כרטיס קריפטו TTM: תשלום בקריפטו מעולם לא היה כל כך קל

כרטיס קריפטו

מספר משתמשי הביטקוין עלה על 60 מיליון, בעוד שמספר ארנקי הביטקוין הפעילים, הארנקים שהיו מעורבים בעסקאות ב -24 השעות האחרונות, השהה בהתמדה כמיליון בחודשים האחרונים. נתונים סטטיסטיים אלה מנוגדים באופן ניכר לקצב הצמיחה של אחד התחומים המוערכים ביותר בתעשיית הקריפטו – כרטיסי קריפטו, אנלוגי לכרטיסי בנק. מספר מחזיקי הכרטיסים ממנפיקים שונים מתקרב למיליון בלבד. מדוע יש הבדל כזה בין שיעורי הצמיחה של תעשיית הקריפטו בכללותה לבין תעשיית כרטיסי הקריפטו?

סטטיסטיקה מרכזית על משתמשי ביטקוין

  • מספר כתובות הביטקוין הוא 63 מיליון, על פי Blockchain.com
  • מספר כתובות הביטקוין עם $ 1 לפחות הוא יותר מ- 31.8 מיליון, על פי BitInfoCharts, בעוד מספר הארנקים הפעילים מדי יום (שהשתתפו בעסקאות כשולחים או כמקבלים) הוא יותר מ- 1.1 מיליון..
  • בורסת הקריפטו האמריקאית Coinbase מדווחת כי בסיס המשתמשים שלה עלה על 35 מיליון. ייתכן שלחלקם אין ארנק ביטקוין נפרד מכיוון שהם עשויים להשתמש בחשבון החליפין הן למסחר והן לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים, אם כי לא מומלץ מבחינה ביטחונית..
  • 9% מתושבי אירופה הודו כי הם מחזיקים באחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים בשלב מסוים, על פי הסקר הסוציולוגי של סקר הבינלאומי ING. בטורקיה מספר התושבים הללו מהווה 18%.

למרות שיש מיליוני אנשים שמחזיקים במטבעות קריפטוגרפיים, שוק המוצרים הפיננסיים התומכים המאפשרים שימוש במטבעות קריפטוגרפיים בחיי היומיום עדיין בחיתוליו. למעשה, נכון להיום נעשה שימוש נרחב יותר במטבעות קריפטוגרפיים לצורך השקעות או מסחר מאשר לרכישות יומיומיות.

כרטיס בנק הוא אחד מכלי התשלום הנוחים ביותר שבלעדיו קשה לדמיין קניות. ויזה, מאסטרקארד ואמקס מוטבעים עמוק כל כך בחיינו, שבמדינות מסוימות, למשל בשבדיה, שיעורי השימוש במזומן כבר נמוכים משימוש בכרטיסי בנק. הניסיונות הראשונים ליצור אנלוגי כרטיסי בנק כדי לגשר על הבנקאות ועל תעשיית הקריפטו נעשו לפני יותר מחמש שנים. הצבת הצדדים לניסויים הראשונים להנפקת כרטיס הצפנה בשנים 2012-2013 על ידי BitInstant, שמייסדיהם הפכו לנאשמים בפרשת הלבנת הון בארה”ב, כרטיס הביטקון החיובי הראשון הונפק על ידי שירות העיבוד BitPay בשנת 2016. משתמשים יכולים לחייב את חשבון הכרטיס שלהם במטבעות קריפטוגרפיים, לשלם עבור מוצרים דרך מסופי קופה ולמשוך כסף פיאט בכספומטים. פרויקטים דומים עקבו אחר השלבים של BitPay והבטיחו לבעלי הקריפטו כלי נוח לרכישות יומיומיות.

עם זאת, המספר הכולל של מחזיקי הכרטיסים שהונפקו על ידי הפולטנים הפופולריים ביותר הוא רחוק מלהיות גדול: אפילו הספירה האופטימית ביותר אינה עולה על מיליון. הסיבה העיקרית מאחורי הפופולריות הנמוכה של כרטיסי הצפנה הקיימים היא הגישה הלא מתאימה לחיוב חשבונות כרטיסים.

טעות בקו הזינוק

לכל כרטיס קריפטו יש את המפרט שלו. אך מרבית כרטיסי הצפנה חולקים תכונה דומה – תהליך טעינת חשבונות הכרטיסים. כדי לחייב כרטיס בקריפטו, על בעלי הקריפטו ליצור תחילה חשבון אישי עם ארנק בפלטפורמה של כרטיס הכרטיס. בהתחלה יש להעביר מטבעות קריפטוגרפיים לארנק (חשבון נוכחי) בתוך הפלטפורמה, ורק אז בעל קריפטו יכול לחייב את חשבון הכרטיס. יתר על כן, עם ההפקדה לחשבון כרטיס, מטבעות קריפטוגרפיים מומרים באופן מיידי למטבעות פיאט כמו דולרים אמריקאים או יורו. במדינות מסוימות קבלת מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום אינה חוקית, ולפעמים זה עשוי להיות לא מיטבי עבור סוחרים. אחרי הכל, עסקים ברוב המקרים משלמים עבור עלויות ייצור, השכרת שטח ומיסים בכסף פיאט.

כרטיס הצפנהמקור: cryptocards.store

כדי לשלב את סיפוק הצורך של בעלי הקריפטו בתשלום עם מטבעות דיגיטליים ורצון הסוחרים לקבל פיאט, ישנם שערי תשלום המאפשרים המרה מיידית של מטבעות קריפטו לפיאט. שערים כאלה הם פתרון win-win: קונים יכולים לשלם באמצעות קריפטו, בעוד שמוכרים מקבלים תשלומים במטבע הפיאט שבחרו. הודות לטכנולוגיות חדישות, עסקאות אלה כמעט חלקות וקלות הן לקונה והן למוכר.

לכן, לבעלי הקריפטו מוצעת אפשרות לאחסן חלק מהמטבעות שלהם לא בארנק שבחרתם אלא בחשבון בפלטפורמה מסוימת. תהליך זה נראה דומה מאוד לזה שנעשה בו שימוש בכרטיסי בנק מסורתיים. כאשר לקוח בנק מקבל כרטיס חיוב או אשראי, הבנק פותח חשבון. אך מה שעשוי להתאים לתעשיית הבנקאות, יתכן שלא יתאים לתעשיית הקריפטו שנוצרה כחלופה למוסדות פיננסיים מסורתיים. הרעיון של מטבעות קריפטוגרפיים בנוי על ערכים כמו עצמאות ושליטה מלאה בקרנות שנותרות בידי המחזיק. לא פלא שהדרישה לאחסן מטבעות בחשבון צד ג ‘הרחיקה משתמשים רבים מכרטיסי הצפנה.

גישה חדשה

בשנת 2020, בנק וירטואלי אירופי בנק TTM הציג גישה חדשה לטעינת כרטיסי קריפטו. כרטיסי הצפנה של בנק TTM, כמוצרים פיננסיים דומים, מחויבים במטבעות קריפטוגרפיים. אך עם בנק TTM, המשתמשים אינם צריכים להעביר תחילה נכסים דיגיטליים לחשבון השוטף של השירות המשויך, בניגוד לדרישותיהם של גורמים אחרים. במקרה זה, בעלי קריפטו יכולים לחייב את חשבון הכרטיס ישירות מהארנק שבחרתם. לפיכך, משתמשי בנק TTM אינם מאבדים שליטה על המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם ואינם מעבירים מטבעות לאחסון לשירותים אחרים.

כרטיס ההצפנה של בנק TTM מקובל בכל מקום: ניתן להשתמש בו בחנויות, במסעדות, לתשלום עבור סחורות ושירותים באינטרנט. ההפצה, המסירה והניהול של חשבונות הכרטיסים מטופלים על ידי השותף של החברה, מפעיל השירותים הפיננסיים UAB Walletto, חברה הרשומה בליטא, והיא חברה ברשת התשלומים VISA. הודות לכך, ניתן להשתמש בכרטיסי הצפנה של בנק TTM בכל מקום בו מקבלים VISA. אפשר גם למשוך מזומנים בכספומטים באמצעות כרטיס הבנק TTM. דמי המשיכה הם רק € 1,5 + 2%.

כַּיוֹם, בנק TTM ניתן לחייב כרטיסים בחמישה נכסים דיגיטליים (BTC, ETH, USDT, BNB и TRX). עם ההפקדה, מטבעות קריפטוגרפיים מומרים מיידית ליורו. בעתיד, בנק TTM מתכנן לשלב אפשרות לחיוב כרטיס הצפנה בכרטיס בנקאי מסורתי. במקרה זה הסכום יימחק בפיאט.

הנפקת כרטיסי בנק TTM אורכת זמן מינימלי ומידע. כדי לקבל כרטיס הצפנה של בנק TTM, על המשתמש לאשר את הדוא”ל, למלא את הפרופיל (שם, שם משפחה, כתובת מגורים ואזרחות) ולהעביר הליך KYC סטנדרטי. במדינות מסוימות המשתמשים יתבקשו להפגין תעודת זהות. עם ההרשמה, ללקוח יהיו שתי אפשרויות: כרטיס וירטואלי או פלסטיק.


“כרטיס הבנק TTM הוא כלי נוח לרכישות יומיומיות, ולא לאחסון הנכסים. אנו מחזיקים בדעה כי שליטה מלאה על מטבעות קריפטוגרפיים צריכה להישאר בידי המחזיק מכיוון שזה בדיוק מה שמביא את הקריפטו לבלוט. זהו סוג של כרטיס שכולנו רצינו – כרטיס המאפשר לכם להרגיש את העצמאות מהבנקים במלואם. ולא היינו לבד ברצון הזה. נתונים מדברים בעד עצמם. בתוך פחות משנה מאז ההשקה, מספר מחזיקי כרטיסי הצפנה של בנק TTM עבר את 40,000 “, שיתף ולדיסלב אוטושקין, מנכ”ל בנק TTM..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map