3 צפי קריפטוסים קטנים לצפייה בשנת 2019

כעת נכנסנו רשמית לשוק הדובים הארוך ביותר בתולדות הקריפטו. כן, השנה האחרונה הייתה כואבת עבור תומכי הקריפטו והאמת היא שרבים ארזו את המזוודות ועזבו את השוק לפני זמן רב. עם זאת, גם בתנאי בדיקה אלה, פרויקטים רבים של קריפטו המשיכו לבנות ולחזק את היסודות הבסיסיים שלהם. לעומת זאת, אחרים בהחלט התקשו, כאשר חלקם הודיעו על פיטורים אדירים של כוח העבודה ועל מסלולי ההמראה הדלים שלהם בגלל ניהול כושל באוצר..

נכון לעכשיו, זיהוי פרויקטי הצפנה המבטיחים ביותר מעולם לא היה חשוב כל כך. אחרי הכל, נראה כי פרויקטים חזקים זה   

אז, איזה מטבעות קריפטוגרפיים קטנים יש לנו ברשימת הצפייה שלנו בשנת 2019? Total Crypto חושף את שלושת הבחירות המובילות שלהם ומסביר מדוע כדאי יהיה לפקח על מטבעות אלה מתחת לרדאר.

מס ‘1 נימיק

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים מלאים בפרויקטים שיוצרים מערכות תשלום ואסימונים שלהם מיועדים לשמש כמטבעות. למרות ביטקוין שקיים במשך 10 שנים, מערכת התשלומים הקריפטו הידועה ביותר עדיין מעודנת ודורשת אימוץ נוסף כדי להיחשב כחנות ערך או אמצעי החלפה. זה פתח את הדלתות למספר מטבעות קריפטוגרפיים כדי לספק מערכת תשלום חלופית לביטקוין.

Nimiq היא אחת ממערכות התשלום החלופיות הללו ואסימון ה- NIM המקורי שלהם מועבר בתוך המערכת האקולוגית. מה שמייחד את נימיק ממערכות תשלום אחרות הוא ההתמקדות של הצוות בנוחות השימוש ובפשטות. 

הדבר המעניין הנוסף ב- Nimiq הוא שמדובר בבלוקצ’יין מבוסס הדפדפן הראשון. פירוש הדבר שכל משתמש יכול להתחבר ל- blockchain מבלי להוריד תוכנה כלשהי. משמעות הדבר היא כי למערכת האקולוגית של Nimiq אין את אותה התקנה, האיכות ‘זה פשוט עובד’ והמשתמשים יכולים ליהנות מנוחות זו מבלי להתפשר על ההתנגדות לצנזורה..

מס ‘2 (CHX)

האם ידעת שעלות אחזקת רישום בשוק המניות בשוק ההשקעות האלטרנטיבי בבריטניה היא מעל 290,000 $ לשנה? עכשיו זה הרבה כסף להירשם בשוק המניות הקטן ביותר בבריטניה והיא הסיבה המרכזית לכך שעסקים וסטארטאפים בינוניים נשארים חברות בבעלות פרטית. מתברר כי גיוס כסף באמצעים מסורתיים כרוך בתשלום סכום כסף סחטני עבור רישום בשוק המניות או שמייסדים מקבלים כל עסקה שיוכלו להשיג מבעלי הון סיכון (לרוב שלילי).

פלטפורמות הנפקת אסימון אבטחה כמו שֶׁלוֹ מציעים לחברות אלטרנטיבה להנפקה המסורתית ומאפשרים לסחור בהון העצמי בפומבי עבור חלק מהעלות של רישום שוק המניות המסורתי. היתרון עבור תומכי STO הוא בכך שהם יכולים לקבל גישה לחברות מבטיחות ובשלבים מוקדמים במיוחד.

מקרה השימוש של אסימון CHX של Own שונה במקצת מפלטפורמות STO אחרות. כן, הוא עדיין משמש את העסקים בפלטפורמה לגיוס מימון. עם זאת, עסקים שרוצים להשיק את ה- STO שלהם בפלטפורמה של Own, חייבים לצאת לשוק ולקנות אסימונים של CHX בשווי של 1% מהמימון שהם מעוניינים לגייס, ואז הם נעולים. מנגנון זה תוכנן בכדי להגביר את רישום העסקים בפלטפורמה של Own. 

# 3 מודום

ניהול ומעקב אחר שרשרת אספקה ​​הם אולי אחד היישומים המעשיים ביותר בעולם האמיתי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בתחום זה אין ספק כי VeChain מובילה את הדרך מבחינת מספר שותפויות ופופולריות. עם זאת, הבעיה היחידה היא ש- Vechain כבר ידוע וניתן כבר לסווג אותו כקריפטו גדול עד בינוני. מי שמחפש משחק שרשרת אספקה ​​נוקבת יותר יצטרך לחפש מקום אחר. שם נכנס קריפטו כמו מודום.

בְּקִצוּר נִמרָץ, מודום הוא משחק שרשרת אספקה ​​המשלב מכשירים חושיים וחוזים חכמים במערכת אחידה אחת. מטרת המערכת היא לספק שירות מעקב נתונים בזמן אמת שהוא גם חסין טמפר ולא ניתן להתפשר עליו. חלק ממערכת זו היא תכונה הנקראת MODSense, שהיא לוגר טמפרטורה ונותנת למשתמש את היכולת לעקוב אחר טמפרטורת המשלוח או להתריע אם רף הטמפרטורה מוגדר מראש..  


אז למה מכוונת מערכת מודום? ובכן, החברה שבסיסה בשוויץ מתמקדת בתעשיית התרופות ומבטיחה כי הובלת מוצרי תרופות תואמת את תקנות האיחוד האירופי. כעת, פארמה גדולה היא תעשייה מסיבית ופתרון שרשרת האספקה ​​של מודום מותאם לפתרון הבעיות הייחודיות של הנישה. עם זאת, היקף אכן קיים להסתעפות לשווקים אחרים. לדוגמא, רשת אספקת המזון המתכלה יכולה גם ליהנות מפתרונות כמו MODSense.

מודום היא אולי אחת הכמות הקטנה המעניינת יותר, שרשת האספקה ​​של בלוקצ’יין מנגנת. זה בהחלט מכוון לשוק ממוקד וממוקם היטב לביצוע. ואכן, תעשיית הפארמה הגדולה מייצגת 30% מהיצוא השנתי של שוויץ והיא ביתם של שחקנים גדולים בתעשייה כמו רוש ונוברטיס. מטבע קריפטוגרפי קטן זה הוא בהחלט אחד שיש לנו ברשימת המעקב שלנו לשנת 2019 ואילך.

מילה אחרונה

שווקי הקריפטו מלאים בחדשנות וצוותים המנסים לשבש מגזרים שלמים. כמובן, ישנם הרבה פרויקטים ראויים אחרים שלא הוזכרו במאמר זה. האמת הגלויה והכנה היא שאף אחד לא באמת יודע מה צפוי העתיד לשוק הקריפטו. יתכן שכולנו מבזבזים את זמננו או שנתגלה כחלוצים ראשונים בתנועת הטכנולוגיה המשבשת הבאה.

הדבר שאתה צריך להיות מודע אליו הוא שרשימות צפייה בקריפטו צריכות לשמש פשוט ככלי לחיתוך הקריפטוסים של 2000+ שם ולעזור לך לזהות פרויקטים שכדאי לעשות מחקר נוסף בנושא..   

גילוי נאות: המחבר מחזיק קצת NIM & מודום בתיק שלהם ומוגמל ביכולת ייעוץ עצמאית ארוכת טווח על ידי נימיק. אין לפרש מאמר זה כייעוץ השקעות. תמיד עשה מחקר משלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map