banner
banner

כיצד לקנות אדווה (XRP) באיחוד האמירויות הערביות

Ripple (XRP) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בשוק. במדריך חדש זה, אנו נשתף אתכם כיצד לקנות אדווה באיחוד האמירויות הערביות. גם אם זה יכול להיראות קל עבור סוחרים מנוסים, זה לא כל כך פשוט עבור חדשים.

המדריך יסביר אילו חילופי המטבעות הטובים ביותר להיכנס לשוק באיחוד האמירויות הערביות. כאמור, Ripple הוא קריפטו ידוע במרחב זה, וכעת הוא המטבע הווירטואלי השלישי בגודלו אחרי Bitcoin (BTC) ואת’ריום (ETH).

ישנם מספר תחומי שיפוט שהסדירו את שוק הקריפטו. איחוד האמירויות הערביות הוא מקום בו טכנולוגיית הבלוקצ’יין משגשגת בשנים האחרונות. ריפל התרחבה גם בשוק עם המוסדות הפיננסיים של איחוד האמירויות הערביות. לפיכך, זו יכולה להיות הזדמנות טובה עבור המשתמשים לרכוש את Ripple.

בסעיפים הבאים נראה לך אילו מהאפשרויות הטובות ביותר לרכוש אדווה באיחוד האמירויות הערביות.

מה זה אדווה?

התפתחויות XRPcryptopolitan.com

כפי ששיתפנו אתכם בעבר, Ripple היא חברה מכובדת ומבוססת בתעשיית הקריפטו. המטרה העיקרית שעומדת מאחוריה היא להציע פתרונות פיננסיים מתקדמים לחברות ובנקים ברחבי העולם.

כיום, בהחלט קשה להעביר כספים ממדינה למדינה אחרת. העברות אכן יקרות ואטיות לביצוע עבור אנשים פרטיים וחברות פיננסיות. ריפל מציעה מספר פתרונות לבעיה זו, ואחד מהם מבוסס על XRP.

פתרון נזילות לפי דרישה (ODL) זה מספק נזילות למגוון רחב של זוגות פיאט. חברות יכולות לשפר בקלות את ההעברות שלהן במסדרונות ספציפיים באמצעות קריפטוגרפי XRP. באמצעותו, עלויות וזמני עסקאות יופחתו באופן מאסיבי.

כרגע, Ripple עובדת עם כ -300 חברות מאזורים שונים. הם מאפשרים לחברות אלה להתחבר ל- RippleNet, רשת פיננסית. RippleNet הופכת את הקשרים בין חברות פיננסיות להרבה יותר קל ומהיר מבעבר.

בעתיד, אזור המזרח התיכון ואיחוד האמירויות יכולות למלא תפקיד חשוב בהתרחבות של ריפל. בנוסף לכך, זה יכול להיות מוקד להרחבת ריפל לאזורים אחרים. למד כיצד לקנות אדווה באיחוד האמירויות באמצעות מדריך קצר זה.

כיצד לקנות אדווה באיחוד האמירויות הערביות

אם אתה רוצה להיות חלק משוק הקריפטו, אתה יכול להתחיל ברכישת Ripple. מטבע וירטואלי זה הגיע למחירו הגבוה ביותר בינואר 2018, כאשר נסחר בסביבות 3.85 דולר. למרות שאנחנו יכולים רק לשער לגבי עתידו, ישנם כמה משקיעים שרוצים להיכנס לשוק.

אנו נשתף אתכם בכמה מהפלטפורמות הטובות ביותר לרכישת XRP באיחוד האמירויות הערביות. בורסות קריפטו הן הדרך הטובה ביותר לקנות לא רק XRP אלא גם מטבעות וירטואליים אחרים. גם אם אתה יכול להשתמש בפלטפורמות P2P ובמזומנים, הבורסות הן מאוד ידידותיות ופשוטות.

אם סחרת בנכסים דיגיטליים זמן רב יותר, המדריך הזה ירחיב את הידע שלך. אם אתה רק משתמש חדש, זה יהיה המדריך הטוב ביותר שתמצא כיצד לקנות אדווה באיחוד האמירויות הערביות..

קח בחשבון כי בדרך כלל נדרשות חילופי חילופי תאימות לתקנות Know-Your-Customer (KYC). מדובר בדרישות חוקיות שהתרחבו ברחבי העולם כדי למנוע מימון טרור ופעילויות פליליות אחרות. למרות זאת, חילופי דברים נוטים להיות שימושיים מאוד עבור משתמשי הצפנה.

BitOasis

חילופי מטבעות קריפטו זה שנוצרו בשנת 2015 יהיה מאוד שימושי עבורך לגישה לשוק. זוהי כעת אחת מהבורסות הפופולריות ביותר לא רק באיחוד האמירויות, אלא גם במזרח התיכון.

הפלטפורמה מציעה למשתמשים אפשרות לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים. חלק מהמטבעות הווירטואליים הכלולים מלבד XRP הם ביטקוין (BTC), ליטקוין (LTC), ואת’ריום (ETH). עם זאת, הם תומכים גם בנכסים דיגיטליים רבים אחרים.

ראוי להזכיר זאת BitOasis מקבל פיקדונות פיאט. זה יקל עליך הרבה יותר להיכנס לשוק ולהתחיל לטפל במטבעות וירטואליים. לא כל המרכזיות מאפשרות אפשרות זו. למרות שרבים תומכים בדולר וביורו, רק מעטים מהם מטפלים ב- XRP / AED.

על פי האתר הרשמי שלהם, BitOasis מציעה שירותים בשפה הערבית. זה בהחלט יתרון בהשוואה לבורסות אחרות שאולי אין אפשרות זו. בנוסף לכך, יש להם חילופי מקצוענים לסוחרים מקצועיים יותר. אם אתה רוצה להרוויח מהתנודתיות בשוק הקריפטו, זו יכולה להיות פלטפורמה טובה עבורך.

לגבי העמלות, יש להם עמלות סטנדרטיות עבור כל משתמש שמשתמש בסחר. בנוסף, סוחרים המטפלים בכמויות גדולות של כספים יוכלו לקבל הנחה בעמלות ששולמו.

BitOasis תהיה ללא ספק אחת הפלטפורמות הטובות ביותר כיצד לקנות Ripple באיחוד האמירויות הערביות. קח בחשבון שלא כל הבנקים עשויים לאפשר לך לשלוח כספים ל- BitOasis.

CEX.IO

מדובר בבורסת קריפטוגרפים גדולה יותר עם נוכחות עולמית ועם שירותים אחרים. פלטפורמה זו בהחלט תעזור לכם לקנות Ripple באיחוד האמירויות בכמה צעדים ספורים. CEX.IO תומך במגוון רחב של מטבעות וירטואליים, בדומה למה שמציעה BitOasis.

עם זאת, CEX.IO מציע למשתמשים אפשרות לסחור עם מגוון רחב של מטבעות וירטואליים. המשרד מקבל העברות Crypto Capital, Visa, Mastercard ו- SEPA. עם זאת, בחלק מההפקדות יש עמלות, שהמשתמשים יצטרכו לקחת בחשבון בעת ​​ביצוע ההפקדה.

ל- CEX.IO היתרון שיש נזילות גבוהה וספר הזמנות עמוק. יתר על כן, הם מציעים מגוון רחב של כלי מסחר שיקלו על סוחרים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים. בעזרת כלים אלה, למשתמשים מומחים יהיה מושג טוב יותר על שוק הקריפטו כולו.

אנשים שרוצים לקבל ניידות קיצונית תהיה להם אפשרות להשתמש באפליקציה לנייד. יישום CEX.IO זה יהיה שימושי כיצד לקנות אדווה באיחוד האמירויות הערביות. משתמשים ללא מחשב יוכלו לעשות זאת גם בכמה צעדים פשוטים.

לבסוף, אם אתם חדשים, ממשקים מהירים וקלים להבנה יעזרו מאוד. CEX.IO מציע ממשק פשוט זה עם אינדיקציות ברורות כיצד לקנות Ripple באיחוד האמירויות הערביות.

בינאנס

למרות שחילופי הצפנה הזו אולי לא מציעים תמיכה ב- AED, היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר. Binance גדל מאז 2017. אם כבר יש לך מטבעות וירטואליים, זוהי אולי פלטפורמת הקריפטו הטובה ביותר כיצד לקנות Ripple באיחוד האמירויות הערביות..

אתה יכול לשלוח רק כמה כספים לפלטפורמה זו מבורסה אחרת או מארנק קריפטו. בדרך זו, תהיה לך ההזדמנות להחליף את הכספים ב- Ripple. Binance, לעומת זאת, היא פלטפורמת הצפנה מרובת שירותים. הם מציעים יותר מסתם פתרונות מסחר פשוטים.

אנשים יכולים להשתמש ב- Binance כדי להשקיע נכסים דיגיטליים או להשקיע בפתרונות לזמן קבוע. באופן זה, למשתמשים תהיה הזדמנות לרכוש מטבעות וירטואליים ולגוון את השקעותיהם.

לבינאנס מספר רב של זוגות מסחר עם XRP ומטבעות וירטואליים אחרים. זה יהיה פיתרון נהדר למי שרוצה להחזיק תיק גדול יותר של מטבעות קריפטוגרפיים.

בעתיד, ייתכן שיש אפשרות לביננס להוסיף את תמיכת ה- XRP / AED. זה יכול למשוך מספר גדול יותר של משתמשים לפלטפורמה ולשוק הקריפטו.

ארנק חומרה Ledger

לכל חילופי הדברים האמורים נקודת כישלון שעלולה להשפיע על חייכם הכלכליים, מכיוון שהם בדרך כלל ממוקדים על ידי האקרים ותוקפים שרוצים לגנוב כספים.

על מנת שמשתמשים יגנו על ה- XRP שלהם ועל מטבעות וירטואליים אחרים, עליהם לחלץ את המטבעות שלהם. הדרך הטובה ביותר להחזיק כספים אלה היא באמצעות ארנק חומרה. אחת מיצרניות ארנקי החומרה הפופולריות בעולם היא Ledger.

Ledger מציעה כעת שני מכשירים עיקריים: Ledger Nano S ו- Ledger Nano X. בעזרת שני הארנקים הללו המשתמשים יכולים להיות בטוחים ב 100% שהכספים שלהם יהיו מוגנים בכל עת. ה- XRP והמטבעות הווירטואליים לא יחוברו לאינטרנט, מה שיוריד לאפס את הסיכויים להיפרץ.

סיכום

תהליך רכישת Ripple באיחוד האמירויות הערביות הוא משימה פשוטה מאוד אם אתה משתמש קריפטו מומחה וארוך טווח. עם זאת, זה עשוי להיות קשה איכשהו למצטרפים חדשים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לפתוח חשבון בבורסות הנ”ל ולממן את חשבונך.

בעתיד עשויים להופיע בשוק פתרונות חדשים עבור אנשים שיש להם גישה ל- Ripple. כרגע, אם אתה משקיע קריפטו ומחזיק, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להחזיק את הכספים שלך בארנק חומרה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me