כיצד לרכוש מונרו (XMR): היכן ניתן לרכוש מונרו בשנת 2021?

ביטקוין נהדר אבל לביטקוין יש בעיה: זה לא פטרי. ביטקוין אחד אינו שווה ביטקוין אחר.

אם אתה מקבל ביטקוין שנשלח בעבר באמצעות מיקסר, או שקושר איכשהו לפעילות בלתי חוקית, זה יכול לגרום לזה להיראות כאילו אתה קשור לעסקאות המוצלות..

זה המקרה גם אם אתה רוכש ביטקוין באופן לגיטימי ועם אפס ידע על השימוש שעבר.

ואז יש את הבעיה שבכל עסקה בביטקוין ניתן לעקיבה, מה שמקל על אנשים או תאגידים לעקוב אחר הכספים ולראות לאן שלחת את הביטקוין שלך ועל מה הוצאת אותו. במקרה הטוב כי יכולת המעקב אינה מזיקה, במקרה הרע היא עלולה ליצור בעיות חמורות במיוחד עבור אנשים החיים תחת משטרים סמכותניים.

היכנס למונרו, פיתרון לכל הבעיות הללו. מכיוון שמונרו הוא בלוקצ’יין פרטי, אין אפשרות לעקוב אחר ההיסטוריה של המטבע. זה הופך אותו לפטירי: כל מונרו נתון הוא טוב כמו כל אחר.

כנ”ל לגבי עסקאות עתידיות, אי אפשר לעקוב אחר מסלול מטבע דרך הבלוקצ’יין. זה הופך את מונרו למושלם עבור מי שיעדיף שאחרים לא יוכלו לראות מה הם קונים.

אז מונרו הוא מדהים והיית רוצה להשקיע בכמה. די הוגן, אבל השאלה שהרבה אנשים שואלים היא איך אני קונה את מונרו? התשובה פשוטה להפליא.

איפה אני קונה מונרו?

כפי שקורה לעיתים קרובות, בורסת המטבעות מבטחים היא המקום הטוב ביותר לקנות XMR Monero. Binance מציעה ארבעה זוגות מסחר של מונרו, כולל: BTC, USDT, BNB ו- ETH. לרוע המזל Binance אינו מציע זוג מסחר ישיר במטבעות פיאט, כלומר XMR / USD.

זה המקרה, ראשית תצטרך לרכוש קצת ביטקוין או אתר. אחרי שיש לך את זה אתה יכול לשלוח אותו ל- Binance ואז להשתמש בו כדי לקנות את Monero.

בעוד שמשתמשים בשיטה זו לרכישת מונרו יש כמה חסרונות, כלומר דמי מסחר, היתרון הוא שזוגי המסחר XMR / BTC ו- XMR / USDT ב- Binance הם נזילים ביותר. הרבה נפח פירושו שתוכלו לבצע את העסקאות שלכם במחיר הרצוי.

קונה מונרו עם דולר ארה”ב

אם אתה מעדיף לקנות ישירות את מונרו יש בורסת מטבעות קריפטוגרפית המציעה צמד מסחר ישיר של USD / XMR. חילופי הדברים הם קראקן, תלבושת מבוססת סן פרנסיסקו. זמין לכולם בארה”ב, למעט אלה המתגוררים בניו יורק, Kraken הוא בורסה אמינה עם היסטוריה ארוכה של אמינות.

הם מאפשרים למשתמשים לממן את חשבונם בדולרים באמצעות העברה בנקאית או באמצעות העברה בנקאית. אמנם נוח להשתמש בדולרים מבלי שנצטרך לרכוש תחילה ביטקוין, אך הבעיה שאנשים מסוימים נתקלים בה בקראקן היא שנפח המסחר נמוך מאוד..

לדוגמא, נכון לפרסום, הצמד XMR / USD על קראקן נסחר ב -1 / 20 בלבד של הכרך של זוג ה- XMR / BTC ב- Binance. להזמנות קטנות של כמה מאות דולרים זה לא משנה הרבה. עם זאת, הזמנות גדולות יותר צפויות להחליק.


אפשרות נוספת לכל מי שרוצה לקנות את המטבע הדיגיטלי מונרו היא להשתמש בכרטיס אשראי לצורך הרכישה. כך תוכל לעשות זאת.

כיצד לקנות XMR עם כרטיס אשראי

הדרך הבטוחה והקלה ביותר להשתמש בכרטיס אשראי כאמצעי תשלום עבור מונרו היא לקנות תחילה ביטקוין ואז להחליף אותו תמורת מונרו..

סוחרי קריפטוגרפים בינלאומיים, כולל אלה שרוצים לקנות XMR בריטניה, יכולים להירשם ל- Binance ולקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי דרך הפלטפורמה שלהם. זו אפשרות נהדרת שכן Binance היא חילופי אמינים עם חווית משתמש אינטואיטיבית.

איך קונים בכרטיס אשראי לאמריקאים

למרבה הצער, אמריקאים לא יכולים לקנות ביטקוין ב- Binance עקב תקנות. במקום זאת, אזרחים אמריקאים יכולים להשתמש ב- CEX.io כדי לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי. CEX היא בורסה באנגלית הפועלת במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים מאז 2013. יש להם מוניטין טוב של אבטחה והם אחת מהבורסות היותר אמינות בשוק..

בעוד ש- CEX קיבלו שאלות רבות מלקוחותיהם ששואלים כיצד לקנות מטבע מונרו, הם עדיין לא פתחו את המסחר ב- XMR. עם זאת, הם מאפשרים למשתמשים לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי.

רכישות בכרטיסי אשראי דורשות אימות KYC. זה נוהג נפוץ כדי להבטיח שהרוכש לא משתמש בכרטיס אשראי מרמה. CEX עשויה לבקש העתק של מסמכים מזהים כמו דרכון או רישיון נהיגה. הם עשויים גם לבקש העתק של הצהרת בנק או חשבון שירות על מנת לאמת את הכתובת שלך.

לאחר מסירת כל המסמכים הללו CEX יוודא את זהותך ואז ייתן לך גישה מלאה לשירותיהם. ברגע שזה יקרה תוכל לקנות ביטקוין עם כרטיס אשראי.

לאחר רכישת הביטקוין ב- CEX עליכם לשלוח אותו לארנק הביטקוין שלכם ב- Binance ואז להחליף אותו תמורת מונרו. אם כל זה לא נשמע כמו משהו שאתה רוצה לעשות יש אפשרות שלישית. זוהי אפשרות מצוינת לסוחרים ומשקיעים שרוצים לרכוש את מונרו אך אינם רוצים להירשם לבורסה.

כיצד לקנות מונרו באופן מקומי

למרות שמונרו תויג לעתים קרובות כקריפטוגרף לפושעים, אך למעשה מטרתו היא לתפקד כמזומנים דיגיטליים. הדבר הנהדר בשטר של 20 דולר הוא שהוא פטרי, אין לו היסטוריה (כפי שנדון בהקדמה) ולא ניתן לעקוב אחריו.

כשאתה קונה את מונרו בבורסה, עדיין לא ניתן לעקוב אחריו, עם זאת, תמיד תהיה רשומה שקנית את מונרו ויש רישום של כתובת מונרו ששלחת אליה. עבור אנשים מסוימים שאולי לא יעשו שום שינוי, אך עבור אלה שרוצים לשמור על אנונימיות מלאה הם יכולים לרכוש את מונרו באופן מקומי. ישנן מספר דרכים לעשות זאת.

LocalMonero

הדרך הפופולרית ביותר לרכוש את מונרו באופן מקומי היא באמצעות LocalMonero. זהו אתר אשר קיים כבר כמה שנים ופיתח מעקב חזק בקרב הקונים והמוכרים שלו.

אחת הסיבות לכך ש- LocalMonero פופולרית היא מספר הדרכים בהן היא מאפשרת לאנשים לקנות את מונרו. קונים המשתמשים בפלטפורמה יכולים…

  1. נפגש באופן אישי – פגוש את המוכר באופן אישי ותן לו מזומן תמורת מונרו. ודא כי אתה יכול לראות את Monero בארנק שלך לפני שאתה נותן למוכר ללכת.
  2. שלח מזומן באמצעות הדואר – זה נשמע מסוכן ואפשרות זו כנראה אינה מתאימה לכולם, אך ניתן לשלוח מזומנים למוכר באמצעות מערכת הדואר של USPS. ברגע שהמוכר יקבל את המזומן הוא ישלח את המונרו לארנק שלך. אם אתה מתכוון להשתמש באמצעי תשלום זה, עסקאות רק עם מוכרים מהימנים.
  3. ווסטרן יוניון / MoneyGram / PayPal – מלבד שימוש במזומן ישנן מספר דרכים להשיג את מונרו באמצעות אמצעי תשלום מקוונים שונים. אמנם שיטות אלה נוחות יותר מאשר לפגוש מוכר באופן אישי, או ללכת לסניף הדואר כדי לשלוח כסף מזומן, אך הן פחות אנונימיות.

3 טיפים לשמירה על בטיחותך של מונרו

להבין איך לקנות את מונרו הוא רק חלק אחד מהמשוואה. אחרי שקניתם את זה עכשיו עליכם לאחסן את מונרו XMR בצורה בטוחה כדי שהמטבע שלכם לא ייגנב או יתפשר אחרת..

בשל תכונות הפרטיות שלה מונרו קצת יותר קשה לאחסן כראוי מאשר מטבע אחר כמו ביטקוין או ריפל ולכן הגיוני לקחת את הזמן כדי להבין אמצעי אבטחה מתאימים..

  1. אחסן אותו על ספר חשבונות – למרות שלארנק החומרה של Trezor יש תמיכה של Monero XMR, הממשק אינו ידידותי במיוחד. לכן מומלץ לאחסן את מונרו בארנק חומרה לדג’ר. עבור ספר החשבונות כתובת הארנק מובנית ישירות לממשק הארנק, מה שהופך אותה לפשוטה לשילוב.
  2. אל תתרברב על אחזקות קריפטו – כל האבטחה הקריפטוגרפית בעולם לא יכולה לעשות הרבה כדי להילחם התקפת מפתח ברגים של 5 $. לטוב ולרע, קריפטוגרפיה קשורה לפעמים לעושר ואנשים ששומעים שהשקעתם עשויים לחשוב שאתה יעד טוב לשוד.
  3. לקבלת אבטחה מיטבית, הורד צומת מלא – בעת שימוש בארנק ה- GUI של מונרו יש שתי אפשרויות, באפשרותך להתחבר לצומת של מישהו אחר או להוריד את הצומת המלא שלך. החיסרון בחיבור לצומת של אדם אחר הוא שהם יכולים לזהות את כתובת ה- IP שלך ולעיין בעסקאות שלך. זה בלתי אפשרי אם אתה מפעיל את הצומת המלא שלך, ולכן אנו ממליצים לעשות זאת.

Monero XMR הוא בעל ערך מדהים כקריפטו מטבע פרטי. פרטיות זו, לעומת זאת, מגיעה עם מבצעים מסוימים כמו חוויית משתמש מסובכת במקצת. לכן חשוב במיוחד להבין את מונרו XMR לפני שאתה שולח את המטבע לארנק שלך או מתחיל לסחור בו בבורסה.

סיכום

מונרו הוא מטבע קריפטוגרפי מעניין. מאפייני הפרטיות שלו אומנם הופכים אותו למועיל לעסקאות בשוק השחור ברשת החשוכה. עם זאת, יותר מזה הוא מתפקד כמו שאמור להיות כסף, שם מטבע אחד טוב כמו כל מטבע אחר. ככה זה מזומן ועבור אנשים רבים זה היתרון העיקרי של מונרו XMR שהם יכולים להשתמש בו כתחליף מזומנים..

אבל איך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים של מונרו? כפי שציינו, זה לא ממש קל לקנות מונרו, או לסחור ב- XMR ל- AUD, כמו להשיג ביטקוין. במקרים רבים אתה צריך קודם לרכוש ביטקוין ואז להחליף אותו למונרו XMR, או שאתה יכול לרכוש XMR מבורסה כמו קרקן, אך יש נזילות נמוכה מאוד..

אני מקווה שתהליך זה לא מרתיע מדי. מונרו הוא מטבע נהדר ובין אם ברצונך לקנות מונרו בריטניה, באסיה או באמריקה, יש הרבה אפשרויות לעשות זאת. מכיוון שהם מכירים בסוחרי הצעות הערך של מונרו מתחילים לקבל יותר ויותר XMR, במיוחד מכיוון שיש לו זמני אישור מהירים וזול למשלוח..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map