגיה יעילה של PiCoin, המטבע המקורי של הרשת. חובבי קריפטו המעוניינים בכריית מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להרוויח בקלות PiCoin באמצעות התקנת אפליקציה לנייד.

דבר אחד ראוי לציון ברשת Pi הוא שהיא כל כך יעילה בכרייה, שלא צריך לשמור על הטלפון מחובר לקיר כדי לשלי. התהליך באמת חסכוני באנרגיה, ותוכלו לעשות זאת מבלי לרוקן את הסוללה של הטלפון. כמו כן, באמצעות הטלפון שלך, אתה יכול לכרות את PiCoin בדרכים בין אם אתה נוסע ובין אם רק בבית. זה משתלב באופן מושלם עם לוחות הזמנים העמוסים המאפיינים את חייו של אדם ממוצע כיום.

כדי להבטיח אמון, רשת פי מפעילה את פרוטוקול Stellar Consensus, האלגוריתם הקונצנזוס המשמש רשת Stellar לאימות עסקאות. עם זאת, הוא שונה כדי לאפשר לאנשים לכרות את PiCoin במכשירים ניידים ומכשירים אחרים. על פי נייר לבן של פי, אחת הסיבות ליצירת המטבע הקריפטוגרפי היא לאזן מחסור וגישה לכסף. לפיכך, לאפשר לאנשים לקבל תגמול על ידי כרייה בטלפונים שלהם, וזאת דרך משמעותית להשיג זאת.

מלבד אפשרות לאפשר כריית מטבעות קריפטוגרפיים של Pi במכשירים ניידים, ערך רשת Pi מקרין חוזים חכמים, הנתמכים בעיקר על ידי Ethereum (ETH). באמצעות רשת Pi, משתמשים יכולים לקבל גישה לחוזים חכמים ולהשתמש בהם למטרות שונות.

מיהם המשתמשים ברשת פי?

משתמשי רשת פי מופצים ברחבי העולם. הם עוזרים לצמיחת הרשת על ידי ביצוע פונקציות שונות כדי לשמור על הרשת. ישנן שלוש קטגוריות של משתמשים אלה, כלומר:

חלוצים: הם מעסיקים את הרשת רק על ידי כניסה לאפליקציה שלהם על בסיס יומי ואישור שהם לא רובוטים.

תורמים: הם בונים רשת מהימנה על ידי מתן רשימת חלוצים שהם מכירים באופן אישי.

שגרירים: הם משתמשים ברשת Pi ומציגים משתמשים אחרים באמצעות הפניות. במילים אחרות, הם בוני קבוצות.

צוֹמֶת: משתמש שמשלב את התפקידים של שני הראשונים ומפעיל צומת רשת Pi. קטגוריה זו של משתמשי רשת עוזרת לאמת את הרשת ולשמור על שלמותה בנוסף למילוי התפקידים האחרים. כל מי שמשחק באחד מהתפקידים שלעיל יכול להרוויח מטבעות Pi חדשים עבור תפקידם בקיום הרשת.

העיצוב של רשת Pi הופך אותה לנוחה מאוד לשימוש, ולשם כך המשתמשים עברו אליה. בתוך חודשיים מרגע שהושקה, הרשת כבר עשתה זאת מוּקלָט מעל 200,000 משתמשים פעילים. בתחילת פברואר 2021, היו לרשת לפחות 2.5 מיליון כורים שכורים את המטבע הקריפטוגרפי באמצעות מכשירים שונים ויותר מ -10 מיליון משתמשים בסך הכל..

גם עם התקדמות כזו, רשת Pi עדיין נמצאת בשלושת השלבים הראשונים של הפרויקט. הקריפטו של Pi יהיה זמין בבורסות קריפטוגרפיים בסוף השלב השלישי. בשלב זה, מי שכרייה כעת יוכל להחליף את מטבע הקריפטו של פי עבור מטבעות אחרים. הפרויקט עדיין נמצא בשלב הבטא שלו, וניתן להוסיף כורים חדשים אך ורק על פי הזמנה. כריית פי תימשך עד שהרשת תגיע ל -10 מיליון חלוצים (כורים) מעורבים. זו הנקודה בה תגמול הכרייה יירד לאפס.

עם כרייה כה מוגבלת של מטבעות חדשים, מטבע הרשת עשוי כנראה להיות נדיר מאוד ולכן יכול להיות בעל ערך רב יותר, מכיוון שההיצע במחזור יהיה קבוע, ממש כמו ביטקוין..

ערך רשת פיפי וחיזוי מחירים

מכיוון שפי עדיין נמצא בשלב בטא, די קשה לחזות את ערך הרשת של פי. הכורים הביעו אופטימיות לגבי הערך העתידי שלה בגלל היעילות וקלות השימוש בכרייה.

עם זאת, למרות העובדה שהיא טרם הושקה בבורסות ולכן אין לה ערך אמיתי, לעת עתה, חילופי המטבעות הצ’אנגלי נתנו כמה תחזיות מחיר. הבורסה ניבאה כי ערך רשת פי יעמוד על 0.16 $ עד תחילת 2020. זה לא קרה, והערך כרגע הוא 0.00 $..

זו הזדמנות עבור כורים חדשים להיכנס לפרויקט ולהתחיל לכרות. כדי שיהיה להם כמה שיותר מהקריפטו לפני תחילת המסחר. צ’אנג’לי גם צופה שהמחיר עשוי לעלות ל -5 דולר עד 2025, ומי שכבר יש לו את המטבעות הקריפטוגרפיים יכול להרוויח משמעותית עד אז.

סיכום

ערך הרשת של פי עשוי לגדול כאשר הוא יופיע סוף סוף בבורסות. צוות רשת Pi מתכנן להפוך את הצפנה של Pi לפופולארית ביותר בעתיד. יש אנשים שכבר מכנים אותו “הביטקוין העתידי”. אם ברצונך להיות חלק מפרויקט קריפטוגרפי מהפכני זה ולצפות קריפטו במכשירים הניידים שלך, אתה עדיין יכול לעשות זאת כעת ולהיות חלק מהעתיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me