banner
banner

כיצד ליצור ארנק אדווה (XRP) מדריך למתחיל

מכיוון ששוק הקריפטו מתחיל למשוך תשומת לב שוב לאחר שביטקוין (BTC) עלה על 15,000 $, משתמשים מנסים לחפש דרכים חדשות לאחסן את המטבעות הווירטואליים שלהם..

במאמר זה נדבר על אופן יצירת ארנק Ripple לאחסון המטבעות שלך. זה יכלול שני ארנקים קרים (Ledger and ארנקי נייר) וארנקים חמים.

ידע בסיסי אודות אדווה (XRP)

Ripple, החברה העומדת מאחורי המטבע הווירטואלי XRP, פועלת בשנים האחרונות במטרה להציע פתרונות חדשים לחברות פיננסיות ברחבי העולם להעברת כספים מעבר לגבולות. אם חברה רוצה לשלוח או לקבל כסף, היא יכולה להשתמש בשירותי Ripple בקלות או אפילו לרכוש XRP ולהשתמש בה למקור נזילות..

אנשים, חובבים ומשקיעים סבורים כי XRP עשוי לעלות בערכו בעתיד. כל זאת, בזכות בנקים וחברות גדולות הרוכשות אותו לצורך עיבוד עסקאות מעבר לגבולות. אם יש מסדרון פיאט לא נזיל, יהיה קשה לחברות לבצע העברות. באמצעות XRP, חברות יכולות לרכוש את המטבע הווירטואלי בקלות במטבע המקומי, לשלוח אותו למדינה אחרת ולמכור XRP במטבע המקומי..

התהליך הנ”ל ייקח שניות ספורות בלבד להסתיים, והוא יעלה רק חלק קטן ממחיר עסקה מסורתית בין פיאט לפיאט. נכון לעכשיו, כל מטבע XRP ניתן לרכוש תמורת 0.222592 אירו, ושווי השוק שלו הוא 9,956,072,621 אירו. זה הופך את XRP לקריפטוגרפי הרביעי בגודלו אחרי Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- Tether (USDT).

יצירת ארנק אדווה החומרה הראשון שלך

אם כבר רכשתם מטבעות XRP ראשונים בבורסה, כדאי לכם לדעת כיצד לאחסן את הכספים הללו. השארת מטבעות וירטואליים בבורסה מסוכנת מאוד. בעבר, רבות מהבורסות הללו נפרצו, שבסופו של דבר השפיעו על כספי המשתמשים.

זו הסיבה שהדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש בארנקים אליהם יש לך גישה למפתחות הפרטיים. זה יהיה שימושי מאוד כדי להגן על המטבעות שלך ועל הכספים שלך. אתה צריך להיות האדם היחיד עם גישה למפתחות הפרטיים של הארנק שלך.

ארנק ה- Ripple הטוב ביותר שתוכלו להשתמש בו הוא אלה שמספק Ledger. Ledger היא חברה המציעה שירותים ומוצרים למשתמשי הצפנה המעוניינים להגן על כספם ומטבעותיהם.

חשוב יותר מכל, אינך צריך ליצור אותו כיוון שאתה פשוט קונה אותו. Ledger מוכרת שני מכשירים עיקריים, Ledger Nano S ו- Ledger Nano X. האחרון הוא ארנק מתקדם יותר שהותאם לעבודה ללא צורך בכבל. באמצעות Bluetooth תוכלו לחבר אותו ישירות למחשב או לסמארטפון ולהשתמש באפליקציית Ledger Live בכדי לטפל בכספיכם.

שני ארנקי החומרה הללו מוכרים כיחידות הטובות ביותר בשוק בשל מאפייני האבטחה והפונקציות שלהם. הארנק הטוב ביותר של Ripple יהיה זה המאפשר לך לאחסן את כספיך בבטחה, ויגן עליהם לטווח הארוך אם אתה משקיע..

אם אתה רוצה להתחיל להשתמש בארנק לדג’ר, תצטרך לרכוש אותו דרך האתר הרשמי שלהם. מחירו של Ledger Nano S הוא € 59 ומגיע במגוון רחב של צבעים. בינתיים ניתן לרכוש את לדג’ר ננו X במחיר של 119 אירו. אם אתה רוצה להיות מוגן עוד יותר, אתה יכול לרכוש בקלות את שני הארנקים ולקבל את תצורת ארנק ה- Ripple הטובה ביותר בשוק. משתמשים שרוכשים את Ledger Nano X ו- Ledger Nano S יחד ישלמו מחיר של 149 €.

כדי להקים ארנק זה, תוכלו פשוט לעקוב אחר ההוראות שמספקת החברה באתר הרשמי שלהם או דרך מדריך ההוראות שתמצאו בתיבה של ארנק ה- Ripple שרכשתם לאחרונה..

כדי לשלוח את ה- XRP הראשון שלך ל- Ledger Nano שקנית, יהיה עליך להוריד את יישום ה- XRP לארנק. לאחר מכן התחל להשתמש באפליקציית Ledger Live שתנחה אותך לאורך כל תהליך הטיפול במטבעות שלך. זה מאוד ידידותי למשתמש, כלומר מאוד לא סביר שתיתקל בבעיה בקבלת מטבעות ה- XRP שלך.

יצירת ארנק אדוות הנייר שלך

האפשרות הנ”ל שימושית מאוד למשתמשים ארוכי טווח המחזיקים כמות גדולה של XRP במכשירים שלהם. עם זאת, איכשהו יהיה קשה לחדשים להתחיל להשתמש בארנק שיש לרכוש ולהקים.

אם אתה רוצה לאחסן את המטבעות שלך ולהיות הבעלים האמיתי של הכספים שלך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות אם אין לך ארנק חומרה הוא להשתמש בארנק נייר. ארנק נייר מאוד שימושי מכיוון שהוא יספק לך את השקט הנפשי שאתה צריך כדי לאחסן את הכספים שלך, בידיעה שהאקרים או תוקפים לא יוכלו לגשת אליהם..

coinswitch.co

על מנת ליצור את ארנק Ripple הנייר שלך, תצטרך ללכת אל ה- אתר רשמי ופעל לפי ההוראות המופיעות שם. זה יהיה קל מאוד להגדיר את הארנק הזה. אתה רק צריך ליצור את ארנק הנייר שלך, להדפיס אותו או להוריד את היישום לטלפון שלך.

לארנק נייר זה יהיו פונקציות דומות לארנק חומרה, אך זה יהיה פשוט פיסת נייר. זו הסיבה שאתה צריך להיות זהיר מאוד באופן הטיפול בארנק הזה. זה יכול ללכת לאיבוד או להרוס בצורה קלה אם אינך זהיר מספיק.

לאחר שנוצר נייר הארנק, תוכלו לשלוח אליו כמה כספים. תוכל לעשות זאת מארנק אחר או מחליפין אם רכשת לאחרונה כמה מטבעות XRP. הכתובת שתדפיס היא הכתובת בה תוכל לשלוח את המטבעות.

לארנק Ripple זה תהיה אפשרות לקבל כמה שיותר XRP לפי הצורך. עם זאת, בדרך כלל שימושי ומומלץ להחזיק ארנקים שונים היכן לאחסן את הכספים שלך למקרה שמשהו יקרה לראשון. בנוסף אליו תצטרך להגן על המפתחות הפרטיים של ארנק נייר זה.

למרות שמדובר בפתרון טוב מאוד לאחסון מטבעות ה- XRP שלך, יש לכך חיסרון: הוא לא נוח לשימוש על בסיס יומי. יהיה לך מאוד שימושי לאחסן XRP אם לא תשתמש בהם במשך תקופה ארוכה.

יצירת ארנק חם של אדווה

אם אתה רוצה ליצור ארנק Ripple חם, זה עשוי להיות קל ומהיר יותר מאשר עם פתרונות אחרים. עם זאת, זו אפשרות פחות מאובטחת מאשר ארנקי חומרה או נייר, הנחשבים לארנקים לאחסון קר – הם אינם מחוברים לאינטרנט..

ארנקים חמים יכולים להיות הפתרונות הניתנים על ידי מרכזיות, יישומי סמארטפונים או שירותים מקוונים. יש בשוק ארנקים רבים של Ripple אליהם ניתן לגשת דרך האינטרנט והם ידידותיים מאוד למשתמש.

באופן כללי, אם אתה נוהג להוציא את מטבעות ה- XRP הווירטואליים שלך, בהחלט תרצה להשתמש בארנקים אלה לא כדי לאחסן את כל המטבעות שלך אלא לקבל כמות קטנה של XRP שתשמש בכל עת שתרצה לעשות זאת. אם יש לך את הארנק בסמארטפון שלך, תיקח איתך את כספי ה- XRP לכל מקום שאתה לוקח את המכשיר שלך.

עם זאת, אם ברצונך להיות בטוח שהכספים שלך נמצאים במקום בטוח, עליך להשתמש בארנק שולחן עבודה במחשב נקי ולא הושפע בעבר מווירוסים. תוקפים רבים נוטים להתקין תוכנות זדוניות במחשבים באמצעות מגוון רחב של קבצים.

על מנת ליצור ארנק חם בבורסה, תצטרך לפתוח חשבון בפלטפורמה שלהם ולרכוש קצת XRP. אם היו לך בעבר כמה מטבעות XRP, אתה יכול גם לשלוח אותם לארנק זה.

סיכום

במאמר זה, שיתפנו אתכם כיצד ליצור ארנק Ripple וכמה קל להתחיל לקבל או לאחסן את הכספים שלכם. לסיכום, האפשרות הטובה ביותר לאחסן את ה- XRP שלך היא להשתמש בארנק Ripple חומרה. זה יגן על הכספים שלך מפני התקפות והאקרים שמכוונים לבורסות וארנקים ופלטפורמות קריפטו אחרים בשוק.

אם אתה מעדיף ניידות, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להשתמש בארנק חם, כגון ארנק נייד או שולחן עבודה. זה הולך להיות חסר ביטחון רב יותר עבור הכספים שלך אם אתה משקיע לטווח הארוך בהתחשב במחשב שלך או במכשירים הניידים שלך יכול להיות נגוע בווירוס..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me