banner
banner

ארנקי הביטקוין המאובטחים ביותר שאינם משמורת בשנת 2020

לפני כמעט תריסר שנים, ביטקוין (BTC) השיקה בהבטחה למערכת תשלומים מאובטחת, חסרת גבולות וזולה – פותחת את המערכת הפיננסית העולמית ומבנקת את הלא בנקים. במהלך השנים BTC הפכה ליותר ממערכת תשלומים, והפכה לחנות ערך (SoV) ככל שערכה עולה – והגיע לשיא כל הזמנים של 19,800 $ בשנת 2017.. 

המעבר ל- SoV, לעומת זאת, מגיע עם אתגרים משלו. בבסיסו, האחסון והאבטחה של ‘הזהב הדיגיטלי’ הם אחד האתגרים הגדולים ביותר עבור BTC. עם ההשקה, Satoshi Nakamoto – שם בדוי ליוצר הביטקוין – חזה פלטפורמה שתציע למשתמשים שליטה מלאה ובטיחות כספים שלהם.. 

עם זאת, ככל שערכו של BTC הוערך, חילופי מרכזיות ושירותי משמורת צצו ומספקים ארנקים במטרה לעזור למשתמשים רגילים “לאחסן בבטחה את ה- BTC שלהם”. בעוד שצדדים ריכוזיים אלה עוזרים למשתמשים שאינם טכניים לאחסן את המפתחות הפרטיים שלהם ולסחור ב- BTC שלהם מהר יותר, הם לוקחים את הפונקציה של רשתות חסימות – ביזור (ניהול ‘חשבון בנק’ משלך).

צורך בארנקים בשמירה עצמית 

מה הבעיה עם ספקי ארנקי קריפטו מרכזיים? 

אפוטרופוסים וחילופי קריפטו מרכזיים מציעים דרך מהירה ואמינה לביצוע מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’ריום. עם זאת, במפעלים אלה חסרה היבט האבטחה בהתחשב בכך שהם מאחסנים את המפתחות הפרטיים של המשתמשים במרכז ומאחסנים את המפתחות בארנקים חמים. ארנקים חמים או ארנקים מקוונים מאפשרים למשתמשים לסחור בצורה חלקה ולהשתמש במטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. 

עם זאת, זה הוביל לכך שכמה חילופי דברים היו רגישים לניסיונות פריצה, גניבה, הונאות דיוג, הונאות יציאה וכו ‘בשנים האחרונות שטפו מיליוני דולרים (ביחד, מיליארדים) בקרנות המשקיעים.

נכסי האבטחה הנמוכים באפוטרופוסים מרכזיים הולידו ארנקי חומרה כמו לדג’ר וטרזור, המגדילים את פרטיותם וביטחונם של כספים. הם עושים זאת על ידי שמירת המפתחות הפרטיים שלך במצב לא מקוון בכונן USB. עם זאת, משתמשים מתנערים מהארנקים הללו (למרות רמות האבטחה הגבוהות) לטובת הארנקים המקוונים המרכזיים בשל אמינות, מהירות ונזילות.. 

נשאלת השאלה, “האם משתמשי הצפנה יכולים ליהנות ממהירות, אמינות ואבטחה שאינה משמורת – כולם ביחד – בפלטפורמת ארנק הצפנה?” כן. 

בחלק הבא נדון באמצעי האבטחה שעליכם לחפש בארנק הצפנה, כיצד להבטיח את הארנק שלכם מאובטח, ואת הארנקים המאובטחים ביותר עבור משתמשי הצפנה בשנת 2020. 

מה לחפש בארנק הצפנה

 1. בִּטָחוֹן: זו אולי התכונה החשובה ביותר בכל ארנק. ארנקים מקוונים נחשבים רגישים יותר להתקפות חוסר ביטחון ומסיבה טובה גם הם; קל יותר לפרוץ אותם. לעומת זאת ארנקי חומרה נתפסים כבטוחים יותר מכיוון שהמטבע מאוחסן במצב לא מקוון.
 2. אַלמוֹנִיוּת: משתמשים המעוניינים להישאר אנונימיים, זו כנראה תכונה שעליהם לשקול.
 3. תדמית: חשוב שמישהו יעבור ביקורות על ארנק כדי לברר היכן הוא נמצא בקרב משתמשים אחרים בקהילה, רק כדי להיות בטוח לגבי מה הם מתחייבים.. 
 4. ממשק משתמש: ממשק Coinbase מומלץ לרוב המתחילים. ניתן לנווט בקלות ובנוסף, מבטח 100% מערכו.

מיטב ארנקי הצפנה שאינם משומרים באבטחה

1. ביטמפ – לאבטחה ומהירות (מוּמלָץ) 

על פי האתר הרשמי, ביטמפ “הוא ארנק ביטקוין בחינם עם קוד פתוח, בצד הלקוח, המאפשר לשלוח ולקבל ביטקוין בצורה מאובטחת בבלוקצ’יין”. במילים פשוטות, ביטמפ הוא ארנק מטבעות מטבעות משמר עצמי המאפשר לשלוח ולקבל ביטקוין. 

הארנק מתוכנן ברישיון MIT המאפשר למשתמשים ברחבי העולם לשלוח ולקבל BTC. הארנק התואם לרישיונות גלובלי פירושו שלמפתחים ברחבי העולם יש מעט מאוד מגבלות על השימוש בו. 

יתרונות

 • ארנק שאינו משמורן: משפר את אבטחת הארנק על ידי מתן תשלומים ישירים לארנקים הלא מקוונים שלך. המשמעות היא שהחברה לא מעבירה, מאחסנת או שומרת את המפתחות הפרטיים של המשתמשים בשרת שלה.  
 • מאפשר גלישה של Tor: שילוב עם Tor משפר את פרטיות העסקאות של המשתמשים. בנוסף, פעולות Bitamp הן מקומיות בהחלט בדפדפן המשתמש “באמצעות Javascript ובזרע ביטוי הסיסמה הקסם בן 12 המלים.” 
 • העברות לארנקי חומרה: Bitamp מציעה גם חיבור ישיר ייחודי לארנקי החומרה העליונים כולל Ledger Nano S (מוזכר להלן), Trezor, KeepKey, Electrum ו- Mycelium. 
 • קהילה מחנכת: Bitamp גם בונה על ערכי הקהילה הקריפטו שלה על ידי הצעת חומר חינוכי ואינפורמטיבי באתר האינטרנט שלה – במיוחד למשתמשים חדשים. ניתן להשיג חלקים בנושא ‘כיצד לקנות ביטקוין’, ‘כיצד לאבטח את הארנק’, ‘צעדים לכריית ביטקוין’ וכו ‘.. 

חסרונות

 • היעדר מספר מטבעות קריפטוגרפיים: הארנק המאובטח, המהיר ולא המשמורן מאפשר רק עסקאות ביטקוין. זהו היקף צר מאוד אך החברה עובדת על הוספת קריפטוסים חדשים בעתיד. 
 • צעיר יחסית: בהשוואה לארנקים אחרים ברשימה שלנו, ביטמפ עדיין נמצאת בשלבים מכוננים ולכן פחות מאומצת. 

2. ארנק Ledger Nano S – אבטחה, ללא מהירות

ארנק החומרה Cryptocurrency Ledger Nano S הוא אחד הטובים בקרב עמיתיו, ומציע למשתמשים ארנק לא מקוון לא מקוון לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים. ארנק החומרה מגיע עם מסך ותואם לכל מערכת הפעלה במחשב.  

יתרונות

 • ארנק לא מקוון לא מקוון: ארנק חומרה Ledger מאפשר לך לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בכונן USB שאינו מחובר לנצח עד שמחובר למחשב. זה משפר את מאפייני האבטחה לאחסון הביטקוינים שלך. 
 • מפתח 12 ביטויים: הארנק מספק גם מפתח ביטוי סיסמה בן 12 מילים המאפשר לך לשחזר את כספיך במקרה שאיבדת את הארנק. 

חסרונות

 • עסקאות איטיות: כאמור, ארנקי חומרה מקשים עליך לבצע את ההצפנה שלך בהתחשב בפרוטוקולי האבטחה הקשים שהוצבו במקום. 
 • יָקָר: בעוד ביטמפ הוא ארנק ביטקוין בחינם, לדג’ר ננו S מחיר יקר של >150 דולר המרתיעים מחזיקי קריפטו קטנים מאחסון נכסיהם בארנק. 

3. ארנק לחם – מספר מטבעות, מהירות מופחתת, וביטחון

לחם הוא ארנק דיגיטלי שאינו משמורן המאפשר לך לקבל ולשלוח ביטקוין. האפליקציה זמינה בדפדפן אינטרנט ובמכשירים ניידים – בחנויות האפליקציות iOS ו- Android. הארנק מאפשר אחסון, שליחה והמרה של מספר מטבעות כולל ביטקוין, את’ריום וביטקוין מזומן (BCH). 

יתרונות

 • זמינות של מספר מטבעות: ארנק הלחם מציע שלושה מטבעות בארנקו שאינו משמורן – BTC, ETH ו- BCH. 
 • ממשק קל לשימוש: הארנק מספק למשתמשים גם ממשק מעוצב להפליא וקל לניווט. 

חסרונות

 • חסר אימות דו-גורמי: חוסר אימות SMS או אימות גוגל מפחית את מאפייני האבטחה של ארנק הלחם.
 • אינטראקציות איטיות וצד שלישי: למרות שארנק הלחם הוא ארנק שאינו משמור, עסקאות בפלטפורמה עוברות דרך צד ג ‘המצמצמות את פרטיות המשתמשים. יתר על כן, חלק מהמשתמשים התלוננו בעבר שהאתר הוא איטי ומסורבל. 
ארנק סוּג בִּטָחוֹן  קלות שימוש מחיר אתר אינטרנט
Bitamp.com באינטרנט גָבוֹהַ  קַל חינם ביטמפ
ספר חשבונות ננו ס חוּמרָה  גָבוֹהַ לְמַתֵן >150 דולר פִּנקָס
ארנק לחם נייד לְמַתֵן קַל חינם לחם

טבלה המציגה את האיכויות השונות של ארנקים שאינם משמורת

סיכום

לאחר מבט מקיף על הארנקים שאינם משמורת לעיל, אנו ממליצים על Bitamp על עסקאותיו המאובטחות והמהירות. יתר על כן, הארנק הוא ארנק חופשי ממקור פתוח, מה שאומר שמפתחים ברחבי העולם עובדים על שיפורו עד היום ומשפרים את ההשקעה שלך ב- Crypto ו- HODLing.. 

זכור לא את המפתחות הפרטיים שלך, לא את המטבעות שלך! נסה תמיד להשתמש בארנקים שאינם משמורת לאחסון נכסי המטבע שלך. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me