banner
banner

כיצד לקנות אדווה (XRP) ב- Binance

קנה אדווה על בינאנס

ל- Ripple היה פנומנלי בשנה שעברה, עם המון פיתוחים חדשים, שותפויות חדשות ומרתקות, והישגים שונים אחרים, למרות שוק הדובים האימתני. לכל אלה הייתה השפעה כזו על השוק, עד כי XRP, המטבע המקורי של Ripple, מדורג כעת במקום השני CoinMarketCap, “גניבת” הכתר ממושך מראשו של את’ריום.

נראה שיש הסכמה כללית בקרב מומחי קריפטו ומשקיעים מובילים כי XRP יהפוך למבוקש עוד יותר בשנת 2019, רק כדי לחזק את מעמדה כמטבע לוהט מאוד. אם אתה מעוניין כרגע להשקיע Ripple, אז לקנות XRP הוא הצעד הראשון.

קנו XRP ב- Binance

למרבה המזל, ישנן מספר רב של חילופי קריפטו שממנו כל אחד יכול לקנות Ripple בקלות כמעט ללא מאמץ. עם זאת, עד היום, Binance נותרה אחת האפשרויות הטובות ביותר שיש שם. למרות היותה אחת מחילופי הקריפטו החדשים בשוק, Binance עשתה את דרכה לראש טבלאות הפופולריות הודות לשירותי חילופי הקריפטו-קריפטו שלה, מספר מרשים של ICO, יחס מקצועי, שירותים ותכונות באיכות גבוהה ( כגון שני מצבי מסחר – בסיסיים ומתקדמים), וכן דמי מסחר נמוכים.

להלן תמצא מדריך פשוט, אך עם זאת, כיצד לקנות Ripple on Binance.

שלב 1 – רשום חשבון Binance

על מנת להשתמש בבורסה, תחילה יהיה עליך ליצור חשבון. התהליך די מורכב. עבור אל האתר הרשמי ולחץ על “להירשםאפשרות מהחלק הימני העליון של המסך.

שלב 2 – אמת את חשבונך (אופציונלי)

כדי לאמת את חשבונך עליך למלא את טופס ההרשמה. לידיעתך, אינך נדרש לאמת את חשבונך אם אינך מתכנן למשוך יותר מ -2 BTC מדי יום (רמה 1). רמה 2 מאפשרת עד 100 BTC ליום, אך נדרש ממך להעלות תעודת זהות ותמתין עד שהצוות יאשר את האימות..

שלב 3 – מימן את חשבונך

למימון חשבונך, בקר בסעיף “כספים”. בחר באפשרות “הפקדות / משיכות”, בחר את המטבע הקריפטוגרפי הרצוי להפקדה מהתפריט הנפתח. לחץ על כפתור “הפקדה” לידו והשתמש בכתובת הארנק שסופקה כדי להשלים את התהליך על ידי שליחת הכספים לכתובת שצוינה. זמן האישור לתהליך זה משתנה בהתאם למטבע שבחרת. בדרך כלל זמני האישור עבור מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים מהירים יותר מביטקוין, מה שיכול לקחת זמן.

שלב 4 – התחל לסחור

אחת התכונות שהופכות את Binance לחילופי מכובדים כל כך היא הממשק הייחודי שלו המתגאה בשני מצבים: בסיסי ומתקדם. מכיוון שיש סיכוי טוב מאוד שאתה סוחר למתחילים, אנו נתמקד יותר במצב הראשון. כאשר מצב בסיסי טעון במלואו, פנה מעל הצד הימני העליון של הממשק ואתר את צמד הקריפטו שברצונך לסחור בו.

לאחר שבחרתם את המטבע הרצוי, תוכלו לראות מחירים שאנשים מוכנים למכור במחצית העליונה באדום, ומחירים שאנשים מוכנים לקנות בהם בירוק במחצית התחתונה. המספר באמצע מציג את מחיר המכירה האחרון.

www.binance.com

השתמש בתיבה המרכזית שמתחת לתרשים כדי לבצע הזמנת קנייה, ותראה את תיבת הקנייה מודגשת בירוק בצד ימין. תוכל להזין ידנית את המחיר שברצונך לרכוש בו או ללחוץ על מספר בעמודה השמאלית.

דבר אחד שיש לציין הוא לוודא כי הכרטיסייה “הגבל” פעילה. תמצא כרטיסייה זו מתחת לטבלת המחירים לזוג. אם ברצונך לקנות XRP במחיר הנוכחי, לחץ על הכרטיסייה “שוק” והזן את כמות ה- XRP שתרצה לקנות. יש לבצע את ההזמנה כמעט באופן מיידי.

לאחר ביצוע הזמנה, הוא אמור להיות גלוי מתחת לסעיף “הזמנות פתוחות” עד למילויו. תוכלו למשוך את המטבעות שזה עתה נקנו מתפריט “הפקדה / משיכה”.

עמלות בינאנס

על מנת לקנות את Ripple on Binance, ללא קשר לניסיון שלך במסחר בקריפטו, חשוב להכיר את מערכת העמלות של הפלטפורמה. Binance גובה עמלה ממוצעת של 0,1% על כל עסקה שאתה מבצע. עם זאת, אם תבחר לשלם באמצעות מטבע Binance (האסימון הרשמי של הבורסה), אז תקבל הנחה של 50% על כל דמי המסחר. דמי המשיכה נוטים להשתנות עבור כל מטבע קריפטוגרפי. במקרה של XRP, דמי המשיכה הם 0,25 XRP. מידע נוסף אודות עמלות ניתן למצוא בסעיף הרשמי.

סיכום

בהתחשב בכל מה שנאמר, רכישת XRP ב- Binance היא בהחלט אחת האפשרויות הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק. למרות ש- Binance היא חילופי קריפטו חדשים יחסית. זו אחת הבורסות המאובטחות ביותר כיום בתחום (למרות ניסיון הפריצה במרץ 2018), יש לה עמלות תחרותיות מאוד והיא מסוגלת לעבד כ -1,4 מיליון הזמנות בכל שנייה. אתה יכול גם לקרוא מאמר זה ב- XRPNow בנושא כיצד לקנות אדווה ממרכזיות שונות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me