סקירת פוקר של SwC

יתרונות:
חסרונות:
 • אנונימיות מובטחת
 • אימות מתקדם של שני גורמים
 • מגוון המשחקים והטורנירים
 • קהילה מועילה וידידותית
 • בנקאות מהירה ברקים
 • בסיס שחקנים קטן
 • אין בונוס קבלת פנים
יתרונות:
 • אנונימיות מובטחת
 • אימות מתקדם של שני גורמים
 • מגוון המשחקים והטורנירים
 • קהילה מועילה וידידותית
 • בנקאות מהירה ברקים
חסרונות:
 • בסיס שחקנים קטן
 • אין בונוס קבלת פנים
עד 50% Rakeback

בקר באתר

בהיותי חובב משחקי פוקר טובים שאני, אני משחק כבר זמן מה באתר SwC Poker ומנצל את ההזדמנות לבדוק את הפלטפורמה שלהם. וכך החלטתי לסכם את כל מה שמצאתי שם בסקירת פוקר SwC זו.

האתר מגיע עם מגוון רחב של משחקים שונים, כולם מתארחים בפלטפורמה עוצמתית. בנוסף, שחקנים יכולים לבדוק את עצביהם במגוון גדול של טורנירים הזמינים מדי יום. אם זה לא מספיק, הפלטפורמה משמשת כמארחת קהילה הדוקה של חובבי פוקר, ידידותיים ומסבירי פנים לכל חבר חדש. עם זאת, יש באתר האינטרנט הזה כל כך הרבה יותר שהופך אותו לאחד מבתי הקזינו הטובים ביותר בביטקוין, אז בואו ניקח כמה דקות יחד ונראה מה יש לאתר זה להציע לכם.

היסטוריית פוקר של SwC

האתר הושק לפני כמעט עשור. עם זאת, היא עברה איטרציות רבות במטרה לספק לשחקניה פלטפורמה יציבה וחזקה שמסוגלת לספק את הקהל ההולך וגדל שלה. נכון לעכשיו, האתר נקרא SwC Poker 3.0. המסירות והתשוקה שנכנסו ליצירתה ניכרים ביותר.

במהלך השנים מקימי האתר מעשירים אותו בעוד ועוד משחקים שונים. האתר מנוהל על ידי צוות קטן של חובבי מטבעות קריפטו המעוניינים להישאר אנונימיים. לפני שאתחיל עם הסקירה המפורטת של SwC Poker, בואו נראה תחילה מה הדברים הטובים והרעים בזה.

רישום קל המבטיח רמה גבוהה של אנונימיות

להתחיל את המסע שלך ב- Swc Poker הוא די קל ולא צריך לקחת יותר מכמה שניות. כל שעליך לעשות הוא למצוא את כפתור ה- Play Now הצהוב הגדול בפינה השמאלית העליונה של דף הבית. לאחר מכן, אתר SwC Poker יספק לך דף כניסה, בו תוכל ללחוץ על כפתור ההרשמה. משם, פשוט הקלד את הכינוי, הסיסמה, הדוא”ל וקוד ההפניה הרצויים שלך. אין דוא”ל אימות, כך שתוכל ללכת לשחק מייד.

סקירת פוקר

בחר את הפלטפורמה המתאימה לך ביותר

מהרגע שאתה נכנס לאתר שלהם, אתה יכול לבחור אם אתה מעדיף את גרסת ה- HTML או את לקוח שולחן העבודה להורדה. הצוות שעומד מאחורי האתר חשב על הכל, כך שלא משנה מה יש לך מערכת הפעלה, ישנם לקוחות SwC Poker עבור Mac ו- Windows.

לא משנה לאיזו פלטפורמה אתה הולך, כי גם ה- HTML וגם הלקוח להורדה מספקים סביבת פוקר יציבה ובטוחה. עם זאת, אנו בהחלט ממליצים על לקוח שולחן העבודה להורדה מכיוון שיש לו מראה טוב יותר באופן כללי ומהיר בהרבה מגרסת הדפדפן. נוסף על כך, הוא מספק לך את כל המידע הדרוש (כולל הכרזות על טורנירים) חבוי בקפידה בחבילה אחת קטנה שמתאימה ל- 46 מגה..

כל מה שאתה צריך נמצא שם

ברגע שתיכנס ללקוח, תבחין כי SwC Poker מספקת לך עור מקיף המכיל את כל המידע הדרוש לך: איזון, מספר השחקנים המקוונים, מספר השולחנות הזמינים וכל המשחקים והטורנירים הזמינים כרגע. . בכל פעם שאתה בוחר שולחן פוקר כלשהו, ​​הלקוח מציג את כל המידע הדרוש עליו בתיבה קטנה דמוית צ’אט בצד ימין. מעל ומתחת לרשימת המשחקים תוכלו לראות המון פילטרים המאפשרים לכם למצוא את משחק הפוקר המושלם עבורכם. אין באגים או תקלות, זמני הטעינה מהירים, ו- SwC Poker מאפשר לך להצטרף לשולחנות תוך שניות ספורות.

מערך רחב של משחקים שונים המתאימים לכל השחקנים


נכון לעכשיו, האתר מארח מגוון עשיר של משחקים שונים ליהנות מהם: Hold’Em, Omaha, OFC, Razz, 11 Card, ורבים אחרים בהתאם להעדפותיך. ההימור עובר מ -0.02 צ’יפס עד ל -4,000.

סקירת פוקר

אם אתה לא מרוצה ממשחקים רגילים, אתה תמיד יכול לעבור לדף הטורנירים. הפלטפורמה מארחת לפחות שני טורנירים בכל נקודה, ואתה יכול גם להירשם לקראת הקרובים. מאגרי הפרסים עוברים בין 1,000 ל -50,000 צ’יפים.

כמה שחקנים נמצאים בפוקר SwC?

האתר מארח 50 ו -100 שחקנים בכל פעם. למרות שזה אולי נראה כמו מספר נמוך למדי, עליכם לקחת בחשבון את העובדה שהאתר הושק לאחרונה. מהפך, רוב השחקנים בקיאים באומנות הפוקר, כך שלא יהיו משחקים איטיים עם מתחילים. מלבד המומחיות שלהם, שחקנים עמיתים ידידותיים, שמחים לעזור, ותמיד תוכל להגיע אליהם בצ’אט החי של הפלטפורמה אם יש לך שאלות.

האם פוקר SwC Rigged?

האתר נועד לספק סביבה בטוחה ומאובטחת לכל השחקנים. לכן, הצוות העומד מאחורי SwC עוקב תמיד אחר כל פעילות חשודה בין שחקנים כמו רמאות, קנוניה או כל צורה אחרת של משחק לא הוגן. בנוסף, האתר אוסר על שימוש בבוטים ובתוכניות העלולים להביא ליתרון לא הוגן. האתר אוסר גם על כל סוג של מכירת חשבונות. שים לב שלמרות שאתה יכול להעביר צ’יפס לשחקנים אחרים, SwC Poker אינה אחראית לכל אובדן שבבים או הונאה.

יישומי אנדרואיד ו- iOS של פוקר SwC

לקוח שולחן העבודה אינו התוכנית היחידה להורדה שהאתר מארח. משתמשים המעוניינים לקחת איתם את משחקי הפוקר המועדפים עליהם יכולים לבחור בין iOS לאפליקציות אנדרואיד, אותם הם יכולים להוריד ממש מדף הבית. למרות שזה פשטני, האפליקציה מארחת את כל האפשרויות הדרושות שתוכלו למצוא באפליקציית שולחן העבודה. הטבלאות מוצגות ברשימה מקיפה, יש צ’אט קבוצתי זמין, ואתה יכול להפקיד ולמשוך באמצעות אפשרות ההגדרות.

בנקאות ב- SwC Poker

SwC הוא אתר בלעדי לביטקוין. ההפקדה המינימלית היא סאטושי אחד (0.00000001 BTC). עם זאת, כל הכספים שאתה מפקיד נזקפים אוטומטית כשבבי פוקר עם יחס המרה של 1,000,000 צ’יפס = 1 ביטקוין. סכום המשיכה המינימלי הוא 0.005 BTC. ההפקדות נמשכות 14 דקות, ואילו משיכות נמשכות 53 דקות.

בונוסים ומבצעים

SwC אינה כוללת בונוסים לקבלת פנים. עם זאת, יש המון פרומואים ואתגרים שימושיים שתוכלו לקחת בהם חלק. הבולטים שבהם היו בעבר מבצע השבת של פוקר SwC, אך הוא הופסק. עם זאת, אתה תמיד יכול לקחת חלק בתוכנית Rewards Krill. בכל פעם שאתה משתתף במשחק גרוף, אתה צובר נקודות קריל. Krill יכול להשיג לך תגמולים כמו rakeback וגישה לטורנירים בלעדיים.

סקירת פוקר

ואז יש את הקופה הפנטסטית של Bad Beat שמתחילה עם מאגר פרסים ראשוני של 100,000 שבבים. בכל פעם שאתה מפסיד עם Aces Full או Tens or Better ביד אתה יכול לקבל 35% מהקופה של 100,000 שבבים. כל יד שעוברת ללא הפסד תורמת 20% לקופה הכללית.

בנה את הונך מ- Scratch

עם זאת, מיטב הבונוסים שמצאנו בעת כתיבת הביקורת הזו על פוקר SwC הם פריליות חופשיות 24/7 שלא עולות כלום להיכנס, ובכל זאת נושאות פרסים יומיים נכבדים. באופן מסוים, תוכלו תיאורטית לבנות את הונכם מבלי להפקיד אי פעם רק על ידי השתתפות בחופשיות.

בסופו של דבר, אם יש לך עוקבים ב- Twitch, האתר מאפשר לך לאסוף תגמולים. כל שעליך לעשות הוא להשלים אתגרים מסוימים בזמן סטרימינג ב- Twitch. האתגרים משתנים מדי יום, לכן הקפד לעקוב אחר דף הפרומו שלהם מדי יום. שימו לב שעליכם להיות לפחות 1,000 צופים. בנוסף, עליכם להזרים את כל הטורניר מתחילתו ועד סופו.

האם יש מדינות שאינן מאפשרות פוקר SwC?

האתר פתוח לכל השחקנים מרחבי העולם, כולל ארה”ב. כשמדובר בשפות, האתר תומך באנגלית, צ’כית, גרמנית, ספרדית, גרוזינית, איטלקית, מלאית, פורטוגזית, רוסית וסינית..

אבטחה ותמיכת לקוחות

SwC שואפת לספק לכל השחקנים סביבה בטוחה ומאובטחת. כל כספי השחקנים מופרדים, ואינך נדרש לספק מידע מלבד הדוא”ל שלך. עם זאת, אם ברצונך להרגיש בטוח יותר, תוכל תמיד להגדיר אימות דו-גורמי. 

בסוף סקירת פוקר SwC שלי, עלי לציין את צוות תמיכת הלקוחות המקצועי ובעל הידע. הגעתי אליהם פעם אחת דרך כתובת הדוא”ל שלהם, [email protected], והם הגיבו בפחות משעה וסיפקו תשובה מספקת ומועילה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map