banner
banner

כיצד ואיפה לקנות אדווה (XRP) | מדריך למתחיל

לקנות Ripple זה לא שונה מקניית מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. התהליך הוא די פשוט, אך הוא שונה בהתאם לשירות ההחלפה שבו ברצונך להשתמש.

והבחירה הזו מסתכמת בזמינות ובתשלום. בעוד שחלוקה אחת עשויה להיות עמלות נמוכות יותר מאחרות, ייתכן שהיא לא תהיה זמינה במדינתך.

אז בואו נעבור על 4 משירותי חילופי הקריפטו הפופולריים ביותר ונראה אילו אפשרויות קיימות.

כיצד לקנות אדווה ב- Coinbase

כשמדובר בחילופי קריפטו, Coinbase היא פלטפורמת ה- go-to עבור משתמשים רבים.

כדי לקנות Ripple (XRP) דרך Coinbase, ראשית עליך להירשם לחשבון. זה לוקח לא יותר משתי דקות. לאחר מכן יהיה עליך לקשר אמצעי תשלום לחשבונך, תוך בחירה בין PayPal, חשבון בנק יורו, אשראי / כרטיס חיוב.

עם כל ההגדרות, פשוט לחץ על כפתור “סחר” ובחר את מטבע הקריפטוגרפיה שתרצה לקנות וכן את הסכום.

בנוסף, תוכלו גם לעבור לדף אדווה ולקנות באמצעות הווידג’ט שבצד ימין של המסך.

עמלות מסחר ב- Coinbase

עבור עסקאות קנייה / מכירה, Coinbase גובה פריסה של כ- 0.50%. עם זאת, זה עשוי להשתנות בהתאם לתנודות המחירים של המטבע האמור.

בנוסף, הם גובים עמלת Coinbase שיכולה להיות אחוז שטוח או משתנה בהתאם לאזור, תכונת המוצר או סוג התשלום. העמלות האחידות הן:

 • אם סכום העסקה הכולל נמוך מ- $ 10 או שווה, העמלה היא $ 0.99;
 • אם סכום העסקה הכולל הוא יותר מ- $ 10 אך קטן או שווה ל- $ 25, העמלה היא $ 1.49;
 • אם סכום העסקה הכולל הוא יותר מ- $ 25 אך קטן או שווה ל- $ 50, העמלה היא $ 1.99;
 • אם סכום העסקה הכולל הוא יותר מ- $ 50 אך קטן או שווה ל- $ 200, העמלה היא $ 2.99.

כיצד לקנות XRP ב- Kraken

קניית אדווה ב- Kraken מתחילה בדיוק כמו בכל חילופי חילופי עסקים אחרים – הרשמה לחשבון. תהליך ההרשמה קל, אך עליך לאמת את חשבונך כדי להתחיל לסחור.

Kraken מאפשר לך לבחור מבין שלושת סוגי החשבונות שלה – Starter, Intermediate ו- Pro. מומלץ בדרך כלל חשבון התחלתי, והוא מבקש רק שם מלא, כתובת דוא”ל, כתובת ראשית ומספר טלפון.

סוגי החשבונות שונים מבחינת מגבלות המסחר והתכונות הניתנות, אך אלא אם כן אתה משקיע מחויב או עסק גדול, חשבון התחלתי ישמש את מטרתו.

לאחר שבחרת את סוג החשבון שלך, כל שעליך לעשות כדי להפקיד הוא לעבור לכרטיסייה מימון. כאן תוכלו לבחור בין מטבעות פיאט (USD, EUR או GBP) לבין מטבעות קריפטוגרפיים (BTC, ETH, LTC, XRP או USDT). בחר את אחד שברצונך להשתמש בו, לחץ על הפקדה, ואתה יכול להתחיל.

לאחר שהכספים שלך זמינים, עבור לכרטיסייה “סחר” ובחר את צמד המסחר שבו ברצונך להשתמש (XRP / XBT, XRP / EUR וכו ‘).

עמלות מסחר בקרקן

Kraken גובה עמלה בעת ביצוע ההזמנה (מותאם להזמנת משתמש אחר). עמלה זו עשויה לנוע בין 0% ל -0.26% מערך ההזמנה הכולל, והיא תלויה בדברים הבאים:

 • צמד הקריפטוגרפים הנסחר;
 • מחזור המסחר שלך למשך 30 יום בדולר ארה”ב;
 • בין אם ההזמנה שלך היא יצרנית או לוקחת.

בנוסף, אם אתה סוחר באמצעות מינוף, יחולו עוד 2 עמלות:

 • דמי פתיחת שוליים;
 • עמלת גלגול שוליים.

כיצד לקנות אדווה בינאנס

Binance היא עוד חילופי קריפטו פופולאריים ביותר, הזמינים כמעט ברחבי העולם, ומחויבים בעמלות העסקה הנמוכות ביותר עבור עסקאות קריפטו לקריפטו..

המשמעות היא שכדי לקנות XRP ב- Binance, בדרך כלל תזדקקו לקריפטוגרפיה אחרת.

אך אין זה אומר שהם אינם מקבלים תשלומים בדולר ארה”ב / יורו. עסקאות פיאט זמינות גם ב- Binance, אך עמלות גבוהות יותר מעסקאות קריפטו.

כדי להתחיל לסחור ב- Binance, תחילה עליך חשבון. תהליך ההרשמה הוא מהיר, מכיוון שאתה רק צריך לספק דוא”ל, סיסמה ואישור דוא”ל לאחר ההרשמה. אתה יכול גם לאפשר 2FA באמצעות Google / SMS כדי לשפר את האבטחה, אך הצעד אינו נדרש.

עם זאת, אם ברצונך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים, Binance דורש ממך להשלים את אימות KYC, שניתן לעשות זאת באמצעות הגדרות חשבונך..

ביצוע הפקדה על Binance

אם אתה רוצה לקנות Ripple באמצעות מטבע קריפטוגרפי, עליך לעבור לארנק שלך, בחר באפשרות “הפקדה”, ובחר את המטבע שאליו ברצונך להפקיד. לאחר שבחרת את המטבע הקריפטוגרפי, הכתובת תוצג.

אתה יכול לשלוח את המטבע שלך מארנק, כגון Coinbase, לכתובת המוצגת ב- Binance. המטבעות יופקדו בחשבונך לאחר אישור הרשת הדרוש.

אם בחרת EUR, יהיה עליך להשלים את תהליך KYC. לאחר השלמתם, תוכלו לבחור להפקיד באמצעות:

 • ארנק אדווקאש;
 • כרטיס בנק (ויזה או מאסטרקארד);
 • כסף מושלם;
 • ארנק Epay;
 • משלם;
 • FasaPay.

לאחר הפקדת המטבעות שלך, עליך לעבור לדף “Exchange” בארנק שלך ולחפש Ripple (XRP), לחץ על סחר ובחר את צמד המסחר שבו ברצונך להשתמש. לדוגמא, אם הפקדת BTC, עליך לבחור את זוג ה- XRP / BTC.

תועבר לדף דומה לזה ותוכל להשתמש ביישומונים הימניים התחתונים כדי לקנות או למכור XRP.

Binance מציע 2 שיטות קנייה – הזמנת שוק או הזמנת מגבלה.

סדר השוק מומלץ למתחילים. זה מאפשר לך להקליד את כמות ה- XRP שאתה רוצה לקנות בתעריף הנוכחי.

הזמנת המגבלה מאפשרת לך לבחור את המחיר שבו תרצה לקנות את המטבע. לאחר שהתעריף יגיע למחיר זה, ההזמנה תושלם אוטומטית.

עמלות מסחר של Binance XRP

לבינאנס מערכת עמלות מסחר משתנה, אשר מעריכה את נפח המסחר שלך במהלך 30 הימים האחרונים ומקצה לך רמת מסחר. כל המידע זמין בעמוד זה.

כל ההפקדות ב- Binance הן בחינם, אולם למשיכות יש שיעור קבוע המבוסס על מטבע הקריפטו שברצונך להשתמש בו.

כיצד לקנות אדווה באמצעות חותמת ביט

על מנת להתחיל לקנות את Ripple ב- Bitstamp, עליך להירשם לחשבון ולהשלים את אימות KYC. אתה יכול לבחור בין חשבון אישי או חשבון ארגוני.

לאחר סיום תהליך ההרשמה, כל שעליך לעשות בכדי להפקיד כספים הוא לעבור למקטע “הפקדה” ולבחור את מטבע ההעדפה שלך. ניתן להפקיד באמצעות SEPA, העברה בנקאית בינלאומית, או לרכוש ישירות באמצעות כרטיס אשראי. בנוסף, ניתן להפקיד באמצעות ביטקוין, ביטקוין מזומן, ליטקוין, ריפל או את’ריום.

על פי סוג ההפקדה שלך, הכספים שלך יהיו זמינים בחשבונך לאחר האישור.

על מנת לקנות Ripple (XRP), עבור למקטע קנייה / מכירה, בחר את צמד הקריפטוגרפים שבו ברצונך להשתמש, והזן את ההזמנה. Bitstamp מציעה 3 זוגות מסחר שתוכלו להשתמש בהם – XRP / EUR, XRP / USD ו- XRP / BTC. לאחר בחירת צמד המסחר, עליכם לבחור אחד מארבעת סוגי ההזמנות הקיימות:

 • הזמנה מיידית;
 • צו הגבלה;
 • צו שוק;
 • עצור סדר.

לבסוף, הזן את הסכום שברצונך לרכוש והגיש את ההזמנה.

עמלות מסחר של חותמת ביט

עבור כל זוגות המסחר, Bitstamp מחייבת עמלת מסחר משתנה המבוססת על נפח המסחר שלך למשך 30 יום בדולר. אם נפח המסחר שלך נמוך מ -10,000 דולר, עמלת המסחר היא 0.50%.

בנוסף, ל- Bitstamp יש דמי מסחר שונים בהתבסס על סוג התשלום שבו אתה משתמש. אלה יכולים להיות קבועים (3.00 אירו למשיכות SEPA) או משתנים (5% עבור כל רכישת כרטיס אשראי).

מחשבות אחרונות

כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, רכישת Ripple די נגישה.

אתה יכול להשתמש בכרטיסי חיוב או אשראי, חוטי בנק או העברות בנקאיות, PayPal או מטבעות קריפטוגרפיים כדי להתחיל לסחור ב- XRP. לרבות מפלטפורמות החליפין שהוזכרו יש גם אפליקציות סלולריות, מה שהופך את רכישת ה- Ripple לנגישה הן למשתמשי שולחן העבודה והן למובייל.

אַדְוָה הוא אלטקוין עם פוטנציאל גבוה מאוד ומדרגיות גבוהה, העולה לעתים קרובות על אלף עסקאות בשנייה. זה מקובל בדרך כלל בכל שירותי חילופי הקריפטו הגדולים, ותוכניות עתידיות כוללות שיתוף פעולה עם בנקים ומוסדות גדולים.

בסך הכל, ראפל שווה לפקוח עין, עם אימוץ שמתגבר לאט אבל בטוח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me