סקירת חריצי משחקי Red Tiger (2021) – קמרון אנוביס ועוד!

משחקי הנמר האדום היא ספקית משחקי קזינו מקוונת שהוקמה בשנת 2014 על ידי קבוצה של ותיקי תעשייה בתור ה- באתר החברה כתוב. לרד טייגר יש יותר מ -120 משחקי מזל בבחירה.

חברת Red Tiger Gaming מעסיקה מתמטיקאים, מעצבים גרפיים, מפתחי תוכנה, מהנדסי שמע, מומחי הימורים, QA, מנהלי חשבונות וקוסמים סודיים על פי החברה. בואו נראה אם ​​יש קסם בחריצי הרד טייגר.

משבצות Red Tiger מורשות על ידי UKGC (ועדת ההימורים בבריטניה), MGA (רשות המשחקים במלטה), ועדת בקרת ההימורים של אלדרני וממשלת HM בגיברלטר..

משבצת ריו סטארס מבית Red Tiger Gaming.

זהו משבצת Rio Stars של Red Tiger Gaming.

לוגו Red Tiger Gaming

דירוג המשתמשים של חריצי Red Tiger Gaming:

חריצי משחקי רד טייגר חדשים

להלן כמה ממשחקי המשבצות החדשים של Red Tiger Gaming שהוצגו.

1. קמרון אנוביס (פורסם בפברואר 2020)

קמרון של אנוביס הוא משחק חריץ חדש לגמרי בנושא נושא מצרים העתיקה שפורסם בפברואר 2020.

חריץ הכספת של אנוביס על ידי משחקי הנמר האדום.

חריץ הכספת של אנוביס של משחקי Red Tiger Gaming. כך עובדת מערכת שכר התשלום – פשוט קבלו 5 או יותר סמלים המחוברים אופקית או אנכית באשכול וזה זכייה! סמלים נוספים נופלים לאחר שהסמלים הזוכים הללו נעלמים.

אין שורות זכייה מסורתיות, אלא במקום זאת ניתן זכייה אם הסמלים יוצרים אשכול. חמישה סמלים או יותר באשכול (מתחברים אופקית או אנכית) יעניקו לך זכייה. זכייה מקסימלית לסמל מתרחשת כאשר אתה מקבל 30+ סמלים לאותו אשכול.

גם סמלים מנצחים נעלמים וסמלים נוספים נופלים מראש הגלגל. זה יכול לייצר יותר זכיות.


יש הרבה תכונות מיוחדות בחריץ הכספת של אנוביס. לכל הסמלים המשתלמים גבוה יש 2 x 2 ו- 3 x 3 סמל סופר וריאציות. עשויים להופיע גם סמלי סופר מרובים.

חריץ הכספת של אנוביס של משחקי Red Tiger Gaming.

הנה דוגמה לסמלי הסופר 2 x 2 ו- 3 x 3 ששווים 4 ו 9 אשכולות סמלים בהתאמה.

אלים נדיבים היא תכונה שבה הפסלים בכל צד של הגלגלים עשויים להפעיל באופן אקראי מספר סמלי Wild בסלילים.

ספינות קמרון יכול להיות מופעל על ידי 4 סמלי Vault Spins בכל מקום בסלילים. יקבלו 10 ספינים בחינם.

חריץ הכספת של אנוביס על ידי משחקי הנמר האדום.

כך ניתן לזכות בסבבי הכספת. אם אתה מקבל 4 סמלי Vault Spins, זהו זה!

במהלך ספינות קמרון כל מסך מנצח יגדיל את מכפיל הזכייה ב- 1. אם יש ירידה נפתחת של סמלים לאחר סט הזכיות הראשון, זכייה או זכייה לאחר הנפתחת יגדיל גם את המכפיל.

אז אם תקבל 3 זכיות אחרי הסיבוב הראשון, המכפיל שלך עולה רק באחד. אם התפריט הנפתח יוצר למשל 2 ניצחונות, תקבל גם מכפיל +1.

כמו כן, כל סמל + ספין עשוי להעניק עד 8 ספינים בחינם. אין גבול עליון במכפיל, אולם הרווח המרבי הוא 5469.1 x הימור בכל רמת החריץ.

חריץ הכספת של אנוביס של משחקי Red Tiger Gaming.

הנה ספינות הכספת בפעולה. כל סיבוב מנצח יגדיל את המכפיל ב- 1. גם זכייה רצופה או זכיות עם נפתחת הסמל יגדיל את המכפיל גם ב- 1. אין גבול עליון למכפיל.

חריץ הכספת של אנוביס של משחקי Red Tiger Gaming.

הנה ספינות הכספת שלי שהסתיימו במכפיל x11 נחמד.

לסיכום קמרון של אנוביס הוא נהדר לקחת את סצינת החריצים הקלאסית של מצרים העתיקה. מבנה סליל החריץ הוא ייחודי והסמלים הנופלים הופכים טוויסט מגניב למשחק. כמו כן יש מספיק תכונות בונוס כדי לשמור על המשחק מעניין.

התחושה הכללית, האנימציות, הצלילים והמשחק הם ללא רבב, בלי להתלונן באזורים האלה, עבודה נהדרת!

בכספת אנוביס ישנם מעט חסרונות. המשחק מעט איטי מפעם לפעם. גם כאשר מצב הטורבו פועל, נפילות הסמלים לפעמים איטיות עד כאב. זה מתסכל לעקוב אחרי זכיית המיקרו החמישית וסמלים נוספים פשוט ממשיכים לרדת. אם הייתי רד טייגר, הייתי מתאימה את המהירות גם לנפילות ששחקנים יכולים לבחור כמה המשחק מהיר בכל התחומים.

השונות היא ברמה גבוהה על פי הנמר האדום. זה יכול להיות נכון, אבל במבחנים שלי היו לי הרבה זכיות קטנות יותר בתדירות של כמה שעות. כמובן, בהיותו הסתברויות, זה יכול להיות רק בגלל המזל.

משחק הבונוס של ספינים בחינם (Vault Spins) היה גם ממש קשה להפעלה, אבל ה- Vault Spins עצמו היה די מגניב עם מכפילים עולים.

בסך הכל, הכספת של אנוביס היא משבצת נהדרת אך לא מושלמת. אם אתה אוהב את החריצים האלה בנושא מצרים העתיקה, בהחלט תסתכל על זה! אחוז ה- RTP (החזרה לשחקן) הוא ברמה ממוצעת או נמוכה עם 95.74%.

המשחק שוחרר: פברואר 2020

RTP (חזרה לשחקן): 95.74%

שׁוֹנוּת: גָבוֹהַ

מַעֲרָך: 6 x 7

קווי הימורים / שילובים:

מקסימום זכייה: הימור 5469.1x

2. הכובען הפרוע (פורסם באפריל 2020)

כובען פראי הוא משחק חריץ בגודל 5×4 עם כמה אלמנטים פנטזיים איריים … וכובעים. לפחות קיבלתי את התחושה הזו מהגרפיקה הירקרקה והצבעונית. הגרפיקה סופר צבעונית, פריכה והאנימציות ברמה גבוהה מאוד. במיוחד משחק הבונוס (הכובען הפרוע מגיב) נראה ממש מגניב.

מאפייני הבונוס כוללים “רק” את ה- Respins עם מעט וריאציות. אין משחקי בונוס מסורתיים עם ספינים בחינם, אבל זה מרענן לגלות גם סוגים אחרים של תכונות בונוס כמו כאן.

משבצת הכובען הפראית של Red Tiger Gaming.

זהו חריץ הכובען הפרוע של Red Tiger Gaming.

סמלי פרא (הכובען הפרוע) מפעיל לפחות Respin אחד, ונועל סוג סמל אחד. במהלך ה- Respin, רק סמלים נעולים ו Wilds עשויים לנחות. אם נוחתים סמלים חדשים, הם יינעלו גם הם, מה שמפעיל רספין אחר ומכפיל הרספין עולה ב -1.

משבצת הכובען הפראית של Red Tiger Gaming.

הנה התכונה המיוחדת במשחק. סמל הכובען הפעיל respin עם סמל השעון כנבחר הפעם. קיבלתי עוד כמה סמלי שעון והמכפיל עלה ל 2x.

משבצת הכובען הפראית של Red Tiger Gaming.

בסוף הסיבובים, סמל הכובען הפראי הופך לסמל פראי ומקבלים את הזכייה בסמלים שנבחרו.

בתוך ה תכונת שדרוג כל Wilds שנוחתים במהלך Respins מחליפים את הסמלים הנעולים לסמלים בעלי שכר גבוה יותר. עד 3 כובעי בר חדשים עשויים להופיע בתכונת Respin.

כאשר לא נחתו סמלים חדשים ברספין, ה- כובע פראי רשאי להפעיל באופן אקראי כדי להעניק כמות אקראית של סמלים מהסוג הנעול עבור Respin אחר.

משבצת הכובען הפראית של Red Tiger Gaming.

קצת משחק מהמשבצת Wild Hatter.

לסיכום הכובען הפרוע הוא משחק חריץ נחמד למדי. לי אישית הנושא השאיר אותי קצת קרה. התקשיתי להבין במה באמת עוסק המשחק ונושא הכובע. גם דמות הכובען הפרוע נותרה די מסתורית.

בתכונות הבונוס אני בדרך כלל מעדיף יותר את גישת “משחק בונוס עם 10 ספינים בחינם” המסורתית, אבל זה עניין של טעם אני מניח. המשחק הכללי, הגרפיקה ואלמנטים השמעיים ברמה גבוהה מאוד, וזה נהדר.

אבל אם אתה אוהב במקרה חריצי נושא לפנטזיה, זה יכול להיות טוב לבדוק. אחוז ה- RTP (החזרה לשחקן) הוא ברמה ממוצעת או נמוכה עם 95.79%.

המשחק שוחרר: אפריל 2020

RTP (חזרה לשחקן): 95.79%

שׁוֹנוּת: גָבוֹהַ

מַעֲרָך: 5 x 4

קווי הימורים: 30

מקסימום זכייה: 3600x

חריצי המשחק הכי מעניינים של Red Tiger

להלן כמה משבצות Red Tiger Gaming המעניינות ביותר שמצאתי מהמבחר. שווה לבדוק את כולם!

1. Golden Cryptex (פורסם במרץ 2020)

זהב קריפטקס נראה היה שהוא משחק חריץ מעניין מאוד עבור כל הקריפטו-ראשים שיש. זהו משחק חריץ בהשראת רנסנס 5 x 3 עם קוד Cryptex מיוחד שניתן לפיצוח! זה נשמע מעניין אז בואו נסתכל מקרוב!

החריץ מורכב מגלילי 5 x 3 רגילים למדי, אך הוא מיושם בצורה ממש מגניבה עם גלגלים או גלגלים מסתובבים. בחלק העליון של הסלילים מצביע זהב, המסייע לכם לפצח את קוד הקריפטקס.

חריץ הזהב של קריפטקס של טייגר רד.

חריץ הזהב של קריפטקס של טייגר רד.

בתוך ה תכונת Cryptex Cash, אם אתה מנחית סמל אחד מהקוד לכל סליל, זה יעניק לך את הקופה של Cryptex! זה יכול להיות מוענק עם 5 x שבעה סמלים.

בחלקים העליונים של הסלילים נמצא מצביע הזהב. אם אתה מקבל חמש אסים למצביע הזהב, זה יעניק לך 10 ספינים מוזהבים.

חריץ הזהב של קריפטקס של טייגר רד.

כך תוכלו לזכות ב -10 ספינים המוזהבים. עליכם להשיג 5 אסים לסלילים והם מופיעים גם ב’מצביע הזהב ‘. זהו זה!

במהלך סבבי הזהב, כאשר קוד הקריפטקס נסדק, מוענקים פרס מיידי ו -3 ספינים בונוס ושדרוג הקוד. כאשר מגיעים לקוד המשתלם ביותר, הוא יישאר למשך הסיבובים המוזהבים.

חריץ הזהב של קריפטקס של טייגר רד.

ספינים המוזהבים בפעולה.

בתוך ה תכונה של הזדמנות שנייה אתה יכול לקבל סיכוי לרספין. אם אתה מנחית 3 או 4 סמלים מהקוד למצביע הזהב, יש סיכוי של רספין למלא את סמלי הקוד החסרים..

אם אתה מקבל רספין עם 3 סמלי קוד וסמל רביעי נוחת, תקבל רספין שני מובטח. בספינים המוזהבים מובטח היענות לסימני קוד 3 ו -4.

יש רק 3 שורות מנצחות אופקיות, כך שבמובן זה משבצת Golden Cryptex היא חריץ מסורתי למדי. אבל במקרה הזה אני חושב שזה פשוט דבר טוב. כאן להיות מסורתי זה פשוט מרענן לדעתי!

לסיכום זהב קריפטקס הוא משחק משבצות מצוין עם משחק מרווח קלאסי מרענן עם מעט שורות מנצחות (רק 3). החריץ מציע גם מספיק תכונות בונוס כדי לשמור על המשחק מעניין. לחריצים מסוימים יש רק את התחושה הנכונה שבה הכל עובד טוב ביחד – ולגולדן קריפטקס יש את זה. קשה להסביר למה, אבל אלה היו הרגשות שלי אחרי תקופת הבדיקה.

במשבצת זו פחות הוא יותר ואני ממליץ על Golden Cryptex לכל פתרונות הבעיה המוקדנים. ובכן אתה רק צריך ללחוץ על כפתור הספין כאן – אבל בוא נעמיד פנים זמן מה שאתה הגיבור שפיצח את קוד הקריפטקס האגדי! או שיש לך מה שצריך?

המשחק שוחרר: מרץ 2020

RTP (חזרה לשחקן): 95.78%

שׁוֹנוּת: בינוני גבוה

מַעֲרָך: 5 x 3

קווי הימורים: 3

מקסימום זכייה: הימור 1525x

2. כוכבי ריו (פורסם בפברואר 2020)

כוכבי ריו הוא משחק חריץ בסמבה ברזילאי עם סלילי בגודל 5 x 4. השונות מוגדרת כ- High, כך שתוכל לזכות בזכיות גדולות יותר בהימור של 2000x במשבצת זו (אך לעיתים נדירות יותר כמובן). אחוז ה- RTP (החזרה לשחקן) הוא ברמה ממוצעת / נמוכה עם 95.73%.

הגרפיקה נראית נהדר עם גרפיקה סופר עשירה וצבעונית ואנימציות שוטפות. הצלילים והמוסיקה מורכבים מצלילי סמבה בסיסיים למדי, אך אין בהם בעיות.

משבצת ריו סטארס מבית Red Tiger Gaming.

משבצת ריו סטארס מבית Red Tiger Gaming.

רגיל סמלי פרא יכול להופיע על הגלגלים בכל עת. כל סמלי הבר הם הסמלים המשתלמים ביותר והם מחליפים גם את כל סמלי התשלום הרגילים.

כאשר תופי קרנבל נראה שהם עשויים להפעיל תכונה מתוך הדברים הבאים:

  • מכפיל ריו תכפיל את הזכיות שלך עד פי 20. המכפיל חל על הזכייה הבאה. תכונות מכפיל רצופות ישלבו את המכפילים שהוענקו להן. לדוגמא x5 מכפיל ואחריו מכפיל x4 מכפיל את הזכייה הבאה ב- x9 (x5 + x4).
  • מגה פראי הוא סמל פראי ענק בגודל 3 x 3 שיכול להעניק לך זכיות די נחמדות.
  • כמובן להיות חריץ בנושא סמבה, איך משבצת זו יכולה להתקיים ללא ממש רקדני ריו רקרים. בתכונה זו סמלי פרא ינחתו על הגלגלים באופן אקראי.
  • סלילי קרנבל היא תכונה בה כל הסמלים בעלי השכר הנמוך מוסרים עבור הסיבוב הנוכחי לזכייה מובטחת.

משבצת ריו סטארס מבית Red Tiger Gaming.

זוהי תכונת תופי הקרנבל שיכולה להופיע באופן אקראי. זה יעניק לך אחת מארבע תכונות הבונוס.

משבצת ריו סטארס מבית Red Tiger Gaming.

הנה תוצאה אחת אפשרית של תופי הקרנבל, מכפיל x7 לזכייה הבאה. המכפיל יכול לעלות עד x20.

אם אתה מקבל 3 סמלי ריו ספינים בסלילים 1, 3 ו -5, אתה מוענק בסכום אקראי של ספינות ריו. במהלך הסיבובים של ריו, תופי קרנבל עשויים להיראות באופן אקראי כמגדילים את כמות הסיבובים החופשיים.

משבצת ריו סטארס מבית Red Tiger Gaming.

כאן כמעט קיבלתי את ריו ספינים עם שני סמלי ריו ספינים. אבל זה לא מספיק, אתה צריך להשיג גם את השלישי.

בכללי כוכבי ריו הוא חריץ עשוי היטב עם גרפיקה נהדרת וצבעונית. לחריץ יש הרבה תכונות בונוס שיכולות להופיע באופן אקראי כדי לשמור על המשחק מעניין. אם אתה אוהב משבצות בקצב מהיר עם הרבה אקשן, ריו סטארס יכולים לספק לך את זה.

השונות היא גבוהה, כך שיש לך אפשרות לזכות בזכיות גדולות יותר (עד 2500x הימור) אם יש לך מזל. אחוז ה- RTP (החזרה לשחקן) הוא ממוצע או נמוך עם 95.73%.

המשחק שוחרר: פברואר 2020

RTP (חזרה לשחקן): 95.73%

שׁוֹנוּת: גָבוֹהַ

מַעֲרָך: 5 x 4

קווי הימורים: 30

מקסימום זכייה: הימור 2500x

משבצות מעניינות יותר – בחירות מהירות

הנה כמה בחירות מהירות מתוך מבחר משבצות Red Tiger Gaming עם היכרות קצרה יותר.

משבצת Diamond Blitz של Red Tiger Gaming.

זהו חריץ פירות קלאסי Diamond Blitz. שונות נמוכה, RTP: 95.75%, מקסימום זכייה מעל 500x.

חריץ מכרה המטמון של Red Tiger Gaming.

זהו חריץ מכרה המטמון עבור פעולה של כריית זהב. שונות: נמוכה, RTP: 95.2%, מקסימום זכייה מעל 1320x.

חריץ מזל אוקטוברפסט של חברת Red Tiger Gaming.

משבצת מזל אוקטוברפסט מביאה לכם זמן של Bier. כן, ביט! שונות: גבוהה, RTP: 95.76%, מקסימום זכייה מעל 5000 פעמים.

חריץ הפניקס פייר מבית Red Tiger Gaming.

חריץ פניקס אש עם לוח 8 x 6 ממש מעניין. שונות: בינונית / גבוהה, RTP: 96.22%, מקסימום זכייה מעל 1500x.

משבצת Rocket Men מבית Red Tiger Gaming.

זה משבצת Rocket Men, כנראה המשבצת הכי לא נכונה פוליטית בכל הזמנים. שונות: בינונית, RTP: 96.12%, מקסימום זכייה מעל 624x.

משבצת Rocket Men מבית Red Tiger Gaming.

פשוט לא יכולתי להתאפק מלפרסם כמה תמונות נוספות על המשבצת הזו.

משבצת Rocket Men מבית Red Tiger Gaming.

כמה זמן בום טיים?

משבצת Rocket Men מבית Red Tiger Gaming.

או זמן המסיבה?

קזינו ביטקוין מומלץ עם חריצי משחקי Red Tiger

בתי קזינו של Bitcoin אלה מציעים חריצי משחקי Red Tiger Gaming בבחירתם.

CasinoBonusFeatures עבור לאתר

1. קזינו mBit

לוגו mBit Casino

2 BTC + 100 ספינים בחינם

בונוס ההפקדה הראשונה הוא 150% עד ל 2 BTC + 100 ספינים בחינם. סך הבונוס הוא 6 BTC + 100 ספינים בחינם. בונוס ללא הפקדה: 50 ספינים בחינם. הימור: 40 בונוס.

תמיכה בחריצי Red Tiger Gaming

אתר מהיר וזורם

2528 משחקי קזינו

96 משחקי משבצות קופה

סקירת קזינו mBit

הצטרף עכשיו

2. קזינו קינג בילי

לוגו קינג קזינו קינג

1.5 BTC + 200 ספינים בחינם

בונוס ההפקדה הראשונה הוא 155% עד ל 1.5 BTC + 200 ספינים בחינם ל- Wolf Moon Rising. סך הבונוס הוא 5.5 BTC + 200 ספינים בחינם. הימור: בונוס פי 30.

תמיכה בחריצי Red Tiger Gaming

בונוס בלעדי: 155%

הימור בונוס נמוך: פי 30

3500+ משחקי קזינו

סקירת קינג בילי

הצטרף עכשיו

3. Bitcasino.io

לוגו Bitcasino.io

בונוס BTC אחד

בונוס ההפקדה הראשונה הוא 100% עד 1 BTC. סך הבונוס הוא 2 BTC. הימור: פי 35.

תמיכה בחריצי Red Tiger Gaming

לובי קזינו מהיר

הימור בונוס נמוך (פי 35)

2270 משחקי קזינו

ביקורת Bitcasino.io

הצטרף עכשיו

ביקורות משתמשים

הנה סיכום דירוג המשתמשים של משחקי משבצות Red Tiger Gaming:

איך אתה אוהב משחקי Red Tiger? אנא שתף ​​את מחשבותיך למטה בטופס ההערה!

מחשבות אחרונות

זה היה המאמר שלנו על חריצי משחקי Red Tiger. אתם מוזמנים לשלוח דואר, לכתוב הודעה דרך טופס יצירת הקשר או לכתוב כאן את הערותיכם או הצעותיכם!

תודה שקראת!

מקורות למאמר זה:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map