banner
banner

UniCrypt: הקשר בין אבטחה להזדמנויות השקעה טובות

UniCrypt

פרויקטים של פיננסים מבוזרים איבדו את אמונת הצרכנים שהייתה להם בעבר לאורך זמן. UniCrypt היא בין הפלטפורמות שתפסו את ההזדמנות הזו, כפלטפורמת בלוקצ’יין היוצרת את הגשר הטוב ביותר האפשרי בין תגמולי נזילות תוך הגברת אמון הצרכנים.

הפלטפורמה הציגה לאחרונה את משטח ההשקה שלה, שיאפשר לכל פרויקט של DeFi לארח מכירה מוקדמת באופן מבוזר לחלוטין. UniCrypt תיצור פלטפורמה מצוינת לפרויקטים של בלוקצ’יין סטארט-אפ לאבטחת נזילות ותמרץ להצלחה בשוק. 

כפלטפורמה מבוזרת ואוטומטית, צוותי הפרויקט נמצאים בעמדה להעביר את הפרויקט משלב המכירה המוקדמת לאתחול השוק. יתר על כן, יש יכולת הרחבה מובטחת וממשק קל לתמרון, יעיל לכל משתתף.

צוות Unicrypt מקדם את משטח ההשקה שלו כ- uniswap מראש למכירה, המיועד לחלופה לפלטפורמות מרכזיות כמו ה- Binance Pad ו- Unilayer Pad.

מבדיל את עצמו מלהקות השיגור הריכוזיות

ה- Launchpad של UniCrypt הוא ייחודי בכך שהוא מבוזר לחלוטין, ניתן להרחבה ואוטומטי כדי לייצר עלויות המועילות לכל הפרויקטים המתארחים ובעלי האסימונים. הפלטפורמה למעשה מגדירה מחדש את DeFi, ומעניקה לפרויקטים של סטארט-אפ את החופש להשיק את המכירה המקדימה שלהם מבלי להגיש בקשה ואישור אחר כך מצוות מרכז הבית..

מכיוון שמשימתה היא להציע לכולם הזדמנות שווה, משטח ההשקה של UniCrypt כאן לכל מי שרוצה להתחיל את דרכם. הם יזכו לתרום ולסמן אסימונים כ’מבוקרים ‘. בסופו של דבר זו פלטפורמה מבוזרת לחלוטין, אוטונומית וניתנת להרחבה..

UniCrypt היא תחרות לכל חבריה המרוכזים, כולל Binance Launchpad, TrustSwap, עד כמה שם. אמנם למשגרי רישום מוקדמים ממוקדים זכו לפופולריות ניכרת, אך הם עדיין חסרים באזורים מסוימים. מקרה כזה הוא החופש של כולם להשתמש בפלטפורמה שלהם.

כמה גורמים צריכים להיות נוכחים כדי שפרויקט ימכר מראש באתר השקה מרכזי, תלוי בפלטפורמה המארחת. Binance, למשל, סוקר את ההיסטוריה של הפרויקט, כמה זמן הוא קיים, את הפוטנציאל שלו בשוק הקריפטו, את קבלתו ועוד הרבה יותר. צוות פאנל ההשקה מחליט אז איזה פרויקט נעשה בצורה הטובה ביותר. זו אמנם דרך נהדרת להימנע מפעילות הונאה, אך פרויקטים צעירים יכולים לחוש איומים במצבים כאלה.

תנאי מכירה מוקדמת לרישום ב- UniCrypt

Unicryptמקור: Cryptoslate

פרויקטים המעוניינים להיכלל ב- Unicrypt חייבים להתחיל את האסימון שלהם ולהגדיר כובעים רכים / קשים. כל האסימונים היוזמים את המכירה המוקדמת שלהם חייבים להינעל לפחות 30% עם אפשרות של עד 100% מהנזילות שלהם מאגר הנזילות של Uniswap. ברגע שתסיים את הצעד הראשון, הפלטפורמה תפעיל את פונקציית רשימת ההיתרים Unicrypt הזמינה בממשק המשתמש.

השלב הבא מציג את הסבבים המרביים שפרויקט מקווה לעסוק בהם; ל- UniCrypt מוגדר מקסימום שני סיבובים לכל מכירה מוקדמת. לאחר מכן הצוות יכול לבחון את האפשרויות שלהם לגבי האסימון אליו הוא רוצה לקבל את הכספים.

הסיבוב הראשון מוקצה למחזיקי האסימונים של UNCX ו- UNCL שחייבים להחזיק לפחות 4 UNCX או 50 UNCL על מנת שיוכלו להשתתף. מכירה מוקדמת מוצלחת בסבב זה תימכר בעוד שעתיים.

בנוסף, גורם זה ישמש כמגביר את עניין המשקיעים בפרויקט הנדון. יוניקריפט מקווה לתבל את הכל מאחר שמאה המחזיקים הראשונים של UNCX או UNCL יקבלו חלק מהעמלות שנצברו במהלך מכירה מוקדמת.

מנגנון תגמול זה מעודד היערכות ומספק את פרויקט ההתחלה הטוב ביותר האפשרי עם יותר בעלי אייקונים. כמו כן, לבעלי השותפים האסימוניים תהיה אפשרות להשתתף ולזכות בפרסים מהתחום הפרטי.

סיבוב המכירה המקדימה השני פתוח לכולם, כולל הכתובות המופיעות ברשימה הלבנה של צוות האסימונים. האירוע יימשך בין שבוע לשבועיים. לאחר סיום סבבי המוקדמות, השוק מתחיל בפונקציה הנקראת בפומבי.

Unicrypt על מאבק נגד הונאות DeFi

מאז הופעתו של DeFi, פרויקטים רבים ניסו להחזיר את תקוות האמון למשקיעים בעולם DeFi. UniCrypt היא פלטפורמה מבוזרת ואוטונומית לחלוטין התומכת בניהול תיקים ומציעה למשתמשים הזדמנויות וניהול השקעות שקוף.

לפלטפורמה של מכירה מוקדמת יש קישור מלא לארונות הנזילות של UniCrypt עם העברת v3 של Uniswap, ומכאן להגדיל את יעילות הפלטפורמה.

פרויקטים של DeFi יכולים גם להשתמש בלוח ההשקה של UniCrypt כדי לזהות פרויקטים חשודים שיוזמים מכירות מוקדמות בפלטפורמה, אם כי עצמאיים, מסומנים כפעילות זדונית, כולל רישום, פרויקטים של רשימות שחורות ופרוקסי. ככאלה, מבקרי רואי החשבון בפלטפורמה יבטיחו כי נתונים אלה יהיו זמינים מראש במהלך מכירה מוקדמת.

ארונות הנזילות הם הבטחה למשקיעים כי UniCrypt נמצאת בחזית, ונלחמת נגד פעילויות הונאה המצטופפות במרחב DeFi. לכן, על היזם לנעול את הנזילות שלו לתקופה מסוימת כדי להגן על כספי המוצאים. בנוסף, כולם מקבלים את כספם בחזרה אם הפרויקט לא מגיע לכיסו הקדם-רך.

עתיד מזהיר עבור UniCrypt

2021 תהיה שנה מרגשת עבור Unicrypt שכן צוות הפיתוח שלה מתכנן לשלב עוד בלוקצ’יין בחודשים הקרובים. היא תמשיך לתקן חסרונות בסביבת DEX הקיימת, ותשפר אותה. ה רשת Unicrypt הפך במהרה לפרוטוקול הנעילה הפופולרי ביותר במערכת האקולוגית של Uniswap וכרגע יש לו מעל 94 מיליון דולר בנזילות נעולה על פני 2715 ארונות נזילות.

הונאות DeFi לא מסתיימות. הרעיון של מודעות מוגברת וכלי אבטחה אינו מגן על אנשים מפני הרמאים. למרות זאת, כולם מחויבים ללמוד את הפרויקטים הללו כדי להבדיל בין רע לבין טוב. אחרי הכל, תעשיית DeFi היא מקום מצוין להרוויח ולהשתתף בחידושים יוצאי דופן.

מחיר UniCrypt, מדד מחירים של UNCX, תרשים ומידע | CoinGecko

כַּיוֹם, UniCrypt היא פלטפורמת הנזילות היחידה המאפשרת הגירה ל- Uniswap V3, בורסה מיידית. אתר השקה מבוזר חדשני המתמקד בהצעת אמון והזדמנות גדולים יותר לכל צוותי הפרויקט והמשקיעים. הפלטפורמה מקלה על כל בעלי העניין להתחיל במהירות הבזק ולקבל לגיטימציה מול המשקיעים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me