banner
banner

סקירת WCX

קריפטוסים

מידע נוסף

 • עמלות מסחר מבוססות פריסה
 • מסחר בשולי CFD
 • [email protected] דוא”ל

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

לְהַפְקִיד

 • ביטקוין

מטבעות

 • קריפטו בלבד

מינוף

 • קריפטו מ 5: 1 ל 20: 1, מט”ח עד 300: “1

יתרונות

 • מרווחי CFD הצרים ביותר של כל מתווך קריפטו.
 • הפקדות מיידיות.
 • טונות של מכשירים מיינסטרים וכמה קריפטוסים לסחר.

חסרונות

 • עליך להעלות תעודת זהות

WCX – המכונה WCEX – היא בורסת נגזרות קריפטו ו- CFD לביטקוין בלבד. ההסתמכות על ביטקוין מאפשרת רק מרווחים נמוכים באופן מרשים, ללא עמלות, והפקדות מיידיות / משיכות מהירות. יש טונות של שווקים מרכזיים שונים, וההבדל היחיד הוא שחוזים מתומחרים בביטקוין, כפי שנסביר להלן.

אז למי מיועד WCEX? ברור ש- WCEX ממלא חלל שהשאיר 1 ברוקר, שנתפס על ידי ה- FBI בשל הסכמתם לתעבורה בארה”ב, דבר ש- WCEX נמנע בעומק. לבעלי הצפנה באופן כללי WCEX מציעה פיתרון סביר למינוף או גידור של עסקאות, ויש גם שוק נגזרים בקטגוריות נכסים שונות כמו מט”ח, מניות וסחורות שכולן מיוצגות היטב ב- WCEX. ולבסוף, עבור סוחרי CFD שקונים כרגע CFD של קריפטו במקומות כמו plus500 וכדומה, WCEX היא אפשרות מעולה מאוד ועצומה..

פתיחת חשבון

משתחווים למצב הנורמלי החדש, שבו פלטפורמות מסחר אנונימיות מסתגרות על ידי ה- SEC, WCEX אכן דורשת הוכחה לכך שסוחרים אינם תושבי קובה, צפון קוריאה, איראן, סוריה או ארה”ב. (איזו מדינה לא נראית נכנסת לרשימה זו?) בכל מקרה, בהנחה שאינך מאחת מהמדינות הללו, תוכל להתחיל במהירות לסחור אך תידרש להגיש תעודת זהות ולהזין כמה פרטים ביוגרפיים :(.

פלטפורמת המסחר של WCX

פלטפורמת המסחר של WCEX מבוססת אינטרנט וידידותית למכשירים ניידים, עם טבלת שוקי סחר משולבת באופן אטרקטיבי, בצד תלוש המסחר ורשימת השוק..

בצד הקריפטו, השווקים מוגבלים ל- Crypto / USD, או ל- Crypto / BTC. ישנם כתריסר קריפטוסים המוצעים, כאשר מחדל בולט אחד הוא BCH (עליות ל- WCEX על הימנעות מכל הרעש הזה).

ישנם גם כמה עשרות צלבי מט”ח כולל כמובן כל הגדולות, סחורות כולל צלבי נפט, זהב, כסף וגז שונים, 13 מדדים לאומיים וכמה עשרות מניות.

תלוש המסחר מאפשר עצירת הפסד וקבלת הזמנות רווח – פשוט לחץ על מנופים מתקדמים – ומתכווננים.

כל חוזה שווה ערך ל 001 ביטקוין, כאשר חוזה אחד הוא העמדה הקטנה ביותר שניתן לפתוח. אחוז העלייה / הירידה במיקום שלך מחושב בביטקוין, ולכן כל תנודה בערך הביטקוין אינה משפיעה בשום אופן על הרווח או ההפסד בעסקאות שלך.

שים לב כי אתה יכול גם להתאים את רמות ההפקת רווח / הפסד מסיכום ההזמנה שלך לאחר ביצוע ההזמנה.

תוכל גם לערוך בקלות את סכום השוליים אם עמדתך בסכנת פירוק על ידי לחיצה על “ערוך” לצד שורת השוליים.

דרישות שוליים

WCEX שוקלת את מרווח כל מיקום בנפרד, מה שמאפשר לך, הסוחר, לבודד בקלות את מחיר הפירוק. פירוק מתרחש כאשר העמדה מאבדת 80% מהמרווח. אם, למשל, היית משתמש במינוף 10X, מחיר המכשיר הבסיסי יצטרך לנוע 8% בלבד מול המסחר שלך כדי לחסל את המיקום..

עמלות

כל העמלות נשמרות בפער – ולמרות שהמרווח צף על סמך מדד המחירים בו השתמשה WCEX, הם תמיד היו, כאשר נראה לנו, צרים מאוד, הרבה יותר צרים מהתחרות הרגילה. הנה, למשל, התפשטות btc / usd לעומת simplefx באותו זמן (שימו לב להבדלים בתמחור – WCEX במקרה גם זולה יותר ומשקפת יותר את השוק הרחב יותר, לפחות בזמן שצילומי התמונות הללו):

כך שהמרווח ב- WCEX הוא 9 דולר, ואילו סימפלפקס הוא 49 דולר.

עם זאת, קיים תשלום נוסף הנקרא ריקבון, אשר מוחל אחת לתקופה של 24 שעות, כאשר תקופת 24 השעות מתחילה מרגע פתיחת המשרה. שיעורי הדעיכה מוצגים בבירור בתלוש המיקום שלך, ורשימה מורכבת לעיון בהמשך.

מכשירים ממדים (עד) ריקבון (טווח)
BTC / USD 20: 1 -.05%
קריפטו נוסף 5: 1 עד 10: 1 מ -.02% ל -.05%
זוגות מט”ח 300: 1 מ -.01% ל -.05%
מדדים 20: 1 מ -.01% ל -.05%
סחורות 20: 1 עד 30: 1 מ -.02% ל -.05%
מניות 15: 1 -.05%

שורה תחתונה

WCEX מספקת תמחור טוב יותר מאשר חלופות הפקדת מיינסטרים, כמו פלוס 500; כמובן, כדי לנצל את התמחור האמור תצטרך לבטח את כל המסחר שלך בביטקוין, שהוא גשר רחוק מדי עבור חלקם. וככלל, אם אתה מסוגל לסחור בחוזים עתידיים במקום CFD, זו אפשרות טובה יותר מכיוון שאתה סוחר כנגד סוחרים אחרים ומפצה את החליפין רק בעמלות. בעוד ש- WCEX מקבל פיצוי רק על ידי המרווחים הצרים מאוד שלהם, אם הם מקפידים על אסטרטגיית הגידור שלהם, הם יכולים לתמרץ בכך שהלקוחות שלהם יפסידו כסף, מצב שלקוח אתה לעולם לא רוצה להיות.

בכל מקרה, ככל שמתווכים CFD, WCEX היא ללא ספק הטובה ביותר שם, במיוחד לאחר סגירת הברוקר 1..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me