WhatToMine – מטבעות קריפטוגרפיים מובילים שלא ניתן לכרות

כל חובבי הקריפטו יודעים איזה אלגוריתם כרייה ו וואטאמין הוא ומה שהוא עושה. תהליך כרייה כולל אימות עסקאות ויצירת חסימות חדשות, המכונה מטבע חדש, והאלגוריתם עולה בקושי לאורך זמן להתאמת זמני הייצור הממוצעים..

אבל יש כמה מטבעות קריפטוגרפיים שלא ניתנים לכרייה, רבים מכם עשויים לתהות על מה, אך זה נועד למאמר מאוחר יותר. במאמר של היום, נבחן כמה מהאלטקוינים הפופולאריים יותר שחסרים תמריץ כרייה, אך הם עדיין בעלי ערך.

אַדְוָה

אדווה לא נוצרה כדי לשמש כמטבע רגיל. הוא תוכנן לשימוש על ידי מוסדות במערכת הבנקאית ולא משתמשים בודדים, על מנת לזרז עסקאות חוצות גבולות ולגבות עמלות זולות יותר..

לא ניתן לכרות XRP, המטבע המקורי של פלטפורמת Ripple, ואין לה כורים. העסקאות מאומתות בבלוקצ’יין פרטי כדי להבטיח אמינות ומהירות.

אבל למה בעצם אי אפשר לכרות את ה- XRP? ובכן, הסיבה הראשונה היא שכל מטבעות ה- Ripple נוצרו ומנוהלים על ידי חברה אחת, כלומר מעבדות אדווה. למרות שהם מכחישים שיש להם שליטה מלאה על המטבע, מה שהוביל למחלוקות רבות ביחס להיבט זה.

100 מיליארד XRP נוצרו עד כה ורק 41 מיליארד נמצאים במחזור כרגע. בניגוד לביטקוין שיש לו היצע גדל והולך מתוך היצע מקסימלי של 21 מיליון, לא ניתן לשנות את ההיצע הכולל של ריפל, מכיוון שכל המטבעות שיהיו אי פעם נקברו מראש.

XRP הוא המטבע המדורג שני לפי שווי שוק של 13,000,110,726 דולר, שמחיר המסחר הנוכחי הוא 0.316764 $..

כּוֹכָבִי

לבלוקצ’יין Stellar יש מטבע מקורי בשם Stellar Lumens, XLM, שגם לא ניתן לכרותו. עם השקת הפלטפורמה נוצר מכסה כוללת של 100 מיליארד XLM. הדרך האחרת בה נוצר כוכבים חדשים היא באמצעות מנגנון אינפלציה, שיש לו שיעור קבוע של 1% בשנה. המטבעות החדשים מונפקים מדי שבוע ומופצים על ידי מערכת הצבעה.

הקרן לפיתוח כוכבים היא ארגון ללא כוונת רווח המסדיר את הפצת הכוכבים.

Stellar משיגה הסכם מבוזר על ידי שימוש באלגוריתם הקונצנזוס הקנייני משלו הנקרא Stellar Consensus Protocol (SCP), המשתמש במניינים / צמתים כדי להשיג הסכמה.

XLM מחזיקה במיקום השביעי מבחינת שווי השוק, המוערך בכ -1,948,363,405 דולר, ונסחרת כיום ב 0.101850 דולר ליחידה..

קרדנו


Cardano הוא הצפנה נוספת שאינה משתמשת בקונצנזוס “הוכחת עבודה” לצורך ייצור המטבעות שלה. במקום זאת, היא משתמשת באלגוריתם Proof of Stake הקנייני שלהם שנקרא The Ouroboros. כאשר שחרור חסימה חדשה לא יונפקו מטבעות ADA חדשים.

עם זאת, עדיין קיים תהליך כרייה אשר מעורב בתהליך הייצור ודמי העסקה עדיין ניתנים ל”כורים “. אז בואו נמשיך עם WhatToMine ונראה איך הדברים מתנהלים.

הכורים הם למעשה בעלי עניין, שהם צמתים לכרייה שמשקיעים בקרנות. כל בעלי העניין מחויבים לבחור מנהיג משבצות שהוא הישות היחידה שמסוגלת לשחרר חסימה.

כל משבצת מייצגת 20 שניות, כלומר חסימה מתפרסמת במרווח של 20 שניות. מנהיג משבצות נבחר על ידי בעלי העניין עבור כל משבצת.

ל- ADA שווי שוק של 1,113,758,798 דולר ומחירה הוא $ 0,042957, המדורג במקום ה -11.

EOS

EOS הוא מטבע שאינו ניתן לניצול, המעסיק פרוטוקול Proof of Work שהועבר להפצת חסימות וקונצנזוס. הפרוטוקול מבטיח שכל בעלי המטבעות ברשת יוכלו לבחור מפיק בלוקים.

הבלוקים החדשים מתפרסמים לאחר סיום 21 מחזורים. מספר הבלוקים שיוצר יכול לשחרר תלוי בכמה קולות שהוא / היא קיבלו מבעלי המטבעות.

בתחילה התבססה EOS על בלוקצ’יין את’ריום, אך בשנת 2018 היא השיקה רשת משלה ואחריה הוחלפו אסימוני ה- ERC-20 EOS.

EOS מדורגת במקום החמישי, בגלל מכסה של 2,199,769,490 דולר, והיא נסחרת כיום ב -2.43 דולר.

NEO

NEO הוא עוד קריפטו שלא ניתן לכרותו. לאחר השלמת פיתוחו, מכרות המפתחים מראש 100 מיליון מטבעות.

ה- Blockchain של NEO משתמש בפרוטוקול Proof of Stake כדי להפיץ את ה- NEO שלו ברשת. לטווח הארוך, הקונצנזוס מופץ גם הוא.

לפלטפורמה יש גם אסימון נוסף מלבד NEO שנקרא GAS, האסימון האחרון ניתן כפרס לאלה שמשקיעים במטבעות NEO. גַז משמש לתשלום עבור עמלות העסקה ברשת.

מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים של PoS דורשים מהמשתמש להשאיר את הארנק פתוח כל הזמן כדי לקבל את תגמולי ההימור שלו, אך לא עם NEO. משתמשים טענו כי הארנקים שלהם עם NEO מוערך יכולים לייצר גז שניתן למשוך כל חמש דקות.

NEO נמצאת במקום ה -17 על שווי השוק שלה $ 497,960,833 ומחיר המסחר של $ 7.66 הוא מטבע זה המומלץ על ידי ווטומין.?.

יוֹטָה

ההיצע הכולל של IOTA הוגבל ב -2,779,530,283 מטבעות. כל המטבעות הוטבעו במהלך שלב ה- ICO שלו, וכמו Ripple, הדרך היחידה להשיג את IOTA היא לרכוש אותו מהבורסה או ישירות מהחברה שלה. IOTA הוא פרויקט שנוצר כדי ליצור תקשורת בין מכונות המחוברות לאינטרנט של הדברים (IoT).

טכנולוגיית הליבה שלה, Tangle, היא מבנה נתונים חדש אשר פועל באמצעות גרף מכוון מכוון במקום בלוקצ’יין. כדי לבצע תשלום על ספר חשבונות מופץ לא טיפוסי זה, עליך לאמת שני תשלומים אחרים של משתמשים אחרים.

MIOTA מחזיקה בדירוג ה -13 על מכסה של 818,027,285 דולר ושווי של 0.294304 דולר.

מחשבות אחרונות על מהדורת וואטאמין

בקריפטו, תמריצים לכרייה הם אלה ששומרים על הכורים לאמת עסקאות ולהפעיל את הרשת.

אך כפי שכמה קריפטוסים הראו לנו, ישנן דרכים אחרות לשמור על קונצנזוס ומוטיבציה של משתמשים ברשת, כמו היערכות או פיתוח מקרה שימוש מוצק למטבע המדובר. נראה במאמר הבא WhatToMine בדיוק כדי להישאר מעודכן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map