ה- VPN הטוב ביותר עבור סין

מעוניינים לעקוף את חומת האש הגדולה של סין ולקבל גישה לתכנים אסורים במדינה זו?

ובכן, תצטרך להשתמש ב- שירות VPN. אבל לא סתם VPN יעשה. עליכם לבחור שירות VPN אמין, מאובטח ואנונימי. רק אז תקבל גישה לתוכן אסור כאשר אתה נמצא בסין.

קיר סין

לאחר בדיקות רבות של שירותי VPN שונים, יש לי המלצות לשירותי ה- VPN המובילים שעובדים בסין. אבל ראשית, סקירה כללית של חומת האש הגדולה של סין. אשתף בניתוח התכונות ש- VPN צריך לקבל כדי שיוכל להתגבר על האתגרים המשפטיים והטכנולוגיים הסיניים.

מידע מהיר

מיטב ה- VPN של סין

השוואה

לוגו NordVPN

Nord VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו ExpressVPN

אקספרס VPN

 • הכי VPN פרטי
 • בוער מהר
 • רוב השרתים והמדינות של כל רשתות ה- VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Surfshark

VPN של Surfshark

 • מהירויות גדולות
 • שיא אבטחה נהדר
 • VPN חדש

קנה עכשיו קרא סקירה

חומת האש הגדולה של סין – היסודות

מערכת זו היא תערובת של עובדות משפטיות וטכנולוגיות המגבילות את השימוש באינטרנט בסין. לאנשים בסין אין גישה לאתרי מידע כמו גוגל או ויקיפדיה. רשתות חברתיות כמו טוויטר ופייסבוק אסורות גם כן. הרבה שירותי סטרימינג כמו Netflix, HBO, BBC iPlayer ועוד אינם זמינים גם כאן.

החוקים קובעים כי חל איסור על גישה חופשית לאינטרנט. זה עלול לפגוע בביטחון הלאומי, באינטרס המדינה, ויכול להוביל לחשיפת סודות מדינה. אני יכול להבין ולהסכים עם הגבלת הגישה של אנשים לתכנים מיניים או אלימים. אינני יכול להתייחס למערכת זו בשלמותה מכיוון שהיא אוסרת גם גישה למידע ומדיניות צנזורה חזקה.

גדר-סין


בסין, כל הפעילויות המקוונות מנוטרות, עוקבות ומאוחסנות. בנוסף, אסור להרבה מהאתרים, הרבה מהתוכן שנצנזר צונזר. לכן אינך יכול לצפות בחופשיות בסרטון YouTube, לקרוא אתרי חדשות או אפילו לבדוק את חשבון Gmail שלך.

במשך זמן רב אנשים השתמשו בטכניקות שונות כדי לקבל גישה לתוכן אסור. אלה כוללים שימוש בשרתי פרוקסי, פרוקסי פתוח כמו Freegate, Ultrafurf וכדומה. Tor ו- I2P משמשים גם כמו ה- DNS המוצפן, Shadowsocks ושימוש בשירות VPN.

אילו תכונות צריכות VPN להיות בסין?

חומת האש הגדולה של סין מגבילה מאוד. לא כל VPN יכול להעניק גישה לתוכן מוגבל בסין. רבים מהם אף אינם ניתנים להורדה או להתקנה בעודם בסין. לפיכך אנשים צריכים לנקוט בשיטות חלופיות להתקנת VPN.

כדי להיות מסוגל לנווט בצנזורת האינטרנט הסינית, VPN זקוק למספר תכונות:

 • פרוטוקולי אבטחה מצוינים
 • הצפנה מעולה
 • תכונה להרוג מתג
 • עקיפה חזקה של גו-גו
 • קשר אנונימי

עצה: עליך להתקין את ה- VPN לפני שתגיע לסין. לעתים קרובות אי אפשר להוריד ולהקים VPN כאשר אתה נמצא בסין היבשתית. כל ספקי האינטרנט הסיניים חוסמים את הגישה לאתרי VPN. אנשים בדרך כלל יוצאים מהמדינה עם המכשירים שלהם כדי להתקין VPN.

ה- VPN הטוב ביותר עבור סין

כאן אני מביא לך את שלושת שירותי ה- VPN המובילים המציעים גישה לתוכן מוגבל בסין. המשך לקרוא לקבלת תיאור מפורט של השירותים העיקריים שלהם ומדוע הם עובדים בסין.

השוואה

לוגו NordVPN

Nord VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו ExpressVPN

אקספרס VPN

 • הכי VPN פרטי
 • בוער מהר
 • רוב השרתים והמדינות של כל רשתות ה- VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Surfshark

VPN של Surfshark

 • מהירויות גדולות
 • שיא אבטחה נהדר
 • VPN חדש

קנה עכשיו קרא סקירה

NordVPN

עוד בימים הראשונים של NordVPN, שירות זה לא היה זמין בסין. אך הודות למהנדסים המסורים, NordVPN הפכה לאחד משירותי ה- VPN המובילים לשימוש בסין. לשירות זה מחירים נוחים והוספת אנונימיות אם אתה משלם באמצעות מטבע קריפטוגרפי. אם אתה נוסע לארה”ב, אתה יכול אפילו לשלם במזומן עבור המנוי שלך ל- NordVPN ולקבל התקנת ארגז. זוהי אמצעי התשלום האנונימי ביותר ותוכל להתקין את אפליקציית NordVPN ולהשתמש בה בכל מקום.

nordvpn

רשת השרתים NordVPN כוללת 5706 שרתים ב -59 מדינות. ישנם יותר מ -300 שרתים בקרבת סין. ישנם שרתים ביפן, טייוואן, הונג קונג, דרום קוריאה וויאטנם. הם תומכים בחיבור P2P, מעורפל, וכפול VPN. אלה חשובים מאוד בכל הנוגע לשימוש ב- VPN בסין. ל- NordVPN יש מדיניות קפדנית של אפס יומנים והיא רשומה בפנמה. לפנמה יש חוקים מחמירים בנושא הגנת הפרטיות.

ל- NordVPN יש הצפנת AES-256 המסוגלת להסתיר את כתובת ה- IP ואת התעבורה המקוונת. התכונה Kill Switch חוסמת באופן מיידי תנועה אם החיבור לשרת אבד. בדרך זו אתה מקבל שירות VPN מעולה שיכול לפתוח הרבה אתרים בסין. ניתן להשתמש במנוי אחד בשישה מכשירים. תוכלו לשוחח בצ’אט עם התמיכה החיה המצוינת 24/7 באתר NordVPN ולמצוא פיתרון מתאים לבעיה שלכם.

קרא את סקירת NordVPN

ExpressVPN

אחד משירותי ה- VPN המובילים, ExpressVPN זו בחירה מצוינת לגישה לתוכן בסין. לשירות זה יש רשת של למעלה מ -3000 שרתים ב -160 מיקומי שרתים ב -94 מדינות. זה נותן להם יתרון בהשוואה לרוב רשתות ה- VPN האחרות. יש לו שרתים במדינות ברחבי סין. יפן, הונג קונג, דרום קוריאה, וייטנאם, בהוטן, טייוואן, נפאל ומדינות שכנות אחרות.

expressvpn

ל- ExpressVPN הצפנה מצוינת של AES-256 וטכנולוגיית שרתים מהימנים הפועלת על שרתי RAM בלבד. VPN זה רשום באיי הבתולה הבריטיים והוא כפוף לחוקי הפרטיות החזקים. יש לה מדיניות קפדנית ללא רישום שעוזרת על ידי שרתי ה- RAM בלבד. מתג Kill יחסום תנועה אם החיבור לשרת יתנתק. יש תכונה טובה של ביטול חסימה גיאוגרפית ותכונה של מנהור VPN.

אתה יכול לנתב מחדש חלק מהתנועה שלך לעבור דרך ה- VPN וחלק מהתנועה לעבור דרך ערוץ ספק שירותי האינטרנט הרגיל. בדרך זו תוכלו לגלוש באינטרנט העצום והלא מצונזר דרך ה- VPN בדפדפן אחד כמו Tor. שימוש בדפדפן אחר לגישה לאתרים סיניים מאושרים יספק כיסוי טוב. אם תיתפס, יש לך את היסטוריית החיפושים מערוץ ספק האינטרנט הרגיל כדי להוכיח את הפעילות המקוונת שלך. ל- ExpressVPN תמיכת לקוחות מדהימה 24/7. זה קצת יקר, אבל עדיין שווה את המחיר כי אתה מקבל שירות מעולה.

קרא את סקירת ExpressVPN

כריש

אחד רשתות ה- VPN החסכוניות ביותר כיום, ל- Surfshark יש תכונות שנראות טוב מכדי להיות אמיתיות, אבל זה לא כך. ל- Surfshark יש מאפייני ושירותי אבטחה מעולים. הוא מעניק גישה לתוכן מצונזר ומאפשר לנווט בחומת האש הגדולה של סין.

כריש גלישה

רשת השרתים Surfshark כוללת 1700+ שרתים ב 63+ מדינות. רבים נמצאים ברחבי סין, ביפן, בדרום קוריאה, בווייטנאם, בטייוואן ובהונג קונג. זה עוזר לחיבור מהיר בעת שימוש ב- VPN זה בסין. תכונת אבטחה טובה היא מצב ה- NoBorders שלהם שמנווט דרך חסימות גיאוגרפיות קפדניות. מצב הסוואה מסתיר את העובדה שאתה משתמש בשירות VPN. תכונה זו שימושית במיוחד כאשר משתמשים ב- Surfshark בסין.

ה- MultiHop הוא תכונה שימושית לגלישה ללא הפרעה ברשת בסין. יש תכונה Kill Switch להגנה על התנועה שלך. תכונת ההגנה על רשת הסייבר מגנה על המכשיר שלך מפני תוכנות זדוניות, מודעות ומעקב. שירות VPN זה ממוקם באיי הבתולה הבריטיים ויש לו מדיניות אפס יומן. ניתן לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים עם מנוי אחד. כמו כן, אתה מקבל שירות תמיכה חי מעולה 24/7.

קרא סקירת SurfsharkVPN

סיכום

כשמנסים להתחבר לאתר או לשירות חיצוני בסין, עליכם לדעת כי למדינה זו חוקים על צנזורה אינטרנטית מחמירים. אז שימוש ב- VPN הוא הכרח אם אתה רוצה להשתמש בגוגל, פייסבוק, ג’ימייל, יוטיוב ועוד.

למעלה שלוש רשתות VPN מדורגות ביותר לעקיפת הצנזורה הסינית. לשלושת אלה שירותים מעולים ומציעים מהירויות טובות. לאחר שבדקתי אותם והתייעצתי עם אנשים בסין, אני יכול להמליץ ​​בחופשיות על שירותיהם.

השוואה

לוגו NordVPN

Nord VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו ExpressVPN

אקספרס VPN

 • הכי VPN פרטי
 • בוער מהר
 • רוב השרתים והמדינות של כל רשתות ה- VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Surfshark

VPN של Surfshark

 • מהירויות גדולות
 • שיא אבטחה נהדר
 • VPN חדש

קנה עכשיו קרא סקירה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map