banner
banner

סקירת SimpleFX

קריפטוסים

מידע נוסף

 • BTCUSD: 2%; EURUSD: .0001; GBPUSD: .00015; זהב: .025; שמן: .06 דמי מסחר
 • מסחר בשולי CFD
 • [email protected] דוא”ל

לְהַפְקִיד

 • כרטיס אשראי, בנק בנק, Neteller, Skrill, Bitcoin

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, IDR, JPY, PLN, RUB, SEK

מינוף

 • קריפטו: 2: 1; מט”ח / CFD: עד 500: 1

יתרונות

 • מבחינת תיווך CFD, SimpleFX כנראה יש את העמלות הנמוכות ביותר שם.
 • מקבל פיקדונות ביטקוין בחשבונות יחסית אנונימיים.
 • מאפשר סחר במכשירי CFD רגילים עם ביטקוין או פיאט.

חסרונות

 • אין מיני ביטקוין – תצטרך להחזיק ביטקוין אחד לפחות כבטוחה.
 • שיטה קשה במיוחד לחישוב החלפות לילה – בדרך כלל זולה, אך שקיפות סובלת.

סיכום

SimpleFX טוב להפקדת ביטקוין ומסחר CFD בשוק המיינסטרים, כמו פורקס, מניות, מדדים וכדומה, SimpleFX הוא מוצר נהדר. המפקידים בביטקוין מקבלים חווית רישום ומסחר מיידית. אנו אוהדים גדולים של הפלטפורמה הקניינית שלהם, והם מספקים גישה למטאטרדר 4 בכל הפלטפורמות.

SimpleFX היה מוצר נהדר באמת עבור CFDs קריפטו, ואז התפשטות הקריפטו התרחבה. בהרבה. אם תשלב נושא זה עם המינוף הקטן המוצע והיעדר חוזי מיני ביטקוין, כמעט כאילו SimpleFX מעדיף שלא לסחור בכספי ה- CFD שלהם בביטקוין. אם אתה רוצה לסחור ב- CFD- ביטקוין, כדאי לך להשוות בין מוצרי CFD.

פתיחת חשבון

אמנם לא מוגבל להפקדות מטבעות קריפטוגרפיים, אך ניכר כי simplefx פותחה עם ביטקוין בראש. תהליך הרישום מורכב מכניסה לחשבון הדוא”ל שלך, הוכחה שאתה לא רובוט, ואישור כתובת הדוא”ל שלך. אם זה קשה מדי, הם שילבו את פייסבוק וגוגל + אינסטא-כניסה. לאחר אימות הדוא”ל, חזרה לאתר תבקש להגדיר סיסמה, שלאחריה יוכלו משתמשי הביטקוין להפקיד. כדי לסחור עם “מטבע קשה” נדרש אימות נוסף, המתואר להלן.

חשבון ארגוני אישי
זיהוי העלה דרכון או תמונה מזהה, הזן שם מלא, אזרחות ולידה תזכיר ומאמרי התאגדות; שנתיים דוחות כספיים אחרונים או דוחות בנק של שלושה חודשים; עותק של בעלי המניות ופנקס הדירקטורים; אימות תעודת זהות לדירקטורים ובעלי 25% בעלי מניות
הוכחת מגורים כתובת מלאה וצהרת שירות או בנק שלא עולה על שלושה חודשים, המציגים בבירור שם, כתובת ותאריך ההנפקה כתובת מלאה ושירותי חשבון או הצהרת בנק, לא מעל לשלושה חודשים, המראים את שם החברה, כתובת ותאריך ההנפקה

מוצר סימפלפקס

מלבד זאת … שיטת רישום פשוטה, המשתמשים יעריכו את הפשטות שבה simplefx מציג את המוצר שלה. בעוד שסוחרים מתקדמים יותר עשויים להעדיף להוריד את פלטפורמת metatrader 4 שלהם, מה שניתן לעשות באמצעות כרטיסיית החשבונות הממוקמת מתחת לשם המשתמש בפינה הימנית העליונה, רבים יסתפקו במסחר מהפלטפורמה מבוססת האינטרנט החזקה המברכת את המשתמשים כאשר הם להגיע לאתר. כבונוס נוסף, הפלטפורמה הסטנדרטית מציעה “תיבת צעקות” הפעילה למדי בקרב סוחרים הלוך ושוב, ותיבת צ’אט חי מקסימה, המאוישת על ידי חוליית תמיכה סבלנית ונמצאת תמיד. לא ניכנס למערכת metatrader 4, מה שעשינו במקום אחר. במקום זאת, אנו נתמקד בביקורתנו בפלטפורמה מבוססת האינטרנט.

ביצוע סחר בפלטפורמת SimpleFX

טבלה מציגה את כל ה- CFD של סחורות, הון, אינדקס, מתכת וקריפטו (bitcoin ו- litecoin מול USD, EUR, CNY ו- JPY), וכן כ -50 זוגות מט”ח. ניתן להוסיף כל מכשיר מסוים למועדפים שלך בלחיצה על “הכוכב”, סמל הגרף יאכלס את תכונת הגרפים בבחירתך, וסמל המידע מציג מידע רלוונטי אודות צמד ה- CFD או המט”ח, כולל שיעורי החלפה, אם יש, גדלי חוזה, דרישות שוליים וגודל ההזמנות המינימלי / מקסימאלי המותר.

לחיצה על עמודת הקנייה או המכירה פותחת את תלוש המסחר. נשתמש בזוג btcusd כדי להסביר מה משמעות השדות השונים.

לסוחרים יש אפשרות לקבוע הזמנת שוק, שקונה באופן אוטומטי לפי שער השוק, או הזמנה בהמתנה, הידועה גם כפקודת מגבלה. תוכלו להבחין שגודל ההזמנה מוגדר כברירת מחדל ל 0.01, או למגה ביט אחד. עם זאת, גודל החוזה עבור btcusd נקבע על 100, כך שלמעשה סדר של.01 שווה ערך לרכישת ביטקוין אחד. בעוד שהמנופים ניתנים לכוונון של עד 500: 1 לרוב CFD וזוגות המט”ח, זוגות הקריפטו מציעים מינופים של 2: 1 בלבד..

ממש מתחת לתיבת “גודל” המסחר, תבחין בשוליים הנדרשים, המציגים את סכום היתרה שעליו להישאר קפוא כדי לתמוך בתפקיד. שיחת מרווח נעשית כאשר 50% מהמרווח הנדרש נפרץ, סגירה מאולצת, הידועה גם כ- stop out, היא 30%. ממש מתחת לשוליים הנדרשים נמצא מודול העצירות והמגבלות המורחב על ידי לחיצה על הפלוס.

בתחתית ההחלקה תבחין במחשבון טרייד. מחשבון המסחר מספק מידע אודות המכשיר המסוים, נותן קישור מהיר לשינוי המינוף שלך ומאפשר לך להסתובב עם מחשבון מק”ט, כדי לראות כיצד תנועות המחירים משפיעות על עמדתך.

הפסדי עצירה יכולים לבוא לידי ביטוי במטבע או בנקודות. ככל שזה נוגע לביטקוין, הנקודות שוות לסנט אחד, או הספרה השנייה לאחר התקופה (בפורקס נקודה היא פיפ, והנקודות משתנות בהתאם למכשיר ה- CFD הבסיסי). בדוגמה שלעיל, אם כן, ניתן לראות כי הפסד של 10 נקודות עצירה פירושו שאם הביטקוין היה נופל ב -10 סנט, הזמנת מכירה תושם אוטומטית. מבוטא כמטבע, פשוט תכתוב את הרמה המדויקת שבה תרצה לקחת את הרווח שלך ו / או לקצץ את ההפסדים שלך.

לאחר שהכל הוגדר, פשוט לחץ על כפתור הקנייה או המכירה וההזמנה תבוצע. הזמנות פתוחות מוצגות בתחתית המסך, ומציגות בצורה נוחה p / l במטבע הבסיסי שלך ובנקודות, כמו גם את סכום ההחלפה המגיע / חייב. כדי למנוע את כל התהליך המוצג לעיל, לחיצה על “מסחר בלחיצה אחת” מאפשרת קנייה או מכירה מיידית של הסכום הרצוי של כל מכשיר פשוט על ידי לחיצה על טיקר הקנייה או המכירה שלו מהתצוגה הראשית..

Simple FX מספק גם גישה לפלטפורמת המסחר הניתנת להורדה הטובה ביותר ב- metatrader 4. להורדה, פשוט לחץ על שם המשתמש שלך בצד שמאל למעלה ולחץ על הלוגו של metatrader 4. אל תשכח להתאים את המינוף לפי חליפות. הפקדות, משיכות והעברות פנימיות מנוהלות גם מדף חשבונות זה, ומושלמות בקלות על ידי שליחת הביטקוין שלך לכתובת המתאימה המוצגת.

עמלות

העמלות כלולות בתוך המרווח. מרווחים המתאימים יחסית לשוק ה- CFD הרחב יותר.

פשוט FX נייד

המוצר מבוסס האינטרנט מותאם במיוחד לניידים, אם כי לוקח מעט זמן לטעינת תבנית המסחר. טיפ טיפ: אם נראה שהוא נתקע, לחץ על סמל הגרף בתחתית, ואז חזור לסמל למעלה / למטה כדי לטעון את הזוגות.

כמובן, השימוש בפלטפורמת metatrader 4 נותן גישה לאפליקציות הסלולריות המצוינות שלהם.

יכול לחפש מקום אחר אם:

אתה גר בארה”ב ורוצה לסחור ב- CFD רגיל עם הביטקוין שלך.

Simplefx אינו מקבל סוחרים בארה”ב. 1broker עושה וזה זול יותר, ממוקד ב 100% כלפי מחזיקי ביטקוין, ואנונימי לחלוטין. למסחר במכשירי קריפטו בארה”ב, תוכלו לנסות evolve.markets.

אתה רוצה מינוף על קריפטו.  

AvaTrade עדיף למסחר בקריפטו, עם מרווחים מהירים יותר וחוזי מיני ביטקוין. בורסות עתידיות תקינות זולות יותר, המרווחים צרים יותר ומדדי התמחור נעשים בשקיפות. Bitmex היא הטובה שבחבורה, ואם אתם מחזיקים בביטקוין ורוצים למנף את המסחר שלכם, אנחנו לא יכולים להמליץ ​​עליו מספיק.

שורה תחתונה

ל- Simplefx יש כמה מכשירי מיינסטרים במחירים די אטרקטיביים, אך נראה שהם לא ממש רוצים את עסק המסחר שלך ב- CFD בביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me