מהו ארנק שולחנות האדווה הטוב ביותר (XRP)?

Ripple (XRP) הוא בין המטבעות הדיגיטליים הנצפים ביותר משום שהוא הראה עמידות רבה באזור ההצפנה הדינמי, ארנק שולחני אדווה הוא מה שאתה צריך לאחסון המטבעות האלה. לפי שווי שוק, זהו כרגע הקריפטוגרפיה השלישית בגובהה ביותר – כתוצאה מכך, רוב חובבי הקריפטו רוצים לקנות ולאחסן את המטבע הדיגיטלי..

אבל היכן הם יכולים לאחסן XRP בבטחה? ובכן, ישנן מספר דרכים לאחסון, אך במאמר זה נבחן רק את ארנקי Ripple הטובים ביותר. ראשית, חשוב להבהיר זאת ארנקי קריפטו שולחניים הם בעצם אפליקציות הניתנות להורדה במחשב שלך.

ארנק טוסטים

סקירת ארנק טוסט

טוסט הוא ארנק שולחני Ripple לשימוש חופשי התומך בכל מערכות ההפעלה, כולל Windows, Linux ו- Mac. זה תואם למכשירי iOS ו- Android, כמו גם לדפדפן Chrome.

באופן כללי, קל להתקין את הטוסט והוא יכול לשמש גם טירונים וגם חובבי קריפטוגרפים מנוסים. היתרון שלה הוא שמדובר בפלטפורמה חוצה, כלומר שניתן להשתמש בו עם מחשבים ותוכנות שונות.

איך זה עובד?

ניתן להוריד ארנקי טוסט במחשב האישי שלך. לחלופין, תוכל ליצור חשבון באמצעות דפדפן Chrome שלך.

המאפיין הבולט של טוסט הוא בכך שהוא משתמש בביטוי הסיסמה וב- PIN. ביטוי הסיסמה הוא תכונת אבטחה חיונית מכיוון שהוא מצפין את הארנק שלך, ומאפשר לך להחזיר גישה לחשבונך בכל פעם שהוא נפגע. יתר על כן, הוא מאפשר למשתמשים ליצור עותק גיבוי של כתובת הארנק שלהם כאשר הם מגדירים אותו.

קוד ה- PIN וביטוי הסיסמה חיוניים לפונקציות האבטחה והגיבוי של הארנק שלך, לכן חשוב לכתוב אותם על פיסת נייר כדי לאחסן בבטחה.

משתמשים יכולים להשתמש בכתובת ארנק XRP קיימת או ליצור כתובת חדשה. כדי להגביל דואר זבל, עליהם להפקיד לפחות 20 XRP, המאוחסנים לצמיתות בפלטפורמה. סכום ה- XRP 20 הוא גם חובה להפעלת הפלטפורמה. מלבד זאת, טוסט חופשי לשימוש; זה לא גובה שום עמלות.

ארנק אטומי

ארנק אטומי xrp

אָטוֹמִי פותחה בשנת 2017 על ידי קונסטנטין גלדיץ ‘, והיא שואבת את שמה ממנגנון אינטגרלי בפלטפורמה המאפשר החלפות אטומיות. הארנק הוא אפליקציית שולחן עבודה XRP התואמת למערכות הפעלה Mac OS, Windows, Fedora, Debian ו- Ubuntu, מה שהופך אותו לשמיש במכשירים שונים..

איך זה עובד?

ארנק Atomic ניתן להורדה במחשב האישי שלך, והוא חופשי לשימוש, אם כי בעת שימוש בשירותים מסוימים, ייתכן שתצטרך עמלות משתנות.


זה מאוד קל לשימוש ומאובטח. ללקוחות יש שליטה מלאה על המטבעות הדיגיטליים שלהם, מכיוון שנתוני עסקאות ומפתחות פרטיים מאוחסנים רק במחשבי המשתמשים. הוא תומך ב -300 מטבעות ואסימונים שניתן להשתמש בהם במכשירים שולחניים וניידים כאחד.

הפלטפורמה מאפשרת ללקוחות לנצל את החלפת Atomic המבוזרת שלה לביצוע חילופי רשתות, מבלי לערב צדדים שלישיים. בארנק יש חילופי Changelly, ChangeNOW ו- ShapeShift מובנים כדי להקל על עסקאות במטבעות שאינם נתמכים על ידי Atomic Swap..

יתר על כן, Atomic מאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות דיגיטליים באמצעות סטנדרטים של מטבעות פיאט, תכונה שחסרה ברוב פלטפורמות המטבעות הדיגיטליים של מטבעות קריפטו. המרת מטבעות בין ארנקים לעמיתים יכולה לשלם עמלות משתנות בהתאם לאופציות ולמטבעות שנבחרו.

תיאורטית, אטומי היא מאוד בטוחה. כפלטפורמה של קוד פתוח, היא מבודדת מכל פגיעות העלולות לפגוע בכספיך. כמו כן, הסיסמה שלה מוצפנת ומאוחסנת באופן מקומי במכשיר שלך. יש ביטוי גיבוי המסייע באבטחת חשבונך ובהחלמה. מומלץ לכתוב את הביטוי איפשהו ולאחסן אותו בבטחה.

הארנק שואף לפשטות, ומאפשר לכל אחד להשתמש בו, תוך שהוא מציע תכונות נגישות שונות. תכונת ההחלפה של Atomic הופכת אותו לארנק שולחני מצוין של Ripple ברגע זה.

ארנק יציאת מצרים

ארנק יציאהforex.academy

Exodus Movement INC, היזם של סֵפֶר שֵׁמוֹת, הוקמה בשנת 2015 על ידי דניאל קסטגנולי ו- JP ריצ’רדסון. הארנק הושק בשנת 2016.

לפלטפורמה הרב-מטבעית יש מוניטין של עיצוב אינטואיטיבי אסתטי. יש לו ממשק משתמש פשוט ומובן המאפשר למתחילים להשתמש בו בקלות, כך שכולם מסוגלים לבצע עסק בפלטפורמה על ידי ביצוע צעד אחר צעד בלבד..

איך זה עובד?

לאקסודוס שלושה חלקים חיוניים – תכנון רב נכסים, תיק, והחלפה. בשל העיצוב הקל לשימוש, אתה פשוט בוחרארנק “על הממשק שלו ולחץ על כל המטבעות והאסימונים שאתה מעוניין בהם. אתה יכול גם להשתמש בתכונה” ארנק “כדי לשלוח ולקבל כספים, לבדוק עסקאות ולאמת יתרות. יתר על כן, אתה יכול לסנן את העסקאות שלך, ובכך לאפשר לך להציג תצוגה מסודרת של העסקאות שלך.

כאשר אתה מתקין את ארנק Exodus, אתה מקבל משפט סיסמה לשחזור בן 12 מילים. הביטוי חיוני במקרה של התאוששות, במיוחד כאשר המכשיר שלך אבד, נפרץ או נגנב. למען הביטחון, עליך לכתוב ולאחסן אותו בצורה מאובטחת. למרבה הצער, אקסודוס אינה תומכת באימות דו-גורמי.

אחד המאפיינים הבולטים של Exodus הוא שיש לה תרשים עוגה מורכב חזותי המציג לחלוטין את תיק המטבעות והאסימונים שלך. התכונה מאפשרת לך לעקוב אחר הנכסים שלך בזמן אמת, והיא גם נותנת לך את התפלגות האחוזים של כל המטבעות הקריפטוגרפיים שבבעלותך וערכי הדולר..

החיסרון המשמעותי ביותר באקסודוס הוא שהוא אינו קוד פתוח. עם זאת, מפתחים מודעים לאתגרי האבטחה שהיא מציבה, והם פועלים לפתור אותם. למרות הפגמים, הפלטפורמה המהממת והנוחה שלה הופכת אותה לבחירה מצוינת למתחילים.

אם אתה מוקיר מומחיות משתמשים ושירות לקוחות מעל לכל דבר אחר, אז אקסודוס הוא הארנק השולחני הטוב ביותר עבור Ripple.

ארנק Coinomi

ארנק Coinomicryptoslate.com

Coinomi שוחרר בשנת 2014 ותמך בתחילה רק בביטקוין, Litecoin ו- Ethereum, אך הוא התקבל היטב על ידי חובבי הקריפטו אז. בשנת 2017 המפתחים שלה הרחיבו את רישום האסימונים והמטבעות הנתמכים בפלטפורמה. יתר על כן, הם שילבו את הארנק עם ShapeShift ו- Changelly, מה שמאפשר החלפה קלה ומהירה.

איך זה עובד?

Coinomi הוא ארנק רב נכסים, והוא זמין גם למכשירים שולחניים וגם למכשירים ניידים. זה גם קוד פתוח, כלומר להורדה בחינם. הפלטפורמה מאוד ידידותית למשתמש ובעלת תהליך יעיל של קבלת ושליחת תשלומים מחסימות שונות.

אם אתה משתמש באפליקציה לנייד, תוכל לשחזר בקלות את זרעי הארנק שלך ולנהל את השירות מהמחשב שלך. לגרסת שולחן העבודה יש ​​ממשק קל מאוד לשימוש, עם תכונות דומות לאלו של הארנק הסלולרי. Coinomi נתמך ב- Windows, macOS ו- Linux.

תהליך ההגדרה הוא פשוט. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את קובץ ההורדה, ובצע בשקידה את ההוראות שעל המסך. לאחר מכן, קבל את הסכם הרישיון, בחר ספריית ארנק וזהו.

בתחום התמיכה במטבעות קריפטוגרפיים, Coinomi חזק מאוד ותומך ב 125 מטבעות דיגיטליים הפועלים על גבי רשתות החסימות שלהם ומעל 380 אסימונים, מה שמספק בסך הכל מעל 500 נכסים דיגיטליים..

מלבד מעל 380 האסימונים הנתמכים בפלטפורמה, Coinomi מאפשר לך ליצור ארנק ספציפי לאסימונים, כל עוד הוא עומד בתקן של ERC-20. התהליך הוא ידני וכולל העתקה ועריכה של פרטים על האסימון מ- Ethereum blockchain explorer, אתרסקאן..

באדיבות שילובו עם צ’אנג’לי, ל- Coinomi יש תכונת fiat שימושית להגדלת ממשק המסחר הקריפטו לקריפטו הקיים כבר. יתר על כן, השילוב מספק גישה לשירות כרטיסי האשראי של צ’אנג’לי המאפשר לך לקנות קריפטו עם פיאט.

כארנק מבוזר, Coinomi מספק ביטוי בן שתיים מילים לאבטחת הארנק שלך. הביטוי מקשה מאוד על האקרים לשבור את המפתחות הפרטיים שכבר מוצפנים של הארנק שלך.

Coinomi מופעלת על ידי SegWit, כלומר עסקאות XRP, Bitcoin, Litecoin ושאר הנכסים הדיגיטליים נעשות בצורה זולה וזולה בפלטפורמה. בנוסף, הארנק תומך בכמה שפות, כגון אנגלית, צרפתית, גרמנית, סינית, ספרדית ורוסית, בעוד שקרוב יותר.

ארנק Jaxx

ג'קסקסjaxx.io

Jaxx הוא ארנק פופולרי יחסית, אשר פותח על ידי חברה קנדית, Decentral Inc.. הוא יכול לעבוד במספר מערכות הפעלה ופלטפורמות, כולל לינוקס, אנדרואיד, אייפון, גוגל כרום, חלונות ו- iPad..

איך זה עובד?

אם אתה מחפש את הארנק הטוב ביותר לשולחן העבודה של אדווה, אז Jaxx מתאימה לחלוטין לתיאור. הפלטפורמה תומכת ביותר מ -70 מטבעות קריפטוגרפיים, כאשר רובם הם אסימוני ERC-20. זהו ארנק קוד פתוח ולכן, לאחר שתסיים את ההורדה, תוכל ליצור ארנק חדש אם זו הפעם הראשונה שלך. עם זאת, אם כבר יש לך ארנק אחר, תוכל להתאים אותו למכשיר הנוכחי שלך.

אם אתה טיימר ראשון, ההליך הוא כדלקמן:

  • בחר את המטבע הדיגיטלי הרצוי;
  • בחרו מטבע פיאט שתרצו להצגה;
  • צור ביטוי גיבוי בן 12 מילים כדי לאבטח את הארנק שלך ולעזור לך במהלך התאוששות הארנק, במקרה שהוא נפרץ;
  • בחר PIN אבטחה בן ארבע ספרות המאפשר לך לגשת לארנק ולחלק מתכונותיו.

ל- Jaxx יש ממשק משתמש מסודר בקפידה המאפשר לך לגשת לכל תכונה בקלות. הארנק משולב עם ShapeShift כדי להקל על עסקאות קריפטו לקריפטו.

למרות שהוא אינו תומך במטבעות פיאט, הארנק יכול לחלץ מידע שוק מהאינטרנט ולהשתמש בו כדי לחשב את שווי הנכסים הדיגיטליים שלך ב- fiat.

מכיוון שג’קסקס היא בחינם, עלויות העסקה בפלטפורמה נתמכות על ידי הרשת של הנכס הדיגיטלי המעורב. בעת שליחת כסף, כל מה שאתה צריך הוא כתובת הנמען והסכום. למרבה המזל, בארנק יש פנקס כתובות המאפשר לך למצוא את כתובת הנמען בקלות.

לקבלת כספים, עליך לשלוח למעביר את קוד ה- QR או את הכתובת המוצגת בחלון. כמו כן, תוכל להגיש בקשת תשלום על ידי ציון הסכום בפיאט או בקריפטו על ידי לחיצה על “צור”. עם זאת, קוד QR אחר נשלח למעביר.

ארנק גארדה

ארנק שומר

Guarda הוא ארנק שאינו משמורן שהושק בשנת 2017 במטרה היחידה לספק פלטפורמה מאובטחת למשתמשי הצפנה על מנת לנהל את המטבעות הווירטואליים שלהם ממקום אחד. זה נתמך בשולחן העבודה, האינטרנט והמובייל. פלטפורמת הקוד הפתוח XRP תואמת גם למערכות הפעלה OSX, Windows, Linux, Android ו- iOS.

איך זה עובד?

המפתחות הפרטיים של Guarda מוחזקים תמיד על ידי המשתמש ומוצפנים בצורה מאובטחת במכשיר. המפתח מוחק את עצמו באופן אוטומטי כאשר המשתמש מתנתק מהארנק, ולא משאיר מידע לקוח מאחור. הפלטפורמה היא גם דטרמיניסטית היררכית, כלומר משתמשים יכולים ליצור כמה זוגות של מפתחות פרטיים וציבוריים.

מכיוון שהשירות נתמך במחשבים שולחניים, באינטרנט ובמובייל, משתמשים יכולים לגשת לקריפטו שלהם מכל מכשיר המחובר לאינטרנט או מכשיר שמסונכרן בין פלטפורמות..

Guarda הוא ארנק שולחני נהדר של Ripple התומך בסביבות 40 נכסים אחרים, כגון BTC, BCH, ETH, LTC, וכמה אסימונים. יתר על כן, יש לה אפשרויות רכישה והחלפה עם תכונות ספציפיות למטבע.

מחשבות אחרונות

כפי שאתה יכול לראות, ישנם ארנקים שונים של Ripple לשולחן העבודה. לכל הארנקים הללו אפשרויות ותכונות מעניינות שונות עבור חובבי הקריפטו שרוצים למצוא את הטוב ביותר שיתאים לכל העדפותיהם. לכן, אל תשכחו ליידע את עצמכם מראש בכדי ליהנות מחוויה נעימה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map