מהו נתב VPN

בין אם אתה רוצה להזרים את התוכניות המועדפות עליך, לשלם את החשבונות שלך או לגשת לקבצי ענן חשובים, האינטרנט הוא הפיתרון שלך. למרבה הצער, פעילות הגלישה שלך כמעט אינה פרטית. ממשלות, ספקי שירותי אינטרנט, סוכנויות מעקב ופושעי סייבר צופים כל הזמן ופוגעים בפרטיות שלך.

הפושעים רוצים לגנוב את זהותך. ספקי האינטרנט רוצים למכור את הנתונים שלך. והממשלות לעיתים קרובות רוצות להגביל את מה שאתה רואה ואומר באינטרנט. המשמעות היא שאתה זקוק לכלי אינטרנט מיוחד בכדי להתגבר על המגבלות הגיאוגרפיות, לנצח את הצנזורה ולהגן על הנתונים המקוונים שלך.

א רשת וירטואלית פרטית (VPN) הוא כלי מצוין שבו אתה יכול להשתמש כדי לגלוש באינטרנט באופן פרטי ולאבטח את הנתונים שלך. עם זאת, קשה להתקין VPN במספר המכשירים שבבעלותך. עליך להוריד מספר אפליקציות ולזכור תמיד להפעיל את ה- VPN לפני שאתה גולש באינטרנט. עשו טעות אחת קטנה באחד הגאדג’טים שלכם ואתם מסתכנים בחשיפת זהותכם.

למרבה המזל, אם תבחר להתקין VPN בנתב שלך, תוכל להבטיח את ההגנה על כל הרשת הביתית שלך בבת אחת.

מה זה נתב VPN?

זהו נתב מסוג התואם לחיבורי VPN ומוגדר עליו VPN. נתב ה- VPN יכול ליצור חיבור מקוון מאובטח לכל הרשת – הן ברמת התוכנה והן ברמת החומרה. ברגע שיש לך מנוי פעיל, אתה יכול לאבטח מספר מכשירים המחוברים לנתב ה- VPN. זה כולל סמארטפונים, מחשבים, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחק, טאבלטים ועוד. איך עובד נתב VPN?

במילים פשוטות, נתב VPN משולב מצפין ומאבטח את תעבורת הרשת שלך בין הנתב שהוגדר לאינטרנט. בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט, נתב ה- VPN מקודד את הנתונים שלך עוד לפני שספק שירותי האינטרנט יכול לראות אותם. תנועת הגלישה שלך נשלחת כעת למנהרה מאובטחת ומנותבת דרך שרת VPN שאליו אתה מחובר. כל האתרים החיצוניים והעיניים החטטניות יראו את התנועה שלך שמקורה במיקום רעולי הפנים של שרת ה- VPN – ובכך מסתירים את זהותך בפועל.

כתוצאה מכך, כל מכשיר שניגש לאינטרנט דרך נתב ה- VPN מוגן אוטומטית. זה מרמז שאתה יכול לחבר מספר מכשירי בית / משרד לנתב VPN יחיד ולגלוש באינטרנט מבלי להביט מעבר לכתף.

כיצד אוכל להשיג נתבי VPN?

ישנן שתי דרכים בהן ניתן להשיג נתב VPN. אתה יכול לבחור לקנות נתב מוגדר מראש, או שאתה יכול לבחור להוריד את קבצי התצורה ולהתקין אותם ידנית בנתב הנוכחי שלך. רכישת נתב מוגדר מראש היא האפשרות הטובה ביותר – פיתרון מצוין למשתמשים שאינם טכניים. זו גם הבחירה הטובה ביותר אם ברצונך לרכוש נתב חדש לשימוש ביתי שלך.

עם זאת, אם כבר יש לך נתב, אני ממליץ לך להוריד את קבצי התצורה מהאתר הרשמי של ה- VPN ולהקים את ה- VPN. אפשרות זו תחסוך לכם את עלות הרכישה של נתב חדש, אך תהליך התצורה יכול להיות מסובך. למרבה המזל, אתה יכול ליצור קשר בקלות עם תמיכת הלקוחות של ה- VPN שלך והסוכנים שלהם יעזרו לך בתהליך. אתה יכול גם לעקוב מדריך זה כיצד להגדיר את ה- VPN שלך בנתב שלך.

הערה: בין אם תבחר לקנות נתב שהוגדר מראש או להוריד את קבצי התצורה עבור הנתב שלך, זה לא נותן לך שירות VPN באופן אוטומטי. עליך לרכוש מנוי VPN כדי לבטל את היתרונות של נתב ה- VPN שלך.

יתרונות השימוש בנתב VPN

ייתכן שאתה שואל מדוע כל הצרה הזו שווה את המאמץ? אילו יתרונות הפעלת נתב VPN מעניקה לך רק הפעלת ה- VPN שלך בדרך הרגילה?

התקנה חד פעמית


אתה צריך להגדיר את התצורה של נתב ה- VPN שלך פעם אחת בלבד. אינך צריך להוריד ולהתקין את לקוחות ה- VPN השונים במכשירי הבית או המשרד שלך. המשמעות היא שתוכלו לאבטח בקלות את תעבורת הגלישה של כל מכשיר מחובר, ללא טרחה.

חסוך בעלויות המנוי

אין עלויות נוספות כרוכות ברכישת מנוי לנתב VPN. רישיון יחיד יכול לאפשר לך להגן על מספר בלתי מוגבל של מכשירים מבלי לשדרג את החבילה שלך. לכן, אם אתה בעל תקציב, רכישת חבילת נתב VPN היא בחירה מצוינת לאבטחת מספר מכשירים בו זמנית.

זכור שאתה עדיין צריך לקנות תוכנית נתב VPN גם אם אתה הבעלים של נתב שהוגדר מראש.

תמיכה בכל פלטפורמות המכשירים

נתבי VPN תואמים לכל מכשיר שיכול להתחבר לאינטרנט. בחירה בנתב VPN חוסכת לך את הטרחה בצורך להוריד לקוחות VPN שונים לכל המכשירים שבבעלותך. יתר על כן, מכשירי בית כמו טלוויזיות חכמות וקונסולות משחק אינם נתמכים על ידי מרבית רשתות ה- VPN. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש בנתב VPN כדי לאבטח את כולם בבת אחת.

זה גם יחסוך לך את הזמן בחיפושים באינטרנט בחיפוש אחר אפליקציות תואמות למכשירים המרובים שלך.

הקפידו על ביטחון מוחלט

התקנת VPN בנתב ביתי מרמזת על כך שכל הרשת הביתית שלכם מאובטחת מעיניים סקרניות. VPN טוב מוסיף שכבת אבטחה נוספת שיכולה להדוף התקפות חיצוניות של עברייני רשת הממוקדים לרשת שלך.

לעולם אל תשכח להשתמש ב- VPN

אין טעויות כשאתה משתמש בנתב VPN. סביר להניח שתשכח מדי פעם להפעיל את ה- VPN שלך כשאתה משתמש במכשיר שלך. למרבה המזל זה לא המקרה עם נתבי VPN. כל תעבורת האינטרנט הנכנסת והיוצאת מוצפנת אוטומטית ברמת הנתב לפני שהיא מגיעה לגאדג’טים הביתיים שלך. הודות לכך תוכלו להשאיר את המכשירים המחוברים שלכם ללא כוונה מבלי להביט מעבר לכתף.

לעטוף

אין ספק, נתבי VPN נהדרים אם ברצונך לאבטח את מכשירי הבית או המשרד שלך ללא טרחה.

החלק הכי טוב: אתה יכול להוזיל את העלות שתשקיע אחרת בקניית מספר מנויים למכשירים שלך. הסיבה לכך היא שרשיון פרימיום יחיד מספיק לנתב ה- VPN שלך כדי לאבטח טונות של מכשירים. עם זאת, יש מלכוד.

אם לרוב המשתמשים הביתיים שלך בדרך כלל מטיילים או מבלים את מרבית זמנם מחוץ לבית / למשרד, נתב VPN אינו הפיתרון הטוב ביותר..

אך אם אתה מבלה את רוב זמנך בבית או במשרד, תוכל בקלות להגדיר נתב VPN וליהנות מהאינטרנט ללא גבולות. כל הזמן נהנה מאנונימיות, אבטחה מהשורה הראשונה ומהירויות מקסימליות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map