banner
banner

3 מטבעות המטבעות הטובים ביותר לקופת מטבעות למתחילים

אם אתה מחזיק מטבע מטבע הוכחה, אתה יכול להניח את המטבעות שלך כדי להרוויח תשואה פסיבית בטוחה, בדרך כלל בטווח של 5-20% באפריל. לפעמים זה תהליך פשוט, שדורש לחיצות ספורות בלבד בכדי להתחיל לייצר רווח, בעוד שבפעמים אחרות זו יכולה להיות משימה מורכבת ומסוכנת שהכי טוב להשאיר למומחים..

למי שרק מתמודד עם ההימור על מטבעות קריפטוגרפיים, עדיף להישאר עם נכסים ידידותיים למתחילים, לשמור על דברים פשוטים ולהפחית סיכונים למינימום. להלן שלוש המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להתחיל איתם עכשיו.

Qtum (QTUM)

Qtum (מבוטא קוואנטום) היא פלטפורמת יישומי בלוקצ’יין מתקדמת שעוררת את הסערה מאז שהשיקה את רשת העיצוב שלה בשנת 2019. הפלטפורמה לוקחת את החלקים הטובים ביותר בכמה מערכות בלוקצ’יין ישנות אחרות ומשלבת אותם בפתרון משולב אחד המייצר משהו שהוא יותר מסכום חלקיו.

כמו הרבה חסימות חדשות יותר, קטום פועל על מנגנון קונצנזוס חסכון באנרגיה (PoS), אך עושה שימוש גם במכונה הווירטואלית של Ethereum (EVM) באמצעות שכבה שנבנתה בהתאמה אישית המכונה Layer Account Layer (AAL) להפעלת חוזים חכמים. מערך זה נועד להיות נגיש ככל האפשר לעסקים ועסקים, ומאפשר להם ליצור ולפרוס חוזים חכמים משלהם בכל ההיגיון העסקי שהם צריכים..

למרות ש- Qtum מיועד לאימוץ ארגוני, אסימון Qtum (QTUM) נגיש לכולם והוא אחד הנכסים הקלים ביותר להימור. אסימון ה- QTUM הוערך ביותר מ- 50% בשנה האחרונה, אשר בשילוב עם תשואת ההימור השנתית שלה ביותר מ- 6.3% (נכון לכתיבת שורות אלה), הופכת את QTUM לאחד הנכסים המניבים ביותר במונחי הון מוחלט. הוֹקָרָה.

חודש שעבר, Qtum אפשרה את שדרוג ההימור הלא מקוון שלה, שהוא ללא ספק מנגנון ההימור הקל והבטוח ביותר שיש. במקום להזדקק להפעלת צומת מלאה (למעשה ארנק כבד נתונים הפועל במחשב), מחזיקי QTUM במקום להאציל את נכסיהם לסופר סטייקר. זה לא משמורן לחלוטין, מבטל כל סיכון לאובדן, תוך צמצום מסיבי של מחסום הכניסה להימור QTUM והופך אותו למושלם למתחילים..

מטבע NewsCrypto (NWC)

מעטות הפלטפורמות שיכולות להתגאות בכך שהן ידידותיות למתחילים כמו NewsCrypto, פלטפורמה שמטרתה להפוך את המסחר ב- Cryptocurrency לנגיש יותר ורווחי יותר על ידי אספקת מגוון נרחב של משאבים חינוכיים, תובנות שוק וכלים לסוחרי cryptocurrency..

מאז השקתו בשנה שעברה ראתה NewsCrypto את הפופולריות שלה מרקיעה שחקים בזכות מגוון הכלים והתכונות שהמוצר מציע – ההופכים אותה לפלטפורמה חובה עבור סוחרי מטבעות רבים. תכונות אלה כוללות את NewsCrypto Academy, קורס חינוכי מסחר במטבעות קריפטוגרפיים בחינם, המכסה את היסודות לאסטרטגיות מסחר מתקדמות יותר.

ב- NewsCrypto, המשתמשים ימצאו ללא ספק את המגוון הרחב ביותר של כלי ניתוח שוק הקיימים בכל מקום, כולל סימולטור מסחר, גילוי ארביטראז ‘אוטומטי, ניתוח סנטימנטים וכלי התראה לווייתנים – בתוספת עשרות אחרים שניתן לפתוח בעזרת תוכנית חברות NewsCrypto באמצעות מטבע NewsCrypto (NWC) ואמצעי תשלום אחרים.

נכס מטבע NewsCrypto הוא גם אחד הפשוטים ביותר. משתמשים המחזיקים את NWC בארנק חיצוני יכולים פשוט לעבור מעל קטע ההימור באתר NewsCrypto, שם הם יכולים לבחור כמה מטבעות NWC הם רוצים להמר ולבחור משך ההימור. לאחר מכן הם יוכלו להעביר את ה- NWC שלהם לכתובת שצוינה, ולאחר מכן תחול תשואה של עד 30% באפריל..

פרוטוקול אוריון (ORN)

פרוטוקול אוריון הוא פרויקט DeFi בעל קוד פתוח הפועל לצבירת נזילות ממספר ספקי נזילות שונים ולהפיכתו לפלטפורמה מבוזרת אחת. למעשה זה מאפשר למשתמשים לגשת לנזילות של שוק הקריפטו כולו, מבלי להזדקק למספר רב של מרכזיות, לאבד משמורת על נכסי הקריפטו שלהם, או לסבול מההחלקה שיכולה להגיע לשווקים לא נזילים..

פרוטוקול אוריון (ORN), שנחשף באופן נרחב כאחד הפרויקטים המבטיחים ביותר לשנת 2020, יצא לשוק בעקבות הצעת מטבע דינמית (DYCO) שנמכרה, שהושקה על ידי DAO Maker. הפלטפורמה כבר הקימה שותפויות רבות עם פלטפורמות מבטיחות אחרות, כולל AllianceBlock, Elrond ו- Holochain, ופיתחה יותר מעשרה זרמי הכנסות.

תמונה: פרוטוקול אוריון

בשונה מ- QTUM ו- NewsCrypto שניתן להעלות באמצעות ארנקים, ניתן להרכיב את ORN רק על ידי הפקדת אסימונים ל- BitMax או ל- KuCoin ולעבור לחלק ההימור. כרגע זה מציע כ- 39% באפריל, אך סביר להניח שזה יופחת לאחר 22 באוקטובר 2020, כאשר נקבע אפריל חדש. מבחינה טכנית זו דוגמה להימור מראש, שכן פרוטוקול אוריון אמור להשיק את פתרון ההימור המלא בפלטפורמה שלו במועד מאוחר יותר, אך הוא עדיין פועל לייצר תשואה בטוחה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me