banner
banner

מדריך למתחילים להעמדת PIVX להכנסה פסיבית

אם אתה מעוניין בהכנסה פסיבית על ידי הימור PIVX, מטבע קריפטו הממוקד בפרטיות, עליך להמשיך לקרוא מאמר זה. נדון בכמה מהגורמים החשובים ביותר המשפיעים על ההכנסה שלך.

מה זה PIVX?

PIVX מייצג עסקה מאומתת מיידית פרטית. ה- blockchain וה- cryptocurrency של PIVX נבעו ממזלג של ה- blockchain DASH, אך עם הבדל בולט מאוד. במקום להשתמש ב- Proof-of-Work כמנגנון הקונצנזוס שלה כמו DASH, PIVX יישמה את Proof-of-Stake כמנגנון קונצנזוס.

בגלל מנגנון קונצנזוס זה, מטבעות PIVX חדשים אינם נוצרים באמצעות כרייה, ומשמעות הדבר היא שאינה דורשת חומרת כרייה יקרה או צורך להתמודד עם תוכנות כרייה ובריכות כרייה. במקום זאת, אלו שמחזיקים מטבעות PIVX בארנק הליבה הרשמי של PIVX ושומרים על הארנק פתוח ופועל עם חיבור לאינטרנט מקבלים תגמולים.

הוכחת ההימור היא ידידותית יותר לסביבה ומשאבים מאשר הוכחת עבודה שכן היא אינה דורשת אנרגיה נוספת בייצור מטבעות חדשים.

PIVX הושק בתחילה בשם Darknet (DNET) ב -1 בפברואר 2016, אך מאוחר יותר הותאם מחדש ל- PIVX עקב משוב מהקהילה. PIVX מתמקדת בהפעלת עסקאות מיידיות ופרטיות, וכן בפיתוח ממשל התומך ברשת תוך הבאת יתרונות לכל משתמשי PIVX..

PIVX שמה דגש רב גם על פרטיות. כדי לשפר את פרטיותה הקיימת, ה- PIVX יושם בנובמבר 2017- זרוקוין, פרוטוקול לשיפור הפרטיות. זה הפך את PIVX למטבע ההוכחה הראשון שהועבר לפרוטוקול Zerocoin.

שינוי פרוטוקול זה איפשר למשתמשי PIVX לשלוח ולקבל עסקאות כספיות תוך אנונימיות לחלוטין. ל- PIVX יש ​​גם התפתחויות עתידיות רבות בתכנית, כולל בורסה מבוזרת, ארנק iOS, הצבעה בארנק, גדלי בלוקים גמישים ושילוב רשת I2P..

PIVX מחירו הנוכחי הוא 0.864112 דולר, בעל שווי שוק של 49,065,304 דולר. היצע המחזור הנוכחי של המטבע הוא 56,781,166 PIVX.

הכנסה פסיבית של PIVX

מכיוון ש- PIVX הוא מטבע הוכחה, כל מי שמחזיק מטבעות PIVX בארנק הרשמי של PIVX יכול להחזיר את מטבעותיו כדי לקבל מטבעות חדשים באופן פסיבי. אם אתה רוצה לדעת כמה הכנסה פסיבית אתה יכול להרוויח, גש לפקיד מחשבון תגמולים של PIVX.

ארנק PIVX

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להוריד את הארנק הרשמי של PIVX לשולחן העבודה מכאן. הורד את הגרסה התואמת למערכת ההפעלה שלך ואז התקן אותה. אל תבחר את ארנק שולחן עבודה קל אם אתה מתכוון להימור. לאחר מכן יהיה עליכם להסכים לספריית ההתקנה ואז לחצו על “הבא” מספר פעמים. תהליך זה ייקח פחות מדקה.

לאחר מכן, יוצג מסך והוא ישאל היכן לאחסן את ספריית הנתונים. כאן יישמרו נתוני הבלוקצ’יין. זה דורש מינימום של 1GB זיכרון זמין. ספריית ברירת המחדל תהיה מספקת, ותוכלו ללחוץ על “אישור”. אם Windows Defender או אנטי-וירוס אחר מופיעים על המסך עם הודעה מוקפצת פשוט לחץ כדי לאפשר גישה.

לאחר מכן ארנק שולחני הליבה של PIVX ישיק ויתחיל להוריד את הבלוקצ’יין. הורדה זו תדרוש מספר שעות כדי להשלים את התהליך שלה, אז פשוט תן לה לפעול עד שהיא תסתיים.

בינתיים, אתה יכול לקנות קצת PIVX מ Binance, Bittrex או Bithumb. לאחר שסונכרן את הארנק תוכלו להעביר אותם לארנק ה- PIVX החדש.

לאחר מכן, תרצה להצפין את הארנק כדי להבטיח את אבטחתו. תוכל להשיג זאת על ידי גישה ל”הגדרות “ולחיצה על” הצפן ארנק … “פעולה זו תיצור סיסמה שתשמש לפתיחת הארנק בעת הצורך..

כעת, פתח את הארנק באמצעות הסיסמה שנוצרה. בעת ביטול הנעילה, סמן את התיבה שכותרתה “לשם אנונימיזציה והימור”. הארנק ייפתח ואם מופיע חץ ירוק קטן בפינה הימנית התחתונה של הארנק, המשמעות היא שהארנק התחיל להימצא.

על מנת לקבל את תגמול ההימור המלא, עליכם לשמור על הארנק פתוח ומחובר לאינטרנט 24/7. אם הארנק פועל רק 30% מהיום, אז רק 30% מהתגמול יתקבל.

PIVX Masternodes

שיטה רווחית נוספת להפקת תשואות היא באמצעות הפעלת “masternode” ברשת PIVX. Masternodes הם בעצם צמתים רשמיים ברשת אשר יבצעו שירותים מסוימים אשר לא ניתן לבצע על ידי צמתים אחרים ברשת.

מקור: medium.com

ה הרחם של ה- PIVX להקל על תהליך ביצוע עסקאות אנונימי ומיידי והן תורמות להחלטות חשובות של ממשל. כדי להיות מסוגל לתפעל masternode ברשת PIVX תידרש להפקיד 10,000 PIVX. זה ישמש כבטוחה לשמירה על כנות ה- masternode ועבודה לטובת הרשת.

במחירים נוכחיים, אתה צריך שיהיה לך מינימום 7.628 $ כדי שתוכל להפעיל masternode. אמנם זה לא יכול להיות כל כך ידידותי לתקציב עבור משקיעים שרק מתעמקים בקריפטו, אך זה יכול להגדיל את תגמולי ההימור שלך באופן משמעותי..

במקרה בו הימרתם מינימום של 10,000 PIVX, לא רק שתקבלו 37.88 PIVX עבור ההימור אלא שהם גם יקבלו את 53.92 PIVX עבור תגמול המסטרנודים..

לכן, אם אתה כבר מעריך סכום גדול יותר מ -6,000 PIVX, זה יהיה הגיוני להוסיף 4,000 נוספים כדי להיות מסוגל להריץ masternode ולהרוויח את התגמול הנוסף הזה.

סיכום

בעוד ש- PIVX מציבה כמה תכונות מעניינות כמטבע פרטיות, לבעלי PIVX רבים יש יותר עניין בתכונת ההימור שלה. וזה הגיוני מכיוון שאתה מקבל דיבידנדים על משהו פשוט כמו להחזיק את המטבע בארנק פתוח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me