PureVPN

כפי שרוב המשתמשים כבר יודעים, ישנם מספר פרסומות רשתות VPN זמין כדי לסייע בהגנה על פרטיותך. VPN טהור עלה לעיתים קרובות כמתמודד משמעותי לתואר התמורה הטובה ביותר לכסף.

עם זאת, ביקורות על החברה היו מעורבות, כאשר סוקרים רבים מעניקים שבחים בעוד שביקורות משתמשים קובעות לפעמים את ההפך. כאן, ננסה לפענח את המסתורין מאחורי VPN טהור.

האם הם טובים כמו שסוקרים טוענים שהם? או שמא המשתמשים שמבקרים את השירות הם אלה שיש להם ראייה טובה יותר של ספק זה?

Contents

פירוט מהיר של VPN טהור

שֵׁם: VPN טהור

מקום: מבוסס בהונג קונג

כניסה: רישום מושבים אך ללא רישום מפורט

המחיר הטוב ביותר: ניסיון למשך 7 ימים במחיר של 0.99 דולר ו -69.82 דולר לשנה (5.82 דולר לחודש)

תמיכה: צ’אט חי

החזרים: מדיניות החזר כספי למשך 31 יום

אתר אינטרנט: https://www.purevpn.com/

סקירה כללית של VPN

הלקוח של Pure VPN תומך בהרבה פרוטוקולים סטנדרטיים לחיבור. הצפנת AES של 256 סיביות היא גם נגיעה נחמדה.

שני הגורמים הללו יחד מהווים קישור בטוח יחסית למשתמשים מזדמנים. VPN טהור אכן נותן מענה למגוון רחב של שימושים. האפליקציה מוגדרת בקלות עבור היישומים הנפוצים ביותר, כגון סטרימינג וסיקור.

תכונת הזרמת משכנעת ומאפשרת לך לבטל חסימה של נעילה גיאוגרפית ב- Netflix ובדיסני +. לא רק שאתה מקבל חיבור יציב, אלא שאפשרות הזרמת תאפשר לך להזרים ללא חציצה.


VPN טהור מגיע גם עם התקנה קלה עבור קומץ הפלטפורמות הנפוצות ביותר. משתמשים שרוצים תוכנת VPN בנתבים שלהם עשויים להזדקק לבצע התקנה ידנית.

עם זאת, בעוד של- VPN של Pure יש הרבה דברים, עדיין יש כמה בעיות די משמעותיות. למרות שאתה מוגן בזמן סיקור, מהירות ההורדה שלך אכן מכה.

בנוסף, כארגון מבוסס פרטיות, מדיניות הרישום של Pure VPN מעורפלת מאוד. בזמן השימוש באפליקציית Windows, נראה היה שהחברה מתעדפת את קלות השימוש על פני הפרטיות. התקנה זו הביאה להתנהגות מפוקפקת כלשהי באפליקציה כאשר היא לא הצליחה לפתור את שרת OpenVPN.

ברירת המחדל היא השתמשה בפרוטוקולים אחרים, מבלי ליידע את המשתמש על השינוי. תמיכה זמינה באמצעות צ’אט חי, אך היא לא תמיד מועילה. עם זאת, למרות בעיות אלה, Pure VPN אינו רע.

הוא מציע הגנה על פרטיות במחיר סביר, אם כי עם קומץ דברים שיכולים לשפר.

השוואת VPN מהירה

השוואה

לוגו PureVPN

VPN טהור

 • תמחור נהדר
 • שרתים הגונים
 • לא הכי פרטי

קנה עכשיו לוגו NordVPN

Nord VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו ExpressVPN

אקספרס VPN

 • הכי VPN פרטי
 • בוער מהר
 • רוב השרתים והמדינות של כל רשתות ה- VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Surfshark

VPN של Surfshark

 • מהירויות גדולות
 • שיא אבטחה נהדר
 • VPN חדש

קנה עכשיו קרא סקירה

ניתוח מחירים

כשמדברים על זול, Pure VPN מציע את שירותו במחיר סביר של 10.95 $ לחודש. אולם לאחרונה החברה החלה להציע תקופת ניסיון בת 7 ימים שעולה למשתמשים סכום של 0.99 דולר בלבד, שם תחויב בסכום של 69.84 דולר מלא (השווה ל -5.82 דולר לחודש).

אם תחליט לקפוץ לתוכנית של 6 חודשים, תוכל לקבל שירות VPN של חצי שנה תמורת קצת פחות מ- $ 50. זה אולי לא ה- VPN הזול ביותר שיש, אבל הוא מציע תמורה יוצאת מהכלל לכסף כשאתה כולל את הצעת הניסיון. המחיר הסטנדרטי לשירות ללא ניסיון ההנחה עשוי להיות מעט יקר.

תכונה עשירה

התכונות שמציעה VPN VPN דומות לשירותי VPN רבים אחרים. עם זאת, ישנם כמה הבדלים בולטים. בעוד ספקי VPN אחרים מתקשים להתגבר על חסימת האזור של נטפליקס, VPN VPN טהור עושה זאת במהירות.

בנוסף, VPN VPN טהור הוא סיקור פרו. העמדה הזו פירושה שהחברה מסכימה שתוכלו להשתמש בשירות שלהם לביצוע העברות קבצים של עמיתים לעמית – דבר ש- VPN אחר מכוער. האפליקציות של VPN טהור מגיעות אפילו עם חוסם מודעות כערך מוסף.

VPN טהור מצליח גם לבצע את הפונקציה העיקרית של VPN על ידי כך שהוא מציע ללקוחות גלישה אנונימית. הגנת דליפת ה- DNS שלהם מבטיחה כי נתוני ה- IP של המשתמשים יישארו מטושטשים ומשתרעים אפילו לכתובות IPv6.

בדיקת מהירות

כדי לקבוע עד כמה טוב VPN טהור עם מהירות חיבור ממסר, החלטנו לעשות כמה מבחני ביצוע ביצועים. אנו משתמשים בהגדרת הגלישה הפרטית ב- Pure VPN כדי לנסות בדיקות אלה. לא שינינו הגדרות כלשהן, כך שהבדיקות מעידות על ברירות המחדל.

המתודולוגיה שלנו ניסתה לבצע ניסויים באמצעות שרת מהירות זהה לבקרה. כמו כן, כדי ליצור שליטה, ערכנו את הבדיקה הראשונה לשרת מחוץ ל- VPN. תוצאות המבחן הפתוח הן כדלקמן:

בדיקת מהירות מחוץ ל- VPN

משם החלטנו להתחבר לאותו שרת, באמצעות שרת ה- VPN הקרוב ביותר אלינו. אלה התוצאות שקיבלנו:

בדיקת מהירות באמצעות שרת ה- VPN הקרוב ביותר

פינג 112ms אינו רע לשרת מקומי, אם כי הוא יכול להיות טוב יותר. מהירויות ההורדה הושעו במהירות של 24.86 Mbps, אם כי ערך זה נראה הרבה פחות משווי החיבור הפתוח, שאינו מוגן VPN..

מהירויות העלאה הרשומות ב- 16.50 Mbps, מה שהיה מקובל, ותואם את הקישור הלא מוגן. בסך הכל, ביצועים לא רעים עבור שרת מקומי.

לאחר מכן, החלטנו לדחוף מעט את המעטפה ולבצע בדיקת מהירות עם השרת הרחוק ביותר האפשרי ממיקומנו.

חישבנו שזה יביא אותנו איפשהו באסיה, והסתפקנו בבדיקת השרת ההודי ש- VPN מציע. השתמשנו באותו שרת פינג לבדיקה כמו הבדיקות הקודמות כדי להקל על ההשוואה.

בדיקת מהירות עם שרת הכי רחוק שאפשר

מיד עם המחבט, הפינג נראה נורא בגובה 350ms, יותר מכפול מהמבחן הקודם. גם מהירויות ההורדה סבלו, ושעברו 8.78 Mbps למטה.

בתפנית אירועים מפתיעה, מהירות ההעלאה לא סבלה כלל, אם כי זה יכול להיות רק בגלל המגבלה של זרם ההעלאה של החיבור שבדקנו עליו.

בדיקת מהירות VPN טהור חשפה כמה פרטים חשובים עבור משתמשים שרוצים למקסם את המהירויות שלהם. ראשית, אם אתה בוחר שרת באופן ידני, עליך להתמקד בשרתים הקרובים גיאוגרפית למיקום שלך.

כפי שאנו רואים מהתוצאות, מהירות הפינג וההורדה עולים בצורה דרסטית ככל שאתה קרוב יותר לבית.

בנוסף, משתמשים אחרים ציינו שעליך לעמוד בהגדרות ההצפנה המוגדרות כברירת מחדל כדי לשמור על חיבור מהיר.

יישומים מעשיים בעת שימוש ב- VPN טהור

בדחיפה להיות יותר ידידותי למשתמש, Pure VPN מציע הגדרות קבועות מראש עבור שירותי החיבור שלהם.

משתמשים יכולים לבחור התמחויות גלישה אנונימיות, סטרימינג או התמחות בין עמית לעמית, שלכל אחד מהם השרתים וההגדרות המועדפים עליהם. כמה יעילות הגדרות אלה מספקות חווית משתמש חיובית?

נְהִירָה

VPN טהור הוא אחד מכמה רשתות VPN מעטות שעובדות טוב עם נטפליקס, ומציעים קטלוגים מגוונים מרחבי העולם. בבדיקה שלנו של פלטפורמות הסטרימינג שמנו לב שאין שום פיגור או חציצה של וידיאו.

הסטרימינג היה באיכות גבוהה באופן עקבי. עם זאת, בעוד שאתה יכול להזרים את דיסני + ונטפליקס מבלי לדאוג לתוכן נעול אזור, אתה לא יכול לעשות את אותו הדבר עם אמזון פריים וידיאו.

סיקור

VPN טהור בולט בתור תומך בשיתוף עמית לעמית ומציע הגדרת סיקור קבועה מוגדרת מראש למשתמשים להורדת קבצים הרחק מעיניהם הסקרניות של ספקי האינטרנט שלהם..

חיבורי משתמשים מאובטחים, והגנת דליפת ה- DNS של Pure VPN מבטיחה שהם יישארו ככה. יש חסרון בכך שהמהירויות יסבלו.

מעבר דרך שרת משני משפיע על קצב ההורדות, אבל זה מחיר קטן לשלם משפר את האבטחה.

משחקים

שרתים מקומיים ברחבי העולם יכולים לעזור בהורדת זמני פינג ולאפשר לך לבדוק את כישוריך בשרתים חדשים לגמרי. לא היו בעיות בחיבור לשרתים שונים בליגת האגדות.

הפינג היה מעט גבוה יותר, אך לא בצורה ניכרת. חיבורים פתוחים היו כמובן מהירים יותר, אך האיחור לא הוביל לפיגור או רצועות גומי.

נעילת אזור

אחד השימושים הנפוצים ביותר ב- VPN בימינו הוא מתן גישה לתוכן הנעול באזורים באזורים מסוימים בעולם.

הודות לשרתים הקיימים ביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם, Pure VPN הוא אפשרות אידיאלית לעקוף מגבלות גיאוגרפיות.

בדקנו VPN טהור ב- Netflix, ב- Disney +, ב- Amazon Prime Video ובכמה שירותי הזרמה אחרים כמו Hulu ו- BBC iPlayer..

לוגו של נטפליקס

נטפליקס הספרדית עבדה בסדר

סטרימינג ביפן

כמו גם יפן

למרבה הצער, גם בעת שימוש בשרת אמריקאי נחסמנו מתוכן של Amazon Prime Video. ל- BBC iPlayer היו גם כמה בעיות ברזולוציה. עם האחרים הצלחנו למצוא ולהתחבר לשרתים במהירות, מה שמאפשר לנו להזרים תוכן כאילו התחברנו באופן מקומי.

באנר ה- iPlayer של ה- BBC

iPlayer היה חזה

אבטחה ורישום

כאשר Pure VPN החל לפעול לראשונה, הם הצביעו על מדיניות ה”אין רישום “. עם זאת, מקרה בשנת 2017 ראה כי החברה מעבירה יומנים לאכיפת החוק כראיה במקרה של סיור ברשת.

מאז, המדיניות שלהם לגבי רישום פרטי הלקוח השתנתה. לגופם, הם עדכנו את מדיניות הפרטיות שלהם.

אולם העובדה שהם אכן שחררו את היומנים משפיעה על אמונת הלקוח בספק.

במסגרת ההסבר על מדיניות הפרטיות של החברה, אנו מוצאים חריג בולט. VPN טהור הצהיר כי הם שומרים יומני הפעלות הכוללים:

 • תאריך החיבור לשרתים שלהם
 • מאיזה ספק אינטרנט שהתחברת
 • לאיזה מהשרתים שלהם ניגשת

נתונים אלה אמנם מזיקים יחסית, אך ייתכן שהם יותר ממה שמשתמשים מסוימים מרגישים בנוח. רשת VPN טהורה טוענת שלא אוספת מידע על גלישה ממשתמשיה, ועד כה לא עלו שום ראיות להטיל ספק בהצהרה זו.

ספקי VPN מסתמכים על אמון, והעובדה ש- VPN VPN לא יידעו את המשתמשים ביומן הרישום שלהם לפני המקרה לסיור ברשת אילצה אותם לעשות זאת משקפת בצורה גרועה את מהימנותם..

העובדה שהחברה לא רושמת נתונים פירושה שאין קריאה למחוק את כל הנתונים שהיא אוספת ממך במהלך הפגישה שלך..

במחשב המקומי שלך, לא ברור אם Pure VPN מבצע מחיקת נתונים כשאתה סוגר את האפליקציה. גורם קריטי נוסף שמשתמשים צריכים להיות מודעים אליו הוא השימוש בשרתים וירטואליים.

VPN טהור לא מסתיר את השימוש שלהם בשרתים וירטואליים. הם אפילו מסמנים את השרתים הווירטואליים עם אגדת “VS” בבחירת השרתים כדי להפריד אותם בין שרתים פיזיים (PS)..

עם מספר עצום של מיקומים לחיבור להיות נקודת מכירה משמעותית עבור Pure VPN, זה לא מפתיע שהם היו מקדישים שרתים וירטואליים כדי להגדיל את המספר.

קומץ משתמשים עשוי לרצות לקבל גישה לכתובת IP סטטית או ייעודית. VPN טהור אמנם מציע את השירות, אך זה כרוך בתשלום נוסף למנוי.

למרבה המזל, IP ייעודי רק יחזיר לך 0.99 $ נוספים.

בחינת מדיניות פרטיות

מאז שהריצה של Pure VPN עם רשויות החוק הותירה את מדיניות רישום הנתונים שלהם חשופה, החברה נאלצה לעשות צעדים גדולים בכדי להשיב את אמון הלקוחות. אחד הצעדים הללו היה ביקורת עצמאית של מערכותיהם.

באוגוסט 2019, Altius IT (מבקר עצמאי מקליפורניה) הסמיך את VPN של Pure לאחר ביקורת אבטחה מפורטת. באופן אידיאלי, החברה צריכה להמשיך לבצע בדיקות סדירות. אם זה יימשך נותר לראות.

ל- VPN טהור יש כמה היבטים שקשורים מבחינת אמון הצרכן. מיקומם בהונג קונג רואה אותם בחברה חופשית יחסית. למרות היותה תחת שלטון סיני, מדינת העיר היא בעיקר שלטון עצמי ומכבדת את החירויות האישיות במידה רבה.

הבעלים והמפעילים של Pure VPN היא חברה המכונה מערכות GZ. אמנם חברת האם שלהם ידועה בעיקר בבניית אפליקציות ספורט אנדרואיד, אך VPN VPN הוא צעד בכיוון אחר. הם נותרים מחויבים לספק את השירות הטוב ביותר שהם יכולים למשתמשים ב- VPN טהור.

המקרה שגרם למדיניות הרישום של Pure VPN להיחשף לציבור שבמרכזו איש מסצ’וסטס שהואשם בסטריבר ברשת.

הלשכה הפדרלית האמריקאית לחקירה זימנה את רשת ה- VPN הטהורה למידע הקשור למקרה בו גבר הטריד אישה באופן מקוון.

על ידי מסירת הנתונים שנמצאים ביומני הגישה שלהם, החברה סייעה ל- FBI לסגור את תיקם. PC Mag ציין לאחר מכן כי Pure VPN לא פעל מחוץ לגבולות מדיניות הפרטיות שלהם.

למרבה הצער, המשתמשים התערערו בביטחונם בחברה. חברת VPN טהורה מעולם לא הזכירה כי היא שומרת יומני הפעלות כלשהם, ומסתירה את העובדה במדיניות הפרטיות המפורטת שלה.

תכונות ראויות לציון של VPN טהור

ל- VPN יש יותר מאלפיים (2000) שרתים, ווירטואליים ופיזיים, המשתרעים על פני מאה וארבעים (140) מדינות. רשת בגודל כזה קשה להתאים.

משתמשי VPN VPN זמינים לבחירת שרתים במיקומים גיאוגרפיים מובחנים. בנוסף למבחר השרתים העצום הזה, יש כמה אפשרויות אחרות שמציעה VPN VPN, כולל:

 • תצורת VPN כפולה, אם כי ההתקנה עשויה לדרוש פנייה לתמיכת הלקוחות
 • תוספים לרוב הדפדפנים המודרניים כגון Chrome ו- Firefox
 • מנהור מפוצל
 • מתג כיבוי
 • בדיקת דליפת DNS
 • חוסם פרסומות

הגנת דליפת ה- DNS שמציעה VPN VPN משתרעת גם על כתובות IPv6. למרבה הצער, ספק ה- VPN המסוים הזה אינו מציע גישה לרשת Tor.

מהצד החיובי, VPN VPN מגיע עם מתקינים עבור מרבית מערכות ההפעלה הקונבנציונליות. משתמשי Windows, Linux, Mac, iOS ו- Android יכולים להתקין את האפליקציה של Pure VPN ללא חשש רב.

עבור מערכות אחרות, ההתקנה אינה בלתי אפשרית. זה פשוט לוקח קצת יותר מאמץ. נתבים יכולים גם להתקין עליהם VPN טהור, אך עד כה, רק לנתבי DD-WRT יש אפשרות להתקנה קלה..

אינטראקציה עם הלקוח

כמו בכל חברה, לתמיכה בלקוחות יש השפעה משמעותית על האם המוצר הגיוני להזמין. שלא כמו ספקי VPN אחרים, אתה מקבל אותה רמה של תמיכה בצ’אט בשידור חי ללא קשר לרמת המנוי שלך. האם התמיכה משתלמת זה עניין אחר לגמרי. בחלק מהדיווחים נאמר כי צוות התמיכה של Pure VPN לא נראה בקיא מאוד בתוכנה.

פעמים רבות, הצוות פשוט מכוון אותך לאחד ממאמרי בסיס הידע שלהם, גם אם מאמר זה אינו פותר את הבעיה הספציפית שלך. באופן כללי, זמני התגובה משתנים. חלק מהלקוחות הצליחו לקבל תמיכה מהירה ויעילה מנציגי החברה.

עם זאת, הרבה משתמשים התלוננו כי צוות התמיכה איטי להגיב לכרטיסים. באופן כללי, משתמשי האינטרנט לא מרוצים מהתמיכה בצ’אט החי של Pure VPN.

זה לא עוזר שהדרך היחידה להגיש בקשה לביקורת היא לעבור דרך מערכת הצ’אט החי שלהם. למרות ש- VPN VPN מציין שהם אינם דורשים הסבר לפני ביטול המנוי שלך, שירות הלקוחות עדיין מבקש ממך סיבה.

נראה שהחברה מתכוונת להבטיח שהלקוחות יישארו בשירות. קושי זה, בתורו, הופך את השבת כספך מההחזר למטלה.

מחיר ואפשרויות תשלום

למרות השיהוקים הקטנים הללו, Pure VPN מציע ערך רב לכסף. תג המחיר של 6 חודשים, מתחת ל -50 דולר, מרשים עבור שירות מנוי. העלות המעודכנת של 5.82 דולר לאחר תקופת הניסיון הראשונית בת 7 הימים של 0.99 דולר היא גם מדהימה.

העלות הסטנדרטית של 10.95 דולר לחודש נראית יקרה למדי בהשוואה. VPN טהור מנסה גם להקל על תשלומים עבור רכישת לקוחות. ללקוחות יש אפשרויות סטנדרטיות של כרטיסי אשראי וחיוב לצד מערכות תשלום כגון PayPal, BlueSnap ו- PaymentWall.

בנוסף, לקוחות יכולים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כדי לשלם עבור המנויים שלהם. VPN VPN טהור מקבל תשלומים ב- Etherium, Bitcoin ו- Litecoin.

מפרט מהיר ל- VPN טהור

פלטפורמות תוכנת לקוח: משתמשים ב- Windows, MAC, iOS, Android ו- Linux יכולים להתקין יישומים מקוריים.

פלטפורמות נתמכות באופן ילידי: חלונות, MAC, iOS, אנדרואיד, לינוקס פרוטוקולים נתמכים: מספר פרוטוקולי VPN נתמכים, כולל OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP ואפילו IKEv2 מספר שרתים: יותר מאלפיים (2000+) מספר מדינות: למעלה ממאה וארבעים (140+) ארץ הרישום: הונג קונג אפשרויות תשלום: כרטיס אשראי / חיוב, PayPal, PaymentWall, BlueSnap, BTC, LTC, ETH שם אמיתי הכרחי: לא פרוטוקול הצפנה: 256 סיביות AES מכסה לשימוש בנתונים: לא מכסה לשימוש ברוחב פס: לא מקסימום לא. של מכשירים המחוברים בו זמנית: 10 שירות לקוחות: תמיכה בצ’אט חי מדיניות הפרטיות: טוען שיש רישום מינימלי של פרטי ההפעלה. לא נשמרו יומנים מפורטים.

האם שווה VPN זה שווה את זה?

יש הרבה דברים להמליץ ​​על Pure VPN כספק שירות מעולה. הממשק הקל לשימוש אידיאלי עבור לקוחות שאינם יודעים הרבה על התוכנות והעסקים של רשתות VPN.

עם זאת, הוא עדיין מציע שליטה מסוימת למשתמשים חשמליים. המהירות לפלטפורמות סטרימינג מקוונות הן מעל הממוצע. משחקים לא סובלים מפיגור ופותחים אזורים חדשים לשחק בהם.

בסך הכל, Pure VPN הוא ספק VN במחיר סביר. הם ייעלו את הממשק שלהם כדי שיהיה כמה שיותר פשוט לשימוש. נכון, על ידי כך הם נאלצו להסיר כמה דברים שמשתמשים מנוסים יותר עשויים להזדקק לפתרון בעיות.

היעדר שירות לקוחות מוכשר רק מחמיר את הבעיה. מרבית המשתמשים המעוניינים להשתמש ב- Pure VPN בחומרה לא סטנדרטית יצטרכו להשלים עם שירות לקוחות רק כדי להשתמש בתוכנה שנרכשה. מי שיחליט לבטל את הצטרפותו לשירות יצטרך באופן דומה לקפוץ דרך חישוקים כדי להחזיר את כספו.

VPN טהור הוא כלי מצוין למשתמשים שרק רוצים שה- VPN שלהם יעבוד ללא הטרחה הנוספת של ההתקנה. לאלו מאיתנו שמעדיפים לשנות הגדרות בכדי לקבל את ההתאמה הנכונה, חיפוש אחר מקום הוא תוכנית טובה יותר.

הוראות התקנה

שלב 1: הירשם לאתר.

אם כבר יש לך חשבון, תוכל לעבור ישירות למקטע ההורדות. אחרת, Pure VPN יבקש שתירשם לחברה כדי לקבל את פרטי הכניסה שלך ולשלם עבור המנוי שלך.

שלב 2: לחץ פעמיים על המתקין ועבר בשלבים.

ההתקנה היא פשוטה, ואין תוכנות ריגול נסתרות של דפי תוכנות זדוניות שאתה צריך להתמודד איתן. יש לך גם אפשרות להתקין תוספי דפדפן למקרה שתרצה שלב נוסף במהלך הגלישה באינטרנט הפתוח.

שלב 3: בחר סוג גלישה

לאחר שתסיים להתקין, תתבקש לבחור את סוג הגלישה שתבצע. בחר את אחד המתאים לך ביותר ואת השרת להתחבר אליו, ואתה מסודר!

דֵרוּג

שאלות נפוצות

האם ה- VPN מהיר ואמין?

ל- VPN טהור יש מספר שגרות חיבור נפילות. הגנת דליפת ה- DNS שלהם, יחד עם מתג ההריגה הכלול באפליקציה, עוזר לאבטח את החיבור שלך. שרתים הממוקמים בכל רחבי העולם מאפשרים חיבור מהיר, ללא קשר למקום בו אתה נמצא.

האם השימוש ב- VPN זה יפסיק את חיזוק רוחב הפס?

כן. VPN טהור מאבטח את תעבורת האינטרנט שלך מעיניו הסקרניות של ספק האינטרנט שלך. מכיוון שספק האינטרנט שלך לא יכול לראות מה אתה עושה באופן מקוון, הם לא יכולים לשפוט אם עליהם לחנוק את רוחב הפס שלך.

אילו שרתים של VPN זה הם הטובים ביותר עבור Netflix?

יש אפשרות סטרימינג מיוחדת עבור ה- VPN שהיא אידיאלית עבור Netflix. אתה יכול לבחור לאיזה חלק בעולם אתה רוצה לקבל גישה גם כן, ובכך לבלוע את פרוטוקולי הגידור הגיאוגרפי של נטפליקס..

האם יש גרסה חינמית של ה- VPN הזה?

לא קיימת גרסה חינמית, אך עלות המנוי החודשי משתלמת בהשוואה לרשתות VPN אחרות.

מדוע לפעמים אני חסום מנטפליקס כשאני משתמש ב- VPN זה?

Pure VPN מציע אפשרויות חיבור מיוחדות שתבחר לפי סוג השימוש שלך. אם תבחר בשיתוף קבצים כאופציה שלך, לא יהיה לך חיבור אופטימלי להזרמה. אתרים כמו Netflix עשויים לדחות את ניסיון החיבור שלך.

עד כמה התכונות והגדרות ההגנה מפני דליפות עובדות?

אפשרויות האנונימיות פועלות בצורה נהדרת ומסתירה ביעילות את מיקומך. גם מתג הרגה ומנהור מפוצל מבצע בצורה מעולה. ההגנה הנוספת על הגנה מפני דליפות DNS היא אפשרות נפילה מצוינת במקרה של בעיות שרת.

האם אפליקציות ה- VPN מאובטחות וידידותיות למשתמש?

האפליקציה אינטואיטיבית עם ממשק משתמש הגון למשתמשים מנוסים. משתמשים מתחילים עלולים ללכת לאיבוד בקלות. האפליקציה נראית מאובטחת אך אינה מודיעה למשתמשים מנוסים יותר כאשר היא מחליפה פרוטוקולים.

האם זה יכול לבטל את החסימה של Netflix ושירותי סטרימינג אחרים?

VPN טהור עובד טוב עם Netflix ו- Disney +. לא כל כך טוב עם אמזון פריים. דיווחים על השאלה האם ה- iPlayer של BBC עובד עם Pure VPN היו מעורבים גם כן.

האם זה באמת שווה את המחיר?

המחיר המוזל שווה את זה, אך העלות החודשית הסטנדרטית עשויה להיות מעט יקרה עבור מה שהיא מציעה.

האם אתה יכול להשתמש ב- VPN לצורך סיקור?

VPN VPN טהור כולל הגדרה מיוחדת להעברות P2P, המספקת סיקור.

האם ה- VPN עובד בסין?

כן, עם שרתים הממוקמים ביבשת סין.

בכמה חיבורים בו זמנית תומך VPN זה?

למשתמשים יש גישה לעשרה (10) חיבורים בו זמנית בבת אחת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map