שירותי ה- VPN הטובים ביותר לטורנטים

סיקור הוא נושא רגיש. אמנם בבסיסה זה חוקי, אך אנשים רבים משתמשים בה למטרות בלתי חוקיות. חברות ותאגידים רודפים אחרי אנשים אלה כבר שנים.

למרבה הצער, גם מי שזורם באופן חוקי נקלע למדורה צולבת. עם ספקי אינטרנט ומגבלות כאלה על תעבורת P2P.

במדריך זה נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על עולם הסיקור ו רשתות VPN. כמובן שנראה לכם את הטוב ביותר לשימוש (ולמה),

Sidenote: איננו מעבירים סיקורים או פעילויות לא חוקיות. המידע בפנים מסופק על בסיס כמות שהוא.

שירותי ה- VPN הטובים ביותר לטורנטים

עכשיו בואו נסתכל על שירותי ה- VPN הטובים ביותר לטורנטים. כמו תמיד, כדאי לבדוק ולנסות את האפשרויות השונות כדי לגלות איזו מהן מתאימה לצרכים שלך. למרבה המזל, כל רשתות ה- VPN ברשימה זו מציעות התחייבות להחזר כספי או ניסיון בחינם.

1. ExpressVPN

ExpressVPN לעתים קרובות מדורגת כ- VPN מספר אחד באתר שלנו ורבים אחרים. הם לא נכנסים, יש שרתים ברחבי העולם, והטכנולוגיה שלהם מהשורה הראשונה! נוסף על כך, החיבור שלהם מהיר ויציב במיוחד. נוכל להמשיך ולקשור הצפנה מהשורה הראשונה שלהם, תמיכה רחבה במכשירים ועוד. עם זאת, אנו חושבים שאתה מקבל את התמונה.

למען האמת, החיסרון היחיד של ExpressVPN הוא שהם מעט יקרים יותר מהמתחרים. עם זאת, עם אחריות להחזר כספי של 30 יום (ללא טרחה) אין שום סיבה שלא לנסות אותם. אתה לא תתאכזב!

2. NordVPN

NordVPN, כמו רבים מה- VPN המובילים בימינו, לא מנהל יומנים. זה אומר שאין חיבור, וגם לא יומני תנועה. לצד ההצפנה ברמה הגבוהה יש להם גם אפשרויות לקפיצה כפולה ו- Tor מעל VPN. בעוד שהראשון הוא יותר גימיק, האחרון יכול להיות מאוד שימושי.

בין אם עבור סיקור, או עבור סטרימינג, NordVPN שווה את מחירו. רק שים לב ששרתים ותוכנות יכולים להיות איטיים מדי פעם.

3. SurfShark

בעוד חדש יחסית, Surfshark מציע שירות מעולה. הוא ארוז בתכונות, יש לו מהירויות טובות, ויש לו שרתים ברחבי העולם. הוא ממוקם באיי הבתולה הבריטיים וכולל גם הצפנה גבוהה. יש להם גם חוסם מודעות מובנה שיעזור לכם לחוות גלישה נקייה יותר ברשת. בסך הכל, שירות די הגון.

Surfshark הוא שירות נהדר ומשתלם במיוחד. הדאגות היחידות שלנו הן שזה לא היה מספיק זמן כדי שנוכל להיות בטוחים שהוא יעשה נכון בטווח הארוך.


4. ProtonVPN

ProtonVPN שבסיסה בשוויץ אינה זרה לעולם הפרטיות המקוונת. הם התחילו במקור עם שירות הדואר האלקטרוני הפרטי שלהם (בשם הוגן ProtonMail). למרבה המזל מבחינתם, הזריקה שלהם לשירות VPN היא יוצאת מן הכלל. אין יומנים, יישומים איכותיים ובונוסים רבים אחרים שתרצו מ- VPN סוער. נקודת המכירה הגדולה ביותר של ProtonVPN היא שכל התוכנות והאפליקציות שלהם הם קוד פתוח ומבוקרים.

בחלק מהמיקומים יש מהירויות נמוכות יותר, והתמיכה שלהם אינה המהירה ביותר בעולם, אך בסך הכל שירות מעולה במחיר.

5. CyberGhost

שלא כמו שאר ה- VPN ברשימה זו, CyberGhost מגביל מעט יותר בכל מה שקשור לטורנטים. באופן ספציפי, זה לא מאפשר סיקור ו P2P בשרתים בארה”ב וברוסיה. ל- CyberGhost אין יומנים, הוא כולל מתג להרוג וגם יעזור לכם לבטל את החסימה של Amazon Prime Video ו- Netflix.

CyberGhost הוא שירות מעולה אבל אין בו שום דבר ייחודי, ומכאן שהוא מרוויח אותו במקום ה -5.

כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר עבור סיקור?

כמו ברוב היישומים, בחירה ב- VPN לטורנטים אינה פשוטה. הגורם החשוב ביותר הוא שאתה בוחר VPN ללא רישום. כפי שהשם מרמז, רשתות VPN ללא יומנים לא שומרות יומנים. לכן, גם אם הם מוגבלים על פי החוק, הם לא יוכלו לספק יומנים ומכאן לחשוף את זהותך.

הגורם השני החשוב לבחירת VPN הוא ההגנה הטכנית הנוספת שהם יכולים להציע. זה כולל דברים כגון הגנה מפני דליפות ומתג הרג. נדון בהמשך בכותרת להלן.

הגורם האחרון הוא המיקומים שמאפשרים לכם לזרום מהם. אמנם לא החשיבות הגבוהה ביותר, אך המיקומים הנכונים אכן מהווים שכבת הגנה נוספת, ושוב נעסוק בכותרת למטה.

צרכים טכניים של VPN סוער

רוב רשתות ה- VPN בשוק פשוט מציעות את טכנולוגיית ה- VPN בפני עצמה. יש מעטים שעוברים וממשיכים להציג כלים ואפשרויות נוספות שבאמת עוזרים להגן על הנוכחות המקוונת שלך. תוספות תוכנה אלה יכולות לעזור לך בהגנה על סיקור הטורנטים שלך.

הגנה מפני דליפות

הגנה מפני דליפה היא אחת התוספות החשובות ביותר, והיא אמורה להיות גורם חשוב בבחירת ה- VPN שלך. בין אם זה בשביל סיקור, או מסיבה אחרת. דליפה היא כאשר ה- IP האמיתי שלך מחלחל בגלל טעות טכנית או תקלה. למעשה, לפני כמה שנים הייתה שערוריה כיוון שהתברר שרוב רשתות ה- VPN אינן מגנות מפני דליפות WebRTC. למרבה המזל הימים האלה הסתיימו וכיום לרוב ה- VPN יש הגנה מפני דליפות מובנית.

הרוג את המתג וההתחלה אוטומטית

אם לעתים קרובות אתה סוקר, חשוב לבחור VPN שיופעל אוטומטית כאשר המחשב שלך עושה זאת. למרבה המזל החלק הזה קל ורשתות VPN רבות כוללות פונקציונליות זו.

מתגי הריגה נפוצים פחות, אך חשובים יותר. מתג kill, כפי שהשם מרמז, הורג יישומים נבחרים אם ה- VPN מתנתק. זה עובד בין אם אתה מנתק את ה- VPN באופן ידני ובין אם החיבור שלך קורס מסיבה כלשהי. זה חשוב מכיוון שהוא יוודא שאינך סוקר טורנטים בלי VPN בלי לשים לב.

העברת נמל

כמה רשתות VPN וספק שירותי אינטרנט חוסמות או מצמצמות יציאות ספציפיות כדי לחסוך לעצמן כסף. על ידי העברת נמל אתה יכול להפנות את התנועה שלך לכל נמל שאתה מעדיף.

מה המיקום הטוב ביותר עבור Torrenting ו- P2P?

אתה עשוי לחשוב שאתה בטוח כאשר אתה משתמש ב- VPN לצורך סיקור. במיוחד אם הם עומדים בכל הדרישות הטכניות שנענו לעיל. למרבה הצער, אף על פי שרשתות VPN רבות טוענות כי אינן יומנים, לעולם אינך יכול להיות בטוח בעובדה זו. המדינות הטובות ביותר להתחבר אליהם עבור סיקור הן כדלקמן:

  1. הולנד
  2. שוויץ
  3. סְפָרַד
  4. מקסיקו

האם סיקור חוקי?

כן, סיקור שטף הוא חוקי ב 100%. למרבה הצער, ישנם ארגונים רבים וממשלות שטוענות כי סיקור רזולוציה אינו חוקי. למעשה, זה לא המקרה, שכן סיקור שוטף הוא אמצעי לשיתוף תוכן פשוט.

איפה שחוקיות נכנסת אליו, העובדה שרבים מהתכנים באתרי סיקור מוגנים בזכויות יוצרים. בין אם מדובר בסרטים, ספרים, תוכנות או כל דבר אחר, חומר המוגן בזכויות יוצרים אינו חוקי להפצה ללא רשות בעל זכויות היוצרים – שאינו מסופק ברוב המקרים.

האם Torrenting בטוח?

כן ולא. סיקור בפני עצמו הוא בטוח, כל עוד אתה משתמש בלקוח סיקור מכובד כמו uTorrent או BitTorrent.

למרבה הצער, ייתכן שהתוכן שאתה מוריד לא בטוח. ישנם שני אמצעי הגנה מפני זה:

  1. לרוב אתרי הטורנטים יש דירוג מוניטין של מעלים. זה יכול לעזור לקבוע אם מעלה הסרטון הוא חוקי והאם הם מעלים תוכן בעל ערך או לא
  2. שימוש באנטי-וירוס / תוכנה נגד תוכנות נגד יעזור לך להגן עליך במקרה שאתה מוריד משהו רע

היבט נוסף של סיקור שאינו בטוח הוא להיתפס אם אתה זורם לתוכן לא חוקי.

האם אני יכול להזרים טורנט עם VPN בחינם?

בקיצור, כן, אבל זה לא ממש אידיאלי. מרבית רשתות ה- VPN החינמיות מוגבלות בדרך זו או אחרת ומיועדות בדרך כלל לשימוש לטווח קצר, וכערוץ רכישת לקוחות.

המגבלה הגדולה ביותר על רשתות VPN בחינם נוטה להיות על כמות הנתונים שבהם אתה יכול להשתמש. מובן שתשתמש במהירות במגבלת הורדות חודשית של 10 ג’יגה-בייט אם אתה סוקר, שלא לדבר על תוכן זורם. ה- VPN היחיד שיש לו נתונים ללא הגבלה על התוכנית החינמית שלהם הוא ProtonVPN, עם זאת, הם מצערים את המהירות ואינם מאפשרים את P2P כך שלא תוכלו להשתמש בו לצורך סיקור.

אז בזמן שאתה יכול להשתמש ב- VPN בחינם לטורנטים, אתה לא תגיע רחוק עם זה.

משתמש ב- VPN חוקי?

השימוש ב- VPN הוא חוקי ברוב העולם. יש כמה מדינות שבהן זה לא חוקי כמו עירק או צפון קוריאה. במדינות מסוימות כגון סין ואיחוד האמירויות הערביות היא מוגבלת מאוד. תוכל למצוא רשימה מלאה או הגבלות (כאן ).

כיצד להשתמש ב- VPN לצורך סיקור?

השימוש ב- VPN לצורך סיקור הוא קל ביותר. לאחר הפעלת ה- VPN שלך כל פעילויות האינטרנט שלך מוגנות אוטומטית. זו אחת הסיבות שבגללן חשוב לבחור VPN שיכול להתחיל באופן אוטומטי כשאתה מפעיל את המחשב. בדרך זו לא תתחיל בטעות לנסוק מבלי להיות מוגן.

גש לפעילות הסיקור שלך

אנשים רבים לא יודעים זאת, אך בשל האופן שבו פועל סיקור, אתה יכול לגלות אילו פריטים הורדו באמצעות IP ספציפי. (IKnowWhatYou הורד ) הוא האתר המפורסם ביותר לכך, והביקור בו יכול להתמודד עם האמת המפחידה ובאמת לתת לך את הדחיפה הזו להשיג VPN.

סיכום

VPN בהחלט לטורנטים הוא הכרחי בהחלט. בין אם אתם גרים במדינה שכבר נוקבת, ובין אם לא, עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער. אני מקווה שהמדריך שלנו כיסה את כל מה שאתה צריך לדעת, אם אתה מרגיש שהשארנו משהו בחוץ אז ספר לנו בתגובות. אחרת, בהצלחה ושיהיה לך כיף להשתמש באחד מאותם VPN שטורמים אלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map