האם שנת 2019 היא שנת STO (הצעות אסימון אבטחה)?

בשנתיים האחרונות מטבעות הקריפטו הפכו לתופעה עולמית. העולם ראה את עלייתם של קריפטו-מיליונרים וסטארט-אפים רבים השיקו סביב הרעיון הזה. מטבעות הקריפטו הפכו לתפוח עין של נון-קונפורמיסטים שרוצים לשנות את האופן בו אנו מסתכלים על כסף. עם הדינמיקה של שינויים עסקיים וטכנולוגיים, אנשים מחפשים להשתמש באינטרנט כדי להפיק את המרב מההזדמנויות.

דבר נהדר נוסף שצפוי להתפוצץ בשנת 2019 הוא STO (הצעות אסימון אבטחה). לפני הגעתם, שוק המטבעות הקריפטו נשלט על ידי ICOs במיוחד בשנת 2017. עם זאת, בשנת 2018 נרשמה ירידה בערעור ה- ICO כיוון שהוא שימש במספר ההונאות בעלות הפרופיל הגבוה. הבה נצלול עמוק ונבדוק את האופן שבו שוק הכסף המקוון משתנה.

ההבדל בין ICOs ל- STO

ICO הוא קיצור של הצעת מטבע ראשונית – מונח המפורסם בעולם הקריפטו. הימים הראשונים של מטבעות אלה לא היו ורדים; לכן, על מנת לסייע בפיתוח רשת של מטבעות שונים, הוצג הרעיון של ICO. ICO עוסקת בהצעת כמה יחידות של מטבע חדש בבורסה עם מטבעות ידועים כמו ביטקוין ואת’ריום.

בתחילה המושג ICO המריא והוא הפך פופולרי עד 2016. שנת 2017 הייתה כולה של ICO ומשקיעים שמו הרבה מהמזומנים שהרווחת קשה ברעיון. בגלל האמון העצום של המשקיעים, הרמאים ראו הזדמנות ועלו לאנשים מיליוני דולרים. הונאה זו גרמה לאובדן האמינות של ICO בשנת 2018 והמשקיעים פנו כעת לצורת גיוס כספים אחרת – STO (הצעות אסימון אבטחה). STOs היא גם גישה לגיוס תרומות, אך הפעם המלווים האסימוניים כפופים לתקנות. זה דומה לניירות הערך שאנשים מקבלים בזמן שהם משקיעים במניות ואג”ח.

עליית STOs

אף על פי שה- ICO עדיין נפוץ, קיימת אפשרות עצומה שהם עלולים לרדת לטמיון עד סוף 2019 – בהתחשב בסוגיות שקורות עליהם. בינתיים, STOs הם טיפים להשתלט לחלוטין על השוק עד אמצע 2019. מכיוון שנוכחות הממשלה אינה הרעיון העומד מאחורי הבלוקצ’יין, רבים מועילים בקהילה ניסו לשמור על שליטה על הדברים. אך מכיוון שאנשים אלה לא הצליחו לטעון את נוכחותם, הממשלות מעוניינות כעת להסדיר את מטבע הקריפטו.

הסיבה העיקרית שבגללה הרגולטורים התעניינו בוויסות מטבע החוץ היא אם היא משמשת כנייר ערך או לא. פרויקטים רבים אמרו כי המטבעות שלהם שווים לאסימונים של שירות – מה שלא היה המקרה. אנשים השקיעו את כספם במחשבה שהם יקבלו החזר עליהם – מה שגם לא קרה. הרעיון מאחורי כל העסקה היה שאם הפרויקט ימריא והמטבע יהפוך להצלחה, ערך הנייר ערך יעלה אשר יועיל למשקיעים.

למה לצפות בשנת 2019?

מכיוון שנאמר ששנת 2019 היא STOs, הנה כמה דברים שאתה צריך לצפות להם:

  • בגלל אסימוני האבטחה הללו, בנקים וממשלות רבים יסתכלו על בלוקצ’יין בצורה מסבירת פנים. למרות שזה מועיל לאנשים, יש סיכוי שהוא עלול להוות איום על כל הרעיון של בנקאות ובלוקצ’יין עלול לחוות תגמול, ו
  • עליית ה- STO עשויה לסייע גם בשוק הגיוס. בתחילה שימשו ICO למימון המונים וגיוס כספים, אך מגמה זו עשויה לעבור ל- STO. אנשים השקיעו באמצעות ICO בידיעה שזה יכול להיות תרמית, עכשיו דמיין כמה אנשים ישקיעו כשהם יודעים שזה מגובה באבטחה.

יש לציין שלמרות שה- STO בטוחים, המשקיעים יצטרכו לאשר מחדש על מנת להישאר נקיים מהונאות. יתרה מכך, בזמן ההשקעה, יש לזכור כי השקעה באמצעות סטטיסטים אשר צוותם חדש בשוק מגדילה את הסיכויים להפסד..

האם ICOs נעלמו לנצח?

מכיוון שסביר להניח שמגמת ה- STO תחליף את זו של ICO השנה, השאלה “האם ICOs נעלמו לנצח” נותרה ללא מענה. כדי לענות עליה, ראשית עלינו להבין ש- STO אינם תחליף ל- ICO. אנו עדיין נראה מגוון פרויקטים המופעלים על ידי ICO מכיוון שהשימוש בטוקני השירות לא יימוג בשנת 2019. אך השימוש ב- STO רק יחזק ויתחזק..

מאז שהעולם הפך לכפר גלובלי – בזכות האינטרנט פותחו הרבה מודלים עסקיים מקוונים חדשים. דמיין את אנשי העסקים שיש להם את האתר העסקי שלהם והם חופשיים לנוע בידיעה שנוכחותם המקוונת תטפל בלקוחות. כבעל עסק, כדאי שתפסיק לתהות לגביך כיצד ליצור אתר עסקי בחינם ובעצם להתחיל לעשות את זה. קפצו לעולם השיווק המקוון והאסטרטגיות העסקיות על ידי נקיטת פעולה. תן לי להבטיח לך שעוברים לאתר עסקי זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לעסק שלך בשנת 2019.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map