ה- VPN המהיר ביותר

רוצים לגלוש ברשת במינימום סיכונים? רוצה לקבל גישה לתוכן שאינו זמין במיקום שלך? רוצה להישאר בטוח בעת גלישה באתרים? אתה רוצה את זה בלי להתפשר על קישוריות ומהירות? ובכן, התשובה היא פשוטה, השתמשו ב- VPN שֵׁרוּת.

אבל איזה מהם? בים האפשרויות אין אחד שמתאים לכל אחד. ספקי VPN רבים טוענים שיש להם את ה- VPN המהיר ביותר. ערכתי מחקר מפורט בנושא זה וכאן אני מביא לך רשימה של שירותי ה- VPN המהירים ביותר.

מידע מהיר

VPN המהיר ביותר

השוואה

לוגו NordVPN

Nord VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו ExpressVPN

אקספרס VPN

 • VPN הפרטי ביותר
 • בוער במהירות
 • רוב השרתים והמדינות של כל רשתות ה- VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו VPN של פרוטון

פרוטון VPN

 • VPN שוויצרי
 • מומחים בפרטיות
 • לא המהיר ביותר

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Surfshark

VPN של Surfshark

 • מהירויות גדולות
 • שיא אבטחה נהדר
 • VPN חדש

קנה עכשיו קרא סקירה

קוד-תבנית

אין דבר כזה “שירות VPN מהיר ביותר”. מהירות החיבור תלויה בהרבה גורמים. המיקום הוא גורם עיקרי. הבא הוא מה שאתה משתמש בו כמו סטרימינג, גלישה, הורדה או משחק מקוון. פרוטוקולי האבטחה, הדפדפן והרבה יותר משפיעים על המהירות.

לפני שאשתף ברשימה ובבדיקות בהן השתמשתי כדי לקבוע את הזוכה, הנה סקירה כללית של יסודות ה- VPN.

מה זה VPN?

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. שירות זה מרחיב את הגדרות הפרטיות של רשת פרטית. זה מאפשר להתייחס לתעבורת משתמשים שעוברת דרך רשת ציבורית כחלק מהרשת הפרטית.


טכנולוגיית VPN החלה כדרך לתאגידים להיות בעלי חיבור מאובטח לכל סניפיהם. אך היא התפשטה והיא הקישוריות המועדפת על היתרונות הרבים שהיא מציעה. ההיבט העיקרי שמציעה VPN הוא הצפנת התנועה, כמו גם האבטחה והפונקציונליות.

כל התכונות הללו כרוכות בעלות, ועלות זו היא מהירות החיבור. ובכל זאת, לא כל שירותי ה- VPN זהים בכל מה שקשור למהירויות ולשירותים שהם מציעים. לכן ערכתי בדיקה כדי לגלות מהו ה- VPN המהיר ביותר.

דפוס רשת

שירותי VPN מהשורה הראשונה

כאן אתן לך מעט רקע על הבחירות שלי למתמודדת עליונה.

NordVPN

מבוסס על העקרונות הנורדיים של אמון, אמון וחדשנות, NordVPN הוא שירות VPN מעולה. השירותים והתכונות מקפידים על אבטחת משתמשים. ל- VPN זה 5542 שרתים ב -59 מדינות, ויש לו שירות מהיר והתחשבות גבוהה בפרטיות המשתמשים.

הוא זמין בכל הפלטפורמות ובמערכות הטלוויזיה החכמה להגנה מוגברת. מנוי יחיד יכול לחבר עד שישה מכשירים. כדי לסייע ללקוחות, ל- NordVPN יש תמיכה מצוינת בצ’אט חי 24/7. NordVPN מעולה לביטול חסימת תוכן חסום גיאוגרפי. בנוסף גישה לשירותי סטרימינג מקוונים כמו Netflix, HBO, BBC iPlayer, Hulu, ועוד.

קרא את סקירת NordVPN

ExpressVPN

שירות VPN זה הוא מהטובים ביותר בעסק. הוא מפורסם בתכונותיו הטובות ובפרוטוקולי האבטחה ומציע שירותים מהירים. ExpressVPN יש רשת עם יותר מ -3000 שרתים ב -94 מדינות. הם ידועים גם בשירות הלקוחות המושלם שלהם הזמין 24/7. מנוי אחד יכול לחבר עד חמישה מכשירים.

כדי לשרת את לקוחותיה, יש ל- ExpressVPN אפליקציות לכל הפלטפורמות, מערכות טלוויזיה חכמות והרבה נתבי Wi-Fi. זהו אחד הטובים ביותר לגישה לתכונות חסומות גיאוגרפיות ולשירותי סטרימינג מקוונים כמו Netflix, Hulu, BBC iPlayer, ESPN ו- HBO..

קרא את סקירת ExpressVPN

כריש

כשמדובר בחיבור VPN מהיר Surfshark מספק חיבור מהיר ואמין. לא משנה שיש לה רשת שרתים קטנה יותר מהאחרות ברשימה זו. יש לו יותר מ 1700 שרתים ב 63+ מיקומים ויש לו תוכניות תשלום מצוינות.

יש אפליקציות מקומיות לכל הפלטפורמות ואלו יש ממשק משתמש פשוט מאוד ידידותי למתחילים. Surfshark הוא בחירה טובה עבור VPN לביטול חסימת שירותים חסומים גיאוגרפיים. הוא תומך בגישה לשירותי סטרימינג מקוונים כמו HBO, Netflix, Hulu, ואחרים. הדבר הנהדר ב- Surfshark הוא שניתן לשים אותו בכמות בלתי מוגבלת של מכשירים עם מנוי אחד ויש לו תמיכה חיה 24/7

קרא את ביקורת SurfsharkVPN

ProtonVPN

ProtonVPN אינו מפורסם כמו שאר ה- VPN ברשימה זו, אך לאחר בדיקה הוא זכה במקומו ברשימה זו. עם רשת של כ -800 שרתים ב -50 מדינות, אפשר היה לצפות ש- ProtonVPN תהיה מהירה יותר. ובכל זאת, הם מציעים מהירויות מהירות וחיבורים אמינים ומאובטחים.

VPN זה טוב גם לקבלת גישה לתוכן חסום גיאוגרפי. זה טוב לצפייה בשירותי סטרימינג מקוונים כמו Netflix, Hulu, Amazon ועוד. יש בו אפליקציות מקוריות לכל הפלטפורמות הגדולות וניתן להשתמש במנוי יחיד בחמישה מכשירים.

קרא את סקירת ProtonVPN

בדיקות מהירות VPN

לצורך ניתוח זה לקחתי ארבעה משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר כיום ובדקתי את ביצועיהם. אלה נבדקו בצורה אובייקטיבית ככל האפשר מספר פעמים תוך 24 שעות. לצורך ביצוע בדיקת המהירות השתמשתי בכל אחד מ- VPN אלה ומדדתי את מהירויות ההורדה.

לא כללתי זמן פינג. אני מבוסס באירופה וזמן הפינג יהיה איטי יותר כאשר מתחברים לשרת רחוק. אבל זה בכלל לא מדד למהירויות ההורדה שמספק ה- VPN. עם זאת, אם אתה מעוניין להשתמש ב- VPN למשחקים מקוונים, זמן פינג הוא תכונה חשובה.

ליישום זה, אני ממליץ לך להתחבר לשרת מאובטח הקרוב למיקומך. אני מציע לך להתרחק משימוש במה שמכונה “אפליקציות מאיץ מהיר”. לרוב מדובר באפליקציות הונאה שאוספות את הנתונים שלך ושוללות את כל המטרה של שימוש בשירות VPN.

מכיוון שאני לא מצליח לבדוק את המהירות של כל שרת של כל VPN כדי לקבוע מהירות ממוצעת באמת, ערכתי בדיקת עיגול. לצורך בדיקה זו השתמשתי ב- Windows 10 ובדפדפן Chrome והפעלתי את מבחן המהירות Ookla כמבחן מהירות אוניברסלי ביותר.

התחברתי לשרת מבוסס הולנד דרך כל רשתות ה- VPN האלה והרצתי את מבחן המהירות שלוש פעמים ביום. פעם אחת בצהריים, בשעה 20:00 וחצות. בהתחשב בכך שספק האינטרנט שלי מעט קמצן עם המהירויות, המהירות הממוצעת של החיבור שלי ללא VPN עולה במקרה הטוב עד 7Mbps. לאחר איסוף ואוסף כל הנתונים, הנה תוצאות בדיקת המהירות.

כצפוי, בשעות הצהריים כל רשתות ה- VPN הראו מהירויות טובות.

NordVPN:

Nord-VPN-צהריים

ExpressVPN:

Express-VPN-צהריים

כריש Surf:

Surfshark-VPN-צהריים

ProtonVPN:

. פרוטון-VPN-צהריים

מבחן השעה 8 בערב הראה הבדלים מהירים במהירויות, כמצופה מנפח המשתמש הגבוה יותר.

NordVPN:

Nord-VPN-8-pm

ExpressVPN:

Express-VPN-20:00

כריש גולף:

Surfshark-VPN-20:00

ProtonVPN:

פרוטון-VPN-8 בערב

מבחן חצות הראה כמה מהירויות נמוכות יותר אצל חלק מהמתמודדים. כצפוי, רוב האנשים נוטים להשתמש בחיבור ה- VPN שלהם לגלישה בשעות הלילה המאוחרות.

NordVPN:

נורד-VPN-חצות

ExpressVPN:

Express-VPN-midnight

כריש Surf:

מבחני מהירות חצות לגלוש

ProtonVPN:

פרוטון-VPN-חצות

השוואה

לוגו NordVPN

Nord VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו ExpressVPN

אקספרס VPN

 • VPN הפרטי ביותר
 • בוער במהירות
 • רוב השרתים והמדינות של כל רשתות ה- VPN

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו VPN של פרוטון

פרוטון VPN

 • VPN שוויצרי
 • מומחים בפרטיות
 • לא המהיר ביותר

קנה עכשיו קרא סקירה לוגו Surfshark

VPN של Surfshark

 • מהירויות גדולות
 • שיא אבטחה נהדר
 • VPN חדש

קנה עכשיו קרא סקירה

התוצאות!

השתמשתי במהירות ההורדה כנקודת התייחסות, שהוקפתי בצהוב על צילומי המסך. לפי המהירויות היומיות הממוצעות בהתבסס על מבחני המהירות, NordVPN היא מנצחת עם מהירות ממוצעת של 6.33Mbps. הבחירה המועדפת עלי עבור VPN מהיר ואמין היא NordVPN שזכתה בכל מבחני המהירות שעשיתי.

קנו את NordVPN

סגנית האלופה הראשונה היא ExpressVPN עם מהירות יומית ממוצעת של 6.04Mbps. זהו שירות VPN מעולה עם כל האבטחה והאנונימיות שאפשר לצפות משירות VPN.

המקום השלישי מגיע לשירות Surfshark במהירות ממוצעת של 5.57Mbps. זהו ה- VPN הכי ידידותי לתקציב מבין כל הארבעה ברשימה זו.

ה- VPN הרביעי שנבדק כאן, ProtonVPN הראה מהירויות יומיות ממוצעות טובות של 5.34Mbps. ובכל זאת, זה הראה את ההבדלים הגדולים ביותר בין זמני הבדיקה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map