SIGEN.pro- פלטפורמת Exchange המציעה TON חינם

SIGEN.pro

ההשקה הכושלת של פרויקט המטבע הציבורי של Telegram Messenger היא אחד הנושאים המרכזיים של השנה היוצאת. כל קהילת הקריפטו העולמית עצרה את נשימתה תוך כדי התפתחות הסכסוך בין ה- SEC ל- TON של פאבל דורוב. מעטים האנשים שאפשר היה לנטוש התחייבות כה שאפתנית, המגובה במאמץ כה חזק ומשאבים כספיים עצומים, בגלל הלחץ הרגולטורי של ארצות הברית. עם זאת, הרגולטור זכה לפתיחה, וכתוצאה מהחלטתו הופסקה אחת ההתפתחויות הגדולות ביותר בתחום ביזור היחסים הפיננסיים כאשר המוצר כמעט נגמר..

עם זאת, לא היה מתקבל על הדעת פשוט לנטוש את תוצאות העבודה העצומה של מפתחי TON. הפיתוח של TON נמשך; זה כבר לא נערך על ידי צוות דורוב, אלא על ידי מעבדות TON כפרויקט עצמאי המבוסס על Telegram Open Network. הפרויקט נתמך על ידי למעלה מ- 7,000 חברות ואנשים פרטיים, ורשת TON Free הושקה ב- 7 במאי 2020.

המוזרויות של רשת TON חינם

מסמך הפרויקט העיקרי אינו המסמך הלבן הרגיל אלא הצהרת הביזור (DOD). הוא קובע כי Free TON רואה את משימתה לשמור על ערכי השוק החופשי, הגנה על נתונים אישיים, ניהול מבוזר, עמידות בפני צנזורה ושיתוף פעולה של אנשים ברחבי העולם..

חינם TON היא פלטפורמה מציגה של מספר רב של חסימות. שלא כמו אחרים, חוסמי רשת מבוססי-טון הם בעלי מהירות עסקה גבוהה מאין כמוהם ונתפסו בתחילה כניתנים להרחבה. כלכלת Free TON מבוססת על מטבע הקריסטל TON, השונה במידה ניכרת ממטבעות קריפטוגרפיים קלאסיים בארכיטקטורה שלו כמו גם בשיטת ההפצה שלו: בתחילה אי אפשר היה פשוט לקנות TON Crystal מכיוון שהאסימונים הופצו באמצעות מנגנון תחרותי..

על פי הרעיון של קהילת הפרויקטים, 5 מיליארד אסימונים חולקו על בסיס לא פיננסי בין משתתפי הפרויקט שתרמו את התרומות הגדולות ביותר לפיתוחו. ברגע שהפצת האסימונים הושלמה, האסימונים חופשיים לנוע – זה השלב שנפרש לנגד עינינו היום.

רשת TON חינם מבוזרת לחלוטין, בהתאם להצהרה. הביזור הוא תכונה בסיסית של ניהול רשתות, אימות ופיתוח תוכנה. TON Crystal מופץ בקרב כמה שיותר משתמשי רשת וכולם יוכלו להשתתף בהימור המטבעות. הפרויקט עובד על ידי מספר צוותי פיתוח עצמאיים. אין מאמת יכול להחזיק ביותר משליש מכל אסימוני הרשת הזמינים.

TON הוא בעצם ממשק מתווך בין רשת הבלוקצ’יין לבין המשתמשים שקיבלו סט כלים לפיתוח יישומי TON OS, כולל מהדרים, מסדי נתונים ו- SDK של Solidity ו- C ++. ממשק המשתמש מיוצג על ידי מערכת ההפעלה TON Surf, הדומה בחלקה לממשק לינוקס וכוללת דפדפן מאובטח, ארנק ויישומי צ’אט. מכיוון שקוד ה- TON פתוח, חברי הקהילה יכולים להשתתף באופן פעיל בזיקוק ושיפור מרכיביו.

איך אפשר לקנות טון חינם / למכור טון חינם?

אז האם אפשר לקנות איכשהו TON Crystal? היום, כן, למרות שרישום מטבע כזה, מורכב מבחינה טכנית ומופץ בצורה כה חריגה, לא היה משימה קלה. פלטפורמת SIGEN.pro הייתה בין הראשונות בעולם שעמדו באתגר זה. ה SIGEN.pro צוות הוא חובב גדול של פרויקט Free TON. הרעיונות שמאחורי ה- TON החדש מהדהדים את הפילוסופיה של SIGEN.pro, המבקשים להגיע לקהלים ברחבי העולם. הפלטפורמה מאפשרת לנו לסיים עסקאות עם שימוש בכל מטבע פיאט אחד בעולם, וחשוב מכך, לא גובים עמלה בגין עסקאות כאלה (עמלה בשיעור 0% על כל העסקאות, התשומות והתפוקה, למעט העמלות שגובה הצפנה. רשתות). הפלטפורמה מציעה גם תמיכת לקוחות 24/7.

המערכת האקולוגית SIGEN.pro כוללת ארבעה מרכיבים עיקריים: חילופי מטבעות חליפין, חילוף אוטומטי של לחיצות בודדות, קריפטו-מטבע רב-מטבעי ופלטפורמת עמיתים לעמית, בה המשתתפים יכולים לנהל משא ומתן על שער נוח ולקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים לכל מטבעות פיאט. ב- SIGEN.pro משתמשים יכולים להרוויח כסף מתנודות בשערי החליפין, לצבור מטבעות קריפטוגרפיים ולהחליף אותם בכסף פיאט או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים במהירות וללא מתווכים. הכל בטוח לחלוטין, ומאפשר משיכה אוטומטית וכפי שאמרנו, ללא אגרות.

ארנק SIGEN.pro

לאחר ההרשמה ל- SIGEN.pro, תקבל ארנק קריפטו רב-מטבעי בחינם ומאובטח עבור כל אחד ממטבעות הקריפטו הנתמכים. הארנק מקל הן על הוספת מטבעות לפלטפורמה והן על העברתם לכתובות אחרות, כולל חיצוניות. כמו כן יש לציין כי SIGEN.pro משתמש במדיניות ‘ארנק חם חם’ כאשר חלק הארי של מטבעות הלקוח נשמר בקור, כלומר בארנקים שאינם מחוברים לאינטרנט. רק כמויות קטנות המשמשות לפעולות משיכה נשמרות בארנקים חמים.

SIGEN.pro


ארנק SIGEN.pro עבור TON Crystal

לפני שתתחיל להשתמש בארנק שלך, עליך ליצור כתובת ייחודית משלך, אשר מוקצה ללקוח לנצח. לאחר מכן, הוספת TON Crystal מתאפשרת. מטעמי אבטחה, ניתן למשוך את המטבעות רק לאחר שעברת את האימות הדו-גורמי. ה- KYC אינו מוחל מכיוון שהפלטפורמה אינה עובדת ישירות עם חשבונות fiat.

יישום SIGEN.pro נייד

היישום הנייד SIGEN.pro זמין לשניהם דְמוּי אָדָם ו iOS וניתן להוריד אותו תוך כמה שניות. הממשק ידידותי למשתמש ואינטואיטיבי, ומאפשר לך לקנות ולמכור במהירות, בבטחה ובאופן רווחי את TON Crystal, ללא קשר למיקומך. היישום הסלולרי תומך בפונקציונליות המלאה של SIGEN.pro, עם כל ההגדרות וההודעות למעט המרכזיה האוטומטית.

  • SIGEN.pro
  • SIGEN.pro
  • SIGEN.pro

SIGEN.pro Exchange

ה פלטפורמת חילופי הוא מקום לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. ממשק העבודה של המרכזיה הוא מודולרי: תוכלו להתאים אישית את לוח הזמנים, לבחור להציג רק את הזוגות שמעניינים אתכם, לקבל מידע סטטיסטי עליהם. ממשק המסחר של SIGEN.pro ברור ונוח; הוא כולל תרשימי TradingView וצ’אט חי.

SIGEN.pro

ממשק חילופי קריפטו: לקנות TON, למכור TON

נזילות TON חינם ב- SIGEN.pro: קנו ומכרו הזמנות

כפי שניתן לראות מצילומי מסך, ברגע כתיבת המאמר הסתכמו הזמנות הרכישה של TON ב -4.2 BTC (~ 67,800 דולר) והזמנות מכירה של TON הגיעו ל -83,173 טון (~ 84,000 דולר). כל היקף המסחר בבורסה במשך חודש אחד הסתכם בכמעט 176,700 טון.

בורסת SIGEN אוטומטית

SIGEN.pro-חילופי אוטומטי מאפשר להחליף במהירות ובבטחה את המטבע הקריפטוגרפי במצב אוטומטי לפי שער החליפין הנוכחי, שנקבע בזמן אישור העסקה הדרוש האחרון. בגלל תנודות שער החליפין, בסופו של דבר אתה יכול לקבל סכום מעט שונה – גדול יותר או קטן יותר.

טון קריסטל

הבורסה האוטומטית מאפשרת לך לקנות או למכור את טון קריסטל באופן אוטומטי בכמה לחיצות

פלטפורמת SIGEN p2p

SIGEN.pro פלטפורמת p2p נועד להיות ברור ופשוט ככל האפשר למשתמש לסחור. זוהי סחר ללא מתווכים, שקוף לחלוטין, שבו עסקאות מתבצעות ישירות בין המשתתפים, והביטחון מובטח על ידי הפלטפורמה עצמה. כאן תוכלו ליצור מבצעים לקנות או למכור בתנאים שלכם, ואז להמתין לקבלתם על ידי משתמש אחר. אפשר גם לבחור בכל אחת מההצעות שכבר נוצרו. הזמן הממוצע הדרוש לביצוע עסקה הוא 15 דקות.

מטבעות בעסקת עמית לעמית בחשבון המוכר מוקפאים על ידי מערכת ESCROW – כך עובדות פלטפורמות המסחר הגדולות בעולם, כמו AliExpress. זה מבטיח את ביטחון העסקה – המטבעות נשלחים לקונה רק כאשר המוכר אישר את התשלום. כדי לשפר את אבטחת אישור התשלום, הפלטפורמה משתמשת באימות דו-גורמי בדואר, ב- Google Authenticator (GA) או בטבלת קוד.

SIGEN

כפי שניתן לראות מצילומי מסך, ברגע כתיבת המאמר, הצעות הרכישה של TON בפלטפורמת p2p הסתכמו ב -578,400 טון (~ 584,184 דולר) ואילו הצעות מכירה של TON הגיעו ל -3,699 טון (~ 3,736 דולר). סך נפח המסחר השבועי של p2p הסתכם ב 42,961 טון (~ 43,390 דולר).

יישום ה- P2P של SIGEN.pro מאפשר לקנות TON או למכור TON במזומן, העברה בנקאית, כסף אלקטרוני וכו ‘..

כל ההתכתבויות בצ’ט העסקאות P2P מוקלטות כדי למנוע הונאות. מחלוקות מוסדרות על ידי בוררי SIGEN.pro, המנתחים את המצב על מנת לקבל החלטה הוגנת.

נתונים סטטיסטיים על נפח מסחר בחינם

הנתונים הסטטיסטיים של TON Crystal ב- SIGEN.pro היום הם כדלקמן:

  • 204 אנשים היו TON בחשבונות שלהם;
  • 123 איש נקנו או נמכרו בבורסה;
  • 92 אנשים השתמשו בפלטפורמת p2p כדי לקנות או למכור;
  • 187 קונים ומוכרים ייחודיים השתתפו בבורסה וב- p2p

נתונים סטטיסטיים אלה מסכמים שלושה שבועות מתחילת המסחר. המספרים קטנים, אך הצמיחה ברורה מאליה. אנו מזמינים את כולם להצטרף לרכישה / מכירה של אסימונים של הפרויקט האגדי.

כמו כן, שים לב כי פלטפורמת המסחר SIGEN.pro משיקה פורטל מדיה משלה ב- https://media.sigen.pro. זהו משאב תקשורתי מן המניין שיחל בקרוב לפרסם מאמרים מעניינים, ביקורות, חדשות וחומרים אחרים המוקדשים למטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map